2018-06-18   07:26:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

3_S
Laji 3, T10,T15 50m su 
Sponsori: Turun Vapaavarasto Oy 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  39.12  39.12   
Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  50 m  43.00  43.00   
Lehtinen Peppi  2007  KU  07A139  25 m  42.94  43.94   
Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  25 m  44.81  45.81   
Heinikangas Erin  2007  RaUS  07A193  25 m  45.31  46.31   
Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  46.34  47.34   
Isometsä Elli  2007  KU  07A024  25 m  47.28  48.28   
Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  48.29  48.29   
Larsson Nova  2007  ÅSF  07A446  25 m  47.44  48.44   
10  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  50 m  48.70  48.70   
11  Ahinko Amanda  2007  ÅSF  07A230  25 m  48.95  49.95   
12  Metsola Fia  2007  ÅSF  07A399  25 m  49.29  50.29   
13  Ploompuu Kätlin  2007  RiUS  07A371  25 m  49.99  50.99   
14  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m  50.28  51.28   
15  Leppänen Matilda  2007  Cetus  07A067  25 m  50.48  51.48   
16  Watkins Ffion  2008  ÅSF  08A201  25 m  50.94  51.94   
17  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  52.09  52.09   
18  Levula Adalmiina  2007  KU  07A152  25 m  51.43  52.43   
19  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  25 m  51.51  52.51   
20  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  25 m  54.78  55.78   
21  Ailanen Inka  2007  STR  07A091  25 m  55.53  56.53   
22  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  25 m  55.99  56.99   
23  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  25 m  56.12  57.12   
24  Koskela Silvia  2007  UiTa  07A257  25 m  57.06  58.06   
25  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  50 m  58.70  58.70   
26  Laukkanen Stella  2007  UiTa  07A213  25 m  58.16  59.16   
27  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  50 m  59.26  59.26   
28  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  50 m  1:01.19  1:01.19   
29  Saarinen Matilda  2008  SalU  08A116  50 m  1:02.29  1:02.29   
30  Stancikas Daniela  2009  AUi  09A050  50 m  1:02.71  1:02.71   
31  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  1:02.39  1:03.39   
32  Fricker Amelia  2007  ÅSF  07A456  25 m  1:03.00  1:04.00   
33  Pakkanen Senja  2008  KU  08A051  25 m       
34  Elonen Viivi  2008  STR  08A257  25 m       
13 - 15 v 
Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  30.56  31.56   
Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  33.58  33.58   
Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  32.91  33.91   
Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  34.03  34.03   
Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  33.05  34.05   
Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  50 m  34.16  34.16   
Österman Pinja  2002  ÅSK  02A320  50 m  34.62  34.62   
Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  35.18  35.18   
Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  35.22  35.22   
10  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  35.81  35.81   
11  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  35.88  35.88   
12  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  50 m  36.61  36.61   
13  Javanainen Heidi  2003  STR  03A307  25 m  35.99  36.99   
14  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  25 m  37.03  38.03   
15  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  38.20  38.20   
16  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  38.34  38.34   
17  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  38.39  39.39   
18  Topoeva Antonia  2004  ÅSF  04B201  25 m  49.88  50.88   
19  Lausi Anastasia  2003  KU  03B124  25 m  51.72  52.72   
20  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner