2018-09-21   13:59:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

14_S
Laji 14, P11,P13,P16 200m sku 
Sponsori: Marli 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  3:09.00  3:09.00   
Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  3:07.49  3:12.49   
Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  25 m  3:08.94  3:13.94   
Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  3:25.12  3:25.12   
Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  3:26.23  3:31.23   
Imppola Aaro  2006  NU  06A298  50 m  3:31.93  3:31.93   
Kallio Juho  2007  KU  07A032  50 m  3:32.72  3:32.72   
Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  25 m  3:30.17  3:35.17   
Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  25 m  3:36.34  3:41.34   
10  Karlsson Alex  2006  BS-PU  06A469  25 m  3:37.21  3:42.21   
11  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m  3:37.29  3:42.29   
12  Yrjälä Onni  2006  RaUS  06A480  25 m  3:42.36  3:47.36   
13  Yli-Jama Kalle  2006  SalU  06A108  25 m  4:08.74  4:13.74   
14  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  25 m       
15  Snellman Max  2006  Cetus  06A814  25 m       
16  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  25 m       
17  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  25 m       
18  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  25 m       
19  Tsvetkov Vladimir  2006  HyUS  06A595  25 m       
20  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  25 m       
21  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m       
12 - 13 v 
Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  2:36.66  2:41.66   
Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  25 m  2:39.67  2:44.67   
Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  2:45.64  2:45.64   
Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  50 m  2:46.71  2:46.71   
Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  50 m  2:47.64  2:47.64   
Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  50 m  2:48.12  2:48.12   
Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  2:46.86  2:51.86   
Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  2:52.17  2:52.17   
Juurakko Veerti  2004  Cetus  04A476  50 m  3:02.05  3:02.05   
10  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  50 m  3:02.49  3:02.49   
11  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  3:04.26  3:04.26   
12  Vainio Konsta  2005  ÅSK  05A299  25 m  3:00.12  3:05.12   
13  Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  3:00.90  3:05.90   
14  Verronen Vilho  2004  STR  04A175  50 m  3:07.34  3:07.34   
15  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  50 m  3:08.47  3:08.47   
16  Pulkkinen Juuso  2004  Cetus  04A145  50 m  3:09.43  3:09.43   
17  Aho Alvar  2004  Cetus  04A756  50 m  3:12.32  3:12.32   
18  Meng Yufei  2004  Cetus  04A333  50 m  3:12.56  3:12.56   
19  Lönnblad Lucas  2004  Cetus  04A495  50 m  3:13.07  3:13.07   
20  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  25 m  3:08.12  3:13.12   
21  Törmä Juho  2005  PTU  05A183  50 m  3:14.65  3:14.65   
22  Laaksonen Luka  2005  RaisU  05A517  50 m  3:15.91  3:15.91   
23  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  25 m  3:12.50  3:17.50   
24  Jalonen Kasperi  2005  RaisU  05A110  25 m  3:12.74  3:17.74   
25  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  3:12.76  3:17.76   
26  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  3:13.22  3:18.22   
27  Tenho Lassi  2005  PTU  05A286  50 m  3:21.41  3:21.41   
28  Saari Samuel  2004  Cetus  04A676  50 m  3:21.92  3:21.92   
29  Veisi Raman  2004  RaisU  04A615  25 m  3:19.80  3:24.80   
30  Jalava Leevi  2004  STR  04A859  50 m  3:25.86  3:25.86   
31  Lipponen Joel  2004  NU  04B103  25 m  3:21.02  3:26.02   
32  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  3:26.15  3:26.15   
33  Oikarainen Jasper  2005  RaisU  05A276  50 m  3:27.94  3:27.94   
34  Mattelmäki Teo  2005  Cetus  05A743  50 m  3:28.50  3:28.50   
35  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  50 m  3:28.77  3:28.77   
36  Nordquist Niklas  2005  RaisU  05A068  50 m  3:29.40  3:29.40   
37  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  50 m  3:32.65  3:32.65   
38  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  25 m  3:28.66  3:33.66   
39  Virkkala Jesse  2004  RiUS  04A566  25 m  3:31.77  3:36.77   
40  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  3:38.49  3:38.49   
41  Barck Ossi  2005  UiKaa  05A116  25 m  3:33.82  3:38.82   
42  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  25 m  3:35.64  3:40.64   
43  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m  3:37.28  3:42.28   
44  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  50 m  3:44.63  3:44.63   
45  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  3:42.67  3:47.67   
46  Nurminen Miika  2005  SalU  05A624  25 m  3:44.27  3:49.27   
47  Saarikallio Vinski  2004  RiUS  04A863  25 m  3:44.51  3:49.51   
48  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  25 m  3:53.17  3:58.17   
49  Niininen Eemi  2004  NU  04B126  25 m       
50  Tuomainen Roope  2004  SalU  04A583  25 m       
51  Rauhala Rasmus  2004  UiKaa  04A120  25 m       
14 - 16 v 
Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  2:16.98  2:21.98   
Kinnunen Lauri  2003  RaisU  03A537  25 m  2:19.51  2:24.51   
Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  2:23.70  2:28.70   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  2:27.55  2:32.55   
Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  2:33.81  2:33.81   
Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  50 m  2:35.44  2:35.44   
Liljaniemi Aapo  2002  NU  02A811  25 m  2:31.38  2:36.38   
Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  50 m  2:37.69  2:37.69   
Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  2:40.76  2:40.76   
10  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  25 m  2:36.35  2:41.35   
11  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  2:39.27  2:44.27   
12  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  25 m  2:43.09  2:48.09   
13  Fokin Elis  2003  HSS  03A811  25 m  2:44.65  2:49.65   
14  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  25 m  2:46.06  2:51.06   
15  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  2:54.54  2:54.54   
16  Hatakka Samu  2003  RaUS  03A451  25 m  2:52.06  2:57.06   
17  Weckman Veikka  2001  RiUS  01A697  25 m  2:53.27  2:58.27   
18  Nyman Henry  2003  HSS  03A870  50 m  2:59.99  2:59.99   
19  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  50 m  3:01.05  3:01.05   
20  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  3:00.76  3:05.76   
21  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  3:06.15  3:11.15   
22  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  25 m  3:18.33  3:23.33   
23  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  25 m       
24  Gummerus Sakari  2003  UiTa  03B195  25 m       
25  Fredriksson Johan Krister  2003  HSS  03A724  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner