2018-12-13   17:22:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

4_S
Laji 4, P11,P16 50m su 
Sponsori: Belindos 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  39.55  40.55   
Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  41.06  42.06   
Snellman Max  2006  Cetus  06A814  25 m  43.66  44.66   
Imppola Aaro  2006  NU  06A298  25 m  43.92  44.92   
Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  25 m  44.16  45.16   
Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  50 m  45.72  45.72   
Kotilainen Matias  2006  AUi  06A524  50 m  46.83  46.83   
Karlsson Alex  2006  BS-PU  06A469  25 m  45.91  46.91   
Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  25 m  46.51  47.51   
10  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  50 m  47.53  47.53   
11  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  47.59  47.59   
12  Tsvetkov Vladimir  2006  HyUS  06A595  50 m  47.75  47.75   
13  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  48.29  49.29   
14  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  49.36  49.36   
15  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  50 m  49.59  49.59   
16  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  50.20  50.20   
17  Tumanoff Aaro  2006  HSS  06A643  50 m  50.20  50.20   
18  Syrjä Tobias  2006  UiTa  06A554  50 m  50.36  50.36   
19  Lausi Max  2006  KU  06A380  25 m  49.44  50.44   
20  Mäkinen Matias  2006  UiTa  06A486  25 m  49.55  50.55   
21  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  49.60  50.60   
22  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m  49.84  50.84   
23  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  51.04  51.04   
24  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  50 m  51.30  51.30   
25  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  50 m  51.43  51.43   
26  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  25 m  50.76  51.76   
27  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  50.90  51.90   
28  Pitkänen Väinö  2006  UiTa  06A199  50 m  52.05  52.05   
29  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  50 m  52.76  52.76   
30  Aspholm Georg  2008  UiTa  08A121  50 m  52.80  52.80   
31  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  50 m  53.04  53.04   
32  Jussinoja Eino  2006  STR  06A481  25 m  52.58  53.58   
33  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  50 m  54.61  54.61   
34  Juuti Eelis  2006  UiTa  06A263  50 m  55.93  55.93   
35  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  50 m  56.33  56.33   
36  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  25 m  56.44  57.44   
37  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  25 m  56.99  57.99   
38  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  50 m  58.47  58.47   
39  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  25 m  57.67  58.67   
40  Kataja Emil  2006  ÅSK  06A389  25 m  57.84  58.84   
41  Lydén Tobias  2008  UiTa  08A132  50 m  59.53  59.53   
42  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  50 m  59.84  59.84   
43  Failer Thomas  2007  UiTa  07A233  50 m  1:01.61  1:01.61   
44  Mamandi Kevin  2007  ÅSK  07A428  25 m  1:01.10  1:02.10   
45  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  25 m  1:03.51  1:04.51   
46  Rossi Hugo  2008  UiTa  08A250  25 m       
14 - 16 v 
Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  29.12  29.12   
Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  29.58  29.58   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  30.11  30.11   
Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  50 m  30.92  30.92   
Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  50 m  31.24  31.24   
Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  50 m  32.57  32.57   
Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  32.33  33.33   
Penttilä Leo  2001  STR  01B261  25 m  32.84  33.84   
Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  37.34  38.34   
10  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  38.65  39.65   
11  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  25 m  41.73  42.73   
12  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner