2018-09-21   13:59:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XVI Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  07:09   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 huhtikuu 2017         
 
 
 
Laji 4, P11,P16 50m su  Loppukilpailut (8) 
Sponsori: Belindos 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Hannes Olin  2003  03B244  ÅSF    25m     
Leevi Johansson  2006  06A254  RiUS    25m  1:03.51  1:04.51 
Hugo Rossi  2008  08A250  UiTa    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kevin Mamandi  2007  07A428  ÅSK    25m  1:01.10  1:02.10 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    50m  59.84  59.84 
Emil Kataja  2006  06A389  ÅSK    25m  57.84  58.84 
Joel Sulonen  2007  07A203  ÅSK    50m  58.47  58.47 
Jasper Jakonen  2006  06A110  PoPy    25m  57.67  58.67 
Tobias Lydén  2008  08A132  UiTa    50m  59.53  59.53 
Thomas Failer  2007  07A233  UiTa    50m  1:01.61  1:01.61 
               

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Tuukkanen  2006  06A555  RiUS    25m  56.44  57.44 
Eelis Juuti  2006  06A263  UiTa    50m  55.93  55.93 
Eino Jussinoja  2006  06A481  STR    25m  52.58  53.58 
Georg Aspholm  2008  08A121  UiTa    50m  52.80  52.80 
Matias Seppä  2006  06A462  ÅSK    50m  53.04  53.04 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    50m  54.61  54.61 
Linus Korin  2006  06A619  ÅSK    50m  56.33  56.33 
Ilari Linderborg  2006  06A532  ÅSK    25m  56.99  57.99 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Väinö Pitkänen  2006  06A199  UiTa    50m  52.05  52.05 
Peter Kanninen  2006  06A587  AUi    25m  50.76  51.76 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    50m  51.30  51.30 
Tommi Elers  2006  06A639  PoPy    25m  49.84  50.84 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    50m  51.04  51.04 
Oiva Koppelmäki  2007  07A201  HyUS    50m  51.43  51.43 
Frans Sandblom  2006  06A101  ÅSK    25m  50.90  51.90 
Rasmus Ruotoistenmäki  2006  06A320  UiTa    50m  52.76  52.76 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Mäkinen  2006  06A486  UiTa    25m  49.55  50.55 
Tobias Syrjä  2006  06A554  UiTa    50m  50.36  50.36 
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    50m  50.20  50.20 
Eelis Lummaa  2007  07A384  ÅSK    50m  49.36  49.36 
Veeti Heittokangas  2006  06A104  UiTa    50m  49.59  49.59 
Aaro Tumanoff  2006  06A643  HSS    50m  50.20  50.20 
Max Lausi  2006  06A380  KU    25m  49.44  50.44 
Milo Bergman  2006  06A425  ÅSF    25m  49.60  50.60 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vladimir Tsvetkov  2006  06A595  HyUS    50m  47.75  47.75 
Joona Jakoaho  2006  06A583  HyUS    50m  47.53  47.53 
Alex Karlsson  2006  06A469  BS-PU    25m  45.91  46.91 
Ahti Halttunen  2006  06A447  HyUS    50m  45.72  45.72 
Matias Kotilainen  2006  06A524  AUi    50m  46.83  46.83 
Julius Linde  2007  07A322  ÅSK    25m  46.51  47.51 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  47.59  47.59 
Måns Manelius  2006  06A533  ÅSF    25m  48.29  49.29 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaro Imppola  2006  06A298  NU    25m  43.92  44.92 
Topias Ojanen  2002  02A862  RiUS    25m  41.73  42.73 
Tomi Silander  2006  06A061  Cetus    25m  39.55  40.55 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    25m  37.34  38.34 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    25m  38.65  39.65 
Lauri Aho  2006  06A014  RaisU    25m  41.06  42.06 
Max Snellman  2006  06A814  Cetus    25m  43.66  44.66 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    25m  44.16  45.16 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    25m  32.33  33.33 
Jere Nevalainen  2001  01A976  AUi    50m  31.24  31.24 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    50m  30.11  30.11 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    50m  29.12  29.12 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    50m  29.58  29.58 
Elias Laine  2002  02A521  ÅSK    50m  30.92  30.92 
Oskar Voiko  2002  02A964  ÅSK    50m  32.57  32.57 
Leo Penttilä  2001  01B261  STR    25m  32.84  33.84 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:09 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner