2017-12-12   01:43:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

9_S
Gren 9, 25m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
217  Melander Hanna  2007  VÄSBY SS  AB9807  25 m  16.64   
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  17.14   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  17.47   
231  Svahn Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  17.47   
12  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  17.92   
245  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  18.90   
202  Hafstad Josefine  2007  VÄSBY SS  AD3807  25 m  18.92   
191  Areblad Hanna  2007  VÄSBY SS  AH6607  25 m  19.13   
206  Johansson Saga  2008  VÄSBY SS  AH7208  25 m  20.59   
10  80  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  20.66   
11  Boisard Melinda  2007  BÅLSTA SK  AB1807  25 m  21.38   
12  76  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m  21.80   
13  193  Brorsson Elin  2007  VÄSBY SS  AK6807  25 m  22.04   
14  197  Ekström Freija  2009  VÄSBY SS  AC4209  25 m  22.41   
15  16  Andersson Lisa  2007  SK ENA  AI6607  25 m  22.57   
16  212  Lindgren Edith  2009  VÄSBY SS  AC5209  25 m  22.73   
17  192  Björkén Ebba  2007  VÄSBY SS  AH8607  25 m  23.71   
18  207  Karls Fanny  2007  VÄSBY SS  AD1407  25 m  23.89   
19  28  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  24.71   
20  307  Klingh Agnes  2008  VÄSBY SS  AI6208  25 m  26.48  EFT 
21  106  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  26.56   
22  21  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  27.11   
23  24  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  30.13   
24  25  Redlund Nova  2010  SK ENA  AB8210  25 m  30.25   
25  27  Sätterström Klara  2007  SK ENA  AT6607  25 m  31.89   
26  18  Bakas Emilia  2008  SK ENA  AC2408  25 m  34.53   
27  171  Nilsson Elin  2007  UPPLANDS-B  AW4807  25 m  39.83   
28  38  Lanner Lisa  2009  GUSTAVSBER  AF7209  25 m     
29  43  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m     
30  100  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE  AJ5408  25 m     
31  113  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
32  115  Trepp Ingela  2008  NORRTÄLJE  AP1208  25 m     
33  127  Gehander Ksenia  2009  NYKÖPING  AF6209  25 m     
34  140  Hammarstrand Nathalie  2007  SALA SS  BA5607  25 m     
35  146  Lindblom Moa  2008  SALA SS  AM8208  25 m     
36  152  Amiri Latife  2008  UPPLANDS-B  AP2208  25 m     
37  155  Eriksson Elin  2008  UPPLANDS-B  AK1608  25 m     
38  156  Fors Tilda  2007  UPPLANDS-B  BA3807  25 m     
39  170  Mylayh Maya  2008  UPPLANDS-B  AK9408  25 m     
40  173  Olivia Alma  2007  UPPLANDS-B  AW3807  25 m     
41  176  Ragnegård Freja  2011  UPPLANDS-B  AA6211  25 m     
42  214  Malmström Clara  2007  VÄSBY SS  AV8207  25 m     
43  215  Malmström Moa  2009  VÄSBY SS  AF9209  25 m     
44  241  Danielsson Elsa  2007  VÄSTERÅS  AQ8207  25 m     
45  280  Hagstad Västberg Disa  2008  HELLAS SK  AO8808  25 m     
46  316  Nordström Moa  2007  SALA SS  ay4607  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  21:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start