Program for Sum-Sim (50m) 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 5, 400m Frisim Pojkar |
14 r och yngre: Linus Junefelt (1992) 4:08.87 2006 FM: Simon Frde 4:24.94 |
15 r: Linus Junefelt (1992) 4:03.65 2007 FM: Robin Hanson 4:06.74 |
16 - 17 r: Gustav berg Lejdstrm (1992) 4:00.93 2009 FM: Daniel Kertes 4:03.62 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
14 r och yngre |
1 | 294 | Frde Simon | 2003 | JRFLLA S | AB0303 | 50 m | 4:24.94 | |
2 | 873 | Sderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 50 m | 4:30.26 | |
3 | 477 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 4:33.90 | |
4 | 586 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 4:34.18 | |
5 | 454 | Wang Ji An | 2003 | LULE SS | AA2303 | 50 m | 4:35.29 | |
6 | 276 | Sderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 50 m | 4:40.07 | |
7 | 548 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 4:41.01 | |
8 | 471 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 4:41.33 | |
9 | 509 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | 4:42.17 | |
10 | 587 | Lfgren Carl | 2003 | OSKARSHAMN | AE7303 | 50 m | 4:43.51 | |
11 | 828 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TBY SIM | AK6503 | 50 m | 4:44.73 | |
12 | 470 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 4:44.87 | |
13 | 212 | Hansson Carl | 2003 | GVLE SS | AE9703 | 50 m | 4:44.93 | |
14 | 305 | Nykvist Marcus | 2004 | JRFLLA S | AB1504 | 50 m | 4:45.37 | |
15 | 295 | Hanson Rasmus | 2003 | JRFLLA S | AB1303 | 50 m | 4:45.57 | |
16 | 83 | Vaide Hugo | 2003 | NGELHOLM | AD8903 | 50 m | 4:46.23 | |
17 | 892 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 50 m | 4:46.92 | |
18 | 637 | Wrakn Felix | 2003 | S 02 | AB8903 | 50 m | 4:46.95 | |
19 | 897 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 4:48.31 | |
20 | 617 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 4:49.46 | |
21 | 512 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 4:49.68 | |
22 | 239 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 4:28.45 | |
23 | 462 | Miderbck Lukas | 2003 | SK LDDE | AC5903 | 25 m | 4:32.46 | |
24 | 63 | Strand Anton | 2003 | VXJ SS | AH8903 | 25 m | 4:32.71 |
15 r |
1 | 837 | Gustavsson Julius | 2002 | TBY SIM | AD0102 | 50 m | 4:28.48 | |
2 | 69 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 50 m | 4:28.55 | |
3 | 866 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UME SS | AD4702 | 50 m | 4:29.43 | |
4 | 105 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 50 m | 4:31.24 | |
5 | 16 | Hansson Eric | 2002 | VSBY SS | AD0302 | 50 m | 4:31.25 | |
6 | 711 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 4:31.58 | |
7 | 207 | Salbrink Filip | 2002 | ESLVS SS | AH6502 | 50 m | 4:32.21 | |
8 | 914 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 4:32.46 | EFT |
9 | 18 | Lindholm Christopher | 2002 | VSBY SS | AQ1702 | 50 m | 4:33.64 | |
10 | 126 | Tranberg Charlie | 2002 | UDDEVALLA | AK5102 | 50 m | 4:33.79 | |
11 | 472 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 4:35.94 | |
12 | 735 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 4:37.68 | |
13 | 245 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 50 m | 4:37.91 | |
14 | 551 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 4:39.05 | |
15 | 898 | Strmberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 4:40.00 | |
16 | 25 | Simonsson Ivar | 2002 | VSBY SS | AO9502 | 50 m | 4:40.60 | |
17 | 463 | Wergeland Nils | 2002 | SK LDDE | AE4902 | 50 m | 4:42.68 | |
18 | 879 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 50 m | 4:56.33 | |
19 | 679 | Jansson Ludvig | 2002 | SPRVGEN | AI0902 | 50 m | 4:58.36 | |
20 | 786 | Nystrm Elliot | 2002 | SDERTRN | AD6902 | 25 m | 4:19.94 | |
21 | 259 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 4:22.35 |
16 - 17 r |
1 | 181 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 4:01.44 | |
2 | 296 | Hanson Robin | 2001 | JRFLLA S | AA2701 | 50 m | 4:02.43 | |
3 | 326 | Lrkfeldt Tim | 2000 | JNKPING | AC9900 | 50 m | 4:07.02 | |
4 | 322 | Holmquist Marcus | 2000 | JNKPING | AK2500 | 50 m | 4:07.05 | |
5 | 241 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 50 m | 4:10.35 | |
6 | 368 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 4:15.92 | |
7 | 78 | Hellzn Petter | 2000 | NGELHOLM | AA6300 | 50 m | 4:18.14 | |
8 | 544 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 4:18.91 | |
9 | 869 | Gransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 50 m | 4:19.14 | |
10 | 652 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 4:20.53 | |
11 | 527 | Taheri Sam | 2000 | MASS | AF5300 | 50 m | 4:20.88 | |
12 | 724 | Nslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 4:21.80 | |
13 | 333 | Svan Viktor | 2000 | JNKPING | AH0300 | 50 m | 4:23.46 | |
14 | 718 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 4:24.04 | |
15 | 293 | Frde Elias | 2001 | JRFLLA S | AE9901 | 50 m | 4:24.70 | |
16 | 838 | Halldn Victor | 2000 | TBY SIM | AP7300 | 50 m | 4:26.06 | |
17 | 1 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 50 m | 4:27.58 | |
18 | 21 | Melinder Martin | 2001 | VSBY SS | AG1301 | 50 m | 4:29.12 | |
19 | 439 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 50 m | 4:30.02 | |
20 | 248 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 50 m | 4:31.48 | |
21 | 458 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LDDE | AC9901 | 50 m | 4:31.84 | |
22 | 141 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 4:32.61 | |
23 | 642 | Persson Alfred | 2000 | SJBO SS | AG4900 | 50 m | 4:32.63 | |
24 | 151 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 25 m | 4:13.59 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 07 juli 2017 |
Licensierad till: Svenska Simfrbundet | Utskriftstid | 23:37 |