Startliste for Unicef By Open 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1014 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:01.32 | |
2 | 1000 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:01.52 | |
3 | 616 | Weilguny August | 2001 | HERLEV | 0131AF | 50 m | 1:02.06 | |
4 | 995 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:02.24 | |
5 | 1073 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:02.55 | |
6 | 948 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:03.04 | |
7 | 612 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 1:03.96 | |
8 | 792 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 1:04.18 | |
9 | 595 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:04.34 | |
10 | 618 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 1:04.99 | |
11 | 601 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:06.11 | |
12 | 769 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 1:06.78 | |
13 | 949 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:07.71 | |
14 | 766 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 1:08.28 | |
15 | 620 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:08.59 | |
16 | 693 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:08.63 | |
17 | 784 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 1:08.75 | |
18 | 846 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:08.87 | |
19 | 605 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 50 m | 1:09.37 | |
20 | 1019 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:09.77 | |
21 | 959 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 1:10.20 | |
22 | 1059 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:10.67 | |
23 | 599 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 1:10.69 | |
24 | 1069 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 1:10.73 | |
25 | 1025 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:11.41 | |
26 | 813 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 1:11.82 | |
27 | 619 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:12.20 | |
28 | 862 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:12.78 | |
29 | 692 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:12.83 | |
30 | 947 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 1:13.68 | |
31 | 869 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:14.69 | |
32 | 806 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:15.12 | |
33 | 872 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:16.17 | |
34 | 1055 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:16.42 | |
35 | 925 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:17.05 | |
36 | 1028 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:17.51 | |
37 | 908 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:19.07 | |
38 | 802 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 50 m | 1:20.90 | |
39 | 824 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 1:21.01 | |
40 | 719 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:21.64 | |
41 | 979 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:21.94 | |
42 | 598 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 1:22.16 | |
43 | 764 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 50 m | 1:23.01 | |
44 | 886 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 1:23.16 | |
45 | 817 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 50 m | 1:23.42 | |
46 | 912 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 1:25.17 | |
47 | 738 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 1:26.12 | |
48 | 763 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 1:26.51 | |
49 | 594 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:28.74 | |
50 | 1040 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:29.18 | |
51 | 694 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:30.90 | |
52 | 897 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:31.91 | |
53 | 907 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:32.55 | |
54 | 1015 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:33.61 | |
55 | 1043 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:34.86 | |
56 | 906 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 50 m | 1:44.07 | |
57 | 736 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 1:58.19 | |
58 | 1033 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:01.30 | |
59 | 757 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 2:02.27 | |
60 | 1031 | Kirk Jonas Monrad | 2005 | TRITON B | 0573AF | 50 m | 2:05.92 | |
61 | 753 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 2:14.47 | |
62 | 799 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 50 m | ||
63 | 901 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 12:21 |