2017-12-13   08:22:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
57  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  29.33   
251  Klarbo Egan Tara  2005  VÄSTERÅS  AQ6605  25 m  29.97   
242  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  30.48   
295  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  30.57  EFT 
292  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  30.72  EFT 
246  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  30.88   
23  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  31.17   
296  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  31.23  EFT 
56  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  31.68   
10  291  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  32.00  EFT 
11  189  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  32.28   
12  97  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  32.35   
13  177  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  32.50   
14  102  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  32.51   
15  96  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  32.90   
16  58  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  32.97   
17  247  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  33.02   
18  111  Sjöström Linnea  2005  NORRTÄLJE  BO9805  25 m  33.45   
19  165  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  33.76   
20  199  Fabel Amanda  2005  VÄSBY SS  AC3805  25 m  33.81   
21  109  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  50 m  33.83   
22  255  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  34.23   
23  142  Hongwilai Ivy  2002  SALA SS  BX6202  25 m  34.80   
24  103  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  34.86   
25  235  Wahlund Milla  2006  VÄSBY SS  AG0206  25 m  34.94   
26  259  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  34.97   
27  228  Scuderi Beatrice  2005  VÄSBY SS  AY5805  25 m  35.03   
28  272  von der Burg Sarah  2004  VÄSTERÅS  AP6604  25 m  35.26   
29  286  Spångberg Lovisa  1999  HELLAS SK  BB9699  25 m  35.58   
30  240  Dahlström Emilia  2006  VÄSTERÅS  AR2806  25 m  35.59   
31  294  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  35.64  EFT 
32  178  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  35.78   
33  250  Killiner Evelina  2004  VÄSTERÅS  BN7604  25 m  36.16   
34  136  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  36.31   
35  19  Beckman Alva  2003  SK ENA  CB6403  25 m  36.38   
36  268  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m  36.49   
37  224  Renholm Ella  2006  VÄSBY SS  AY2206  25 m  36.58   
38  205  Johansson Ida  2006  VÄSBY SS  AF8806  25 m  36.83   
39  234  Unevik Maj  2006  VÄSBY SS  AC7606  25 m  36.98   
40  254  Larsson Matilda  2002  VÄSTERÅS  BX8802  25 m  37.55   
41  243  Furberg Wilda  2003  VÄSTERÅS  BW0403  25 m  37.82   
42  282  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m  38.20   
43  182  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m  38.60   
44  229  Skytt Isabelle  2005  VÄSBY SS  BE4205  25 m  38.76   
45  35  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  38.81   
46  196  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  39.20   
47  203  Höök Elin  2005  VÄSBY SS  BF0405  25 m  39.28   
48  20  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  39.49   
49  184  Söderlund Elin  2006  UPPLANDS-B  AJ6206  25 m  39.78   
50  22  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  39.81   
51  36  Höglund Lundeberg Säva  2005  GUSTAVSBER  AC1805  25 m  40.11   
52  158  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m  40.18   
53  39  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m  40.86   
54  Linnergren Clara  2006  BÅLSTA SK  BF3606  25 m  41.46   
55  209  Klingh Elise  2005  VÄSBY SS  AT7605  25 m  41.55   
56  299  Näsholm Tyra  2004  GUSTAVSBER  BX3604  25 m  41.84  EFT 
57  238  Wijk Vera  2006  VÄSBY SS  AY4206  25 m  42.72   
58  273  Åkerlund Soobin  2004  VÄSTERÅS  BL2604  25 m  43.13   
59  157  Forss Ebba  2006  UPPLANDS-B  BI7806  25 m  43.19   
60  84  Danielsson Ida  2005  NORRTÄLJE  BP1605  25 m  43.39   
61  134  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  43.42   
62  14  Torgén Emilia  2005  BÅLSTA SK  BR5805  25 m  43.73   
63  47  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  43.84   
64  256  Lundberg Terese  2004  VÄSTERÅS  BN6604  25 m  44.19   
65  194  Edin Ängla  2006  VÄSBY SS  BE2606  25 m  44.52   
66  266  Strand Clara  2006  VÄSTERÅS  BD0606  25 m  44.81   
67  210  Krekula Fanny  2006  VÄSBY SS  AU8606  25 m  44.85   
68  269  Wannberg Säfvestad Ebba  2005  VÄSTERÅS  BM5805  25 m  45.60   
69  216  Mehdizadeh Ellen  2005  VÄSBY SS  BO0605  25 m  46.00   
70  265  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m  46.09   
71  258  Malmborg Emma  2005  VÄSTERÅS  BB0605  25 m  46.65   
72  236  Van De Beek Emma  2006  VÄSBY SS  AV0206  25 m  46.70   
73  283  Nathorst-Böös Ingrid  2005  HELLAS SK  BN6205  50 m  47.05   
74  195  Ekfeldt Mila  2006  VÄSBY SS  BC2406  25 m  47.13   
75  93  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m  47.90   
76  149  Thelander Ida  2005  SALA SS  AU6405  25 m  48.70   
77  253  Källstrand Jenneli  2006  VÄSTERÅS  BD8406  25 m  49.26   
78  198  Engberg Felicia  2005  VÄSBY SS  BI7205  25 m  50.03   
79  306  Eriksson Kristina  2006  VÄSBY SS  BF9606  50 m  50.34  EFT 
80  162  Jogfors Ester  2005  UPPLANDS-B  AY7805  25 m  51.88   
81  15  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  52.46   
82  137  Fagerström Agnes  2006  SALA SS  BK1606  25 m  53.62   
83  110  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m  54.49   
84  85  Ekstam Linder Emelie  2003  NORRTÄLJE  BK3603  25 m  55.22   
85  11  Martinez Molina Ellen  2006  BÅLSTA SK  BL0406  25 m     
86  49  Westerdahl Felicia  2006  GUSTAVSBER  BK0806  25 m     
87  71  Söderman Meja  2004  MÄRSTA SS  BL3204  25 m     
88  72  Walian Sofia  2006  MÄRSTA SS  AY0206  25 m     
89  73  Westling Amanda  2005  MÄRSTA SS  BS1805  25 m     
90  77  Areskoug Alfdis  2004  NORRTÄLJE  BZ5404  25 m     
91  81  Blomberg Azizi Evelyn  2003  NORRTÄLJE  CC0603  25 m     
92  86  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
93  88  Figved Persson Julia  2004  NORRTÄLJE  BZ8404  25 m     
94  90  Folkesson Emilia  2003  NORRTÄLJE  CC1603  25 m     
95  91  Folkesson Linnea  2003  NORRTÄLJE  CC9403  25 m     
96  92  Hallberg Vanessa  2006  NORRTÄLJE  BH7606  25 m     
97  95  Hållinder Willma  2004  NORRTÄLJE  BS5404  25 m     
98  99  Lindgren Alvina  2004  NORRTÄLJE  AD6404  25 m     
99  101  Persson Emma  2005  NORRTÄLJE  BS3805  25 m     
100  108  Rydin Nike  2003  NORRTÄLJE  BX4403  25 m     
101  114  Svanborg Saga  2003  NORRTÄLJE  BX6403  25 m     
102  117  Vättö Kaján Nikita  2004  NORRTÄLJE  BZ2404  25 m     
103  124  Claesson Agnes  2004  NYKÖPING  BZ0404  25 m     
104  125  Claesson Wilma  2004  NYKÖPING  BZ9204  25 m     
105  128  Göransson Daga  2006  NYKÖPING  BN7206  25 m     
106  130  Rimblad Isabelle  2006  NYKÖPING  BN7406  25 m     
107  131  Tjärnström Kajsa  2006  NYKÖPING  BN6406  25 m     
108  179  Siljestrand Saga  2006  UPPLANDS-B  BI8806  25 m     
109  204  Jansson Östlund Junie  2006  VÄSBY SS  BF9806  25 m     
110  227  Sandberg Isabella  2006  VÄSBY SS  BN9406  25 m     
111  317  Carlsson Lina  2002  NORRTÄLJE  Bu7202  25 m    EFT 
112  319  Stier Felicia  2006  VÄSTERÅS    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start