Program för Laxaleken 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Laxaleken 2017 |
|
Utskriftsdatum |
27 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Halmstad |
|
Utskriftstid |
14:19 |
|
|
Arrangör |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Frisim Damer |
Finaler (27) |
Sponsor: SIA Glass |
|
Heat 1 (27) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Hanne Nielsen |
2006 |
BB6206 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:34.21 |
514 |
2 |
Evelina Hallman |
2006 |
AG8406 |
SK 1970 |
|
25m |
1:33.89 |
263 |
3 |
Beatrice Andersson |
2005 |
BB3205 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:33.49 |
68 |
4 |
Sally Olsson |
2005 |
AP4405 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:31.80 |
552 |
5 |
Alice Öberg |
2005 |
AV2805 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:32.61 |
620 |
6 |
Bianca Havner |
2005 |
BB2205 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:33.61 |
614 |
7 |
Emma Curlow |
2005 |
AZ3205 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:34.17 |
264 |
8 |
Josephine Andersson |
2007 |
AN8207 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:34.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
615 |
1 |
Elise Dahlberg |
2006 |
AY2806 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:30.58 |
267 |
2 |
Sandra Barisic |
2005 |
BJ3405 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:29.70 |
548 |
3 |
Elsa Pettersson |
2005 |
AV3805 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:27.75 |
580 |
4 |
Vera Harrysson |
2007 |
AF2207 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:27.32 |
625 |
5 |
Maja Mcadam |
2006 |
AO0806 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:27.71 |
534 |
6 |
Ester Fagerlind |
2005 |
BA2405 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:29.10 |
292 |
7 |
Leia Gustavsson |
2007 |
AF4407 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:29.84 |
542 |
8 |
Clara Lövenkjaer |
2006 |
AW6806 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:31.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
343 |
1 |
Emilia Pålsson |
2005 |
BB1405 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:26.42 |
536 |
2 |
Simona Gunnarsson |
2007 |
AC8807 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:25.77 |
317 |
3 |
Olivia Laaksonen |
2006 |
AO5606 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:25.11 |
243 |
4 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.62 |
214 |
5 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.07 |
71 |
6 |
Nellie Siversjö |
2006 |
BA6806 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:25.65 |
597 |
7 |
Tilda Stenmark |
2007 |
AP9807 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:25.85 |
626 |
8 |
Thea Qvarnström |
2005 |
AE1205 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:27.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Tilda Hägglund |
2005 |
BB6205 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.04 |
390 |
2 |
Maria Davidsson |
2005 |
AE9805 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:23.73 |
73 |
3 |
Elly Sjöberg |
2005 |
AE6205 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:22.18 |
82 |
4 |
Agnes Wahlberg |
2004 |
AE3604 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:20.81 |
300 |
5 |
Stina Holmqvist |
2006 |
AO6606 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:22.01 |
370 |
6 |
Tilda Westergren |
2004 |
AN4404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:22.25 |
528 |
7 |
Majken Eriksson |
2005 |
AV9605 |
SMÅLANDSST |
|
25m |
1:23.85 |
338 |
8 |
Emmalina Ottosson |
2005 |
AP3405 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
474 |
1 |
Alva Olofsson |
2005 |
AD6605 |
S 71 |
|
25m |
1:20.65 |
588 |
2 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.05 |
611 |
3 |
Linnea Andersson |
2004 |
AF7604 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:19.45 |
247 |
4 |
Elsa Thell |
2004 |
AY5804 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:18.92 |
342 |
5 |
Isa Persson |
2006 |
AO4806 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:19.41 |
480 |
6 |
Olivia Sköld |
2004 |
BI9804 |
S 71 |
|
25m |
1:19.85 |
262 |
7 |
Elicia Allard |
2005 |
AP0805 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:20.09 |
322 |
8 |
Maja Ljungdahl |
2006 |
AO9606 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:20.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:18.45 |
649 |
2 |
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
AH9405 |
TUREBERG |
|
25m |
1:18.01 |
50 |
3 |
Linnea Hyvönen |
2005 |
AB2405 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:17.82 |
26 |
4 |
Linnea Ranvert |
2005 |
AC4605 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:17.58 |
560 |
5 |
Lilly Cramer Johnsson |
2005 |
AE6405 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:17.66 |
74 |
6 |
Elsa Sjöström |
2006 |
AA0206 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:17.86 |
376 |
7 |
Andrea Wollentz |
2004 |
BC3404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:18.39 |
605 |
8 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:18.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.08 |
242 |
2 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.78 |
348 |
3 |
Nikita Reljanovic |
2004 |
BD4404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:14.95 |
75 |
4 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:14.62 |
651 |
5 |
Daniella Stjernholm |
2004 |
BG7204 |
TUREBERG |
|
25m |
1:14.73 |
60 |
6 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:14.98 |
622 |
7 |
Elsa Kanth |
2004 |
AN9204 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:15.87 |
212 |
8 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
618 |
1 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:14.36 |
387 |
2 |
Linnea Bergman |
2003 |
BB5403 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:14.22 |
510 |
3 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
1:13.87 |
459 |
4 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:13.67 |
142 |
5 |
Klara Nilsson |
2004 |
AQ3804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:13.84 |
163 |
6 |
Ida Holst Gerløv |
2004 |
BF4404 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:14.17 |
307 |
7 |
Erica Ivansson |
2003 |
AQ8803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:14.29 |
646 |
8 |
Kajsa Iwarsson |
2003 |
BA9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:14.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:13.58 |
683 |
2 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:13.13 |
37 |
3 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:12.38 |
503 |
4 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
25m |
1:12.19 |
144 |
5 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:12.32 |
321 |
6 |
Ella Ljungdahl |
2004 |
AP2804 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.39 |
310 |
7 |
Elsa Jonsson |
2004 |
AN0404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:13.26 |
195 |
8 |
Lovisa Rohlin |
2004 |
AB9404 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:13.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
591 |
1 |
Frida Pekberg |
2004 |
AG0404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:11.78 |
138 |
2 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:11.64 |
55 |
3 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:11.59 |
568 |
4 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:11.29 |
12 |
5 |
Agnes Torén |
2003 |
BE2603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:11.58 |
406 |
6 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:11.60 |
481 |
7 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:11.66 |
682 |
8 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
457 |
1 |
Engla Löfström |
2003 |
BV5203 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:10.36 |
515 |
2 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
1:09.94 |
567 |
3 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:09.61 |
120 |
4 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:09.30 |
314 |
5 |
Henna Kjaergaard |
2003 |
AQ3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.51 |
377 |
6 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.67 |
147 |
7 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:10.31 |
114 |
8 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:10.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
513 |
1 |
Alva Emardson |
2001 |
BP6401 |
SK 1970 |
|
25m |
1:09.14 |
209 |
2 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.08 |
218 |
3 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.62 |
427 |
4 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:08.26 |
445 |
5 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:08.56 |
217 |
6 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.76 |
36 |
7 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:09.11 |
204 |
8 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:08.18 |
523 |
2 |
Clara Sandberg |
2004 |
AH6604 |
SK 1970 |
|
25m |
1:07.98 |
132 |
3 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:07.72 |
149 |
4 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:07.27 |
585 |
5 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:07.44 |
473 |
6 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
1:07.94 |
238 |
7 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.10 |
235 |
8 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.89 |
165 |
2 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:06.80 |
191 |
3 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:06.65 |
108 |
4 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:06.52 |
18 |
5 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:06.58 |
652 |
6 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:06.77 |
645 |
7 |
Julia Häglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:06.83 |
366 |
8 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:07.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
565 |
1 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:06.45 |
215 |
2 |
Katja Haglund |
2003 |
BW9203 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.23 |
158 |
3 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:06.03 |
493 |
4 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
50m |
1:05.63 |
196 |
5 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:05.94 |
654 |
6 |
Clara Wettergren |
2002 |
AQ3802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:06.08 |
224 |
7 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.33 |
116 |
8 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:06.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
345 |
1 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:05.58 |
575 |
2 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:05.33 |
141 |
3 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:05.16 |
140 |
4 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:04.98 |
663 |
5 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.12 |
664 |
6 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.19 |
335 |
7 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:05.35 |
109 |
8 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:05.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:04.71 |
422 |
2 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:04.57 |
665 |
3 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
1:04.42 |
379 |
4 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:04.28 |
210 |
5 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:04.38 |
146 |
6 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:04.43 |
476 |
7 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:04.58 |
285 |
8 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:04.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
496 |
1 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
25m |
1:04.20 |
202 |
2 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:04.17 |
309 |
3 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:04.15 |
601 |
4 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:04.02 |
385 |
5 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:04.10 |
100 |
6 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:04.15 |
660 |
7 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:04.18 |
464 |
8 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:04.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:03.70 |
117 |
2 |
Solveig Ramallo |
1993 |
BX2693 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.59 |
676 |
3 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
1:03.49 |
182 |
4 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:03.39 |
168 |
5 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
AN5699 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:03.48 |
486 |
6 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
1:03.59 |
234 |
7 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.62 |
63 |
8 |
Lina Maltesson |
2000 |
BF0600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:03.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
412 |
1 |
Stina Pernius |
2002 |
AL4802 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:03.30 |
339 |
2 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.70 |
104 |
3 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:02.26 |
599 |
4 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:02.03 |
164 |
5 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.07 |
172 |
6 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.51 |
15 |
7 |
Ida Bertdotter |
1984 |
AC2684 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:02.76 |
657 |
8 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
1:03.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.96 |
181 |
2 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:01.77 |
555 |
3 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
1:01.69 |
511 |
4 |
Nellie Andersson |
2000 |
AZ7800 |
SK 1970 |
|
25m |
1:01.57 |
470 |
5 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:01.61 |
88 |
6 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:01.71 |
468 |
7 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
1:01.83 |
583 |
8 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:01.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:01.34 |
227 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.20 |
143 |
3 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:00.57 |
636 |
4 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
59.66 |
222 |
5 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:00.56 |
122 |
6 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:01.05 |
436 |
7 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:01.27 |
139 |
8 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:01.48 |
|
|
Heat 23 (27) (12 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Agnes Holmblad |
2006 |
AA5206 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:12.82 |
458 |
2 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:11.83 |
593 |
3 |
Erica Persson |
2005 |
BA5605 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:10.68 |
28 |
4 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:07.38 |
85 |
5 |
Viola Wesslund Möll |
2005 |
AP5405 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:09.18 |
237 |
6 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:11.28 |
291 |
7 |
Ellen Gullberg |
2005 |
AJ3605 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.43 |
84 |
8 |
Signe Wahlberg |
2005 |
AA7805 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:12.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.28 |
577 |
2 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:05.95 |
25 |
3 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:03.56 |
22 |
4 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:01.33 |
644 |
5 |
Selma Holmer |
2004 |
AM6204 |
TUREBERG |
|
25m |
1:02.97 |
135 |
6 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:04.53 |
213 |
7 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.76 |
69 |
8 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:07.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.44 |
485 |
2 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
25m |
1:03.18 |
440 |
3 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:02.82 |
174 |
4 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:02.66 |
87 |
5 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:02.68 |
372 |
6 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.17 |
183 |
7 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:03.26 |
420 |
8 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:03.55 |
|
|
Heat 26 (27) (15 - 16 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.36 |
330 |
2 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
58.92 |
118 |
3 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
58.46 |
419 |
4 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
56.21 |
525 |
5 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
58.40 |
524 |
6 |
Vera Fransson |
2001 |
AB7401 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
58.62 |
374 |
7 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
59.26 |
559 |
8 |
Elin Swerlander |
2001 |
AE7801 |
TUREBERG |
|
25m |
59.81 |
|
|
Heat 27 (27) (17 - 99 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
59.15 |
491 |
2 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
25m |
58.27 |
170 |
3 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
57.91 |
271 |
4 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
SK LAXEN |
|
25m |
55.50 |
462 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
57.69 |
558 |
6 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
58.09 |
167 |
7 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
59.02 |
527 |
8 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
59.47 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
27 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
Utskriftstid |
14:19 |
|