2018-04-20   05:01:02
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 17:00

3_S
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 
Sponsor: Sport 24 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2004-2017 
373  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  50 m  30.42   
104  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  50 m  33.85   
224  Johannesen Mathias H.  2004  HORSENS  0421AB  50 m  34.26   
599  Torp Andreas  2004  NORD  0409AA  50 m  35.02   
378  Kallesøe Andreas Weis  2004  VIBORG  0491AM  50 m  35.28   
108  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  50 m  35.79   
154  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  50 m  36.11   
109  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  50 m  36.67   
582  Wågbø Johan  2004  Farsund SK    50 m  36.69   
10  260  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  50 m  36.70   
11  133  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  50 m  36.74   
12  376  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG  0483AM  50 m  36.83   
13  580  Paturel Lucas  2004  Farsund SK    50 m  36.84   
14  102  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  50 m  36.98   
15  306  Odrich Per  2006  ST-NEPTUN  0635AA  50 m  37.91   
16  429  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  37.98   
17  338  Hansen Gustav  2004  THISTED  0415AM  50 m  38.33   
18  166  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  50 m  38.35   
19  353  Sørensen Viktor Enevold  2004  THISTED  0457AL  50 m  39.59   
20  435  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  50 m  41.57   
21  23  Jensen Casper Juul  2007  S 68  0781AC  50 m  48.83   
22  414  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  50 m  49.71   
23  256  Schultz Mads Berthold  2005  HORSENS  0543AJ  50 m  50.33   
24  578  Reinertsen Bjørn Andreas  2005  Farsund SK    50 m  51.97   
25  439  Raaberg Frederik Kristian  2004  VEJLE  0403AQ  50 m  53.26   
26  259  Søndergaard Gustav Nybro  2004  HORSENS  0497AN  50 m  55.01   
27  408  Dalsgaard William Broe  2005  VEJLE  0541AM  50 m  55.02   
28  413  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  50 m  55.49   
29  227  Kirkmand Jakob  2005  HORSENS  0589AJ  50 m  58.95   
30  423  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  50 m  1:00.86   
31  419  Jensen Tobias Sjørup  2006  VEJLE  0671AE  50 m  1:02.79   
Årg. 2002-2003 
99  Frost Oliver Nørgaard  2002  AALBORG  0299AL  50 m  27.48   
545  Phillipson Titus  2002  KristianSA    50 m  28.22   
30  Jonsson Elias Hanghøj  2002  S 68  0265AI  50 m  29.00   
249  Olsen Patrick Zakaryan  2002  HORSENS  0227AM  50 m  29.12   
564  Ueland Ole Einar  2003  TEAM SØR    50 m  29.29   
579  Holteberg Martin  2003  Farsund SK    50 m  29.46   
491  Eidesen Sondre  2002  Stavang.SC    50 m  29.97   
21  Højbjerg Niklas  2003  S 68  0361AO  50 m  29.99   
550  Klausen Andreas Håbesland  2002  TEAM SØR    50 m  30.07   
10  293  Nissen Johan Bendixen  2002  SKANDERBOR  0211AQ  50 m  30.17   
11  375  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  50 m  30.62   
12  594  Knudsen Mathias  2003  NORD  0369AI  50 m  30.84   
13  118  Nørgaard Ruben  2002  AALBORG  0225AF  50 m  31.23   
14  288  Iversen Mads  2002  SKANDERBOR  0203AN  50 m  31.67   
15  170  Søe Jacob Lyse  2003  ODDER  0361AF  50 m  31.83   
16  597  Pedersen Mikkel Juul  2002  NORD  0277AM  50 m  32.03   
17  39  Rasmussen Kristian B.  2003  S 68  0349AG  50 m  32.04   
18  215  Fenger Oliver  2003  HORSENS  0303AO  50 m  32.38   
19  222  Johannesen Christian  2003  HORSENS  0343AH  50 m  33.42   
20  297  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  50 m  33.42   
21  374  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  50 m  33.55   
22  350  Stilling Mikkel  2003  THISTED  0347AO  50 m  33.61   
23  536  Johansen Birk Lee  2002  KristianSA    50 m  33.69   
24  221  Jacobsen Arthur Rytter  2003  HORSENS  0373AL  50 m  34.27   
25  167  Nørrevang Viktor  2003  ODDER  0307AN  50 m  34.97   
26  325  Andersen Hjalte  2002  OPNØR  0243AM  50 m  35.68   
27  250  Pedersen Valdemar D.  2002  HORSENS  0287AM  50 m  35.95   
28  327  Jensen William  2002  OPNØR  0263AS  50 m  36.17   
29  298  Bernberg Bjarke  2002  ST-NEPTUN  0235AR  50 m  36.34   
30  143  Werther Jonas L.  2002  AALBORG  0205AC  50 m  36.98   
31  157  Johnsen Alexander  2003  ODDER  0397AC  50 m  38.91   
32  173  Wirring Markus  2003  ODDER  0353AQ  50 m  39.37   
33  287  Finch Simon  2002  SKANDERBOR  0259AR  50 m  40.46   
34  51  Kleist Markus Vang  2003  NORD  0313AM  50 m  41.24   
35  296  Øe Sophus Lund  2003  SKANDERBOR  0349AL  50 m  41.70   
Årg. 2000-2001 
261  Udbye Rasmus  2000  HORSENS  0007AM  50 m  26.61   
549  Jensen Ole Marius Rist  2001  TEAM SØR    50 m  27.28   
119  Nørgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  27.71   
553  Lohne Christoffer  2001  TEAM SØR    50 m  28.32   
26  Jensen Christian Juul  2000  S 68  0067AQ  50 m  28.51   
205  Andersen Nicolaj Løth  2001  HORSENS  0173AC  50 m  29.01   
231  Kramer Viktor Bull  2000  HORSENS  0079AF  50 m  29.13   
117  Nørgaard Marius  2001  AALBORG  0115AC  50 m  29.14   
568  Møller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  50 m  29.32   
10  140  Vestergaard Anders  2001  AALBORG  0121AJ  50 m  29.41   
11  134  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  50 m  29.55   
12  254  Rasmussen Andreas  2000  HORSENS  0045AQ  50 m  29.61   
13  411  Funder Magnus  2001  VEJLE  0173AK  50 m  29.65   
14  14  Frost Hjalte Lillevik  2001  S 68  0189AL  50 m  29.66   
15  62  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  50 m  29.72   
16  569  Alnor Mads  2000  HEI  0005AM  50 m  29.82   
17  432  Møller Johann Kristian  2001  VEJLE  0159AK  50 m  30.05   
18  370  Skrydstrup Aksel  2001  AAS  0155AH  50 m  30.07   
19  144  Werther Mads L.  2000  AALBORG  0045AF  50 m  30.15   
20  509  Thorsen Sebastian  2001  Stavang.SC    50 m  30.62   
21  27  Jensen Christoffer Juul  2001  S 68  0101AS  50 m  31.18   
22  83  Bonde Christian  2001  AALBORG  0193AM  50 m  31.46   
23  593  Kleist Daniel Vang  2000  NORD  0095AS  50 m  32.03   
24  567  Kjær Kasper  2000  H.G.F.  0055AS  50 m  32.22   
25  37  Nedergaard Amin  2001  S 68  0107AR  50 m  32.24   
26  68  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  50 m  37.10   
27  445  Sørensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  50 m     
Årg. 0-1999 
203  Andersen Daniel Steen  1995  HORSENS  9523AG  50 m  24.17   
252  Petersen Rune Friis  1996  HORSENS  9675AG  50 m  26.83   
43  Yde Magnus  1996  S 68  9629AB  50 m  26.97   
238  Lindstrøm Lukas  1998  HORSENS  9869AR  50 m  28.16   
207  Arentoft Esben Vad  1999  HORSENS  9957AR  50 m  28.28   
551  Klausen Fredrik Håbesland  1999  TEAM SØR    50 m  28.28   
223  Johannesen Daniel H.  1999  HORSENS  9939AM  50 m  28.73   
499  Monslaup Sondre Lea  1999  Stavang.SC    50 m  28.80   
220  Hansen Nicklas Steen  1999  HORSENS  9905AI  50 m  28.85   
10  341  Jessen Frederik  1998  THISTED  9857AA  50 m  29.09   
11  228  Koch Christian  1998  HORSENS  9841AU  50 m  29.58   
12  358  Izhar-Larsen Dan  1999  AAS  9985AR  50 m  30.23   
13  235  Leiszner Frederik Juhl  1999  HORSENS  9985AE  50 m  30.58   
14  185  Jensen Rasmus D.  1998  BRÆDSTRUP  9897AN  50 m  31.19   
15  182  Hansen Anders Ballisager  1998  BRÆDSTRUP  9863AU  50 m  33.00   
16  324  Cehobasic Mirza  1998  OPNØR  9855AU  50 m  33.92   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  28 april 2017 
Licens til Svømmeklubben S 68  Udskriftstidspunkt  00:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare