2017-07-22   06:42:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (50m) 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim (50m) 2017    Utskriftsdatum  14 juli 2017   
  Tävlingsort  Malmö    Utskriftstid  13:47   
  Arrangör  SSF/Malmö KK         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  12 juli 2017         
 
 
 
Gren 13, 400m Frisim Flickor  Finaler (3) 
Sponsor: Freker Sport 
14 år och yngre: Ida Mattsson (1985) 4:21.01 1998 FM: Josefin Mikkelsen 4:33.33 
15 år: Ida Mattsson (1985) 4:21.10 2000 FM: Alexandra Vartiainen 4:36.60 
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:20.99 2000 FM: Hanns Rosvall 4:28.61 
 
Heat 1 (3) (14 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
236  Angelina Agrell  2003  AR6803  HS    50m  4:47.95 
23  Elin Peng  2003  AJ7603  VÄSBY SS    50m  4:44.95 
265  Emilia Nordén  2003  AT3803  HS    50m  4:40.67 
451  Sabina Alman  2003  AL0403  LULEÅ SS    50m  4:37.72 
49  Elvira Mörtstrand  2003  AH9603  VÄSTERÅS    50m  4:40.47 
164  Olivia Hansson  2003  AP5403  KIVIKS SK    50m  4:43.74 
260  Tyra Littorin  2004  AG8404  HS    50m  4:45.70 
491  Julia Osterman  2004  AS5804  MKK    50m  4:49.58 

 
Heat 2 (3) (15 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
301  Amanda Lindqvist  2002  AU6202  JÄRFÄLLA S    50m  4:43.28 
721  Gloria Muzito  2002  BO6202  SUNDSVALL    50m  4:40.54 
292  Ebba Edbom  2002  AQ4602  JÄRFÄLLA S    50m  4:38.36 
619  Emilia Rönningdal  2002  AC6202  S 71    50m  4:34.54 
487  Josephine Mikkelsen  2002  AI5202  MKK    50m  4:37.61 
728  Elise Öberg  2002  AE8402  SUNDSVALL    50m  4:39.22 
790  Emma Roloff  2002  AT6402  SÖDERTÖRN    50m  4:41.47 
121  Marit Cuperus  2002  BD0202  UDDEVALLA    50m  4:44.16 

 
Heat 3 (3) (16 - 17 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
644  Lina Sjöholm  2000  AD7200  SJÖBO SS    50m  4:38.83 
852  Esther Rydbeck Nordén  2001  BN8801  TÄBY SIM    50m  4:38.50 
210  Frida Lannhard  2000  AB6800  FALUN    50m  4:38.00 
762  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    50m  4:36.58 
281  Olivia Ülger  2000  AK3800  HS    50m  4:37.96 
247  Ebba Hallbäck  2000  AL0600  HS    50m  4:38.28 
Ebba Andersson  2001  AL2601  VÄSBY SS    50m  4:38.67 
791  Wilma Roloff  2000  BA7600  SÖDERTÖRN    50m  4:40.62 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.15  Utskriftsdatum  14 juli 2017 
Licensierad till: IC Control Media & Sport  Utskriftstid  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start