2018-09-21   19:43:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

6_S
Laji 6, P13,P16 100 m ru 
Sponsori: Schenker Oy 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 - 13 v 
Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  50 m  1:23.94  1:23.94   
Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  1:26.05  1:26.05   
Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  50 m  1:26.79  1:26.79   
Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  50 m  1:30.45  1:30.45   
Juurakko Veerti  2004  Cetus  04A476  50 m  1:31.62  1:31.62   
Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  1:32.45  1:32.45   
Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  1:29.70  1:32.70   
Verronen Vilho  2004  STR  04A175  50 m  1:33.99  1:33.99   
Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  25 m  1:31.30  1:34.30   
10  Lönnblad Lucas  2004  Cetus  04A495  50 m  1:35.82  1:35.82   
11  Havia Olli  2004  SalU  04A584  50 m  1:37.43  1:37.43   
12  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  50 m  1:39.10  1:39.10   
13  Aho Alvar  2004  Cetus  04A756  25 m  1:36.49  1:39.49   
14  Vainio Konsta  2005  ÅSK  05A299  50 m  1:39.51  1:39.51   
15  Pulkkinen Juuso  2004  Cetus  04A145  25 m  1:36.79  1:39.79   
16  Jalonen Kasperi  2005  RaisU  05A110  50 m  1:41.45  1:41.45   
17  Nordquist Niklas  2005  RaisU  05A068  50 m  1:41.65  1:41.65   
18  Saari Samuel  2004  Cetus  04A676  25 m  1:41.97  1:44.97   
19  Rasimus Sebastian  2004  UiTa  04B113  25 m  1:42.05  1:45.05   
20  Niininen Eemi  2004  NU  04B126  50 m  1:45.75  1:45.75   
21  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  50 m  1:45.86  1:45.86   
22  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  1:46.39  1:46.39   
23  Reiman Patrik  2005  UiKaa  05A098  50 m  1:47.16  1:47.16   
24  Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  1:44.81  1:47.81   
25  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  1:47.85  1:47.85   
26  Korte Joel  2005  STR  05A570  25 m  1:45.13  1:48.13   
27  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  50 m  1:48.74  1:48.74   
28  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  1:48.89  1:48.89   
29  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  1:50.39  1:50.39   
30  Vienonen Nuutti  2005  SalU  05A328  50 m  1:50.68  1:50.68   
31  Kallio Tuomas  2005  UiTa  05A806  25 m  1:50.48  1:53.48   
32  Allén Max  2005  RaisU  05A484  25 m  1:50.57  1:53.57   
33  Saarikallio Vinski  2004  RiUS  04A863  50 m  1:53.96  1:53.96   
34  Rooke Samuel  2004  NU  04B159  25 m  1:51.25  1:54.25   
35  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  1:55.64  1:55.64   
36  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  1:56.43  1:56.43   
37  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  50 m  1:56.91  1:56.91   
38  Kerby Lucas  2005  UiTa  05A554  50 m  1:57.24  1:57.24   
39  Nieminen Tuomas  2004  NU  04B120  25 m  1:54.39  1:57.39   
40  Rautava Paavo  2004  AUi  04B222  50 m  1:59.00  1:59.00   
41  Luoma Leevi  2005  UiTa  05A842  50 m  2:01.87  2:01.87   
42  Pylvänäinen Joonas Patrik  2004  Cetus  04B178  50 m  2:04.94  2:04.94   
43  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  50 m  2:05.76  2:05.76   
44  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  2:03.00  2:06.00   
45  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  50 m  2:11.43  2:11.43   
46  Muje Severi  2005  UiTa  05A845  50 m  2:11.95  2:11.95   
47  Melin Einar  2004  ÅSF  04B169  25 m       
48  Manzone Nicolo  2005  ÅSK  05A940  25 m       
49  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m       
50  Väyrynen Onni  2005  UiTa  05A809  25 m       
51  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  25 m       
52  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  25 m       
53  Talasniemi Veeti  2004  UiTa  04B084  25 m       
54  Manzone Casper  2005  ÅSK  05A939  25 m       
55  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  25 m       
14 - 16 v 
Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  25 m  1:05.49  1:08.49   
Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  1:08.62  1:11.62   
Kinnunen Lauri  2003  RaisU  03A537  25 m  1:10.86  1:13.86   
Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  1:12.08  1:15.08   
Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  1:18.68  1:18.68   
Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  25 m  1:16.09  1:19.09   
Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  1:20.25  1:20.25   
Pavlidi Christofor  2001  HSS  01A068  50 m  1:22.49  1:22.49   
Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  1:20.35  1:23.35   
10  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  1:25.88  1:25.88   
11  Hatakka Samu  2003  RaUS  03A451  50 m  1:27.94  1:27.94   
12  Saarinen Olavi  2002  HSS  02A921  50 m  1:29.90  1:29.90   
13  Lindroos Otto  2001  AUi  01B175  25 m  1:27.85  1:30.85   
14  Saareks Tatu  2003  HyUS  03A630  25 m  1:29.09  1:32.09   
15  Weckman Veikka  2001  RiUS  01A697  25 m  1:29.37  1:32.37   
16  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  1:30.40  1:33.40   
17  Järvinen Onni  2002  HSS  02A765  25 m  1:32.10  1:35.10   
18  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  1:38.09  1:38.09   
19  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  1:38.24  1:38.24   
20  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  25 m  1:37.38  1:40.38   
21  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  1:39.15  1:42.15   
22  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  1:40.23  1:43.23   
23  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  50 m  1:49.96  1:49.96   
24  Autio Roope  2003  UiTa  03B052  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner