Startliste for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
29 april 2017 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:30 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 april 2017 |
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Kærholm Teltudlejning |
|
Heat 1 (4) (Årg. 0-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Sofie Amalie J. Bisgaard |
2000 |
0082BB |
HORSENS |
|
50m |
1:04.68 |
561 |
2 |
Oda Sodefjed Tørnkvist |
1998 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
1:03.99 |
244 |
3 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
50m |
1:02.62 |
562 |
4 |
Dina Svege |
2000 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
1:02.43 |
563 |
5 |
Malene Tørnkvist |
1998 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
1:02.61 |
554 |
6 |
Nora Næssen |
1999 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
1:03.91 |
371 |
7 |
Nikoline Østerberg |
2000 |
0098AU |
AAS |
|
50m |
1:04.18 |
255 |
8 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
9918AT |
HORSENS |
|
50m |
1:07.14 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Emma Ildal Djørup |
2002 |
0274AQ |
AALBORG |
|
50m |
1:04.82 |
82 |
2 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
AALBORG |
|
50m |
1:03.94 |
219 |
3 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
50m |
1:02.49 |
212 |
4 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
50m |
1:01.63 |
85 |
5 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
50m |
1:02.16 |
153 |
6 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
50m |
1:03.58 |
416 |
7 |
Louise Hvarre |
2001 |
0156AN |
VEJLE |
|
50m |
1:04.14 |
245 |
8 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
50m |
1:05.17 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
230 |
1 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
50m |
1:06.84 |
381 |
2 |
Sarah Bundgaard |
2003 |
0312AY |
VIBORG |
|
50m |
1:06.41 |
349 |
3 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
50m |
1:06.01 |
234 |
4 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
50m |
1:04.36 |
20 |
5 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
50m |
1:05.60 |
246 |
6 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
50m |
1:06.13 |
123 |
7 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
50m |
1:06.58 |
360 |
8 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
AAS |
|
50m |
1:07.07 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 2005-2017) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
337 |
1 |
Tilde Søe Bach |
2005 |
0524AH |
THISTED |
|
50m |
1:13.17 |
389 |
2 |
Louise Sunesen |
2005 |
0598AC |
VIBORG |
|
50m |
1:12.93 |
15 |
3 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
50m |
1:12.08 |
77 |
4 |
Fenja Romanski |
2005 |
0598AH |
SMUT |
|
50m |
1:08.12 |
390 |
5 |
Anna Varming |
2005 |
0574AJ |
VIBORG |
|
50m |
1:11.52 |
110 |
6 |
Karoline Kjelstrup |
2006 |
0634AK |
AALBORG |
|
50m |
1:12.12 |
81 |
7 |
Mathilde Bager |
2005 |
0524AN |
AALBORG |
|
50m |
1:13.01 |
253 |
8 |
Thea Sofie Holm Petersen |
2005 |
0568AR |
HORSENS |
|
50m |
1:13.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
29 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:30 |
|