Program for Sum-Sim (50m) 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 32, 100m Ryggsim Pojkar |
14 r och yngre: Linus Junefelt (1992) 1:00.49 2006 FM: Simon Frde 1:03.49 |
15 r: Axel Pettersson (1995) 1:00.34 2010 FM: Max Engstrm 1:01.95 |
16 - 17 r: Axel Pettersson (1995) 57.33 2012 FM: Olle Skld 58.56 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
14 r och yngre |
1 | 294 | Frde Simon | 2003 | JRFLLA S | AB0303 | 50 m | 1:02.13 | |
2 | 792 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SDERTRN | AO3703 | 50 m | 1:04.92 | |
3 | 828 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TBY SIM | AK6503 | 50 m | 1:04.92 | |
4 | 804 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 50 m | 1:05.80 | |
5 | 586 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 1:05.99 | |
6 | 757 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 50 m | 1:07.61 | |
7 | 351 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 1:07.75 | |
8 | 857 | strand Erik | 2003 | TBY SIM | AO2903 | 50 m | 1:07.85 | |
9 | 913 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 50 m | 1:07.86 | EFT |
10 | 477 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 1:07.94 | |
11 | 331 | Sanders Job | 2003 | JNKPING | AF2703 | 50 m | 1:08.28 | |
12 | 345 | Turkowitch Philip | 2003 | KALMAR SS | AY0703 | 50 m | 1:08.48 | |
13 | 53 | Sterling Lucas | 2004 | VSTERS | AC6704 | 50 m | 1:08.82 | |
14 | 276 | Sderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 50 m | 1:09.22 | |
15 | 653 | Malmstrm Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 50 m | 1:09.30 | |
16 | 349 | Lfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 50 m | 1:09.36 | |
17 | 462 | Miderbck Lukas | 2003 | SK LDDE | AC5903 | 50 m | 1:09.38 | |
18 | 83 | Vaide Hugo | 2003 | NGELHOLM | AD8903 | 50 m | 1:09.40 | |
19 | 100 | Kvist Mattias | 2003 | SMO SS | AB5503 | 50 m | 1:09.85 | |
20 | 528 | Vlkki Alvin | 2004 | MASS | AE3504 | 50 m | 1:10.03 | |
21 | 464 | Witzell Anton | 2004 | SK LDDE | AC4904 | 50 m | 1:10.35 | |
22 | 592 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 1:10.41 | |
23 | 377 | Bevrus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 50 m | 1:10.43 | |
24 | 471 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 1:10.48 | |
25 | 664 | Partanen Dennis | 2003 | SKVDE SS | AI5703 | 50 m | 1:10.97 | |
26 | 872 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 50 m | 1:11.06 | |
27 | 897 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 1:11.11 | |
28 | 20 | Malmborg William | 2003 | VSBY SS | AW8503 | 50 m | 1:11.22 | |
29 | 821 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 1:11.23 | |
30 | 318 | Eriksson Gabriel | 2004 | JNKPING | AT2504 | 50 m | 1:11.24 | |
31 | 155 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | 1:11.26 | |
32 | 320 | Hegmegi Anton | 2005 | JNKPING | AA2105 | 50 m | 1:11.28 | |
33 | 212 | Hansson Carl | 2003 | GVLE SS | AE9703 | 50 m | 1:11.38 | |
34 | 303 | Lundgren Sid | 2003 | JRFLLA S | AF2303 | 50 m | 1:11.40 | |
35 | 200 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 50 m | 1:11.48 | |
36 | 788 | Plavans Henry | 2005 | SDERTRN | AB6105 | 50 m | 1:11.50 | |
37 | 707 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 50 m | 1:11.51 | |
38 | 758 | Oerther Theo | 2003 | SDERTLJE | AF0503 | 50 m | 1:11.52 | |
39 | 516 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | AJ7703 | 50 m | 1:11.54 | |
40 | 156 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 1:11.57 | |
41 | 524 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 1:11.57 |
15 r |
1 | 914 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 50 m | 1:02.34 | EFT |
2 | 677 | Henriksen Gustav | 2002 | SPRVGEN | AM1702 | 50 m | 1:03.01 | |
3 | 463 | Wergeland Nils | 2002 | SK LDDE | AE4902 | 50 m | 1:03.50 | |
4 | 898 | Strmberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 1:04.05 | |
5 | 245 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 50 m | 1:04.42 | |
6 | 565 | Bjrklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 50 m | 1:04.88 | |
7 | 17 | Lern William | 2002 | VSBY SS | AF4102 | 50 m | 1:06.05 | |
8 | 328 | Nukovic Eldin | 2002 | JNKPING | AE5102 | 50 m | 1:06.51 | |
9 | 64 | Tidsen Emanuel | 2002 | VXJ SS | AQ3702 | 50 m | 1:07.27 | |
10 | 168 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 50 m | 1:07.36 | |
11 | 482 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 50 m | 1:07.61 | |
12 | 829 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:07.67 | |
13 | 87 | Laszewski Michal | 2002 | SA | AC4902 | 50 m | 1:07.69 | |
14 | 167 | Esbjrnsson Juan | 2002 | BOTK-RNN | AQ6902 | 50 m | 1:14.76 | |
15 | 259 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 1:03.03 |
16 - 17 r |
1 | 760 | Seeliger Bjrn | 2000 | SDERTLJE | BA7300 | 50 m | 57.09 | |
2 | 279 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 50 m | 58.82 | |
3 | 181 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 59.94 | |
4 | 567 | Engstrm Max | 2001 | NKK | AC9301 | 50 m | 1:00.61 | |
5 | 784 | Marijanovic Anton | 2000 | SDERTRN | AG0100 | 50 m | 1:00.85 | |
6 | 296 | Hanson Robin | 2001 | JRFLLA S | AA2701 | 50 m | 1:01.00 | |
7 | 394 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 1:01.08 | |
8 | 368 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 1:01.21 | |
9 | 326 | Lrkfeldt Tim | 2000 | JNKPING | AC9900 | 50 m | 1:01.62 | |
10 | 640 | Larsson Isak | 2000 | SJBO SS | AF4900 | 50 m | 1:01.76 | |
11 | 880 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 1:02.52 | |
12 | 213 | Kllquist Jakob | 2001 | GVLE SS | AC0901 | 50 m | 1:02.57 | |
13 | 590 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 1:03.18 | |
14 | 13 | Brandt Simon | 2000 | VSBY SS | AJ4700 | 50 m | 1:03.38 | |
15 | 571 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 50 m | 1:03.48 | |
16 | 342 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | AI8900 | 50 m | 1:03.56 | |
17 | 309 | Talback Samuel | 2000 | JRFLLA S | AB8500 | 50 m | 1:03.62 | |
18 | 823 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 1:03.96 | |
19 | 680 | Malmring Jonas | 2001 | SPRVGEN | AO1701 | 50 m | 1:04.12 | |
20 | 853 | Simic Victor | 2000 | TBY SIM | AD5500 | 50 m | 1:04.50 | |
21 | 332 | Steindl Anton | 2000 | JNKPING | AB2900 | 50 m | 1:04.85 | |
22 | 120 | Assor Alexander | 2000 | UDDEVALLA | AE2900 | 50 m | 1:04.92 | |
23 | 101 | Eby David | 2001 | SK GIR | AP4101 | 50 m | 1:05.03 | |
24 | 642 | Persson Alfred | 2000 | SJBO SS | AG4900 | 50 m | 1:05.14 | |
25 | 754 | Illanes Guillermo | 2000 | SDERTLJE | AE8100 | 50 m | 1:05.18 | |
26 | 78 | Hellzn Petter | 2000 | NGELHOLM | AA6300 | 50 m | 1:05.57 | |
27 | 479 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 50 m | 1:05.57 | |
28 | 793 | Schreck Klaudius | 2001 | SDERTRN | AN2701 | 50 m | 1:05.62 | |
29 | 38 | Ohlsn Erik | 2000 | VSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:05.73 | |
30 | 750 | Aldrin John | 2001 | SDERTLJE | AI8101 | 25 m | 1:00.18 | |
31 | 577 | Myrlander Jonathan | 2000 | NSSJ | AA7300 | 25 m | 1:01.54 | |
32 | 248 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:01.56 | |
33 | 321 | Hegmegi Oscar | 2001 | JNKPING | AB9301 | 25 m | 1:01.62 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 07 juli 2017 |
Licensierad till: Svenska Simfrbundet | Utskriftstid | 23:37 |