2018-07-19   23:03:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 17:00

2_S
Løb 2, 50m Rygsvømning Damer 
Sponsor: Guldregn 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2017 
77  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  50 m  36.27   
390  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  50 m  36.67   
81  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  50 m  39.48   
121  Olesen Laura S.  2005  AALBORG  0538AA  50 m  39.72   
110  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  50 m  40.23   
106  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  41.93   
Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  50 m  42.06   
100  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  50 m  42.12   
232  Kristensen Signe  2006  HORSENS  0624AK  50 m  42.62   
10  590  Iversen Karoline  2005  NORD  0528AM  50 m  42.68   
11  421  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  50 m  42.69   
12  446  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  50 m  43.96   
13  262  Wienberg Amalie Marie  2005  HORSENS  0538AB  50 m  44.71   
14  253  Petersen Thea Sofie Holm  2005  HORSENS  0568AR  50 m  45.06   
15  225  Jørgensen Ida Marie  2005  HORSENS  0502AU  50 m  45.24   
16  233  Kruse Sofie Vad  2005  HORSENS  0546AK  50 m  45.68   
17  443  Stelman Andrea Legaard  2006  VEJLE  0604AC  50 m  46.53   
18  407  Barfoot Mette  2005  VEJLE  0588AS  50 m  46.75   
19  420  Jervelund Lærke  2007  VEJLE  0772AE  50 m  46.77   
20  236  Leiszner Xenia Juhl  2005  HORSENS  0566AD  50 m  47.52   
21  547  Trøite Sara A.  2006  KristianSA    50 m  49.35   
22  248  Olesen Mathilde  2005  HORSENS  0526AT  50 m  49.83   
23  75  Kirch Silje Dahl  2006  SMUT  0618AO  50 m  50.07   
24  242  Madsen Signe Vandborg  2005  HORSENS  0572AQ  50 m  50.86   
25  36  Nættermann Patricia  2007  S 68  0704AG  50 m  51.85   
26  226  Jørgensen Laura Sofie K.  2007  HORSENS  0744AI  50 m  52.13   
27  33  Jørgensen Sofia  2006  S 68  0638AM  50 m  52.94   
28  229  Kragh Emilie Fig  2005  HORSENS  0534AQ  50 m  53.25   
29  428  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  50 m  56.29   
30  22  Jensen Amalie Vangsted  2007  S 68  0738AN  50 m     
31  35  Krogsgaard Anna Kragelund  2005  S 68  0558AX  50 m     
32  41  Sakic Alma Nygreen  2008  S 68  0822AG  50 m     
33  42  Sakic Selma Nygreen  2006  S 68  0662AS  50 m     
34  426  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  50 m     
Årg. 2003-2004 
385  Jacobsen Rebecca E.  2003  VIBORG  0318AO  50 m  32.13   
360  Jensen Mille Kjær  2004  AAS  0418AF  50 m  33.37   
120  Olesen Ida S  2003  AALBORG  0356AA  50 m  33.46   
498  Løland Mailin  2003  Stavang.SC    50 m  33.48   
218  Gregersen Stinne Holst  2003  HORSENS  0346AX  50 m  33.50   
349  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  50 m  33.79   
186  Klausen Sofie Trekær  2003  BRÆDSTRUP  0364AD  50 m  33.96   
246  Nielsen Sofie Bach  2003  HORSENS  0368AD  50 m  34.38   
230  Kramer Anna Bull  2003  HORSENS  0382AE  50 m  35.17   
10  Asmussen Lærke  2003  S 68  0306AN  50 m  35.36   
11  162  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  50 m  35.38   
12  87  Danielsen Laura Rønn  2004  AALBORG  0404AP  50 m  35.43   
13  497  Lærdal Kari  2003  Stavang.SC    50 m  35.56   
14  234  Lagoni Karoline  2003  HORSENS  0324AE  50 m  36.04   
15  105  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  50 m  36.42   
16  589  Hassing Astrid Marie  2004  NORD  0494AM  50 m  36.64   
17  241  Madsen Caroline  2004  HORSENS  0446AQ  50 m  37.20   
18  584  Wågbø Andrea  2003  Farsund SK    50 m  37.42   
19  395  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  50 m  37.60   
20  299  Christense Alberte Kempel  2004  ST-NEPTUN  0492AE  50 m  38.25   
21  292  Nielsen Sofie S. Aaby  2003  SKANDERBOR  0342AX  50 m  38.41   
22  307  Rasmussen Freja Røjkjær  2004  ST-NEPTUN  0496AD  50 m  38.41   
23  32  Jørgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  50 m  38.48   
24  387  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG  0466AS  50 m  38.61   
25  588  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  50 m  38.69   
26  543  Madsen Maya  2003  KristianSA    50 m  38.79   
27  172  Winther Maria Dyrhauge  2004  ODDER  0468AN  50 m  38.93   
28  541  Lohne Camilla  2004  KristianSA    50 m  39.38   
29  209  Broersma Feline Flytkjær  2004  HORSENS  0474AK  50 m  40.15   
30  211  Carstensen Clara Matilde  2004  HORSENS  0436AP  50 m  40.34   
31  305  Møller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  50 m  40.52   
32  179  Broch Victoria  2004  BRÆDSTRUP  0404AI  50 m  41.27   
33  188  Lindberg Sofie  2004  BRÆDSTRUP  0448AX  50 m  41.84   
34  342  Kjær Camilla  2003  THISTED  0354AD  50 m  41.94   
35  598  Sander Daphne  2003  NORD    50 m  42.21   
36  294  Nissen Stine Bendixen  2004  SKANDERBOR  0406AS  50 m  42.26   
37  247  Oleander Emma  2004  HORSENS  0472AJ  50 m  42.28   
38  168  Press Sisse Ø.  2003  ODDER  0332AV  50 m  42.72   
39  214  Falck Camilla  2003  HORSENS  0324AI  50 m  42.78   
40  72  Troldborg Ida  2003  AABYBRO  0372AS  50 m  42.92   
41  206  Antonsen Amalie  2003  HORSENS  0302AS  50 m  43.58   
42  399  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  50 m  44.16   
43  406  Mortensen Sille  2004  VIBORG  0484AL  50 m  44.68   
44  329  Vrebac Mina  2003  OPNØR  0376AZ  50 m  46.09   
45  289  Kjærgaard Ida  2003  SKANDERBOR  0368BB  50 m  49.23   
46  Andersen Emma  2003  S 68  0346BD  50 m  56.81   
47  18  Holt Line Grøndved  2004  S 68  0492AY  50 m     
48  20  Høgsted Lærke  2003  S 68  0332AG  50 m     
49  535  Fossen Alice  2004  KristianSA    50 m     
Årg. 2001-2002 
219  Grøndal Cecilie  2002  HORSENS  0282AK  50 m  31.09   
352  Sørensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  50 m  31.48   
212  Christensen Josefine Due  2001  HORSENS  0166AT  50 m  32.33   
153  Christensen Marie  2002  ODDER  0272AI  50 m  33.09   
583  Mushom Annie  2002  Farsund SK    50 m  33.82   
362  Johannsen Line  2001  AAS  0146AN  50 m  33.86   
163  Madsen Maja Fridberg  2002  ODDER  0236AL  50 m  33.96   
285  Berg Mille C.  2001  SKANDERBOR  0102AY  50 m  34.34   
344  Lindemann-Larsen Lise  2002  THISTED  0254AR  50 m  34.87   
10  25  Jensen Cecilie V  2002  S 68  0298AN  50 m  35.03   
11  169  Rasmussen Emma  2002  ODDER  0292AL  50 m  35.13   
12  66  Larsen Emma Viborg  2001  AABYBRO  0112AT  50 m  35.36   
13  348  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  50 m  35.36   
14  430  Muncrief Natasja  2002  VEJLE  0236AN  50 m  35.39   
15  245  Nielsen Mie Buch  2001  HORSENS  0188AH  50 m  35.40   
16  156  Ingeberg Sofia  2002  ODDER  0252AV  50 m  35.44   
17  422  Johansen Maja  2002  VEJLE  0262AV  50 m  35.46   
18  204  Andersen Marikka  2002  HORSENS  0214AI  50 m  35.84   
19  240  Lund Nikoline Fabrin  2001  HORSENS  0192AS  50 m  37.03   
20  12  Christensen Signe  2001  S 68  0194AT  50 m  37.10   
21  263  Wienberg Katrine Sofie  2002  HORSENS  0252AP  50 m  37.34   
22  178  Brinkmann Maja  2002  BRÆDSTRUP  0288AO  50 m  37.75   
23  546  Strømman Lea Adalia  2002  KristianSA    50 m  37.99   
24  436  Rainer Lisa Frost  2002  VEJLE  0262AN  50 m  38.83   
25  82  Bertelsen Anne Bøjstrup  2002  AALBORG  0204AU  50 m  39.29   
26  210  Brændgaard Frederikke  2001  HORSENS  0172BA  50 m  39.41   
27  494  Jørmeland Johanne  2002  Stavang.SC    50 m  39.49   
28  511  der Erle Marie Aartun Van  2002  Stavang.SC    50 m  39.75   
29  257  Sund Ida  2002  HORSENS  0254AU  50 m  39.79   
30  213  Dam Trine  2001  HORSENS  0126AT  50 m  39.95   
31  302  Johansen Mia Sommer  2002  ST-NEPTUN  0292AV  50 m  40.41   
32  409  Damgaard Laura  2002  VEJLE  0248AV  50 m  41.28   
33  312  Volke Maja  2002  ST-NEPTUN  0228BC  50 m  42.99   
34  295  Stoltenborg Elisabeth  2002  SKANDERBOR  0252AZ  50 m  43.43   
Årg. 0-2000 
244  Nielsen Amalie Bach  1999  HORSENS  9942AG  50 m  31.02   
517  Debes Birita  1995  Flot    50 m  31.10   
171  Terp Johanne Skovgaard  1999  ODDER  9914AO  50 m  31.66   
548  Jensen Emma Johanne Rist  1999  TEAM SØR    50 m  32.40   
562  Svege Dina  2000  TEAM SØR    50 m  32.40   
508  Sveingard Marie  1999  Stavang.SC    50 m  33.08   
208  Bisgaard Sofie Amalie J.  2000  HORSENS  0082BB  50 m  33.65   
490  Dahle-Øfsti Camilla  1999  Stavang.SC    50 m  34.30   
346  Mathiasen Anna  2000  THISTED  0066AP  50 m  35.71   
10  258  Sund Nanna  2000  HORSENS  0086BE  50 m  38.09   
11  544  Moen Alma Aaste Løvstuen  1997  KristianSA    50 m  40.38   
12  577  Nissen Lea Hyldal  2000  STRUER  0048BE  50 m  40.83   
13  570  Madsen Mette Krogstrup  2000  SKALS  0094BA  50 m  41.55   
14  572  Egenæs Katrine  2000  DRAGSHOLM  0086BB  50 m  44.44   
15  576  Brimstrond Mirantee  1999  STIDSHOLT    50 m  44.66   
16  600  Aaby Louise Bast  1998  NORD  9872BE  50 m  52.39   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  28 april 2017 
Licens til Svømmeklubben S 68  Udskriftstidspunkt  00:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark