Program för UGP 3 2017, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 2:10.57 | |
2 | 29 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 2:11.60 | |
3 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:12.24 | |
4 | 43 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:12.29 | |
5 | 66 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:13.48 | |
6 | 221 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 2:14.94 | |
7 | 62 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 2:15.78 | |
8 | 97 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:16.91 | |
9 | 189 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:17.06 | |
10 | 178 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:17.38 | |
11 | 234 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:18.07 | EFT |
12 | 64 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 2:19.60 | |
13 | 24 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 25 m | 2:19.72 | |
14 | 47 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 50 m | 2:19.82 | EFT |
15 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:21.36 | |
16 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:21.64 | |
17 | 42 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:21.92 | |
18 | 232 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 2:22.23 | |
19 | 71 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:22.28 | |
20 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:23.57 | |
21 | 30 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 2:23.72 | |
22 | 67 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:23.89 | |
23 | 206 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 2:24.16 | |
24 | 170 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 2:24.36 | |
25 | 169 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:24.58 | |
26 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:24.62 | |
27 | 102 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 2:24.81 | |
28 | 145 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:25.67 | |
29 | 13 | Kroon Linnea | 2003 | SK ENA | BM0203 | 25 m | 2:26.05 | |
30 | 149 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 2:26.53 | |
31 | 134 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 2:27.36 | |
32 | 87 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 2:27.57 | |
33 | 190 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 2:28.19 | |
34 | 17 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:28.40 | |
35 | 31 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:28.89 | |
36 | 136 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 2:29.31 | |
37 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:29.44 | |
38 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:29.46 | |
39 | 14 | Königsson Lovisa | 2002 | SK ENA | BM5602 | 25 m | 2:29.93 | |
40 | 137 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 2:30.02 | |
41 | 109 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 2:30.03 | |
42 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:30.25 | |
43 | 201 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 50 m | 2:30.44 | |
44 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 2:30.58 | |
45 | 21 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 2:30.82 | |
46 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:31.01 | |
47 | 237 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 2:31.07 | EFT |
48 | 15 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:31.46 | |
49 | 7 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 2:31.86 | |
50 | 91 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 2:32.55 | |
51 | 80 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 2:32.84 | |
52 | 159 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 2:33.30 | |
53 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:34.09 | |
54 | 94 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 2:34.52 | |
55 | 181 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 2:35.65 | |
56 | 16 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 2:36.46 | |
57 | 9 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 2:37.28 | |
58 | 210 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 2:37.65 | |
59 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 2:38.74 | |
60 | 160 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:39.04 | |
61 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 2:39.32 | |
62 | 72 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 2:40.35 | |
63 | 40 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 50 m | 2:41.55 | |
64 | 151 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 2:41.56 | |
65 | 227 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 2:41.87 | |
66 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 50 m | 2:42.24 | |
67 | 172 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 2:42.61 | |
68 | 150 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 2:43.24 | |
69 | 204 | Engström Terese | 1999 | ÖSA | BF1899 | 50 m | 2:43.52 | |
70 | 194 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 2:45.74 | |
71 | 84 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 2:46.25 | |
72 | 74 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 2:46.52 | |
73 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:46.53 | |
74 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 50 m | 2:49.93 | |
75 | 198 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 50 m | 2:50.88 | |
76 | 208 | Harandi Granaz | 2004 | ÖSA | AW5204 | 50 m | 2:51.29 | |
77 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 2:51.71 | |
78 | 50 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 2:53.48 | |
79 | 103 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 2:54.61 | |
80 | 209 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 50 m | 2:55.79 | |
81 | 8 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 2:56.47 | |
82 | 230 | Åkerstrand Julia | 2004 | HK SIM | BC6604 | 25 m | 3:00.93 | |
83 | 191 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 3:07.09 | |
84 | 196 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | 3:09.15 | |
85 | 133 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | 3:12.47 | |
86 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 3:13.09 | |
87 | 98 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 50 m | ||
88 | 183 | Juntunen Michelle | 2004 | VÄSTERÅS | BN4604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 57.66 | |
2 | 79 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:01.44 | |
3 | 90 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 50 m | 1:02.09 | |
4 | 154 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:03.41 | |
5 | 155 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:04.25 | |
6 | 166 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:04.63 | EFT |
7 | 130 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:04.69 | |
8 | 212 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:04.89 | |
9 | 140 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 50 m | 1:05.82 | |
10 | 120 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:05.90 | |
11 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:07.48 | |
12 | 141 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 1:07.70 | EFT |
13 | 70 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:07.73 | |
14 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:09.33 | |
15 | 118 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:09.53 | |
16 | 164 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 1:09.79 | |
17 | 146 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:10.58 | |
18 | 147 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 1:11.22 | |
19 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:11.59 | |
20 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:13.39 | |
21 | 167 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:13.49 | |
22 | 6 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:13.82 | |
23 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:13.88 | |
24 | 165 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:15.16 | |
25 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 50 m | 1:15.97 | |
26 | 27 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 50 m | 1:17.49 | |
27 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 1:18.07 | |
28 | 142 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 1:18.40 | |
29 | 187 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:20.01 | |
30 | 111 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:21.25 | |
31 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 1:21.26 | |
32 | 235 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:21.43 | EFT |
33 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:21.96 | |
34 | 95 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:22.58 | |
35 | 205 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:26.33 | |
36 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 1:27.81 | |
37 | 96 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 1:36.93 | |
38 | 113 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 1:37.38 | |
39 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 50 m | 1:42.15 | |
40 | 89 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 50 m | ||
41 | 177 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:14.87 | |
2 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:15.00 | |
3 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:15.86 | |
4 | 47 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 1:15.95 | |
5 | 156 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:16.04 | |
6 | 158 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 1:16.30 | |
7 | 135 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 1:19.15 | |
8 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:19.16 | |
9 | 67 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:20.92 | |
10 | 45 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:20.94 | |
11 | 64 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:21.80 | |
12 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 1:22.14 | |
13 | 71 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:22.62 | |
14 | 15 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:22.76 | |
15 | 170 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:23.50 | |
16 | 138 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 1:23.57 | |
17 | 162 | Åkerman Josefine | 2004 | SÖDERTÖRN | BL3404 | 25 m | 1:23.89 | |
18 | 13 | Kroon Linnea | 2003 | SK ENA | BM0203 | 25 m | 1:24.51 | |
19 | 80 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:24.51 | |
20 | 106 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 25 m | 1:24.51 | |
21 | 231 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:24.74 | |
22 | 52 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:24.98 | |
23 | 188 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:25.49 | |
24 | 145 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:26.46 | |
25 | 9 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:26.86 | |
26 | 109 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 1:26.97 | |
27 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:27.16 | |
28 | 139 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 1:27.63 | |
29 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:27.90 | |
30 | 29 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 50 m | 1:28.11 | |
31 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 1:28.40 | |
32 | 181 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 1:29.12 | |
33 | 221 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:29.31 | |
34 | 157 | Dahl Magdalena | 2001 | SANDVIKEN | BK5601 | 25 m | 1:29.64 | |
35 | 31 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:29.91 | |
36 | 12 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:30.27 | |
37 | 198 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 1:30.38 | |
38 | 172 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:30.81 | |
39 | 84 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:30.88 | |
40 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:31.22 | |
41 | 180 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:31.25 | |
42 | 149 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:31.48 | |
43 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:31.73 | |
44 | 16 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 1:32.06 | |
45 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:32.62 | |
46 | 94 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:32.91 | |
47 | 150 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 1:33.79 | |
48 | 186 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:33.91 | |
49 | 7 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:34.29 | |
50 | 88 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 1:34.30 | |
51 | 91 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 1:34.33 | |
52 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 1:34.44 | |
53 | 72 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:34.46 | |
54 | 208 | Harandi Granaz | 2004 | ÖSA | AW5204 | 25 m | 1:35.20 | |
55 | 151 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:35.29 | |
56 | 1 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 1:35.79 | |
57 | 153 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | 1:37.66 | |
58 | 191 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 1:38.04 | |
59 | 183 | Juntunen Michelle | 2004 | VÄSTERÅS | BN4604 | 25 m | 1:38.30 | |
60 | 230 | Åkerstrand Julia | 2004 | HK SIM | BC6604 | 25 m | 1:38.91 | |
61 | 103 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 1:38.96 | |
62 | 160 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:39.11 | |
63 | 133 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | 1:39.55 | |
64 | 74 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 1:40.40 | |
65 | 226 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 1:41.19 | |
66 | 14 | Königsson Lovisa | 2002 | SK ENA | BM5602 | 25 m | 1:41.84 | |
67 | 227 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 1:45.75 | |
68 | 182 | Jónsdóttir Kolbrún | 2003 | VÄSTERÅS | BP9403 | 50 m | 1:46.66 | |
69 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:46.99 | |
70 | 240 | Carlén Erika | 2004 | ESKILSTUNA | BV4204 | 25 m | 2:05.83 | EFT |
71 | 93 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:24.83 | |
2 | 86 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 2:27.25 | |
3 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:31.63 | |
4 | 79 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:32.31 | |
5 | 132 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 2:33.13 | |
6 | 141 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 2:35.15 | |
7 | 81 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:38.11 | |
8 | 166 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:39.20 | |
9 | 243 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 2:40.86 | EFT |
10 | 111 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 2:43.80 | |
11 | 161 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 2:45.66 | |
12 | 121 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 2:45.68 | |
13 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:46.09 | |
14 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 2:47.28 | |
15 | 48 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:48.16 | |
16 | 177 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:48.48 | |
17 | 202 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 2:49.06 | |
18 | 49 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 2:49.46 | |
19 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:50.06 | |
20 | 83 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 2:52.56 | |
21 | 44 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:52.67 | |
22 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:54.91 | |
23 | 122 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 2:57.42 | |
24 | 235 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 2:58.34 | EFT |
25 | 171 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 3:02.67 | |
26 | 96 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 3:07.99 | |
27 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 3:08.77 | |
28 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:15.14 | |
29 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 50 m | 3:16.02 | |
30 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 3:16.69 | |
31 | 152 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 3:27.53 | |
32 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 3:34.36 | |
33 | 58 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 3:37.98 | |
34 | 92 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 25 m | 3:40.23 | |
35 | 107 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 3:41.68 | |
36 | 239 | Bah Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AT8903 | 25 m | 3:50.90 | EFT |
37 | 105 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | AW4903 | 25 m | 3:52.27 | |
38 | 168 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 50 m | 4:03.83 | |
39 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 4:14.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 5:05.41 | |
2 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 5:13.93 | |
3 | 41 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 5:20.08 | |
4 | 43 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 5:26.79 | |
5 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 5:31.04 | |
6 | 178 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 5:31.09 | |
7 | 30 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 5:35.50 | |
8 | 188 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 5:41.00 | |
9 | 221 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 5:44.53 | |
10 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 5:52.85 | |
11 | 129 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 5:53.97 | |
12 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 6:07.30 | |
13 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 6:19.41 | |
14 | 231 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 6:22.02 | |
15 | 217 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 6:47.85 | |
16 | 192 | Sikström Tuva | 2003 | VÄSTERÅS | AQ3603 | 50 m | ||
17 | 195 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 164 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 17:08.01 | |
2 | 166 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 17:15.03 | |
3 | 174 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 17:50.05 | |
4 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 19:28.64 | |
5 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 20:10.56 | |
6 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 21:07.33 | |
7 | 110 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 21:27.53 | |
8 | 211 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 70 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 9:19.45 | |
2 | 104 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 9:21.31 | |
3 | 90 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 9:21.86 | |
4 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 9:27.30 | |
5 | 155 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 9:27.64 | |
6 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 9:56.32 | |
7 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 10:02.25 | |
8 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 10:10.99 | |
9 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 10:17.80 | |
10 | 243 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 10:27.27 | EFT |
11 | 171 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 11:06.21 | |
12 | 27 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 11:10.72 | |
13 | 187 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 50 m | 11:16.36 | |
14 | 61 | Tumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 11:16.78 | |
15 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | ||
16 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | ||
17 | 215 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 2:20.64 | |
2 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:21.56 | |
3 | 188 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:34.45 | |
4 | 24 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 25 m | 2:36.92 | |
5 | 30 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 2:40.53 | |
6 | 71 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:43.57 | |
7 | 221 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 2:44.55 | |
8 | 29 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 2:45.01 | |
9 | 21 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 2:49.29 | |
10 | 31 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:51.33 | |
11 | 169 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:51.80 | |
12 | 91 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 2:54.74 | |
13 | 237 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 2:55.60 | EFT |
14 | 134 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 2:57.83 | |
15 | 231 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 3:23.56 | |
16 | 47 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 50 m | ||
17 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 2:13.99 | |
2 | 79 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:14.96 | |
3 | 90 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:15.48 | |
4 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:19.09 | |
5 | 86 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 2:23.40 | |
6 | 104 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:24.46 | |
7 | 141 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 2:25.09 | |
8 | 177 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:28.20 | |
9 | 81 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:29.74 | |
10 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:30.57 | |
11 | 167 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:31.15 | |
12 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:31.46 | |
13 | 243 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 2:31.72 | EFT |
14 | 44 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:33.30 | |
15 | 111 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 2:33.40 | |
16 | 164 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:33.41 | |
17 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:33.92 | |
18 | 83 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 2:35.55 | |
19 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:35.90 | |
20 | 161 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 2:36.38 | |
21 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:37.47 | |
22 | 49 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 2:37.60 | |
23 | 48 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:37.98 | |
24 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 2:38.53 | |
25 | 122 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 2:39.37 | |
26 | 114 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 2:39.57 | |
27 | 27 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 2:41.84 | |
28 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 2:42.72 | |
29 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 2:43.66 | |
30 | 142 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 2:44.02 | |
31 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:44.49 | |
32 | 121 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 2:44.60 | |
33 | 95 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 2:46.27 | |
34 | 187 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 2:47.94 | |
35 | 171 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:50.12 | |
36 | 89 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 2:50.57 | |
37 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 2:51.38 | |
38 | 205 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 50 m | 2:53.65 | |
39 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 2:54.35 | |
40 | 96 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 2:56.72 | |
41 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 2:58.10 | |
42 | 110 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 3:00.41 | |
43 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:00.79 | |
44 | 107 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 3:04.37 | |
45 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 3:05.29 | |
46 | 143 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 3:06.31 | |
47 | 242 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 4:34.47 | |
2 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 4:35.51 | |
3 | 29 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 4:42.56 | |
4 | 66 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 4:43.73 | |
5 | 41 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 4:44.76 | |
6 | 221 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 4:46.04 | |
7 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 4:46.40 | |
8 | 189 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 4:48.30 | |
9 | 234 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 4:51.48 | EFT |
10 | 178 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 4:53.70 | |
11 | 62 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 4:54.50 | |
12 | 67 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 4:55.15 | |
13 | 93 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 4:57.56 | |
14 | 98 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 4:57.64 | |
15 | 42 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 4:58.10 | |
16 | 24 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 25 m | 4:59.58 | |
17 | 170 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 5:00.34 | |
18 | 64 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 5:01.25 | |
19 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 5:01.27 | |
20 | 179 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 5:05.06 | |
21 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 5:06.97 | |
22 | 237 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 5:07.32 | EFT |
23 | 232 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 5:08.21 | |
24 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 5:08.45 | |
25 | 13 | Kroon Linnea | 2003 | SK ENA | BM0203 | 25 m | 5:09.03 | |
26 | 231 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 5:12.06 | |
27 | 149 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 5:13.17 | |
28 | 190 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 5:14.03 | |
29 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 5:14.22 | |
30 | 159 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 5:16.04 | |
31 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 5:17.09 | |
32 | 137 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 5:17.86 | |
33 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 5:18.26 | |
34 | 7 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 5:19.17 | |
35 | 156 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 5:19.27 | |
36 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 5:21.02 | |
37 | 160 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 5:23.87 | |
38 | 80 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 5:24.05 | |
39 | 181 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 5:24.73 | |
40 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 5:25.37 | |
41 | 109 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 5:27.80 | |
42 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 5:28.14 | |
43 | 91 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 5:29.94 | |
44 | 136 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 5:29.99 | |
45 | 186 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 5:30.67 | |
46 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 5:32.26 | |
47 | 40 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 5:33.65 | |
48 | 227 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 5:35.87 | |
49 | 16 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 5:41.28 | |
50 | 172 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 5:44.21 | |
51 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 5:49.81 | |
52 | 1 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 5:50.39 | |
53 | 150 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 5:50.77 | |
54 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 5:51.15 | |
55 | 50 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 5:59.92 | |
56 | 12 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 6:00.83 | |
57 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 6:06.64 | |
58 | 208 | Harandi Granaz | 2004 | ÖSA | AW5204 | 25 m | 6:09.80 | |
59 | 198 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 6:18.30 | |
60 | 74 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 6:19.53 | |
61 | 209 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 6:20.02 | |
62 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 6:41.64 | |
63 | 182 | Jónsdóttir Kolbrún | 2003 | VÄSTERÅS | BP9403 | 50 m | ||
64 | 192 | Sikström Tuva | 2003 | VÄSTERÅS | AQ3603 | 50 m | ||
65 | 194 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 50 m | ||
66 | 196 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | ||
67 | 226 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 79 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:00.81 | |
2 | 120 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:01.71 | |
3 | 90 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:02.41 | |
4 | 130 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:04.00 | |
5 | 212 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:05.07 | EFT |
6 | 118 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:05.11 | |
7 | 140 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 1:06.69 | |
8 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:07.51 | |
9 | 75 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 1:08.05 | |
10 | 166 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:08.09 | |
11 | 167 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:09.21 | |
12 | 44 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:09.72 | |
13 | 199 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | AO4502 | 25 m | 1:09.91 | |
14 | 165 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:11.24 | |
15 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:12.30 | |
16 | 49 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:13.03 | |
17 | 83 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:13.05 | |
18 | 123 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:14.30 | |
19 | 111 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:14.36 | |
20 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:15.35 | |
21 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:15.79 | |
22 | 235 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:16.54 | EFT |
23 | 142 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 1:17.21 | |
24 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:18.33 | |
25 | 61 | Tumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:18.89 | |
26 | 89 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:20.53 | |
27 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:21.19 | |
28 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 1:21.67 | |
29 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 1:21.77 | |
30 | 113 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 1:23.46 | |
31 | 152 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:25.21 | |
32 | 143 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:25.51 | |
33 | 215 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 50 m | 1:26.20 | |
34 | 107 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:26.82 | |
35 | 115 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 1:28.19 | |
36 | 211 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:34.42 | |
37 | 92 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 25 m | 1:34.83 | |
38 | 58 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:42.63 | |
39 | 168 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:49.29 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:26.71 | |
2 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:28.31 | |
3 | 206 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 2:29.99 | |
4 | 233 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 50 m | 2:31.08 | |
5 | 45 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 2:32.62 | |
6 | 102 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 2:32.69 | |
7 | 41 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:33.40 | |
8 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:33.77 | |
9 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:35.99 | |
10 | 232 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 2:37.94 | |
11 | 14 | Königsson Lovisa | 2002 | SK ENA | BM5602 | 25 m | 2:38.52 | |
12 | 68 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 2:38.88 | |
13 | 190 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 2:39.57 | |
14 | 135 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:39.96 | |
15 | 158 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:40.25 | |
16 | 221 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 2:40.68 | |
17 | 87 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 2:41.70 | |
18 | 97 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:43.16 | |
19 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 2:44.33 | |
20 | 129 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:44.73 | |
21 | 52 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:46.07 | |
22 | 169 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:46.85 | |
23 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:47.36 | |
24 | 17 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:48.57 | |
25 | 15 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:49.03 | |
26 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:50.07 | |
27 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:50.08 | |
28 | 157 | Dahl Magdalena | 2001 | SANDVIKEN | BK5601 | 25 m | 2:50.10 | |
29 | 40 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 2:50.33 | |
30 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:50.86 | |
31 | 139 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 2:51.08 | |
32 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:51.49 | |
33 | 156 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 2:51.95 | |
34 | 204 | Engström Terese | 1999 | ÖSA | BF1899 | 25 m | 2:52.53 | |
35 | 160 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:57.20 | |
36 | 194 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 2:58.21 | |
37 | 72 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 2:58.93 | |
38 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 2:59.38 | |
39 | 227 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 3:02.69 | |
40 | 195 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 3:07.30 | |
41 | 209 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 3:09.07 | |
42 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 3:10.10 | |
43 | 99 | Lekberg Thea | 2004 | KARLSKO SF | AR0404 | 25 m | 3:16.10 | |
44 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 3:17.82 | |
45 | 8 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 3:20.69 | |
46 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 3:22.97 | |
47 | 88 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 50 m | 3:46.07 | |
48 | 4 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLÄNGE | BM6804 | 50 m | ||
49 | 94 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 50 m | ||
50 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 50 m | ||
51 | 103 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 50 m | ||
52 | 196 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 54.21 | |
2 | 120 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 56.17 | |
3 | 118 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 56.48 | |
4 | 90 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 57.14 | |
5 | 166 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 57.70 | |
6 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 57.90 | |
7 | 140 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 57.92 | |
8 | 86 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 58.55 | |
9 | 219 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 58.91 | |
10 | 75 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 59.05 | |
11 | 164 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 59.41 | |
12 | 132 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 59.70 | |
13 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 59.73 | |
14 | 243 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 59.73 | EFT |
15 | 70 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 59.84 | |
16 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:00.09 | |
17 | 202 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:00.51 | |
18 | 81 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:00.53 | |
19 | 199 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | AO4502 | 25 m | 1:01.49 | |
20 | 27 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 1:01.87 | |
21 | 111 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:02.11 | |
22 | 116 | Aldrin Erik | 2003 | KATRINEHOL | AH8503 | 25 m | 1:02.12 | |
23 | 165 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:02.19 | |
24 | 177 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:02.41 | |
25 | 6 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:02.57 | |
26 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:02.64 | |
27 | 61 | Tumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:03.16 | |
28 | 122 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 1:03.48 | |
29 | 114 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 1:03.74 | |
30 | 83 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:03.83 | |
31 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 1:04.30 | |
32 | 235 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 50 m | 1:04.67 | EFT |
33 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 1:05.14 | |
34 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 1:05.43 | |
35 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:06.20 | |
36 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:06.23 | |
37 | 123 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:06.24 | |
38 | 142 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 1:06.38 | |
39 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 1:06.41 | |
40 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 1:06.50 | |
41 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:06.57 | |
42 | 95 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:06.64 | |
43 | 121 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:06.74 | |
44 | 89 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:07.80 | |
45 | 48 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:07.84 | |
46 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:08.09 | |
47 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:08.28 | |
48 | 171 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:09.08 | |
49 | 187 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:09.24 | |
50 | 113 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 1:09.63 | |
51 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 1:10.68 | |
52 | 115 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 1:11.15 | |
53 | 110 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 1:12.32 | |
54 | 96 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 1:12.36 | |
55 | 107 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:14.78 | |
56 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:15.29 | |
57 | 143 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:15.65 | |
58 | 152 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:17.00 | |
59 | 92 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 25 m | 1:17.95 | |
60 | 215 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 50 m | 1:18.67 | |
61 | 242 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 25 m | 1:19.76 | EFT |
62 | 58 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:20.40 | |
63 | 128 | Bröms Qintin | 2003 | SS MORA | AZ5703 | 25 m | 1:21.05 | |
64 | 211 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:22.55 | |
65 | 105 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | AW4903 | 25 m | 1:24.33 | |
66 | 168 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:25.73 | |
67 | 241 | He Haoija | 2004 | ESKILSTUNA | AW9504 | 25 m | 1:26.74 | EFT |
68 | 245 | Healey Liam | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4302 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:00.10 | |
2 | 120 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 2:02.04 | |
3 | 219 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:07.55 | |
4 | 140 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 2:09.36 | EFT |
5 | 70 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:09.63 | |
6 | 118 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 2:10.09 | |
7 | 75 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:10.70 | |
8 | 141 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 2:10.87 | |
9 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:12.36 | |
10 | 167 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:14.86 | |
11 | 177 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:15.32 | |
12 | 6 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:17.78 | |
13 | 114 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 2:17.91 | |
14 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:18.23 | |
15 | 146 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:18.63 | |
16 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 2:19.00 | |
17 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:19.03 | |
18 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 2:22.92 | |
19 | 116 | Aldrin Erik | 2003 | KATRINEHOL | AH8503 | 25 m | 2:23.77 | |
20 | 95 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 2:23.95 | |
21 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 2:24.84 | |
22 | 235 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 2:25.05 | EFT |
23 | 142 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 2:25.16 | |
24 | 27 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 50 m | 2:25.94 | |
25 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:26.00 | |
26 | 123 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 2:28.35 | |
27 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 2:28.46 | |
28 | 61 | Tumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 2:28.70 | |
29 | 89 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 2:28.99 | |
30 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:31.80 | |
31 | 205 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 2:34.64 | |
32 | 110 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 2:36.69 | |
33 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 2:38.55 | |
34 | 96 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 2:40.32 | |
35 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 2:45.59 | |
36 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 50 m | 2:48.43 | |
37 | 200 | Cao Kevin | 2003 | ÖSA | AX5303 | 50 m | 2:49.17 | |
38 | 152 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 2:49.84 | |
39 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:51.66 | |
40 | 115 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 2:51.66 | |
41 | 215 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 50 m | 2:51.84 | |
42 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 50 m | 2:57.54 | |
43 | 107 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 2:58.32 | |
44 | 211 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 50 m | 3:06.81 | |
45 | 168 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 3:32.62 | |
46 | 5 | Solum Anton | 2004 | BORLÄNGE | AQ5104 | 50 m | ||
47 | 143 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 1:02.22 | |
2 | 43 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:05.25 | |
3 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:06.65 | |
4 | 24 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 25 m | 1:08.36 | |
5 | 30 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:09.28 | |
6 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:09.92 | |
7 | 97 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:10.01 | |
8 | 62 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 1:10.59 | |
9 | 21 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:11.03 | |
10 | 236 | Sved Lovisa | 2000 | GÄVLE SS | AH5800 | 25 m | 1:11.46 | EFT |
11 | 188 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:11.66 | |
12 | 220 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 1:12.06 | |
13 | 179 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:12.41 | |
14 | 102 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 1:12.44 | |
15 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:12.54 | |
16 | 71 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:13.66 | |
17 | 173 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:13.74 | |
18 | 42 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:13.93 | |
19 | 64 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:14.86 | |
20 | 31 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:15.04 | |
21 | 231 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:15.18 | |
22 | 232 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:15.28 | |
23 | 138 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 50 m | 1:15.88 | |
24 | 134 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:16.17 | |
25 | 210 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 1:17.32 | |
26 | 237 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:17.54 | EFT |
27 | 91 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 1:18.61 | |
28 | 190 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:18.76 | |
29 | 136 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 1:19.26 | |
30 | 217 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:19.44 | |
31 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:19.55 | |
32 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:20.38 | |
33 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:21.57 | |
34 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 1:23.23 | |
35 | 129 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 1:23.28 | |
36 | 94 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:23.42 | |
37 | 80 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:24.68 | |
38 | 139 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 1:25.07 | |
39 | 228 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:25.10 | |
40 | 12 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:25.77 | |
41 | 159 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 1:25.81 | |
42 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 1:26.43 | |
43 | 180 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:26.57 | |
44 | 40 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 50 m | 1:27.75 | |
45 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:28.08 | |
46 | 172 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:29.52 | |
47 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:31.26 | |
48 | 182 | Jónsdóttir Kolbrún | 2003 | VÄSTERÅS | BP9403 | 25 m | 1:32.13 | |
49 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:32.42 | |
50 | 192 | Sikström Tuva | 2003 | VÄSTERÅS | AQ3603 | 25 m | 1:43.29 | |
51 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:55.42 | |
52 | 195 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:04.09 | |
2 | 86 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:07.17 | |
3 | 132 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:09.71 | |
4 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:09.91 | |
5 | 81 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:10.63 | |
6 | 154 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:10.73 | |
7 | 79 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:10.83 | |
8 | 141 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 1:11.75 | |
9 | 147 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 1:11.90 | |
10 | 243 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:13.10 | EFT |
11 | 48 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:13.21 | |
12 | 130 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:13.87 | |
13 | 49 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:14.68 | |
14 | 144 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:15.06 | |
15 | 202 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:15.19 | |
16 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:15.91 | |
17 | 121 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:16.27 | |
18 | 111 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:16.41 | |
19 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 1:18.16 | |
20 | 44 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:18.62 | |
21 | 177 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:18.77 | |
22 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:18.94 | |
23 | 167 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:20.07 | |
24 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:21.04 | |
25 | 122 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 1:21.08 | |
26 | 83 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:21.26 | |
27 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:21.28 | |
28 | 61 | Tumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:22.01 | |
29 | 235 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:22.23 | EFT |
30 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 1:23.38 | |
31 | 171 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:23.48 | |
32 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 1:25.21 | |
33 | 95 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:25.85 | |
34 | 142 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 1:26.03 | |
35 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 1:26.10 | |
36 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:26.50 | |
37 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:26.51 | |
38 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 1:27.46 | |
39 | 96 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 1:29.14 | |
40 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:29.25 | |
41 | 89 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:30.11 | |
42 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:32.01 | |
43 | 200 | Cao Kevin | 2003 | ÖSA | AX5303 | 25 m | 1:32.17 | |
44 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:32.61 | |
45 | 152 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:36.38 | |
46 | 107 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:37.32 | |
47 | 92 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 50 m | 1:37.68 | |
48 | 110 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 1:40.59 | |
49 | 113 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 1:40.69 | |
50 | 128 | Bröms Qintin | 2003 | SS MORA | AZ5703 | 25 m | 1:40.82 | |
51 | 143 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:42.55 | |
52 | 58 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:44.82 | |
53 | 105 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | AW4903 | 25 m | 1:45.98 | |
54 | 168 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:50.59 | |
55 | 211 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:51.45 | |
56 | 241 | He Haoija | 2004 | ESKILSTUNA | AW9504 | 25 m | 1:52.51 | EFT |
57 | 239 | Bah Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AT8903 | 25 m | 1:52.74 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 158 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:44.36 | |
2 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:48.19 | |
3 | 47 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 2:48.99 | |
4 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:49.09 | |
5 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:50.33 | |
6 | 67 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:53.58 | |
7 | 93 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 2:54.01 | |
8 | 156 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 50 m | 2:55.30 | |
9 | 45 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 2:57.43 | |
10 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:58.27 | |
11 | 138 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 2:58.56 | |
12 | 135 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 3:00.40 | |
13 | 52 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 3:01.24 | |
14 | 231 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 3:02.04 | |
15 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 3:03.08 | |
16 | 106 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 50 m | 3:04.80 | |
17 | 15 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 3:06.04 | |
18 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 3:06.56 | |
19 | 80 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 3:09.65 | |
20 | 180 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 3:13.97 | |
21 | 109 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 3:14.11 | |
22 | 84 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 3:16.91 | |
23 | 198 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 3:19.85 | |
24 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 3:20.38 | |
25 | 1 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 3:23.47 | |
26 | 208 | Harandi Granaz | 2004 | ÖSA | AW5204 | 25 m | 3:31.22 | |
27 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 3:32.04 | |
28 | 195 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 50 m | 3:33.73 | |
29 | 153 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | 3:36.02 | |
30 | 207 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 3:36.11 | |
31 | 16 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 3:36.58 | |
32 | 191 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 3:37.10 | |
33 | 103 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 3:43.09 | |
34 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 3:45.53 | |
35 | 226 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 3:56.24 | |
36 | 4 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLÄNGE | BM6804 | 50 m | ||
37 | 13 | Kroon Linnea | 2003 | SK ENA | BM0203 | 50 m | ||
38 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 50 m | ||
39 | 133 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 50 m | ||
40 | 196 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | ||
41 | 225 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 50 m | ||
42 | 230 | Åkerstrand Julia | 2004 | HK SIM | BC6604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 79 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 4:49.55 | |
2 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 5:01.19 | |
3 | 104 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 5:08.94 | |
4 | 90 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 50 m | 5:21.42 | |
5 | 81 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 5:22.67 | |
6 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 5:33.97 | |
7 | 44 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 5:50.86 | |
8 | 171 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 6:02.11 | |
9 | 187 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 6:11.69 | |
10 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 6:13.08 | |
11 | 49 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 6:13.11 | |
12 | 27 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 50 m | ||
13 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 18:34.08 | |
2 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 18:36.48 | |
3 | 188 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 19:41.08 | |
4 | 234 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 19:51.78 | EFT |
5 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 20:49.14 | |
6 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 21:01.49 | |
7 | 17 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 21:25.06 | |
8 | 231 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 21:36.70 | |
9 | 14 | Königsson Lovisa | 2002 | SK ENA | BM5602 | 25 m | 21:43.11 | |
10 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 21:54.36 | |
11 | 9 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 22:04.87 | |
12 | 40 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 22:15.05 | |
13 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 50 m | ||
14 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 50 m | ||
15 | 228 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 9:42.49 | |
2 | 41 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 9:47.09 | |
3 | 66 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 9:48.51 | |
4 | 29 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 9:50.26 | |
5 | 189 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 9:55.94 | |
6 | 178 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 9:57.29 | |
7 | 67 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 10:13.95 | |
8 | 98 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 10:15.57 | |
9 | 62 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 10:15.80 | |
10 | 232 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 10:16.61 | |
11 | 64 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 10:16.62 | |
12 | 71 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 10:23.09 | |
13 | 170 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 10:23.58 | |
14 | 42 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 10:27.53 | |
15 | 30 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 10:27.92 | |
16 | 24 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 25 m | 10:36.21 | |
17 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 10:37.28 | |
18 | 149 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 10:38.74 | |
19 | 145 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 10:44.65 | |
20 | 87 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 10:48.45 | |
21 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 10:49.90 | |
22 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 10:55.57 | |
23 | 190 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 10:58.35 | |
24 | 179 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 11:02.20 | |
25 | 137 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 11:04.83 | |
26 | 7 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 11:05.92 | |
27 | 186 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 11:10.20 | |
28 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 11:14.47 | |
29 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 11:20.97 | |
30 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 11:58.05 | |
31 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 12:26.16 | |
32 | 8 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 12:29.72 | |
33 | 50 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 12:39.73 | |
34 | 209 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 13:27.98 | |
35 | 13 | Kroon Linnea | 2003 | SK ENA | BM0203 | 50 m | ||
36 | 88 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 50 m | ||
37 | 172 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 50 m | ||
38 | 196 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:14.95 | |
2 | 146 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:37.82 | |
3 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:48.48 | |
4 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:53.34 | |
5 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 2:53.50 | |
6 | 81 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:53.71 | |
7 | 187 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 50 m | 3:00.62 | |
8 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 3:08.89 | |
9 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 3:10.12 | |
10 | 205 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 3:23.16 | |
11 | 90 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 50 m | ||
12 | 140 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 50 m | EFT | |
13 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 22, 200m Medley Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:24.57 | |
2 | 41 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:33.02 | |
3 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:34.01 | |
4 | 97 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:35.54 | |
5 | 158 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:35.54 | |
6 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:35.77 | |
7 | 178 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:37.11 | |
8 | 64 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 2:37.88 | |
9 | 29 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 2:38.04 | |
10 | 236 | Sved Lovisa | 2000 | GÄVLE SS | AH5800 | 25 m | 2:38.17 | EFT |
11 | 170 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 2:38.22 | |
12 | 67 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:40.69 | |
13 | 66 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:40.74 | |
14 | 52 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:41.48 | |
15 | 234 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:42.07 | EFT |
16 | 71 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:42.20 | |
17 | 138 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 2:42.69 | |
18 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:43.03 | |
19 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:43.18 | |
20 | 156 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 2:44.73 | |
21 | 129 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:44.76 | |
22 | 188 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:44.85 | |
23 | 98 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 2:46.64 | |
24 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:47.62 | |
25 | 217 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:47.93 | |
26 | 31 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:48.40 | |
27 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:48.81 | |
28 | 206 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 2:49.48 | |
29 | 14 | Königsson Lovisa | 2002 | SK ENA | BM5602 | 25 m | 2:51.18 | |
30 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:51.38 | |
31 | 237 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 2:51.65 | EFT |
32 | 80 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 2:51.94 | |
33 | 91 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 2:52.20 | |
34 | 109 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 2:52.99 | |
35 | 172 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 2:54.32 | |
36 | 7 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 2:55.19 | |
37 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:55.37 | |
38 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:58.89 | |
39 | 186 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 2:59.30 | |
40 | 16 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 2:59.55 | |
41 | 195 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 3:00.24 | |
42 | 180 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 3:01.56 | |
43 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 3:01.63 | |
44 | 72 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 3:02.61 | |
45 | 150 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 3:02.70 | |
46 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 50 m | 3:03.29 | |
47 | 230 | Åkerstrand Julia | 2004 | HK SIM | BC6604 | 25 m | 3:04.73 | |
48 | 103 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 3:05.76 | |
49 | 84 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 3:07.07 | |
50 | 1 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 3:07.63 | |
51 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 3:08.78 | |
52 | 198 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 50 m | 3:10.59 | |
53 | 191 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 3:12.15 | |
54 | 208 | Harandi Granaz | 2004 | ÖSA | AW5204 | 25 m | 3:12.64 | |
55 | 151 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 3:13.67 | |
56 | 209 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 3:22.71 | |
57 | 8 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 3:23.53 | |
58 | 207 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 3:24.51 | |
59 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 3:32.30 | |
60 | 238 | Allert Alexandra | 2003 | ESKILSTUNA | BJ7203 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Sponsor: YGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 4:27.05 | |
2 | 120 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 4:30.09 | |
3 | 75 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 4:30.40 | |
4 | 104 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 4:31.31 | |
5 | 141 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 4:31.99 | |
6 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 4:39.47 | |
7 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 4:43.41 | |
8 | 86 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 4:44.97 | |
9 | 112 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 4:46.47 | |
10 | 114 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 4:49.70 | |
11 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 4:50.51 | |
12 | 111 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 4:51.18 | |
13 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 4:52.01 | |
14 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 4:56.81 | |
15 | 243 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 4:57.86 | EFT |
16 | 122 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 5:02.12 | |
17 | 95 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 5:05.64 | |
18 | 142 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 5:06.68 | |
19 | 83 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 5:08.35 | |
20 | 123 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 5:09.05 | |
21 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 5:10.67 | |
22 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 5:11.83 | |
23 | 171 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 5:12.27 | |
24 | 48 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 5:15.38 | |
25 | 116 | Aldrin Erik | 2003 | KATRINEHOL | AH8503 | 25 m | 5:21.25 | |
26 | 61 | Tumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 5:22.86 | |
27 | 110 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 5:23.64 | |
28 | 27 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 5:27.28 | |
29 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 5:41.89 | |
30 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 5:51.43 | |
31 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 5:57.79 | |
32 | 200 | Cao Kevin | 2003 | ÖSA | AX5303 | 25 m | 6:06.87 | |
33 | 115 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 6:10.78 | |
34 | 215 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 6:19.97 | |
35 | 152 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 6:21.27 | |
36 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 50 m | 6:27.17 | |
37 | 211 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 6:31.96 | |
38 | 168 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 6:54.48 | |
39 | 121 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:07.17 | |
2 | 102 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 1:10.76 | |
3 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.84 | |
4 | 236 | Sved Lovisa | 2000 | GÄVLE SS | AH5800 | 25 m | 1:10.89 | EFT |
5 | 45 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:11.28 | |
6 | 170 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:11.47 | |
7 | 30 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:12.39 | |
8 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:13.44 | |
9 | 232 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:14.16 | |
10 | 68 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:14.74 | |
11 | 87 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 1:14.99 | |
12 | 190 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:15.73 | |
13 | 77 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:15.80 | |
14 | 15 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:16.07 | |
15 | 94 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:16.81 | |
16 | 139 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 1:18.43 | |
17 | 228 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:19.27 | |
18 | 9 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:19.73 | |
19 | 157 | Dahl Magdalena | 2001 | SANDVIKEN | BK5601 | 25 m | 1:20.00 | |
20 | 160 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:20.53 | |
21 | 127 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 1:20.61 | |
22 | 40 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:20.85 | |
23 | 149 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:21.02 | |
24 | 204 | Engström Terese | 1999 | ÖSA | BF1899 | 25 m | 1:21.11 | |
25 | 119 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 1:21.41 | |
26 | 194 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:22.97 | |
27 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:23.03 | |
28 | 159 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 1:23.82 | |
29 | 207 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 50 m | 1:24.10 | |
30 | 72 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:24.26 | |
31 | 137 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 1:24.30 | |
32 | 51 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 1:24.58 | |
33 | 195 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 1:25.00 | |
34 | 150 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 1:25.03 | |
35 | 230 | Åkerstrand Julia | 2004 | HK SIM | BC6604 | 25 m | 1:25.07 | |
36 | 201 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 25 m | 1:25.09 | |
37 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 1:26.21 | |
38 | 117 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 1:26.26 | |
39 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 50 m | 1:27.33 | |
40 | 209 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:27.36 | |
41 | 192 | Sikström Tuva | 2003 | VÄSTERÅS | AQ3603 | 25 m | 1:28.50 | |
42 | 182 | Jónsdóttir Kolbrún | 2003 | VÄSTERÅS | BP9403 | 25 m | 1:28.58 | |
43 | 180 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:29.22 | |
44 | 103 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 1:30.09 | |
45 | 198 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 50 m | 1:30.39 | |
46 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 1:30.63 | |
47 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:30.89 | |
48 | 99 | Lekberg Thea | 2004 | KARLSKO SF | AR0404 | 25 m | 1:31.83 | |
49 | 133 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | 1:34.50 | |
50 | 184 | Killiner Evelina | 2004 | VÄSTERÅS | BN7604 | 25 m | 1:38.27 | |
51 | 196 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 25 m | 1:42.10 | |
52 | 244 | Johansson Cornelia | 2004 | ESKILSTUNA | BC4804 | 50 m | 1:42.16 | EFT |
53 | 185 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 1:49.47 | |
54 | 175 | Furberg Wilda | 2003 | VÄSTERÅS | BW0403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 79 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:11.16 | |
2 | 130 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 2:19.10 | |
3 | 65 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:22.92 | |
4 | 118 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 2:25.02 | |
5 | 219 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:25.90 | EFT |
6 | 78 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:26.16 | |
7 | 75 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:26.39 | |
8 | 193 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:27.97 | |
9 | 100 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:28.69 | |
10 | 140 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 2:30.61 | |
11 | 167 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:31.39 | |
12 | 44 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:35.78 | |
13 | 176 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:36.39 | |
14 | 49 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 2:36.61 | |
15 | 19 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:39.20 | |
16 | 83 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 2:40.06 | |
17 | 6 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:41.77 | |
18 | 132 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 2:44.74 | |
19 | 203 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 2:44.77 | |
20 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 2:44.79 | |
21 | 216 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 2:51.44 | |
22 | 113 | Sjölander Elias | 2003 | KARLSTAD | AO3903 | 25 m | 2:56.78 | |
23 | 38 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:59.69 | |
24 | 200 | Cao Kevin | 2003 | ÖSA | AX5303 | 25 m | 3:01.94 | |
25 | 152 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 3:04.25 | |
26 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 3:08.85 | |
27 | 215 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 3:16.75 | |
28 | 92 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 50 m | 3:52.60 | |
29 | 168 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 4:06.00 | |
30 | 5 | Solum Anton | 2004 | BORLÄNGE | AQ5104 | 50 m | ||
31 | 105 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | AW4903 | 50 m | ||
32 | 107 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 50 m | ||
33 | 124 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 50 m | ||
34 | 143 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 59.84 | |
2 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:00.86 | |
3 | 29 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 1:01.01 | |
4 | 97 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:01.31 | |
5 | 66 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:02.17 | |
6 | 62 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 1:02.20 | |
7 | 76 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:02.25 | |
8 | 158 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 1:03.18 | |
9 | 189 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:03.39 | |
10 | 178 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:03.62 | |
11 | 234 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 1:03.90 | EFT |
12 | 24 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 25 m | 1:03.97 | |
13 | 64 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:04.15 | |
14 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:04.21 | |
15 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:04.23 | |
16 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:04.32 | |
17 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 1:04.33 | |
18 | 30 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:04.35 | |
19 | 98 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 1:04.67 | |
20 | 42 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:05.23 | |
21 | 71 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:05.27 | |
22 | 85 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:05.34 | |
23 | 68 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:05.52 | |
24 | 138 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 1:05.53 | |
25 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:05.62 | |
26 | 232 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:05.67 | |
27 | 206 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 1:05.73 | |
28 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 1:06.61 | |
29 | 17 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:06.75 | |
30 | 135 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 1:06.87 | |
31 | 15 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:06.93 | |
32 | 31 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:07.14 | |
33 | 201 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 25 m | 1:07.25 | |
34 | 139 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 1:07.28 | |
35 | 7 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:07.45 | |
36 | 228 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:07.54 | |
37 | 136 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 1:07.85 | |
38 | 21 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:07.96 | |
39 | 9 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:08.07 | |
40 | 109 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 1:08.08 | |
41 | 237 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:08.19 | EFT |
42 | 14 | Königsson Lovisa | 2002 | SK ENA | BM5602 | 25 m | 1:08.81 | |
43 | 134 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:08.83 | |
44 | 52 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:08.99 | |
45 | 190 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:09.11 | |
46 | 159 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 1:09.20 | |
47 | 137 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 1:09.36 | |
48 | 188 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:09.38 | |
49 | 54 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 1:09.49 | |
50 | 35 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:09.78 | |
51 | 125 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 1:09.80 | |
52 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:09.82 | |
53 | 12 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:09.86 | |
54 | 94 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:09.89 | |
55 | 129 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 1:10.06 | |
56 | 151 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:10.21 | |
57 | 16 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 1:10.27 | |
58 | 172 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:10.29 | |
59 | 186 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:10.51 | |
60 | 156 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:10.52 | |
61 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:10.92 | |
62 | 80 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:11.08 | |
63 | 91 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 1:11.30 | |
64 | 119 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 1:11.37 | |
65 | 157 | Dahl Magdalena | 2001 | SANDVIKEN | BK5601 | 25 m | 1:11.45 | |
66 | 217 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:11.62 | |
67 | 46 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 1:11.67 | |
68 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:11.88 | |
69 | 160 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:11.95 | |
70 | 204 | Engström Terese | 1999 | ÖSA | BF1899 | 25 m | 1:12.06 | |
71 | 150 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 1:12.08 | |
72 | 1 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 1:12.23 | |
73 | 72 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:12.64 | |
74 | 210 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 1:12.71 | |
75 | 127 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 1:12.76 | |
76 | 230 | Åkerstrand Julia | 2004 | HK SIM | BC6604 | 25 m | 1:12.96 | |
77 | 50 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:13.10 | |
78 | 194 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:13.68 | |
79 | 208 | Harandi Granaz | 2004 | ÖSA | AW5204 | 25 m | 1:13.76 | |
80 | 88 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 1:13.81 | |
81 | 182 | Jónsdóttir Kolbrún | 2003 | VÄSTERÅS | BP9403 | 25 m | 1:14.46 | |
82 | 213 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 1:14.47 | |
83 | 40 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:14.77 | |
84 | 198 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 1:15.57 | |
85 | 84 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:15.87 | |
86 | 117 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 1:15.91 | |
87 | 214 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:16.50 | |
88 | 99 | Lekberg Thea | 2004 | KARLSKO SF | AR0404 | 25 m | 1:17.00 | |
89 | 103 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 1:17.95 | |
90 | 180 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:18.33 | |
91 | 51 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 1:18.88 | |
92 | 192 | Sikström Tuva | 2003 | VÄSTERÅS | AQ3603 | 25 m | 1:19.04 | |
93 | 209 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 50 m | 1:19.57 | |
94 | 8 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:20.67 | |
95 | 191 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 1:21.22 | |
96 | 207 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 50 m | 1:22.38 | |
97 | 184 | Killiner Evelina | 2004 | VÄSTERÅS | BN7604 | 25 m | 1:22.66 | |
98 | 226 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 1:22.84 | |
99 | 175 | Furberg Wilda | 2003 | VÄSTERÅS | BW0403 | 25 m | 1:23.22 | |
100 | 153 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | 1:23.71 | |
101 | 196 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | 1:24.80 | |
102 | 133 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | 1:24.91 | |
103 | 4 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLÄNGE | BM6804 | 25 m | 1:27.41 | |
104 | 101 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:28.73 | |
105 | 244 | Johansson Cornelia | 2004 | ESKILSTUNA | BC4804 | 50 m | 1:32.83 | EFT |
106 | 185 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 1:42.19 | |
107 | 238 | Allert Alexandra | 2003 | ESKILSTUNA | BJ7203 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:45 |