Ohjelma Pitkäperjantain uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 31
|
Kilpailu |
Pitkäperjantain uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
14 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:46 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 31, 50m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niilo Lehtinen |
2009 |
09A085 |
AUi |
|
50m |
56.05 |
56.05 |
2 |
Aleksi Nurmi |
2006 |
06A541 |
AUi |
|
50m |
54.20 |
54.20 |
3 |
Romeo Manner |
2008 |
08A104 |
AUi |
|
50m |
45.91 |
45.91 |
4 |
Matias Saarinen |
2006 |
06A268 |
SalU |
|
25m |
43.71 |
44.71 |
5 |
Viljam Savolainen |
2008 |
08A137 |
SalU |
|
25m |
44.87 |
45.87 |
6 |
Alvar Kankare |
2007 |
07A252 |
AUi |
|
25m |
47.66 |
48.66 |
7 |
Akseli Laukkanen |
2007 |
07A453 |
AUi |
|
50m |
54.57 |
54.57 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Romeo Maranzani |
2006 |
06A592 |
AUi |
|
50m |
44.05 |
44.05 |
2 |
Oliver Jokinen |
2005 |
05B022 |
AUi |
|
50m |
42.48 |
42.48 |
3 |
Kaapo Tuomainen |
2008 |
08A063 |
SalU |
|
25m |
39.47 |
40.47 |
4 |
Ossi Tikka |
2007 |
07A328 |
AUi |
|
50m |
38.53 |
38.53 |
5 |
Väinö Hinkka |
2007 |
07A243 |
UKK |
|
25m |
38.79 |
39.79 |
6 |
Miika Nurminen |
2005 |
05A624 |
SalU |
|
50m |
41.52 |
41.52 |
7 |
Julius Savonmäki |
2006 |
06A594 |
LUS |
|
50m |
42.91 |
42.91 |
8 |
Kalle Yli-Jama |
2006 |
06A108 |
SalU |
|
50m |
44.43 |
44.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli Erkkilä |
2003 |
03A857 |
AUi |
|
50m |
35.44 |
35.44 |
2 |
Kuutti Suominen |
2003 |
03A650 |
RaisU |
|
25m |
32.11 |
33.11 |
3 |
Sharo Mamandi |
2002 |
02B262 |
AUi |
|
50m |
31.80 |
31.80 |
4 |
Tatu Kunttila |
2003 |
03A443 |
ÅSK |
|
50m |
31.34 |
31.34 |
5 |
Elias Laine |
2003 |
03A465 |
ÅSK |
|
50m |
31.53 |
31.53 |
6 |
Jaakko Pihlava |
2004 |
04A845 |
AUi |
|
25m |
30.91 |
31.91 |
7 |
Einari Palmu |
2004 |
04A395 |
AUi |
|
25m |
33.76 |
34.76 |
8 |
John Laaksonen |
2003 |
03B120 |
AUi |
|
50m |
36.48 |
36.48 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matias Gustafsson |
2002 |
02B009 |
RaisU |
|
25m |
29.40 |
30.40 |
2 |
Hugo Enroth |
2001 |
01A477 |
ÅSK |
|
25m |
27.71 |
28.71 |
3 |
Samu Petteri Kallio |
2002 |
02A516 |
ÅSK |
|
50m |
28.10 |
28.10 |
4 |
Jere Nevalainen |
2001 |
01A976 |
AUi |
|
50m |
27.14 |
27.14 |
5 |
Aleksi Vähä-Lassila |
2001 |
01A599 |
RaisU |
|
25m |
27.05 |
28.05 |
6 |
Mikael Jokinen |
2001 |
01B302 |
LUS |
|
25m |
27.68 |
28.68 |
7 |
Daniel Pavlov |
2003 |
03A707 |
AUi |
|
50m |
30.10 |
30.10 |
8 |
Aaron Utulahti |
2002 |
02A344 |
NumKis |
|
50m |
30.78 |
30.78 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jani-Markus Sula |
1999 |
99A052 |
ÅSK |
|
25m |
25.05 |
26.05 |
2 |
Akseli Heino |
1999 |
99A110 |
ÅSK |
|
25m |
24.45 |
25.45 |
3 |
Wilhelm Suominen |
1999 |
99A027 |
ÅSK |
|
25m |
23.78 |
24.78 |
4 |
Nikita Saunonen |
1997 |
97A225 |
AUi |
|
50m |
23.86 |
23.86 |
5 |
Otto Rannikko |
1999 |
99A384 |
ÅSK |
|
25m |
23.15 |
24.15 |
6 |
Jaakko Kuusisto |
2000 |
00A638 |
ÅSK |
|
50m |
25.23 |
25.23 |
7 |
Oskari Hynynen |
2001 |
01A113 |
ÅSK |
|
50m |
25.87 |
25.87 |
8 |
Henri Kyynäräinen |
1994 |
94A805 |
AUi |
|
50m |
26.29 |
26.29 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
14 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
10:46 |
|