Ohjelma Vantaa Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 36
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
08:35 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 36, 100m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (13) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Reko Mikkonen |
2006 |
06A536 |
Vanders |
|
25m |
|
|
2 |
Caspar Åberg |
2006 |
06A158 |
HU |
|
25m |
1:47.79 |
1:49.79 |
3 |
Sampo Rahikainen |
2006 |
06A546 |
TuUS |
|
25m |
1:40.49 |
1:42.49 |
4 |
Ishan Malu |
2004 |
04A379 |
Vanders |
|
25m |
1:42.59 |
1:44.59 |
5 |
Joonas Salo |
2004 |
04B242 |
TuUS |
|
25m |
|
|
6 |
Pietari Koskela |
1977 |
77A088 |
Vanders |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kalle Yli-Jama |
2006 |
06A108 |
SalU |
|
50m |
1:37.09 |
1:37.09 |
2 |
Daniel Guzhov |
2006 |
06A605 |
Vanders |
|
50m |
1:36.22 |
1:36.22 |
3 |
Iivari Paananen |
2005 |
05A935 |
HyUS |
|
50m |
1:32.60 |
1:32.60 |
4 |
Milo Lauronen |
2004 |
04A783 |
Vanders |
|
50m |
1:35.17 |
1:35.17 |
5 |
Arvo Musikka |
1959 |
59A054 |
Vanders |
|
25m |
1:34.82 |
1:36.82 |
6 |
Daniel Tapiovaara |
2006 |
06A601 |
HU |
|
25m |
1:36.41 |
1:38.41 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aatto Korhonen |
2006 |
06A289 |
HU |
|
25m |
1:29.42 |
1:31.42 |
2 |
Otso Heikkinen |
2007 |
07A161 |
HU |
|
25m |
1:28.61 |
1:30.61 |
3 |
Otso Koskela |
2005 |
05A836 |
HU |
|
25m |
1:24.66 |
1:26.66 |
4 |
Jasu Caspar Haapaniemi |
2006 |
06A000 |
TuUS |
|
50m |
1:30.49 |
1:30.49 |
5 |
Hugo Aslak Samuli Haverinen |
2006 |
06A606 |
BS-PU |
|
25m |
1:28.98 |
1:30.98 |
6 |
Joona Jakoaho |
2006 |
06A583 |
HyUS |
|
50m |
1:32.49 |
1:32.49 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksi Määttä |
2005 |
05A505 |
AQUILA |
|
25m |
1:23.66 |
1:25.66 |
2 |
Heikki Ianes |
2005 |
05A138 |
SiWa |
|
25m |
1:22.51 |
1:24.51 |
3 |
Ahti Halttunen |
2006 |
06A447 |
HyUS |
|
50m |
1:23.48 |
1:23.48 |
4 |
Antti Komu |
2003 |
03B197 |
SiWa |
|
50m |
1:24.16 |
1:24.16 |
5 |
Ahti Liimatainen |
2005 |
05A800 |
HU |
|
25m |
1:23.43 |
1:25.43 |
6 |
Lukas Hannula |
2006 |
06A508 |
HU |
|
25m |
1:24.61 |
1:26.61 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lasse Niemi |
2006 |
06A032 |
HU |
|
25m |
1:19.58 |
1:21.58 |
2 |
Henri Erlund |
2003 |
03A226 |
HTU |
|
50m |
1:21.22 |
1:21.22 |
3 |
Kalle Tonttila |
2004 |
04A811 |
HU |
|
25m |
1:18.62 |
1:20.62 |
4 |
Jenson Lih Shan Li |
2002 |
02A835 |
HTU |
|
25m |
1:18.96 |
1:20.96 |
5 |
Oskari Toivonen |
2004 |
04A114 |
Vanders |
|
50m |
1:21.53 |
1:21.53 |
6 |
Topias Muhonen |
2006 |
06A217 |
Octopus |
|
50m |
1:22.44 |
1:22.44 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eero Asikainen |
2004 |
04A878 |
TuUS |
|
50m |
1:19.32 |
1:19.32 |
2 |
Samuli Surakka |
2003 |
03A836 |
SiWa |
|
50m |
1:18.35 |
1:18.35 |
3 |
Janne Alanne |
1970 |
70A154 |
Vanders |
|
50m |
1:17.81 |
1:17.81 |
4 |
Oscar Taht |
2003 |
03A143 |
SiWa |
|
50m |
1:18.19 |
1:18.19 |
5 |
Mikael Vatiainen |
2003 |
03A977 |
SiWa |
|
50m |
1:18.39 |
1:18.39 |
6 |
Lauri Pyykkö |
2004 |
04A909 |
ORCA |
|
25m |
1:18.60 |
1:20.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli Paaskoski |
2005 |
05A747 |
Cetus |
|
50m |
1:17.27 |
1:17.27 |
2 |
John-Vivek Sandell |
2001 |
01B296 |
ORCA |
|
25m |
1:15.17 |
1:17.17 |
3 |
Nikita Batluk |
2003 |
03A356 |
ORCA |
|
50m |
1:16.03 |
1:16.03 |
4 |
Aleksandr Logvin |
2006 |
06A001 |
Vanders |
|
50m |
1:16.82 |
1:16.82 |
5 |
Joona Saarnio |
2004 |
04A671 |
JUK |
|
50m |
1:17.21 |
1:17.21 |
6 |
Miska Törmi |
2004 |
04A440 |
Octopus |
|
25m |
1:15.70 |
1:17.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kiarash Javidi Firooz Toussi |
2003 |
03A600 |
Cetus |
|
50m |
1:15.10 |
1:15.10 |
2 |
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
06A133 |
SD |
|
50m |
1:15.06 |
1:15.06 |
3 |
Leo Oksman |
2004 |
04A218 |
HU |
|
25m |
1:12.72 |
1:14.72 |
4 |
Aran Aydar |
2002 |
02B172 |
SiWa |
|
50m |
1:14.81 |
1:14.81 |
5 |
Santtu Kosunen |
2003 |
03A312 |
Cetus |
|
25m |
1:13.09 |
1:15.09 |
6 |
Rasmus Roiko |
2004 |
04B069 |
ORCA |
|
25m |
1:13.68 |
1:15.68 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Carl-Victor Vaenerberg |
2002 |
02A362 |
SGR |
|
25m |
1:10.88 |
1:12.88 |
2 |
Samu Virtanen |
2004 |
04A885 |
SWIM |
|
50m |
1:12.22 |
1:12.22 |
3 |
Sam Zamanimehr |
2003 |
03A958 |
Cetus |
|
50m |
1:10.66 |
1:10.66 |
4 |
Lucas Tepponen |
2003 |
03A490 |
HU |
|
25m |
1:09.77 |
1:11.77 |
5 |
Kristian Kanerva |
2002 |
02B104 |
ORCA |
|
25m |
1:10.60 |
1:12.60 |
6 |
Jerry Saarelma |
2003 |
03B221 |
Octopus |
|
50m |
1:13.31 |
1:13.31 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Manninen |
2003 |
03A837 |
Vanders |
|
50m |
1:10.19 |
1:10.19 |
2 |
Santeri Berggren |
2003 |
03A530 |
Octopus |
|
25m |
1:05.54 |
1:07.54 |
3 |
Henri Korpi |
2004 |
04A444 |
Octopus |
|
25m |
1:04.78 |
1:06.78 |
4 |
Tino Kaukonen |
2004 |
04A213 |
HTU |
|
50m |
1:07.46 |
1:07.46 |
5 |
Miro Merinen |
2003 |
03A695 |
SiWa |
|
50m |
1:08.70 |
1:08.70 |
6 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
50m |
1:10.31 |
1:10.31 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Janne Korhonen |
2003 |
03B139 |
KoU |
|
50m |
1:05.63 |
1:05.63 |
2 |
Santeri Tuomi |
2001 |
01A567 |
HyUS |
|
50m |
1:03.67 |
1:03.67 |
3 |
Nesja Seppälä |
2000 |
00A858 |
HaUS |
|
50m |
1:02.80 |
1:02.80 |
4 |
Ali Gardberg |
2001 |
01B128 |
SiWa |
|
50m |
1:03.57 |
1:03.57 |
5 |
Emil Kärkkäinen |
2002 |
02A220 |
ORCA |
|
25m |
1:01.90 |
1:03.90 |
6 |
Max Walther |
2003 |
03A799 |
HTU |
|
50m |
1:06.37 |
1:06.37 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mikko Arponen |
1980 |
80A030 |
Vanders |
|
25m |
1:00.17 |
1:02.17 |
2 |
Danil Seksenov |
2004 |
04A126 |
Vanders |
|
50m |
1:01.74 |
1:01.74 |
3 |
Manu Ursin |
2002 |
02A800 |
KoU |
|
50m |
1:01.62 |
1:01.62 |
4 |
Lukas Vahtera |
2001 |
01B137 |
SiWa |
|
50m |
1:01.67 |
1:01.67 |
5 |
Ivan Turbin |
2001 |
01A590 |
Cetus |
|
50m |
1:02.02 |
1:02.02 |
6 |
Rasmus Sarre |
2001 |
01B119 |
HU |
|
50m |
1:02.23 |
1:02.23 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tuomas Lehtovirta |
2001 |
01A575 |
HU |
|
25m |
58.75 |
1:00.75 |
2 |
Kalle Mäkinen |
2002 |
02A088 |
Vanders |
|
25m |
56.34 |
58.34 |
3 |
Alexey Belfer |
2000 |
00A786 |
ORCA |
|
25m |
53.52 |
55.52 |
4 |
Sasa Seppälä |
1998 |
98B111 |
HaUS |
|
50m |
58.29 |
58.29 |
5 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
25m |
57.49 |
59.49 |
6 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
25m |
59.55 |
1:01.55 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
21 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
08:35 |
|