Startliste for Unicef By Open 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Unicef By 2017 |
|
Udskriftsdato |
01 april 2017 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:30 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton >Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 23, 400m Frisvømning Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
930 |
1 |
Petar Trkulja |
2006 |
0645AB |
NÆSTVED |
|
50m |
6:03.05 |
897 |
2 |
Sammi Asker Andersen |
2003 |
0347AK |
NÆSTVED |
|
50m |
5:51.05 |
606 |
3 |
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
0581AD |
HERLEV |
|
50m |
5:35.00 |
817 |
4 |
Laurids Isling Kurtzmann |
2002 |
0253AS |
SK-SYD |
|
50m |
5:31.12 |
981 |
5 |
Mads Naver |
2004 |
0405AH |
ALLERØD |
|
50m |
5:31.68 |
810 |
6 |
Tobias Bjørnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
50m |
5:45.77 |
942 |
7 |
Oscar Boyer |
2004 |
0429AD |
BIRKERØD |
|
50m |
5:56.45 |
1002 |
8 |
Casper Ramsdahl Sørensen |
2000 |
0013AU |
RINGSTED |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
694 |
1 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
5:21.00 |
917 |
2 |
Rasmus Lorentzen |
2001 |
0125AC |
NÆSTVED |
|
50m |
5:08.52 |
974 |
3 |
Daniel Garne Larsen |
2003 |
0373AA |
ALLERØD |
|
50m |
4:54.47 |
925 |
4 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
4:52.41 |
619 |
5 |
Frederik Helms |
2001 |
0171AL |
VEST |
|
50m |
4:53.80 |
620 |
6 |
Lucas Jensen |
2001 |
0183AM |
VEST |
|
50m |
4:54.59 |
1059 |
7 |
Alexander Ravn Borch |
2001 |
0151AN |
TRITON B |
|
50m |
5:10.02 |
819 |
8 |
Stefan Rasmussen |
2004 |
0449AM |
SK-SYD |
|
50m |
5:27.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
804 |
1 |
Kasper Feld Sørensen |
2002 |
0239AG |
LYNGBY |
|
50m |
4:50.40 |
989 |
2 |
Nicklas Taylor |
2002 |
0295AA |
ALLERØD |
|
50m |
4:45.89 |
990 |
3 |
Benjamin Bodal |
2003 |
0385AF |
RINGSTED |
|
50m |
4:43.35 |
769 |
4 |
Morten Østergaard |
2002 |
0209AC |
A6 |
|
50m |
4:37.60 |
940 |
5 |
Christian Boutrup |
2003 |
0337AA |
BIRKERØD |
|
50m |
4:40.57 |
813 |
6 |
Ole Hovmand |
2003 |
0345AH |
SK-SYD |
|
50m |
4:43.93 |
786 |
7 |
Alfred Højberg |
2002 |
0267AD |
LYNGBY |
|
50m |
4:48.65 |
754 |
8 |
Rasmus Skarby Madsen |
2003 |
0363AB |
A6 |
|
50m |
4:50.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
597 |
1 |
Erling Johansen |
2000 |
0065AS |
NAKSKOV |
|
50m |
4:34.79 |
593 |
2 |
Valdemar Piihl Hansen |
2001 |
0177AI |
NAKSKOV |
|
50m |
4:31.76 |
948 |
3 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
0231AD |
BIRKERØD |
|
50m |
4:28.05 |
973 |
4 |
Jannick Hansen |
2001 |
0117AD |
ALLERØD |
|
50m |
4:20.92 |
679 |
5 |
Emil Johansen |
1999 |
9935AB |
ROSKILDE |
|
50m |
4:24.13 |
808 |
6 |
Mathias Aner |
2001 |
0111AF |
SK-SYD |
|
50m |
4:28.81 |
792 |
7 |
Emil Kayerød-Rasmussen |
2002 |
0253AH |
LYNGBY |
|
50m |
4:33.60 |
949 |
8 |
Mikkel Eg Ibsen |
2002 |
0221AD |
BIRKERØD |
|
50m |
4:36.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
01 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
15:30 |
|