Program för Gurrasimmet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 28/5 9.00
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Gurrasimmet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
28 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Gustavsberg |
|
Utskriftstid |
08:29 |
|
|
Arrangör |
Gustavsbergssimsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Lovisa Sepp |
2006 |
BK1206 |
SKURU IK |
|
25m |
|
14 |
2 |
Johanna Espeland |
2005 |
BN4205 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
41 |
3 |
Nicole Wahlström |
2005 |
AN3405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
96 |
4 |
Tyra Jalmert |
2004 |
BO2204 |
SKURU IK |
|
25m |
|
38 |
5 |
Bonnie Tham |
2006 |
BG5406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Nora Östman |
2004 |
BM1604 |
SKURU IK |
|
25m |
|
77 |
2 |
Alice Belic |
2005 |
AU7605 |
SKURU IK |
|
25m |
54.95 |
20 |
3 |
Elvira Lannér |
2005 |
BA8405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
53.22 |
102 |
4 |
Laura Nelson |
2006 |
AU5806 |
SKURU IK |
|
25m |
53.80 |
153 |
5 |
Tindra Sjöström |
2005 |
05A965 |
IFK SÅ |
|
25m |
56.06 |
90 |
6 |
Elwira Heldeskog |
2005 |
BM0405 |
SKURU IK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Wilma Danielsson |
2005 |
05A985 |
IFK SÅ |
|
25m |
49.97 |
29 |
2 |
Ella Pettersson |
2002 |
BR8202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
48.22 |
15 |
3 |
Josefine Gylling |
2004 |
AI3604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.35 |
132 |
4 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
46.63 |
94 |
5 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
48.33 |
120 |
6 |
Thea Bergström |
2007 |
AK9807 |
SS04 |
|
25m |
51.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Lova Tjernqvist |
2003 |
AP4403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
45.55 |
139 |
2 |
Eleonor Rosengart |
2000 |
AS3200 |
HELLAS SK |
|
25m |
44.53 |
12 |
3 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.31 |
83 |
4 |
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
SKURU IK |
|
25m |
43.12 |
101 |
5 |
Louise Mårtensson |
2006 |
AL6606 |
SKURU IK |
|
25m |
45.07 |
27 |
6 |
Tilda Olofsson |
2004 |
AI9604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Hanna Lanner |
2006 |
AU0806 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.04 |
131 |
2 |
Cornelia Utgren |
2007 |
AL6207 |
SS04 |
|
25m |
41.65 |
11 |
3 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
39.76 |
98 |
4 |
Emma Lidell |
2005 |
BB8805 |
SKURU IK |
|
25m |
39.79 |
80 |
5 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
41.75 |
84 |
6 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
42.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
38.64 |
112 |
2 |
Wilma Åhlen |
2005 |
AO8205 |
SKURU IK |
|
25m |
36.86 |
88 |
3 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
32.56 |
99 |
4 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
35.75 |
92 |
5 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
37.13 |
86 |
6 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
38.98 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
28 maj 2017 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
Utskriftstid |
08:29 |
|