Ohjelma DM Ã…rgang Langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag 09.30
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Dansk Rekord Senior: Jakob S. Andkjær (1985) 52.09 2009-04-10 |
Dansk Rekord Junior: Daniel Steen Andersen (1995) 53.50 2013-07-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 58.67 | |
2 | 244 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 58.68 | |
3 | 313 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:00.07 | |
4 | 646 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:00.09 | |
5 | 791 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 1:00.22 | |
6 | 527 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:00.31 | |
7 | 102 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:01.31 | |
8 | 705 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 50 m | 1:01.57 | |
9 | 140 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 50 m | 1:01.79 | |
10 | 441 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 1:03.01 | |
11 | 575 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:03.04 | |
12 | 607 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 1:03.17 | |
13 | 640 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 1:03.40 | |
14 | 634 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:03.73 | |
15 | 268 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 1:03.75 | |
16 | 459 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 1:04.18 | |
17 | 199 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | H2Odense | 0217AM | 50 m | 1:04.22 | |
18 | 627 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 1:04.29 | |
19 | 454 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 1:04.32 | |
20 | 284 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 50 m | 1:04.44 | |
21 | 544 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 1:04.53 | |
22 | 475 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:04.83 | |
23 | 529 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 1:04.99 | |
24 | 270 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:05.06 | |
25 | 251 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 1:05.21 | |
26 | 203 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 50 m | 1:05.28 | |
27 | 300 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 50 m | 1:05.44 | |
28 | 818 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 1:05.48 | |
29 | 346 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:06.01 | |
30 | 164 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 1:06.71 | |
31 | 708 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:07.07 | |
32 | 737 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 1:07.16 | |
33 | 752 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:07.17 | |
34 | 59 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 50 m | 1:07.48 | |
35 | 453 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 50 m | 1:07.89 | |
36 | 576 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:07.98 | |
37 | 608 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 1:08.00 | |
38 | 202 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 1:08.20 | |
39 | 711 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 1:08.29 | |
40 | 756 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:08.43 | |
41 | 762 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 1:08.65 | |
42 | 170 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:08.66 | |
43 | 217 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:08.93 | |
44 | 531 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:09.20 | |
45 | 166 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 1:09.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:13 |