2018-06-18   07:37:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

5_S
Laji 5, T12,T15 100m ru 
Sponsori: Isännöitsijätsto Suominen 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 - 12 v 
Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  1:21.66  1:21.66   
Rantanen Rina  2005  Cetus  05A419  50 m  1:24.80  1:24.80   
Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  50 m  1:26.39  1:26.39   
Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:27.44  1:30.44   
Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  1:32.44  1:32.44   
Sundt Wilma  2006  Cetus  06A142  50 m  1:32.76  1:32.76   
Luoma Lumi  2005  NU  05A133  25 m  1:29.82  1:32.82   
Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  1:33.22  1:33.22   
Kettunen Ellen  2005  Cetus  05A201  50 m  1:33.46  1:33.46   
10  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  50 m  1:33.48  1:33.48   
11  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  50 m  1:34.03  1:34.03   
12  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:31.62  1:34.62   
13  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  1:34.91  1:34.91   
14  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  1:35.54  1:35.54   
15  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  1:35.90  1:35.90   
16  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  50 m  1:36.79  1:36.79   
17  Koskinen Tiitu  2005  ÅSK  05A311  25 m  1:35.36  1:38.36   
18  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  1:36.15  1:39.15   
19  Raulos Saara  2005  Cetus  05A823  50 m  1:40.21  1:40.21   
20  Rihte Kaarina  2005  Cetus  05A740  50 m  1:40.68  1:40.68   
21  Maijala Veera  2005  RaUS  05A272  50 m  1:41.29  1:41.29   
22  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  1:41.72  1:41.72   
23  Turunen Laura  2005  Cetus  05A469  50 m  1:43.64  1:43.64   
24  Hakkarainen Anna  2005  Cetus  05A514  25 m  1:40.99  1:43.99   
25  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  50 m  1:44.91  1:44.91   
26  Lönnberg Emma  2005  Cetus  05A736  50 m  1:44.93  1:44.93   
27  Martola Hanna  2005  Cetus  05A203  25 m  1:42.98  1:45.98   
28  Savonen Jasmin  2005  Cetus  05A119  25 m  1:43.11  1:46.11   
29  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  1:46.27  1:46.27   
30  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  25 m  1:43.34  1:46.34   
31  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  50 m  1:46.56  1:46.56   
32  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  50 m  1:47.06  1:47.06   
33  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  25 m  1:44.51  1:47.51   
34  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  50 m  1:47.62  1:47.62   
35  Kaskeala Siri  2005  Cetus  05A265  50 m  1:47.65  1:47.65   
36  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  25 m  1:44.69  1:47.69   
37  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  1:47.92  1:47.92   
38  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  1:44.92  1:47.92   
39  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  50 m  1:48.69  1:48.69   
40  Mänttäri Annaliina  2006  Cetus  06A031  25 m  1:46.12  1:49.12   
41  Tuura Inari  2005  RiUS  05A867  25 m  1:46.40  1:49.40   
42  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  25 m  1:46.98  1:49.98   
43  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  50 m  1:50.20  1:50.20   
44  Granberg Janina  2006  Cetus  06A403  50 m  1:50.28  1:50.28   
45  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m  1:47.54  1:50.54   
46  Sandelin Bettina  2005  RaUS  05A234  50 m  1:50.68  1:50.68   
47  Raitalaakso Elli  2006  UiTa  06A432  50 m  1:51.24  1:51.24   
48  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  1:48.94  1:51.94   
49  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  50 m  1:52.53  1:52.53   
50  Kivistö Eerika  2006  STR  06A228  25 m  1:49.79  1:52.79   
51  Ruha Elina  2005  Cetus  05A113  50 m  1:52.83  1:52.83   
52  Levula Olivia  2006  KU  06A361  50 m  1:52.93  1:52.93   
53  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  1:50.18  1:53.18   
54  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  1:53.20  1:53.20   
55  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  50 m  1:53.25  1:53.25   
56  Ryynänen Säde  2005  Cetus  05A460  25 m  1:50.30  1:53.30   
57  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  50 m  1:54.17  1:54.17   
58  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  25 m  1:51.71  1:54.71   
59  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:55.18  1:55.18   
60  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  50 m  1:55.44  1:55.44   
61  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m  1:52.58  1:55.58   
62  Koppel Kätrin  2005  RaUS  05A771  50 m  1:55.73  1:55.73   
63  Tepsa Janna  2005  UiKaa  05A214  25 m  1:53.00  1:56.00   
64  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  50 m  1:56.63  1:56.63   
65  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  50 m  1:56.95  1:56.95   
66  Salaspuro Ada  2005  Cetus  05A748  25 m  1:54.51  1:57.51   
67  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  50 m  1:57.72  1:57.72   
68  Ingberg Jeanette  2006  Octopus  06A010  25 m  1:54.95  1:57.95   
69  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  50 m  1:58.11  1:58.11   
70  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  25 m  1:55.45  1:58.45   
71  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  25 m  1:55.86  1:58.86   
72  Siltala Iida  2005  Cetus  05A468  25 m  1:56.11  1:59.11   
73  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  50 m  2:01.51  2:01.51   
74  Eriksson Nora  2006  ÅSF  06A383  25 m  2:00.54  2:03.54   
75  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  2:04.25  2:04.25   
76  Heikiö Mathilda  2006  RaisU  06A212  25 m  2:01.41  2:04.41   
77  Vuorivirta Venla  2005  UiTa  05A898  25 m  2:01.75  2:04.75   
78  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  25 m  2:01.80  2:04.80   
79  Heikkilä Sonja  2006  SalU  06A509  50 m  2:07.28  2:07.28   
80  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  50 m  2:07.61  2:07.61   
81  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  2:08.62  2:08.62   
82  Möttönen Linda  2006  UiTa  06A538  25 m  2:06.59  2:09.59   
83  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  50 m  2:11.10  2:11.10   
84  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  25 m  2:11.50  2:14.50   
85  Korjonen Venny  2005  UiTa  05A565  25 m  2:18.18  2:21.18   
86  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  50 m  2:30.49  2:30.49   
87  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  50 m  2:34.26  2:34.26   
88  Korkiakoski Alexa  2006  ÅSK  06A789  25 m       
89  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m       
90  Julin Alexandra  2005  ÅSK  05B059  25 m       
91  Lindén Judit  2006  ÅSK  06A531  25 m       
92  Koskinen Salla-mari  2006  ÅSK  06A647  25 m       
93  Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m       
94  Sjöström Tindra  2005  ÅSF  05A965  25 m       
95  Lenkkeri Elli  2006  NU  06A782  25 m       
96  Poikolainen Inka  2005  NU  05B053  25 m       
97  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m       
98  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m       
99  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  25 m       
100  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m       
13 - 15 v 
Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  1:14.53  1:14.53   
Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  1:15.64  1:18.64   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:17.27  1:20.27   
Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  1:19.90  1:22.90   
Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  50 m  1:24.75  1:24.75   
Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  1:21.92  1:24.92   
Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  50 m  1:25.10  1:25.10   
Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  50 m  1:25.82  1:25.82   
Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  1:22.93  1:25.93   
10  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  1:27.01  1:27.01   
11  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  25 m  1:24.39  1:27.39   
12  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  1:28.23  1:28.23   
13  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  1:29.78  1:29.78   
14  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  50 m  1:30.10  1:30.10   
15  Ahonen Helmi  2003  HSS  03A160  50 m  1:30.20  1:30.20   
16  Rintala Mimosa  2003  RaUS  03A607  50 m  1:30.35  1:30.35   
17  Ailanen Alisa  2004  STR  04A129  25 m  1:27.41  1:30.41   
18  Laaksonen Inari  2002  STR  02A606  25 m  1:27.69  1:30.69   
19  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m  1:28.48  1:31.48   
20  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  50 m  1:32.71  1:32.71   
21  Penttilä Viola  2004  STR  04A578  25 m  1:30.15  1:33.15   
22  Pinta Isla  2002  RaisU  02A828  25 m  1:30.30  1:33.30   
23  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  50 m  1:33.83  1:33.83   
24  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  25 m  1:31.04  1:34.04   
25  Mäkelä Miisa  2002  HSS  02A639  25 m  1:31.51  1:34.51   
26  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  1:32.87  1:35.87   
27  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  1:33.01  1:36.01   
28  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  50 m  1:36.62  1:36.62   
29  Palanen Nea  2003  ÅSK  03A467  50 m  1:36.89  1:36.89   
30  Alanen Annika  2003  HSS  03A227  50 m  1:38.04  1:38.04   
31  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  50 m  1:38.63  1:38.63   
32  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  25 m  1:36.73  1:39.73   
33  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  1:41.52  1:41.52   
34  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  1:44.28  1:44.28   
35  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  50 m  1:47.41  1:47.41   
36  Järvinen Sonja  2004  UiTa  04B099  25 m  1:44.81  1:47.81   
37  Meltovaara Fanny  2003  ÅSK  03A083  50 m  1:48.18  1:48.18   
38  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  25 m  1:48.38  1:51.38   
39  Ponnikas Hanna  2004  NU  04B112  25 m  1:50.48  1:53.48   
40  Gustafsson Maija  2004  RaisU  04A733  25 m  1:51.74  1:54.74   
41  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  1:57.82  1:57.82   
42  Topoeva Antonia  2004  ÅSF  04B201  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner