Ohjelma Sum-Sim (50m) 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 7, 100m Bröstsim Pojkar |
14 år och yngre: Alexander Morgan (1996) 1:07.41 2010 FM: Erik Stensson 1:10.01 |
15 år: Alexander Morgan (1996) 1:04.98 2011 FM: Marcus Ålenius 1:09.08 |
16 - 17 år: Johannes Skagius (1995) 1:01.80 2012 FM: Emil Hassling 1:06.08 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
14 år och yngre |
1 | 681 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 1:11.74 | |
2 | 653 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 50 m | 1:12.81 | |
3 | 331 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 50 m | 1:13.20 | |
4 | 509 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | 1:13.32 | |
5 | 2 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 50 m | 1:13.41 | |
6 | 294 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 1:13.65 | |
7 | 757 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 50 m | 1:13.82 | |
8 | 783 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 50 m | 1:13.92 | |
9 | 483 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:15.54 | |
10 | 423 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 50 m | 1:16.18 | |
11 | 905 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 50 m | 1:16.20 | EFT |
12 | 242 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 50 m | 1:16.25 | |
13 | 70 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 50 m | 1:16.88 | |
14 | 201 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:17.02 | |
15 | 795 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 50 m | 1:17.18 | |
16 | 53 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 1:17.69 | |
17 | 525 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 50 m | 1:17.81 | |
18 | 366 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 50 m | 1:17.83 | |
19 | 637 | Wrakén Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 1:17.89 | |
20 | 897 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 1:17.90 | |
21 | 587 | Löfgren Carl | 2003 | OSKARSHAMN | AE7303 | 50 m | 1:17.95 | |
22 | 673 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:18.35 | |
23 | 856 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 50 m | 1:18.35 | |
24 | 592 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 1:18.47 | |
25 | 723 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 50 m | 1:18.47 | |
26 | 524 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:18.64 | |
27 | 726 | Svedin Ludwig | 2004 | SUNDSVALL | AD7104 | 50 m | 1:18.87 | |
28 | 820 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 1:18.94 | |
29 | 200 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 50 m | 1:19.12 | |
30 | 849 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 50 m | 1:19.24 | |
31 | 377 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 50 m | 1:19.39 | |
32 | 788 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 1:19.41 | |
33 | 617 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 1:19.49 | |
34 | 494 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 1:19.56 | |
35 | 320 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 50 m | 1:19.73 | |
36 | 380 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 50 m | 1:19.73 | |
37 | 440 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 50 m | 1:19.73 | |
38 | 83 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | AD8903 | 50 m | 1:19.78 | |
39 | 193 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 1:19.80 | |
40 | 305 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 1:19.81 | |
41 | 100 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 50 m | 1:19.87 | |
42 | 802 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 50 m | 1:19.89 | |
43 | 522 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 1:19.91 | |
44 | 152 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 50 m | 1:20.01 | |
45 | 893 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 1:20.03 | |
46 | 263 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 50 m | 1:20.05 | |
47 | 357 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 50 m | 1:20.05 | |
48 | 636 | Troberg Eskola Vide | 2003 | S 02 | AN3303 | 50 m | 1:20.12 |
15 år |
1 | 7 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 1:09.22 | |
2 | 478 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:09.95 | |
3 | 837 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 1:10.29 | |
4 | 122 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:12.20 | |
5 | 408 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 50 m | 1:12.35 | |
6 | 17 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 50 m | 1:12.39 | |
7 | 827 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 1:12.42 | |
8 | 507 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 1:12.83 | |
9 | 110 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 1:13.59 | |
10 | 654 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 50 m | 1:13.96 | |
11 | 683 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 1:13.97 | |
12 | 431 | Lundqvist Nicola | 2002 | LASS | AM0302 | 50 m | 1:14.34 | |
13 | 391 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 1:14.51 | |
14 | 168 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 50 m | 1:14.85 | |
15 | 157 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 1:15.60 | |
16 | 566 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 50 m | 1:15.62 | |
17 | 436 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | AI2702 | 50 m | 1:15.75 | |
18 | 167 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 1:15.99 | |
19 | 111 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 1:17.90 | |
20 | 685 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:11.41 | |
21 | 58 | Axandersson Oskar | 2002 | VÄXJÖ SS | AN7502 | 25 m | 1:11.65 |
16 - 17 år |
1 | 396 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 1:06.08 | |
2 | 178 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 1:06.19 | |
3 | 268 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 1:06.32 | |
4 | 781 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 1:06.66 | |
5 | 39 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 1:08.63 | |
6 | 3 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 1:08.79 | |
7 | 216 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 50 m | 1:09.08 | |
8 | 243 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | AN1300 | 50 m | 1:09.23 | |
9 | 125 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 1:09.36 | |
10 | 793 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 1:09.45 | |
11 | 412 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 1:09.73 | |
12 | 612 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 50 m | 1:09.75 | |
13 | 71 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 1:09.77 | |
14 | 309 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:09.85 | |
15 | 365 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:09.93 | |
16 | 476 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 1:10.02 | |
17 | 590 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 1:10.36 | |
18 | 72 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 1:10.54 | |
19 | 719 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 50 m | 1:10.61 | |
20 | 550 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:10.71 | |
21 | 868 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 50 m | 1:10.79 | |
22 | 399 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 1:11.03 | |
23 | 716 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 1:11.05 | |
24 | 390 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 1:11.06 | |
25 | 774 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 1:11.59 | |
26 | 853 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 50 m | 1:12.00 | |
27 | 474 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 1:12.13 | |
28 | 883 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 1:12.13 | |
29 | 597 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 1:12.49 | |
30 | 104 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:12.77 | |
31 | 880 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:12.84 | |
32 | 175 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 50 m | 1:12.91 | |
33 | 237 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 50 m | 1:12.93 | |
34 | 541 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:12.99 | |
35 | 830 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 1:13.12 | |
36 | 154 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 1:13.20 | |
37 | 668 | Svensson Anton | 2001 | SKÖVDE SS | AR6701 | 50 m | 1:13.20 | |
38 | 203 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 1:13.23 | |
39 | 273 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 50 m | 1:13.28 | |
40 | 847 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 1:13.29 | |
41 | 433 | Oscarsson Albert | 2001 | LASS | AH0101 | 50 m | 1:13.32 | |
42 | 710 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 50 m | 1:13.48 | |
43 | 761 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 1:13.56 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 07 juli 2017 |
Licensierad till: Svenska Simförbundet | Utskriftstid | 23:37 |