Program for HC Andersen Swim Cup 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Food Service Danmark |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 0.25.68 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Rask Camilla | 1999 | ODENSE | 9984AJ | 50 m | 27.32 | |
2 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 27.36 | |
3 | 199 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 27.51 | |
4 | 197 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 27.58 | |
5 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 27.74 | |
6 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 27.97 | |
7 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 28.18 | |
8 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 28.34 | |
9 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 28.40 | |
10 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 28.50 | |
11 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 28.50 | |
12 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 28.55 | |
13 | 440 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 28.55 | |
14 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 28.64 | |
15 | 235 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 50 m | 28.75 | |
16 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 28.79 | |
17 | 196 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 29.06 | |
18 | 329 | Mangano Fabiola | 2003 | RNL | 50 m | 29.10 | ||
19 | 202 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 29.12 | |
20 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 29.20 | |
21 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 29.20 | |
22 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 29.26 | |
23 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 29.42 | |
24 | 195 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 29.67 | |
25 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 29.75 | |
26 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 29.75 | |
27 | 134 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 29.79 | |
28 | 300 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 29.79 | |
29 | 39 | Turner Holly Lønne | 2003 | VEJLE | 0376AW | 50 m | 29.82 | |
30 | 212 | Gam Laura | 2001 | STM | 0192AQ | 50 m | 29.89 | |
31 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 29.97 | |
32 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 30.00 | |
33 | 319 | Giambó Chiara | 2004 | RNL | 50 m | 30.00 | ||
34 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 30.11 | |
35 | 353 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 30.18 | |
36 | 302 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 30.19 | |
37 | 306 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 30.23 | |
38 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 30.25 | |
39 | 361 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 30.27 | |
40 | 149 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 30.40 | |
41 | 299 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 30.43 | |
42 | 387 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 30.45 | |
43 | 25 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 30.49 | |
44 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 30.49 | |
45 | 317 | Concu Sofia | 2004 | RNL | 50 m | 30.50 | ||
46 | 313 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 30.58 | |
47 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 30.64 | |
48 | 281 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | Berns | 0152AB | 50 m | 30.65 | |
49 | 141 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 30.70 | |
50 | 308 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 30.74 | |
51 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 30.78 | |
52 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 30.80 | |
53 | 209 | Bach Signe | 2002 | STM | 0254AQ | 50 m | 30.81 | |
54 | 425 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 30.98 | |
55 | 394 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 31.09 | |
56 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 31.11 | |
57 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 31.19 | |
58 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 31.26 | |
59 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 31.34 | |
60 | 88 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 50 m | 31.40 | |
61 | 365 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 31.46 | |
62 | 63 | Floor Gry | 2000 | ODENSE | 0028AR | 50 m | 31.53 | |
63 | 320 | Karayan Arjuna | 2002 | RNL | 50 m | 31.90 | ||
64 | 381 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 0196BE | 50 m | 31.95 | |
65 | 24 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 31.97 | |
66 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 32.05 | |
67 | 340 | Vanoni Chiara | 2002 | RNL | 50 m | 32.07 | ||
68 | 153 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 32.19 | |
69 | 132 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 32.20 | |
70 | 268 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 32.23 | |
71 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 32.24 | |
72 | 290 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 32.25 | |
73 | 26 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 32.26 | |
74 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 32.30 | |
75 | 156 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 32.38 | |
76 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 32.45 | |
77 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 32.50 | |
78 | 70 | Henriksen Marie Lund | 2001 | ODENSE | 0128AY | 50 m | 32.50 | |
79 | 210 | Suhnsen Frederikke | 2002 | STM | 0244AU | 50 m | 32.58 | |
80 | 221 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | STM | 0228AO | 50 m | 32.58 | |
81 | 222 | Ovesen Asta Buur | 2004 | STM | 0442AJ | 50 m | 32.61 | |
82 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 32.68 | |
83 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 32.74 | |
84 | 420 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 32.85 | |
85 | 355 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 32.95 | |
86 | 213 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | STM | 0224AT | 50 m | 33.02 | |
87 | 142 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 33.03 | |
88 | 92 | Petersen Marianne | 1998 | ODENSE | 9846AP | 50 m | 33.06 | |
89 | 309 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 33.10 | |
90 | 350 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 33.14 | |
91 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 33.41 | |
92 | 349 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 33.43 | |
93 | 358 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 33.56 | |
94 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 33.70 | |
95 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 33.73 | |
96 | 397 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 33.85 | |
97 | 147 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 34.04 | |
98 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 34.09 | |
99 | 30 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 34.16 | |
100 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 34.19 | |
101 | 166 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 50 m | 34.21 | |
102 | 363 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 34.31 | |
103 | 432 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 34.36 | |
104 | 31 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 34.42 | |
105 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 34.56 | |
106 | 359 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 34.60 | |
107 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 34.85 | |
108 | 246 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 50 m | 34.95 | |
109 | 422 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | 35.00 | |
110 | 418 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 35.22 | |
111 | 148 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 35.31 | |
112 | 356 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 35.35 | |
113 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 35.48 | |
114 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 35.83 | |
115 | 399 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 50 m | 35.93 | |
116 | 231 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 35.94 | |
117 | 435 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 36.25 | |
118 | 249 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 50 m | 36.34 | |
119 | 43 | Astrup Cecilie Drud | 2005 | ODENSE | 0572AN | 50 m | 36.70 | |
120 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 36.98 | |
121 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 37.19 | |
122 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 37.85 | |
123 | 143 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 50 m | 37.86 | |
124 | 379 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 37.97 | |
125 | 155 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 38.90 | |
126 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 39.01 | |
127 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 39.89 | |
128 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | 41.15 | |
129 | 40 | Andersen Mia | 2002 | ODENSE | 0266AQ | 50 m | 41.84 | |
130 | 275 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 42.08 | |
131 | 247 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 45.30 | |
132 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 47.60 | |
133 | 50 | Bliucukis Julija | 2006 | ODENSE | 0682AD | 50 m | 48.65 | |
134 | 245 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 50 m | 49.31 | |
135 | 441 | Lamberg Asta Nees | 2004 | ODENSE | 50 m | |||
136 | 442 | Buch Mille | 2006 | ODENSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:43 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: PRO SWIM |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.23.59 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 23.56 | |
2 | 416 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 24.06 | |
3 | 382 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 24.26 | |
4 | 194 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 50 m | 24.39 | |
5 | 52 | Bui Andreas | 2000 | ODENSE | 0031AJ | 50 m | 24.45 | |
6 | 334 | Rigoselli Mattia | 2001 | RNL | 50 m | 24.66 | ||
7 | 386 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 24.75 | |
8 | 393 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 24.75 | |
9 | 190 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 24.79 | |
10 | 205 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 24.80 | |
11 | 206 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 24.94 | |
12 | 55 | Burgaard Malthe | 2000 | ODENSE | 0071AA | 50 m | 24.99 | |
13 | 182 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 25.13 | |
14 | 395 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 25.24 | |
15 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 25.28 | |
16 | 140 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 25.30 | |
17 | 217 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | STM | 9949AK | 50 m | 25.62 | |
18 | 428 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 25.71 | |
19 | 218 | Sørensen Jens | 2001 | STM | 0159AD | 50 m | 25.78 | |
20 | 392 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 25.85 | |
21 | 378 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 25.96 | |
22 | 282 | Jørgensen Gustav | 2000 | Berns | 0075AP | 50 m | 25.98 | |
23 | 105 | Sørensen Mads | 2000 | ODENSE | 0097AC | 50 m | 26.01 | |
24 | 315 | Bosetti Valentino | 2001 | RNL | 50 m | 26.02 | ||
25 | 198 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 26.07 | |
26 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 26.20 | |
27 | 307 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 26.33 | |
28 | 301 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 26.43 | |
29 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 26.61 | |
30 | 430 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 26.62 | |
31 | 426 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 26.69 | |
32 | 280 | Hougaard Andreas | 2000 | Berns | 0007AO | 50 m | 26.75 | |
33 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 26.77 | |
34 | 401 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 26.93 | |
35 | 220 | Bjerre Victor | 2001 | STM | 0123AG | 50 m | 26.98 | |
36 | 433 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 27.02 | |
37 | 389 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 27.21 | |
38 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 27.24 | |
39 | 170 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 27.32 | |
40 | 2 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 27.35 | |
41 | 277 | Desmareth Kristoffer | 2000 | Berns | 0049AC | 50 m | 27.36 | |
42 | 168 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 27.39 | |
43 | 367 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 27.42 | |
44 | 366 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 27.51 | |
45 | 408 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 27.58 | |
46 | 179 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 27.89 | |
47 | 171 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 27.90 | |
48 | 183 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 27.92 | |
49 | 85 | Nygaard Victor | 2003 | ODENSE | 0361AH | 50 m | 27.95 | |
50 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 28.06 | |
51 | 278 | Frandsen Anders Dam | 2000 | Berns | 0051AN | 50 m | 28.22 | |
52 | 232 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 28.36 | |
53 | 304 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 28.36 | |
54 | 5 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 50 m | 28.42 | |
55 | 3 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 28.49 | |
56 | 150 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 28.52 | |
57 | 167 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 28.56 | |
58 | 297 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 28.68 | |
59 | 283 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | Berns | 0039AU | 50 m | 28.71 | |
60 | 6 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 28.75 | |
61 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 28.77 | |
62 | 4 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 50 m | 29.04 | |
63 | 225 | Wemmelund Johannes | 2001 | STM | 0145AO | 50 m | 29.13 | |
64 | 270 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 29.27 | |
65 | 10 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 29.29 | |
66 | 351 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 29.30 | |
67 | 311 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 29.32 | |
68 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 29.44 | |
69 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 29.46 | |
70 | 265 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 50 m | 29.49 | |
71 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 29.52 | |
72 | 173 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 50 m | 29.91 | |
73 | 310 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 30.17 | |
74 | 377 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 30.19 | |
75 | 15 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 30.41 | |
76 | 9 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 30.62 | |
77 | 384 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 30.74 | |
78 | 56 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 50 m | 31.14 | |
79 | 364 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 31.35 | |
80 | 385 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 31.35 | |
81 | 154 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 31.38 | |
82 | 48 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 50 m | 31.39 | |
83 | 431 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 31.67 | |
84 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 31.83 | |
85 | 139 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 32.05 | |
86 | 89 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 32.14 | |
87 | 400 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 32.18 | |
88 | 357 | Malchow-Møller Valdemar | 2003 | FREM | 0385AM | 50 m | 32.39 | |
89 | 362 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 32.46 | |
90 | 110 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | ODENSE | 0151AE | 50 m | 32.79 | |
91 | 12 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 32.98 | |
92 | 108 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 33.26 | |
93 | 13 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 33.33 | |
94 | 352 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 33.52 | |
95 | 398 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 33.90 | |
96 | 391 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 34.04 | |
97 | 424 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 50 m | 34.18 | |
98 | 412 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 34.64 | |
99 | 34 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 34.70 | |
100 | 390 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 34.93 | |
101 | 254 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 35.02 | |
102 | 271 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 36.25 | |
103 | 37 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 50 m | 37.57 | |
104 | 259 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 37.59 | |
105 | 90 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 38.02 | |
106 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 38.19 | |
107 | 272 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 39.59 | |
108 | 244 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 40.54 | |
109 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | 42.04 | |
110 | 83 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 42.15 | |
111 | 57 | Dalager Noah | 2006 | ODENSE | 0607AE | 50 m | 42.38 | |
112 | 96 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | ODENSE | 0731AD | 50 m | 42.85 | |
113 | 87 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 43.70 | |
114 | 62 | Flarup Lars Peter | 2007 | ODENSE | 0745AG | 50 m | 44.00 | |
115 | 44 | Banke Christoffer | 2005 | ODENSE | 0567AI | 50 m | 44.64 | |
116 | 258 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 44.98 | |
117 | 273 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 47.02 | |
118 | 251 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 47.87 | |
119 | 106 | Sørensen Vitus F P | 2007 | ODENSE | 0777AA | 50 m | 1:00.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO -5.05.24 (08.05.10) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 4:58.65 | |
2 | 337 | Tison Giorgia | 2001 | RNL | 50 m | 4:58.89 | ||
3 | 402 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 5:05.73 | |
4 | 423 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 5:06.70 | |
5 | 193 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:09.48 | |
6 | 284 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | Berns | 0082AG | 50 m | 5:25.96 | |
7 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 5:34.19 | |
8 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 5:39.67 | |
9 | 64 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 50 m | 5:45.15 | |
10 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 5:51.61 | |
11 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | ||
12 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | ||
13 | 436 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO -5.05.24 (08.05.10) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 4:58.65 | |
2 | 337 | Tison Giorgia | 2001 | RNL | 50 m | 4:58.89 | ||
3 | 402 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 5:05.73 | |
4 | 423 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 5:06.70 | |
5 | 193 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:09.48 | |
6 | 284 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | Berns | 0082AG | 50 m | 5:25.96 | |
7 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 5:34.19 | |
8 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 5:39.67 | |
9 | 64 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 50 m | 5:45.15 | |
10 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 5:51.61 | |
11 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | ||
12 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | ||
13 | 436 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Gevalia |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.30.03 (08.05.11) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 4:28.37 | |
2 | 201 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 4:34.33 | |
3 | 176 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:36.20 | |
4 | 200 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 4:41.61 | |
5 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:43.90 | |
6 | 321 | Lamanna Luca | 1999 | RNL | 50 m | 4:44.90 | ||
7 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:46.51 | |
8 | 285 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | Berns | 0081AB | 50 m | 4:49.64 | |
9 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 4:51.87 | |
10 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 4:54.82 | |
11 | 207 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 4:57.25 | |
12 | 138 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 5:01.44 | |
13 | 256 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 50 m | 5:59.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Gevalia |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.30.03 (08.05.11) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 4:28.37 | |
2 | 201 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 4:34.33 | |
3 | 176 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:36.20 | |
4 | 200 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 4:41.61 | |
5 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:43.90 | |
6 | 321 | Lamanna Luca | 1999 | RNL | 50 m | 4:44.90 | ||
7 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:46.51 | |
8 | 285 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | Berns | 0081AB | 50 m | 4:49.64 | |
9 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 4:51.87 | |
10 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 4:54.82 | |
11 | 207 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 4:57.25 | |
12 | 138 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 5:01.44 | |
13 | 256 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 50 m | 5:59.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Lasse Boisen |
Matilde Schrøder 96 - OSLF-STO - 0.32.25 (27-05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Schrøder Matilde | 1996 | ODENSE | 9664AG | 50 m | 31.70 | |
2 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 33.37 | |
3 | 402 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 33.49 | |
4 | 199 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 33.52 | |
5 | 383 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 35.09 | |
6 | 174 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 35.10 | |
7 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 35.22 | |
8 | 95 | Rask Camilla | 1999 | ODENSE | 9984AJ | 50 m | 35.23 | |
9 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 35.33 | |
10 | 423 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 35.63 | |
11 | 235 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 50 m | 36.02 | |
12 | 361 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 36.04 | |
13 | 290 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 36.29 | |
14 | 302 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 36.76 | |
15 | 243 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 36.97 | |
16 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 37.15 | |
17 | 213 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | STM | 0224AT | 50 m | 37.19 | |
18 | 349 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 37.20 | |
19 | 22 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 37.47 | |
20 | 47 | Benediktson Malea | 2001 | ODENSE | 0104AM | 50 m | 37.72 | |
21 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 37.99 | |
22 | 231 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 38.77 | |
23 | 360 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 39.32 | |
24 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 39.48 | |
25 | 309 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 39.86 | |
26 | 136 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 39.92 | |
27 | 156 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 40.07 | |
28 | 147 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 40.30 | |
29 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 40.47 | |
30 | 25 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 40.53 | |
31 | 18 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 40.61 | |
32 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 40.65 | |
33 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 40.71 | |
34 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 40.77 | |
35 | 350 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 41.11 | |
36 | 29 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 41.15 | |
37 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 41.24 | |
38 | 358 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 41.43 | |
39 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 41.75 | |
40 | 266 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 42.01 | |
41 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 42.14 | |
42 | 405 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 50 m | 42.18 | |
43 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 42.54 | |
44 | 166 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 50 m | 42.74 | |
45 | 359 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 43.63 | |
46 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 43.78 | |
47 | 155 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 43.85 | |
48 | 427 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 44.01 | |
49 | 356 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 44.17 | |
50 | 38 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 50 m | 44.48 | |
51 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 45.46 | |
52 | 403 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 45.92 | |
53 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 46.48 | |
54 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 47.18 | |
55 | 143 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 50 m | 48.38 | |
56 | 236 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 49.30 | |
57 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 51.11 | |
58 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 52.09 | |
59 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 52.41 | |
60 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 52.55 | |
61 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 54.57 | |
62 | 274 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 57.35 | |
63 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 58.33 | |
64 | 245 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 50 m | 59.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: SPORT MASTER |
Lasse Pittioni 95 - Gladsaxe - 0.28.77 (30.05.14) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 27.93 | |
2 | 280 | Hougaard Andreas | 2000 | Berns | 0007AO | 50 m | 31.69 | |
3 | 285 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | Berns | 0081AB | 50 m | 31.98 | |
4 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 32.32 | |
5 | 6 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 32.65 | |
6 | 240 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 32.78 | |
7 | 198 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 32.95 | |
8 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 32.96 | |
9 | 190 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 33.07 | |
10 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 33.37 | |
11 | 85 | Nygaard Victor | 2003 | ODENSE | 0361AH | 50 m | 33.49 | |
12 | 331 | Mondellini Edoardo | 2000 | RNL | 50 m | 33.51 | ||
13 | 3 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 34.24 | |
14 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 34.64 | |
15 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 34.68 | |
16 | 9 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 34.88 | |
17 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 35.06 | |
18 | 133 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 35.37 | |
19 | 311 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 36.02 | |
20 | 396 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 36.29 | |
21 | 168 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 36.62 | |
22 | 297 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 37.10 | |
23 | 307 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 37.18 | |
24 | 16 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 37.26 | |
25 | 270 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 37.27 | |
26 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 38.02 | |
27 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 38.06 | |
28 | 304 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 38.36 | |
29 | 384 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 38.52 | |
30 | 310 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 38.71 | |
31 | 14 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 39.95 | |
32 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 40.11 | |
33 | 89 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 41.80 | |
34 | 139 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 42.10 | |
35 | 362 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 42.54 | |
36 | 398 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 43.82 | |
37 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 44.84 | |
38 | 390 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 46.44 | |
39 | 250 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 50 m | 49.59 | |
40 | 83 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 51.16 | |
41 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 52.61 | |
42 | 254 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 53.29 | |
43 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | 58.81 | |
44 | 87 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 59.17 | |
45 | 90 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:00.69 | |
46 | 106 | Sørensen Vitus F P | 2007 | ODENSE | 0777AA | 50 m | 1:01.76 | |
47 | 57 | Dalager Noah | 2006 | ODENSE | 0607AE | 50 m | 1:02.33 | |
48 | 96 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | ODENSE | 0731AD | 50 m | 1:05.49 | |
49 | 44 | Banke Christoffer | 2005 | ODENSE | 0567AI | 50 m | 1:12.61 | |
50 | 62 | Flarup Lars Peter | 2007 | ODENSE | 0745AG | 50 m | ||
51 | 238 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Ardo/Frigodan |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 0.29.74 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 28.83 | |
2 | 188 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 29.88 | |
3 | 202 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 30.26 | |
4 | 197 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 30.33 | |
5 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 30.45 | |
6 | 99 | Schrøder Matilde | 1996 | ODENSE | 9664AG | 50 m | 31.40 | |
7 | 419 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 31.53 | |
8 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 31.97 | |
9 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 32.18 | |
10 | 149 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 32.68 | |
11 | 320 | Karayan Arjuna | 2002 | RNL | 50 m | 33.50 | ||
12 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 33.52 | |
13 | 308 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 33.53 | |
14 | 340 | Vanoni Chiara | 2002 | RNL | 50 m | 33.68 | ||
15 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 33.71 | |
16 | 365 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 34.18 | |
17 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 34.26 | |
18 | 381 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 0196BE | 50 m | 34.55 | |
19 | 193 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 34.81 | |
20 | 209 | Bach Signe | 2002 | STM | 0254AQ | 50 m | 34.87 | |
21 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 34.89 | |
22 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 35.33 | |
23 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 35.35 | |
24 | 64 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 50 m | 35.49 | |
25 | 18 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 35.75 | |
26 | 335 | Romeo Rebecca | 1999 | RNL | 50 m | 35.90 | ||
27 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 36.11 | |
28 | 221 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | STM | 0228AO | 50 m | 36.17 | |
29 | 222 | Ovesen Asta Buur | 2004 | STM | 0442AJ | 50 m | 36.19 | |
30 | 306 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 36.19 | |
31 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 36.46 | |
32 | 420 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 36.56 | |
33 | 268 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 36.78 | |
34 | 142 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 36.81 | |
35 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 36.83 | |
36 | 248 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 37.47 | |
37 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 37.96 | |
38 | 70 | Henriksen Marie Lund | 2001 | ODENSE | 0128AY | 50 m | 38.05 | |
39 | 427 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 38.20 | |
40 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 38.23 | |
41 | 132 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 38.27 | |
42 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 38.43 | |
43 | 141 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 38.44 | |
44 | 153 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 38.49 | |
45 | 88 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 50 m | 38.50 | |
46 | 30 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 38.94 | |
47 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 38.95 | |
48 | 249 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 50 m | 38.95 | |
49 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 39.56 | |
50 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 40.10 | |
51 | 422 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | 40.12 | |
52 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 40.26 | |
53 | 31 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 40.33 | |
54 | 246 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 50 m | 41.53 | |
55 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 41.90 | |
56 | 379 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 42.13 | |
57 | 360 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 42.22 | |
58 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 42.49 | |
59 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 43.58 | |
60 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | 43.75 | |
61 | 231 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 43.76 | |
62 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 43.99 | |
63 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 44.43 | |
64 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 44.93 | |
65 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 45.24 | |
66 | 275 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 48.03 | |
67 | 239 | Christiansen Nicole | 2005 | NYBORG | 0504AN | 50 m | 50.67 | |
68 | 50 | Bliucukis Julija | 2006 | ODENSE | 0682AD | 50 m | 51.28 | |
69 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 51.68 | |
70 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 54.23 | |
71 | 26 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | ||
72 | 383 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | ||
73 | 441 | Lamberg Asta Nees | 2004 | ODENSE | 50 m | |||
74 | 442 | Buch Mille | 2006 | ODENSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: PRO SWIM |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.26.41 (28.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 26.38 | |
2 | 177 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 26.97 | |
3 | 416 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 27.67 | |
4 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 27.85 | |
5 | 207 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 28.09 | |
6 | 182 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 28.54 | |
7 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 28.70 | |
8 | 200 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 28.72 | |
9 | 301 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 28.73 | |
10 | 336 | Specchio Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 29.00 | ||
11 | 205 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 29.07 | |
12 | 415 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 29.35 | |
13 | 277 | Desmareth Kristoffer | 2000 | Berns | 0049AC | 50 m | 29.51 | |
14 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 29.70 | |
15 | 52 | Bui Andreas | 2000 | ODENSE | 0031AJ | 50 m | 29.75 | |
16 | 392 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 29.78 | |
17 | 201 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 30.00 | |
18 | 314 | Tonellotto Alberto | 2001 | RNL | 50 m | 30.00 | ||
19 | 140 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 30.09 | |
20 | 408 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 30.30 | |
21 | 217 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | STM | 9949AK | 50 m | 30.53 | |
22 | 150 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 30.88 | |
23 | 168 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 30.90 | |
24 | 426 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 31.00 | |
25 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 31.17 | |
26 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 31.31 | |
27 | 206 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 31.73 | |
28 | 224 | Truelsen Ejnar | 2002 | STM | 0259AK | 50 m | 31.75 | |
29 | 366 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 31.77 | |
30 | 170 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 32.19 | |
31 | 183 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 32.39 | |
32 | 232 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 32.80 | |
33 | 5 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 50 m | 32.90 | |
34 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 32.98 | |
35 | 364 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 32.99 | |
36 | 71 | Henriksen Simon Juul | 2001 | ODENSE | 0161AG | 50 m | 33.28 | |
37 | 48 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 50 m | 33.53 | |
38 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 34.19 | |
39 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 34.35 | |
40 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 34.62 | |
41 | 377 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 34.80 | |
42 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 34.86 | |
43 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 34.89 | |
44 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 34.97 | |
45 | 173 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 50 m | 35.50 | |
46 | 15 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 35.89 | |
47 | 351 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 36.31 | |
48 | 385 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 37.46 | |
49 | 431 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 38.74 | |
50 | 398 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 39.11 | |
51 | 391 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 39.47 | |
52 | 13 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 39.56 | |
53 | 357 | Malchow-Møller Valdemar | 2003 | FREM | 0385AM | 50 m | 39.91 | |
54 | 412 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 39.96 | |
55 | 108 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 40.11 | |
56 | 424 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 50 m | 40.26 | |
57 | 400 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 40.36 | |
58 | 56 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 50 m | 40.85 | |
59 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 41.91 | |
60 | 261 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 42.89 | |
61 | 110 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | ODENSE | 0151AE | 50 m | 44.16 | |
62 | 390 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 45.65 | |
63 | 90 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 46.21 | |
64 | 352 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 46.23 | |
65 | 96 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | ODENSE | 0731AD | 50 m | 46.89 | |
66 | 87 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 47.23 | |
67 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | 49.16 | |
68 | 250 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 50 m | 49.51 | |
69 | 62 | Flarup Lars Peter | 2007 | ODENSE | 0745AG | 50 m | 50.70 | |
70 | 83 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 51.62 | |
71 | 44 | Banke Christoffer | 2005 | ODENSE | 0567AI | 50 m | 51.97 | |
72 | 57 | Dalager Noah | 2006 | ODENSE | 0607AE | 50 m | 52.39 | |
73 | 272 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 52.69 | |
74 | 273 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 53.84 | |
75 | 106 | Sørensen Vitus F P | 2007 | ODENSE | 0777AA | 50 m | 1:05.69 | |
76 | 2 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | ||
77 | 34 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | ||
78 | 36 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | ||
79 | 262 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Mathilde Riis Sørensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.25.25 (08.05.11) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:23.71 | |
2 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 4:26.90 | |
3 | 184 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 4:28.87 | |
4 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 4:30.76 | |
5 | 202 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:35.61 | |
6 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 4:36.86 | |
7 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 4:41.47 | |
8 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 4:42.32 | |
9 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 4:45.90 | |
10 | 195 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 4:46.29 | |
11 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 4:47.58 | |
12 | 134 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 4:50.03 | |
13 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 4:52.24 | |
14 | 281 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | Berns | 0152AB | 50 m | 4:55.18 | |
15 | 63 | Floor Gry | 2000 | ODENSE | 0028AR | 50 m | 4:55.57 | |
16 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 4:59.64 | |
17 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 5:00.99 | |
18 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 5:01.05 | |
19 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 5:02.38 | |
20 | 212 | Gam Laura | 2001 | STM | 0192AQ | 50 m | 5:05.04 | |
21 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 5:07.08 | |
22 | 387 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | ||
23 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | ||
24 | 394 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Mathilde Riis Sørensen 88 - West Swim Esbjerg - 4.25.25 (08.05.11) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:23.71 | |
2 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 4:26.90 | |
3 | 184 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 4:28.87 | |
4 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 4:30.76 | |
5 | 202 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:35.61 | |
6 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 4:36.86 | |
7 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 4:41.47 | |
8 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 4:42.32 | |
9 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 4:45.90 | |
10 | 195 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 4:46.29 | |
11 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 4:47.58 | |
12 | 134 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 4:50.03 | |
13 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 4:52.24 | |
14 | 281 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | Berns | 0152AB | 50 m | 4:55.18 | |
15 | 63 | Floor Gry | 2000 | ODENSE | 0028AR | 50 m | 4:55.57 | |
16 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 4:59.64 | |
17 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 5:00.99 | |
18 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 5:01.05 | |
19 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 5:02.38 | |
20 | 212 | Gam Laura | 2001 | STM | 0192AQ | 50 m | 5:05.04 | |
21 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 5:07.08 | |
22 | 387 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | ||
23 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | ||
24 | 394 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Gevalia |
Mads Holm 98 - Nakskov Svømmeklub - 4.05.38 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 4:02.22 | |
2 | 187 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:02.85 | |
3 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:04.50 | |
4 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 4:11.70 | |
5 | 218 | Sørensen Jens | 2001 | STM | 0159AD | 50 m | 4:12.47 | |
6 | 395 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 4:19.19 | |
7 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 4:19.41 | |
8 | 433 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:20.09 | |
9 | 378 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 4:21.15 | |
10 | 105 | Sørensen Mads | 2000 | ODENSE | 0097AC | 50 m | 4:21.83 | |
11 | 167 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 4:23.88 | |
12 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:25.68 | |
13 | 303 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 4:27.81 | |
14 | 282 | Jørgensen Gustav | 2000 | Berns | 0075AP | 50 m | 4:28.92 | |
15 | 55 | Burgaard Malthe | 2000 | ODENSE | 0071AA | 50 m | 4:31.24 | |
16 | 179 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 4:32.19 | |
17 | 416 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 4:38.00 | |
18 | 428 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:39.00 | |
19 | 392 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:40.00 | |
20 | 382 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 4:44.00 | |
21 | 389 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 4:44.00 | |
22 | 256 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 50 m | 4:56.08 | |
23 | 144 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 50 m | 5:27.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Gevalia |
Mads Holm 98 - Nakskov Svømmeklub - 4.05.38 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 4:02.22 | |
2 | 187 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:02.85 | |
3 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:04.50 | |
4 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 4:11.70 | |
5 | 218 | Sørensen Jens | 2001 | STM | 0159AD | 50 m | 4:12.47 | |
6 | 395 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 4:19.19 | |
7 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 4:19.41 | |
8 | 433 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:20.09 | |
9 | 378 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 4:21.15 | |
10 | 105 | Sørensen Mads | 2000 | ODENSE | 0097AC | 50 m | 4:21.83 | |
11 | 167 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 4:23.88 | |
12 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:25.68 | |
13 | 303 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 4:27.81 | |
14 | 282 | Jørgensen Gustav | 2000 | Berns | 0075AP | 50 m | 4:28.92 | |
15 | 55 | Burgaard Malthe | 2000 | ODENSE | 0071AA | 50 m | 4:31.24 | |
16 | 179 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 4:32.19 | |
17 | 416 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 4:38.00 | |
18 | 428 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:39.00 | |
19 | 392 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:40.00 | |
20 | 382 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 4:44.00 | |
21 | 389 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 4:44.00 | |
22 | 256 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 50 m | 4:56.08 | |
23 | 144 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 50 m | 5:27.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Rynkeby |
Emilie Beckmann 97 - Tune I.F. - 0.27.25 (01.06.14) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.49 | |
2 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 28.53 | |
3 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 28.58 | |
4 | 188 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 28.71 | |
5 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 29.32 | |
6 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 29.58 | |
7 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 29.64 | |
8 | 423 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 29.82 | |
9 | 99 | Schrøder Matilde | 1996 | ODENSE | 9664AG | 50 m | 30.07 | |
10 | 284 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | Berns | 0082AG | 50 m | 30.16 | |
11 | 419 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 30.22 | |
12 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 30.28 | |
13 | 402 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 30.50 | |
14 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 30.54 | |
15 | 95 | Rask Camilla | 1999 | ODENSE | 9984AJ | 50 m | 30.59 | |
16 | 306 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 30.59 | |
17 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 30.74 | |
18 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 30.77 | |
19 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 30.77 | |
20 | 174 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 30.86 | |
21 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 31.20 | |
22 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 31.58 | |
23 | 436 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 31.59 | |
24 | 39 | Turner Holly Lønne | 2003 | VEJLE | 0376AW | 50 m | 31.87 | |
25 | 156 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 31.96 | |
26 | 410 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 31.96 | |
27 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 32.05 | |
28 | 383 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 32.13 | |
29 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 32.16 | |
30 | 299 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 32.29 | |
31 | 181 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 32.67 | |
32 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 33.05 | |
33 | 300 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 33.05 | |
34 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 33.10 | |
35 | 308 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 33.44 | |
36 | 339 | Travaini Emma | 2000 | RNL | 50 m | 33.50 | ||
37 | 210 | Suhnsen Frederikke | 2002 | STM | 0244AU | 50 m | 33.55 | |
38 | 353 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 33.71 | |
39 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 33.81 | |
40 | 248 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 33.87 | |
41 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 33.88 | |
42 | 355 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 34.14 | |
43 | 363 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 34.32 | |
44 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 34.33 | |
45 | 88 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 50 m | 34.35 | |
46 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 34.36 | |
47 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 34.49 | |
48 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 34.71 | |
49 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 34.87 | |
50 | 313 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 35.13 | |
51 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 35.99 | |
52 | 24 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 36.02 | |
53 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 36.26 | |
54 | 92 | Petersen Marianne | 1998 | ODENSE | 9846AP | 50 m | 36.47 | |
55 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 36.57 | |
56 | 309 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 36.63 | |
57 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 37.02 | |
58 | 22 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 37.18 | |
59 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 37.29 | |
60 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 37.38 | |
61 | 266 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 37.50 | |
62 | 403 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 37.69 | |
63 | 136 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 37.75 | |
64 | 397 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 37.81 | |
65 | 29 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 38.07 | |
66 | 160 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 38.30 | |
67 | 405 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 50 m | 38.45 | |
68 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 39.07 | |
69 | 153 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 39.11 | |
70 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 39.16 | |
71 | 432 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 39.50 | |
72 | 47 | Benediktson Malea | 2001 | ODENSE | 0104AM | 50 m | 39.55 | |
73 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 40.19 | |
74 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 41.37 | |
75 | 418 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 41.37 | |
76 | 399 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 50 m | 42.28 | |
77 | 38 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 50 m | 42.41 | |
78 | 142 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 42.96 | |
79 | 435 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 43.09 | |
80 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 43.46 | |
81 | 148 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 44.01 | |
82 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 45.58 | |
83 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | 46.92 | |
84 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 49.24 | |
85 | 40 | Andersen Mia | 2002 | ODENSE | 0266AQ | 50 m | 50.45 | |
86 | 239 | Christiansen Nicole | 2005 | NYBORG | 0504AN | 50 m | 50.97 | |
87 | 50 | Bliucukis Julija | 2006 | ODENSE | 0682AD | 50 m | 54.26 | |
88 | 247 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 1:00.01 | |
89 | 274 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 1:01.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: SPORT MASTER |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.25.04 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 25.12 | |
2 | 386 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 25.45 | |
3 | 382 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 25.62 | |
4 | 215 | Jeppesen Simon B. | 1997 | STM | 9741AQ | 50 m | 25.93 | |
5 | 187 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 25.95 | |
6 | 194 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 50 m | 25.98 | |
7 | 176 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 26.35 | |
8 | 200 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 26.48 | |
9 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 26.81 | |
10 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 26.88 | |
11 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 26.88 | |
12 | 177 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 26.93 | |
13 | 52 | Bui Andreas | 2000 | ODENSE | 0031AJ | 50 m | 27.03 | |
14 | 140 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 27.17 | |
15 | 428 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 27.41 | |
16 | 278 | Frandsen Anders Dam | 2000 | Berns | 0051AN | 50 m | 27.45 | |
17 | 217 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | STM | 9949AK | 50 m | 27.54 | |
18 | 282 | Jørgensen Gustav | 2000 | Berns | 0075AP | 50 m | 27.55 | |
19 | 81 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | ODENSE | 9811AD | 50 m | 27.69 | |
20 | 430 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 27.79 | |
21 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 27.84 | |
22 | 336 | Specchio Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 27.90 | ||
23 | 301 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 27.99 | |
24 | 182 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 28.12 | |
25 | 3 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 28.16 | |
26 | 138 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 28.22 | |
27 | 277 | Desmareth Kristoffer | 2000 | Berns | 0049AC | 50 m | 28.24 | |
28 | 201 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 28.25 | |
29 | 389 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 28.29 | |
30 | 232 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 28.33 | |
31 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 28.38 | |
32 | 304 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 28.78 | |
33 | 307 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 28.80 | |
34 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 28.94 | |
35 | 219 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | STM | 0101AG | 50 m | 29.04 | |
36 | 71 | Henriksen Simon Juul | 2001 | ODENSE | 0161AG | 50 m | 29.16 | |
37 | 170 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 29.75 | |
38 | 220 | Bjerre Victor | 2001 | STM | 0123AG | 50 m | 29.96 | |
39 | 367 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 29.98 | |
40 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 30.07 | |
41 | 396 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 30.13 | |
42 | 183 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 30.44 | |
43 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 30.63 | |
44 | 225 | Wemmelund Johannes | 2001 | STM | 0145AO | 50 m | 30.65 | |
45 | 240 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 30.68 | |
46 | 171 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 30.79 | |
47 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 30.91 | |
48 | 4 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 50 m | 31.40 | |
49 | 10 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 31.57 | |
50 | 283 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | Berns | 0039AU | 50 m | 31.92 | |
51 | 133 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 32.06 | |
52 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 32.07 | |
53 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 32.08 | |
54 | 377 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 32.43 | |
55 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 32.45 | |
56 | 167 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 32.61 | |
57 | 384 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 32.61 | |
58 | 426 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 32.89 | |
59 | 368 | Damkier Magnus | 1999 | ODENSE | 9967AE | 50 m | 33.52 | |
60 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 33.87 | |
61 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 33.98 | |
62 | 12 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 34.15 | |
63 | 385 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 34.16 | |
64 | 424 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 50 m | 34.90 | |
65 | 265 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 50 m | 34.91 | |
66 | 400 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 35.34 | |
67 | 110 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | ODENSE | 0151AE | 50 m | 36.22 | |
68 | 56 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 50 m | 36.64 | |
69 | 169 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 37.11 | |
70 | 48 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 50 m | 37.12 | |
71 | 431 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 37.21 | |
72 | 391 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 37.41 | |
73 | 14 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 37.54 | |
74 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 37.73 | |
75 | 16 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 38.00 | |
76 | 89 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 38.32 | |
77 | 154 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 39.31 | |
78 | 297 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 39.37 | |
79 | 108 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 39.47 | |
80 | 272 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 40.21 | |
81 | 271 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 41.72 | |
82 | 412 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 42.56 | |
83 | 259 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 43.43 | |
84 | 36 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 43.91 | |
85 | 261 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 46.36 | |
86 | 37 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 50 m | 48.27 | |
87 | 244 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 50.39 | |
88 | 254 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 51.74 | |
89 | 258 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 1:02.79 | |
90 | 238 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 1:05.16 | |
91 | 251 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 1:18.79 | |
92 | 262 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Food Service Danmark |
Nathalie Lundborg 91 - Föreningen Trelleborg - 0.55.84 (17.05.09) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 57.19 | |
2 | 184 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 57.63 | |
3 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 58.29 | |
4 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 58.35 | |
5 | 95 | Rask Camilla | 1999 | ODENSE | 9984AJ | 50 m | 58.67 | |
6 | 429 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 59.62 | |
7 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 59.85 | |
8 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 1:00.54 | |
9 | 202 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:00.69 | |
10 | 196 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:00.82 | |
11 | 188 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:00.83 | |
12 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 1:00.92 | |
13 | 440 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:00.96 | |
14 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 1:00.99 | |
15 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:00.99 | |
16 | 195 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:01.23 | |
17 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:01.57 | |
18 | 199 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 1:01.62 | |
19 | 193 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:01.75 | |
20 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:02.00 | |
21 | 339 | Travaini Emma | 2000 | RNL | 50 m | 1:02.00 | ||
22 | 383 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:02.18 | |
23 | 423 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:02.19 | |
24 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:02.53 | |
25 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:02.70 | |
26 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:02.73 | |
27 | 419 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:02.77 | |
28 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 1:02.99 | |
29 | 329 | Mangano Fabiola | 2003 | RNL | 50 m | 1:03.00 | ||
30 | 361 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 1:03.11 | |
31 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:03.13 | |
32 | 235 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 50 m | 1:03.14 | |
33 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:03.26 | |
34 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:03.36 | |
35 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 1:03.89 | |
36 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:03.94 | |
37 | 174 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:04.27 | |
38 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 1:04.38 | |
39 | 313 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 1:04.43 | |
40 | 134 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 1:04.45 | |
41 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 1:04.49 | |
42 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:04.59 | |
43 | 306 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 1:04.60 | |
44 | 192 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 1:04.65 | |
45 | 212 | Gam Laura | 2001 | STM | 0192AQ | 50 m | 1:04.76 | |
46 | 141 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 1:05.19 | |
47 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 1:05.62 | |
48 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 1:05.82 | |
49 | 63 | Floor Gry | 2000 | ODENSE | 0028AR | 50 m | 1:05.95 | |
50 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 1:06.01 | |
51 | 181 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:06.01 | |
52 | 209 | Bach Signe | 2002 | STM | 0254AQ | 50 m | 1:06.10 | |
53 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 1:06.23 | |
54 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 1:06.62 | |
55 | 353 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 1:06.63 | |
56 | 149 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 1:07.04 | |
57 | 22 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 1:07.73 | |
58 | 308 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:07.78 | |
59 | 132 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 1:07.83 | |
60 | 410 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:07.86 | |
61 | 330 | Migliorini Alessia | 2002 | RNL | 50 m | 1:07.90 | ||
62 | 335 | Romeo Rebecca | 1999 | RNL | 50 m | 1:07.90 | ||
63 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 1:08.16 | |
64 | 320 | Karayan Arjuna | 2002 | RNL | 50 m | 1:08.90 | ||
65 | 25 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 1:09.19 | |
66 | 64 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 50 m | 1:09.24 | |
67 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 1:09.79 | |
68 | 290 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 1:09.88 | |
69 | 365 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 1:10.10 | |
70 | 136 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 1:10.23 | |
71 | 142 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 1:10.61 | |
72 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 1:10.80 | |
73 | 221 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | STM | 0228AO | 50 m | 1:11.02 | |
74 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 1:11.56 | |
75 | 161 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 1:11.58 | |
76 | 210 | Suhnsen Frederikke | 2002 | STM | 0244AU | 50 m | 1:11.77 | |
77 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:11.96 | |
78 | 156 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:12.07 | |
79 | 213 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | STM | 0224AT | 50 m | 1:12.09 | |
80 | 349 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:12.38 | |
81 | 153 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 1:12.40 | |
82 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 1:12.48 | |
83 | 70 | Henriksen Marie Lund | 2001 | ODENSE | 0128AY | 50 m | 1:12.88 | |
84 | 166 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 50 m | 1:12.90 | |
85 | 355 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 1:13.18 | |
86 | 29 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 1:13.23 | |
87 | 360 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 1:14.58 | |
88 | 31 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:15.78 | |
89 | 152 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 1:15.81 | |
90 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 1:16.36 | |
91 | 148 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 1:17.80 | |
92 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 1:17.83 | |
93 | 143 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 50 m | 1:18.44 | |
94 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 1:22.72 | |
95 | 40 | Andersen Mia | 2002 | ODENSE | 0266AQ | 50 m | 1:34.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Jonas Nervil Kistrup 97 - Lyngby Svømmeklub - 0.52.61 (25.04.15) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 50.47 | |
2 | 276 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 51.94 | |
3 | 382 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 52.06 | |
4 | 205 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 52.75 | |
5 | 393 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 53.22 | |
6 | 315 | Bosetti Valentino | 2001 | RNL | 50 m | 53.84 | ||
7 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 53.96 | |
8 | 395 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 54.56 | |
9 | 190 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 54.64 | |
10 | 282 | Jørgensen Gustav | 2000 | Berns | 0075AP | 50 m | 54.65 | |
11 | 392 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 54.75 | |
12 | 341 | Veronelli Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 54.87 | ||
13 | 55 | Burgaard Malthe | 2000 | ODENSE | 0071AA | 50 m | 54.89 | |
14 | 314 | Tonellotto Alberto | 2001 | RNL | 50 m | 54.90 | ||
15 | 321 | Lamanna Luca | 1999 | RNL | 50 m | 55.00 | ||
16 | 428 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 55.02 | |
17 | 218 | Sørensen Jens | 2001 | STM | 0159AD | 50 m | 55.10 | |
18 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 55.11 | |
19 | 217 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | STM | 9949AK | 50 m | 55.23 | |
20 | 215 | Jeppesen Simon B. | 1997 | STM | 9741AQ | 50 m | 55.37 | |
21 | 206 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 55.49 | |
22 | 182 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 55.83 | |
23 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 55.90 | |
24 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 56.20 | |
25 | 140 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 56.28 | |
26 | 207 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 56.41 | |
27 | 411 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 56.44 | |
28 | 389 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 56.57 | |
29 | 105 | Sørensen Mads | 2000 | ODENSE | 0097AC | 50 m | 56.74 | |
30 | 430 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 56.81 | |
31 | 378 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 56.93 | |
32 | 71 | Henriksen Simon Juul | 2001 | ODENSE | 0161AG | 50 m | 57.04 | |
33 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 57.15 | |
34 | 150 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 57.16 | |
35 | 301 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 57.22 | |
36 | 280 | Hougaard Andreas | 2000 | Berns | 0007AO | 50 m | 57.70 | |
37 | 333 | Re Francesco | 2002 | RNL | 50 m | 57.95 | ||
38 | 367 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 58.11 | |
39 | 278 | Frandsen Anders Dam | 2000 | Berns | 0051AN | 50 m | 58.20 | |
40 | 297 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 58.27 | |
41 | 220 | Bjerre Victor | 2001 | STM | 0123AG | 50 m | 58.30 | |
42 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 58.47 | |
43 | 433 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 58.51 | |
44 | 5 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 50 m | 59.44 | |
45 | 183 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 59.50 | |
46 | 167 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 59.76 | |
47 | 179 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 59.96 | |
48 | 331 | Mondellini Edoardo | 2000 | RNL | 50 m | 1:00.16 | ||
49 | 366 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:00.60 | |
50 | 170 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:01.17 | |
51 | 283 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | Berns | 0039AU | 50 m | 1:01.64 | |
52 | 232 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 1:02.07 | |
53 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 1:02.55 | |
54 | 224 | Truelsen Ejnar | 2002 | STM | 0259AK | 50 m | 1:02.71 | |
55 | 225 | Wemmelund Johannes | 2001 | STM | 0145AO | 50 m | 1:02.75 | |
56 | 4 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 50 m | 1:02.93 | |
57 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 1:03.02 | |
58 | 133 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:03.36 | |
59 | 311 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:03.77 | |
60 | 219 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | STM | 0101AG | 50 m | 1:03.80 | |
61 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 1:03.86 | |
62 | 6 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 1:04.50 | |
63 | 351 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 1:04.63 | |
64 | 9 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 1:05.37 | |
65 | 310 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:06.01 | |
66 | 368 | Damkier Magnus | 1999 | ODENSE | 9967AE | 50 m | 1:06.32 | |
67 | 163 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 50 m | 1:06.68 | |
68 | 144 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 50 m | 1:08.37 | |
69 | 173 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 50 m | 1:08.74 | |
70 | 110 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | ODENSE | 0151AE | 50 m | 1:09.74 | |
71 | 154 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 1:12.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 2.13.06 (21.05.05) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:14.17 | |
2 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 2:19.68 | |
3 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:28.52 | |
4 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 2:28.57 | |
5 | 281 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | Berns | 0152AB | 50 m | 2:28.81 | |
6 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 2:29.11 | |
7 | 340 | Vanoni Chiara | 2002 | RNL | 50 m | 2:31.04 | ||
8 | 300 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 2:33.47 | |
9 | 302 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 2:35.28 | |
10 | 149 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 2:36.97 | |
11 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 2:37.10 | |
12 | 209 | Bach Signe | 2002 | STM | 0254AQ | 50 m | 2:37.79 | |
13 | 161 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 2:38.71 | |
14 | 63 | Floor Gry | 2000 | ODENSE | 0028AR | 50 m | 2:38.89 | |
15 | 329 | Mangano Fabiola | 2003 | RNL | 50 m | 2:39.82 | ||
16 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 2:40.20 | |
17 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 2:47.43 | |
18 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 2:47.57 | |
19 | 132 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 2:50.07 | |
20 | 26 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 2:51.56 | |
21 | 221 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | STM | 0228AO | 50 m | 2:52.01 | |
22 | 142 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 2:52.21 | |
23 | 47 | Benediktson Malea | 2001 | ODENSE | 0104AM | 50 m | 2:56.53 | |
24 | 70 | Henriksen Marie Lund | 2001 | ODENSE | 0128AY | 50 m | 2:57.80 | |
25 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 3:02.85 | |
26 | 31 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 3:06.48 | |
27 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 3:34.35 | |
28 | 40 | Andersen Mia | 2002 | ODENSE | 0266AQ | 50 m | 4:00.92 | |
29 | 350 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | ||
30 | 381 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 0196BE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Gevalia |
Chris Christensen - Holstebro - 2.06.13 (01.06.13) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:00.73 | |
2 | 201 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 50 m | 2:07.08 | |
3 | 198 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 2:08.45 | |
4 | 415 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:10.07 | |
5 | 176 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:12.27 | |
6 | 334 | Rigoselli Mattia | 2001 | RNL | 50 m | 2:12.77 | ||
7 | 392 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:14.73 | |
8 | 408 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:16.14 | |
9 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:17.79 | |
10 | 282 | Jørgensen Gustav | 2000 | Berns | 0075AP | 50 m | 2:18.60 | |
11 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 2:19.03 | |
12 | 168 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 2:21.28 | |
13 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 2:21.98 | |
14 | 171 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:23.93 | |
15 | 98 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | ODENSE | 0217AM | 50 m | 2:24.59 | |
16 | 224 | Truelsen Ejnar | 2002 | STM | 0259AK | 50 m | 2:26.26 | |
17 | 364 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 2:26.92 | |
18 | 2 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 2:33.32 | |
19 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 2:35.28 | |
20 | 368 | Damkier Magnus | 1999 | ODENSE | 9967AE | 50 m | 2:36.63 | |
21 | 173 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 50 m | 2:44.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Lasse Boisen |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 1:01.92 | |
2 | 429 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:02.60 | |
3 | 196 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:02.67 | |
4 | 337 | Tison Giorgia | 2001 | RNL | 50 m | 1:02.79 | ||
5 | 193 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:04.65 | |
6 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 1:04.74 | |
7 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:04.78 | |
8 | 188 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:05.02 | |
9 | 423 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:05.12 | |
10 | 195 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:06.54 | |
11 | 284 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | Berns | 0082AG | 50 m | 1:06.59 | |
12 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:06.61 | |
13 | 419 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:06.64 | |
14 | 306 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 1:07.80 | |
15 | 410 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:09.41 | |
16 | 202 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:09.42 | |
17 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:09.62 | |
18 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:10.29 | |
19 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:10.68 | |
20 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 1:10.99 | |
21 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:11.24 | |
22 | 174 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:11.69 | |
23 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:11.69 | |
24 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:12.58 | |
25 | 300 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:13.11 | |
26 | 210 | Suhnsen Frederikke | 2002 | STM | 0244AU | 50 m | 1:13.14 | |
27 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 1:13.20 | |
28 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 1:13.24 | |
29 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:13.51 | |
30 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:14.02 | |
31 | 248 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 1:15.32 | |
32 | 156 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 1:15.63 | |
33 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:15.69 | |
34 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:17.25 | |
35 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:17.52 | |
36 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 1:18.25 | |
37 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 1:18.45 | |
38 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 1:18.57 | |
39 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 1:19.65 | |
40 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 1:19.89 | |
41 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:20.79 | |
42 | 29 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 1:22.17 | |
43 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 1:24.59 | |
44 | 160 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 1:24.61 | |
45 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 1:30.87 | |
46 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 1:32.00 | |
47 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 1:34.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.55.17 (28.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 50 m | 54.70 | |
2 | 187 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 55.19 | |
3 | 215 | Jeppesen Simon B. | 1997 | STM | 9741AQ | 50 m | 55.63 | |
4 | 382 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 55.77 | |
5 | 416 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 56.46 | |
6 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 57.55 | |
7 | 200 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 57.57 | |
8 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 57.57 | |
9 | 315 | Bosetti Valentino | 2001 | RNL | 50 m | 58.22 | ||
10 | 336 | Specchio Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 59.10 | ||
11 | 395 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 59.64 | |
12 | 81 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | ODENSE | 9811AD | 50 m | 1:00.56 | |
13 | 341 | Veronelli Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 1:00.74 | ||
14 | 218 | Sørensen Jens | 2001 | STM | 0159AD | 50 m | 1:00.89 | |
15 | 430 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:01.01 | |
16 | 207 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:01.04 | |
17 | 138 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 1:01.54 | |
18 | 205 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:01.75 | |
19 | 206 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:02.00 | |
20 | 428 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 1:02.04 | |
21 | 140 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 1:02.12 | |
22 | 411 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:02.32 | |
23 | 389 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 1:02.51 | |
24 | 55 | Burgaard Malthe | 2000 | ODENSE | 0071AA | 50 m | 1:02.88 | |
25 | 304 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:03.00 | |
26 | 182 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 50 m | 1:03.24 | |
27 | 52 | Bui Andreas | 2000 | ODENSE | 0031AJ | 50 m | 1:03.28 | |
28 | 278 | Frandsen Anders Dam | 2000 | Berns | 0051AN | 50 m | 1:03.51 | |
29 | 105 | Sørensen Mads | 2000 | ODENSE | 0097AC | 50 m | 1:03.57 | |
30 | 190 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:03.67 | |
31 | 219 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | STM | 0101AG | 50 m | 1:03.68 | |
32 | 232 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 1:03.90 | |
33 | 301 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:03.90 | |
34 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 1:04.28 | |
35 | 98 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | ODENSE | 0217AM | 50 m | 1:04.82 | |
36 | 331 | Mondellini Edoardo | 2000 | RNL | 50 m | 1:05.24 | ||
37 | 415 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 1:05.34 | |
38 | 170 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:05.61 | |
39 | 71 | Henriksen Simon Juul | 2001 | ODENSE | 0161AG | 50 m | 1:05.66 | |
40 | 408 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:05.85 | |
41 | 333 | Re Francesco | 2002 | RNL | 50 m | 1:05.89 | ||
42 | 378 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 1:06.17 | |
43 | 297 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 1:06.45 | |
44 | 303 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 1:07.37 | |
45 | 283 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | Berns | 0039AU | 50 m | 1:09.97 | |
46 | 220 | Bjerre Victor | 2001 | STM | 0123AG | 50 m | 1:10.98 | |
47 | 150 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 1:11.17 | |
48 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 1:11.66 | |
49 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 1:12.44 | |
50 | 5 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 50 m | 1:13.44 | |
51 | 368 | Damkier Magnus | 1999 | ODENSE | 9967AE | 50 m | 1:16.03 | |
52 | 225 | Wemmelund Johannes | 2001 | STM | 0145AO | 50 m | 1:17.55 | |
53 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 1:18.76 | |
54 | 110 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | ODENSE | 0151AE | 50 m | 1:23.63 | |
55 | 224 | Truelsen Ejnar | 2002 | STM | 0259AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Food Service Danmark |
Josephina Bartela 94 - Kvik Kastrup - 2.35.61 (03.06.12) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 2:30.75 | |
2 | 99 | Schrøder Matilde | 1996 | ODENSE | 9664AG | 50 m | 2:37.13 | |
3 | 192 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:38.46 | |
4 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:42.35 | |
5 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 2:45.01 | |
6 | 22 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 2:47.63 | |
7 | 290 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 2:48.01 | |
8 | 361 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 2:49.31 | |
9 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:49.87 | |
10 | 330 | Migliorini Alessia | 2002 | RNL | 50 m | 2:49.90 | ||
11 | 349 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 2:53.88 | |
12 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 2:54.40 | |
13 | 213 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | STM | 0224AT | 50 m | 2:54.65 | |
14 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 2:55.06 | |
15 | 339 | Travaini Emma | 2000 | RNL | 50 m | 2:56.00 | ||
16 | 313 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 2:58.25 | |
17 | 47 | Benediktson Malea | 2001 | ODENSE | 0104AM | 50 m | 3:00.74 | |
18 | 231 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 3:01.44 | |
19 | 64 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 50 m | 3:03.35 | |
20 | 136 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 3:03.92 | |
21 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 3:05.87 | |
22 | 25 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 3:07.75 | |
23 | 360 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 3:08.61 | |
24 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 3:08.81 | |
25 | 26 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 3:11.84 | |
26 | 166 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 50 m | 3:17.38 | |
27 | 160 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 3:20.89 | |
28 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 3:23.38 | |
29 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 3:25.76 | |
30 | 148 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 3:29.28 | |
31 | 143 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 50 m | 3:29.39 | |
32 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 3:35.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.19.31 (08.05.10) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Lamanna Luca | 1999 | RNL | 50 m | 2:19.90 | ||
2 | 285 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | Berns | 0081AB | 50 m | 2:27.20 | |
3 | 176 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:27.42 | |
4 | 177 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:28.25 | |
5 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 2:29.07 | |
6 | 204 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:29.14 | |
7 | 276 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 2:29.49 | |
8 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 2:32.44 | |
9 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:36.20 | |
10 | 6 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 2:42.92 | |
11 | 9 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 2:43.54 | |
12 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 2:45.01 | |
13 | 163 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 50 m | 2:45.38 | |
14 | 433 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:45.89 | |
15 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 2:46.50 | |
16 | 138 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:48.69 | |
17 | 133 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 2:51.05 | |
18 | 2 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 2:51.82 | |
19 | 310 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 2:54.89 | |
20 | 179 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:56.47 | |
21 | 139 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 3:02.68 | |
22 | 98 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | ODENSE | 0217AM | 50 m | 3:02.71 | |
23 | 144 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 50 m | 3:09.75 | |
24 | 362 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 3:19.55 | |
25 | 154 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 3:34.46 | |
26 | 4 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: PRO SWIM |
Nathalie Lundborg 91 - Föreningen Trelleborg - 0.55.84 (17.05.09) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Gallorini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 1:04.00 | ||
2 | 299 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 1:04.70 | |
3 | 18 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 1:05.50 | |
4 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:06.05 | |
5 | 155 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 1:06.69 | |
6 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 1:07.25 | |
7 | 24 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:07.62 | |
8 | 88 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 50 m | 1:08.08 | |
9 | 328 | Mainini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 1:08.95 | ||
10 | 316 | Colombo Beatrice F. | 2004 | RNL | 50 m | 1:09.91 | ||
11 | 332 | Nebuloni Sara | 2004 | RNL | 50 m | 1:10.45 | ||
12 | 147 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:10.97 | |
13 | 266 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 1:11.02 | |
14 | 363 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:11.73 | |
15 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 1:11.86 | |
16 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 1:11.96 | |
17 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 1:11.98 | |
18 | 358 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 1:12.38 | |
19 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 1:13.15 | |
20 | 427 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 1:13.73 | |
21 | 420 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 1:13.85 | |
22 | 249 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 50 m | 1:14.03 | |
23 | 359 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 1:14.32 | |
24 | 338 | Trabattoni Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 1:15.00 | ||
25 | 356 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 1:15.43 | |
26 | 30 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 1:15.47 | |
27 | 268 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 1:15.59 | |
28 | 246 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 50 m | 1:17.02 | |
29 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 1:17.60 | |
30 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 1:19.21 | |
31 | 405 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 50 m | 1:19.38 | |
32 | 418 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 1:19.50 | |
33 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 1:20.50 | |
34 | 422 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | 1:20.63 | |
35 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 1:20.66 | |
36 | 435 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 1:22.92 | |
37 | 403 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 1:23.30 | |
38 | 379 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 1:23.88 | |
39 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 1:24.27 | |
40 | 38 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 50 m | 1:25.26 | |
41 | 239 | Christiansen Nicole | 2005 | NYBORG | 0504AN | 50 m | 1:29.09 | |
42 | 247 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 1:44.25 | |
43 | 267 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 1:46.08 | |
44 | 50 | Bliucukis Julija | 2006 | ODENSE | 0682AD | 50 m | 1:46.34 | |
45 | 275 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 1:51.07 | |
46 | 274 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 1:52.23 | |
47 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 1:57.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Jonas Nervil Kistrup 97 - Lyngby Svømmeklub - 0.52.61 (25.04.15) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 58.32 | |
2 | 426 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 1:00.22 | |
3 | 85 | Nygaard Victor | 2003 | ODENSE | 0361AH | 50 m | 1:00.53 | |
4 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 1:03.17 | |
5 | 10 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 1:03.22 | |
6 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 1:03.50 | |
7 | 270 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 1:04.00 | |
8 | 396 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:04.06 | |
9 | 377 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:05.23 | |
10 | 15 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 1:05.38 | |
11 | 400 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:07.17 | |
12 | 265 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 50 m | 1:07.44 | |
13 | 48 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 50 m | 1:07.52 | |
14 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 1:07.91 | |
15 | 169 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 1:08.34 | |
16 | 56 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 50 m | 1:08.41 | |
17 | 13 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 1:09.57 | |
18 | 260 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 50 m | 1:09.71 | |
19 | 12 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 1:10.27 | |
20 | 431 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:11.30 | |
21 | 151 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:12.39 | |
22 | 357 | Malchow-Møller Valdemar | 2003 | FREM | 0385AM | 50 m | 1:12.50 | |
23 | 89 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 1:13.75 | |
24 | 14 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 1:14.17 | |
25 | 424 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 50 m | 1:14.29 | |
26 | 390 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 1:14.59 | |
27 | 352 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 1:14.70 | |
28 | 108 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 1:15.21 | |
29 | 412 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 1:15.31 | |
30 | 391 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:17.42 | |
31 | 34 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 1:17.51 | |
32 | 254 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 1:18.73 | |
33 | 36 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 1:19.24 | |
34 | 271 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:20.32 | |
35 | 37 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 50 m | 1:21.17 | |
36 | 272 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 1:21.83 | |
37 | 90 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:23.42 | |
38 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 1:24.54 | |
39 | 96 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | ODENSE | 0731AD | 50 m | 1:35.72 | |
40 | 244 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 1:36.28 | |
41 | 262 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 1:36.69 | |
42 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | 1:37.20 | |
43 | 238 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 1:39.61 | |
44 | 87 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 1:40.01 | |
45 | 258 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 1:41.18 | |
46 | 44 | Banke Christoffer | 2005 | ODENSE | 0567AI | 50 m | 1:41.53 | |
47 | 62 | Flarup Lars Peter | 2007 | ODENSE | 0745AG | 50 m | 1:41.96 | |
48 | 57 | Dalager Noah | 2006 | ODENSE | 0607AE | 50 m | 1:44.63 | |
49 | 273 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 1:45.30 | |
50 | 83 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 1:48.11 | |
51 | 251 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 1:56.25 | |
52 | 106 | Sørensen Vitus F P | 2007 | ODENSE | 0777AA | 50 m | 2:08.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Ardo/Frigodan |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 2.13.06 (21.05.05) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Gallorini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 2:30.00 | ||
2 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 2:33.97 | |
3 | 299 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 2:38.06 | |
4 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 2:38.13 | |
5 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 2:39.09 | |
6 | 425 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:41.92 | |
7 | 222 | Ovesen Asta Buur | 2004 | STM | 0442AJ | 50 m | 2:43.47 | |
8 | 18 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 2:45.44 | |
9 | 338 | Trabattoni Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 2:50.00 | ||
10 | 243 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 2:53.35 | |
11 | 249 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 50 m | 2:57.62 | |
12 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 3:02.23 | |
13 | 399 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 50 m | 3:02.33 | |
14 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 3:11.69 | |
15 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | 3:22.89 | |
16 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 3:24.67 | |
17 | 420 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 3:25.69 | |
18 | 379 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 3:32.65 | |
19 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | ||
20 | 50 | Bliucukis Julija | 2006 | ODENSE | 0682AD | 50 m | ||
21 | 236 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | ||
22 | 247 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | ||
23 | 275 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | ||
24 | 422 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Lasse Boisen |
Chris Christensen - Holstebro - 2.06.13 (01.06.13) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 2:24.73 | |
2 | 48 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 50 m | 2:32.05 | |
3 | 384 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:38.45 | |
4 | 15 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 2:44.89 | |
5 | 398 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 2:46.79 | |
6 | 412 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 3:01.09 | |
7 | 261 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 3:06.97 | |
8 | 56 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 50 m | 3:09.69 | |
9 | 108 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 3:14.55 | |
10 | 259 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 3:20.74 | |
11 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 3:26.56 | |
12 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 3:50.95 | |
13 | 244 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:57.31 | |
14 | 238 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 4:21.93 | |
15 | 37 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 50 m | ||
16 | 44 | Banke Christoffer | 2005 | ODENSE | 0567AI | 50 m | ||
17 | 62 | Flarup Lars Peter | 2007 | ODENSE | 0745AG | 50 m | ||
18 | 90 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | ||
19 | 96 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | ODENSE | 0731AD | 50 m | ||
20 | 250 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 50 m | ||
21 | 357 | Malchow-Møller Valdemar | 2003 | FREM | 0385AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: SPORT MASTER |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 1.00.75 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Gallorini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 1:15.00 | ||
2 | 363 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:17.09 | |
3 | 88 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 50 m | 1:18.16 | |
4 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 1:18.61 | |
5 | 338 | Trabattoni Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 1:20.00 | ||
6 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 1:20.01 | |
7 | 316 | Colombo Beatrice F. | 2004 | RNL | 50 m | 1:20.24 | ||
8 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 1:21.11 | |
9 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:21.65 | |
10 | 425 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:21.66 | |
11 | 317 | Concu Sofia | 2004 | RNL | 50 m | 1:25.00 | ||
12 | 332 | Nebuloni Sara | 2004 | RNL | 50 m | 1:26.74 | ||
13 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 1:26.84 | |
14 | 24 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:26.88 | |
15 | 309 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:28.24 | |
16 | 30 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 1:34.27 | |
17 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 1:35.44 | |
18 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 1:42.20 | |
19 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 1:59.44 | |
20 | 239 | Christiansen Nicole | 2005 | NYBORG | 0504AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.55.17 (28.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 1:04.35 | |
2 | 396 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:06.85 | |
3 | 10 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 1:09.94 | |
4 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 1:12.38 | |
5 | 377 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:14.61 | |
6 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 1:17.22 | |
7 | 12 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 1:18.18 | |
8 | 400 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:19.72 | |
9 | 385 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 1:20.09 | |
10 | 424 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 50 m | 1:23.73 | |
11 | 56 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 50 m | 1:27.02 | |
12 | 169 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 1:27.14 | |
13 | 151 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:27.69 | |
14 | 34 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 1:30.02 | |
15 | 391 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:31.25 | |
16 | 272 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 1:32.17 | |
17 | 260 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 50 m | 1:44.30 | |
18 | 431 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:45.67 | |
19 | 271 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:49.26 | |
20 | 259 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:54.23 | |
21 | 254 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 2:07.88 | |
22 | 16 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | ||
23 | 262 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Josephina Bartela 94 - Kvik Kastrup - 2.35.61 (03.06.12) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 2:47.43 | |
2 | 328 | Mainini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 3:08.11 | ||
3 | 356 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 3:09.98 | |
4 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 3:10.39 | |
5 | 405 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 50 m | 3:14.59 | |
6 | 266 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 3:15.95 | |
7 | 358 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 3:16.32 | |
8 | 403 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 3:18.05 | |
9 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 3:19.99 | |
10 | 399 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 50 m | 3:20.29 | |
11 | 359 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 3:22.64 | |
12 | 432 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 3:24.84 | |
13 | 147 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 3:28.61 | |
14 | 155 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 3:29.59 | |
15 | 38 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 50 m | 3:33.51 | |
16 | 418 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 3:36.30 | |
17 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 3:47.83 | |
18 | 236 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 3:50.52 | |
19 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 4:04.93 | |
20 | 267 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 4:28.13 | |
21 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 4:29.29 | |
22 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 4:29.85 | |
23 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | ||
24 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | ||
25 | 274 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | ||
26 | 427 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | ||
27 | 435 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.19.31 (08.05.10) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Nygaard Victor | 2003 | ODENSE | 0361AH | 50 m | 2:41.21 | |
2 | 270 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 2:56.32 | |
3 | 16 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 2:57.95 | |
4 | 385 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:58.36 | |
5 | 384 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:58.80 | |
6 | 13 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 3:07.29 | |
7 | 14 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 3:08.11 | |
8 | 398 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 3:08.49 | |
9 | 390 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 3:29.41 | |
10 | 36 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 3:38.55 | |
11 | 56 | Clausen Casper Bang | 2003 | ODENSE | 0391AJ | 50 m | 3:43.94 | |
12 | 89 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 3:47.47 | |
13 | 261 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 3:56.75 | |
14 | 250 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 50 m | 3:57.54 | |
15 | 57 | Dalager Noah | 2006 | ODENSE | 0607AE | 50 m | ||
16 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | ||
17 | 83 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | ||
18 | 87 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | ||
19 | 106 | Sørensen Vitus F P | 2007 | ODENSE | 0777AA | 50 m | ||
20 | 251 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | ||
21 | 258 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Hovedstadens Damer 1 - Hovedstadens Svømmeklub - 3.56.39 (28.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Lyngby Damer | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:56.00 | ||
2 | 373 | Kvik Piger 1 | 0 | KVIK | 50 m | 4:00.00 | ||
3 | 100 | H2Odense Senior Damer | 0 | ODENSE | 50 m | 4:02.45 | ||
4 | 228 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 50 m | 4:08.00 | ||
5 | 286 | Berns Swim Team Damer | 0 | Berns | 50 m | 4:09.99 | ||
6 | 374 | Kvik Piger 2 | 0 | KVIK | 50 m | 4:12.00 | ||
7 | 438 | Hg Piger 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 4:12.00 | ||
8 | 298 | Hsc Kindergarden Rød Stue | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:13.50 | ||
9 | 17 | Esv Piger | 0 | VEJLE | 50 m | 4:14.99 | ||
10 | 322 | Rari Nantes Legnano 1 | 0 | RNL | 50 m | 4:16.00 | ||
11 | 75 | H2Odense Junior Piger | 0 | ODENSE | 50 m | 4:16.98 | ||
12 | 129 | Delta 1 | 0 | DELTA | 50 m | 4:17.00 | ||
13 | 375 | Kvik Piger 3 | 0 | KVIK | 50 m | 4:20.00 | ||
14 | 93 | Aquamonsters 1 Piger | 0 | ODENSE | 50 m | 4:24.99 | ||
15 | 130 | Delta 2 | 0 | DELTA | 50 m | 4:27.00 | ||
16 | 208 | Stm Damer | 2001 | STM | 50 m | 4:30.00 | ||
17 | 439 | Hg Piger 2 | 2004 | HERLUFSHOL | 50 m | 4:30.00 | ||
18 | 376 | Kvik Piger 4 | 0 | KVIK | 50 m | 4:32.00 | ||
19 | 324 | Rari Nantes Legnano 2 | 0 | RNL | 50 m | 4:33.00 | ||
20 | 23 | Esv Piger1 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:34.99 | ||
21 | 347 | Frem Piger | 0 | FREM | 50 m | 4:39.27 | ||
22 | 344 | Frem Damer | 0 | FREM | 50 m | 4:40.80 | ||
23 | 94 | Aquamonsters 2 Piger | 0 | ODENSE | 50 m | 4:40.99 | ||
24 | 229 | Nyborg Piger 2 | 0 | NYBORG | 50 m | 4:46.00 | ||
25 | 146 | Erritsø Piger | 0 | ERRITSØ | 50 m | 4:47.00 | ||
26 | 28 | Esv Piger2 | 0 | VEJLE | 50 m | 4:49.99 | ||
27 | 172 | Sonderborgs Skønhede | 2001 | SØNDERBORG | 50 m | 4:56.90 | ||
28 | 230 | Nyborg Piger 3 | 0 | NYBORG | 50 m | 5:05.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Lasse Boisen |
Esbjerg Herrer - Esbjerg Svømmeklub - 3.35.38 (28.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Kvik Drenge 1 | 0 | KVIK | 50 m | 3:36.00 | ||
2 | 180 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:38.00 | ||
3 | 287 | Berns Swim Team Drenge | 0 | Berns | 50 m | 3:39.99 | ||
4 | 74 | H2Odense Junior Drenge | 0 | ODENSE | 50 m | 3:41.90 | ||
5 | 326 | Rari Nantes Legnano Boys | 0 | RNL | 50 m | 3:42.00 | ||
6 | 370 | Kvik Drenge 2 | 0 | KVIK | 50 m | 3:44.00 | ||
7 | 289 | Hsc Kindergarden Blå Stue | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 3:48.00 | ||
8 | 437 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 3:48.00 | ||
9 | 214 | Stm Herrer | 1997 | STM | 50 m | 3:53.80 | ||
10 | 371 | Kvik Drenge 3 | 0 | KVIK | 50 m | 3:56.00 | ||
11 | 58 | Aquamonsters 1 Drenge | 0 | ODENSE | 50 m | 3:58.99 | ||
12 | 159 | Sønderborg Elefanterne | 2000 | SØNDERBORG | 50 m | 3:59.80 | ||
13 | 1 | Esv Drenge | 2003 | VEJLE | 50 m | 3:59.99 | ||
14 | 372 | Kvik Drenge 4 | 0 | KVIK | 50 m | 4:00.00 | ||
15 | 345 | Frem Herrer | 0 | FREM | 50 m | 4:04.76 | ||
16 | 226 | Nyborg Drenge 1 | 0 | NYBORG | 50 m | 4:10.00 | ||
17 | 59 | Aquamonsters 2 Drenge | 0 | ODENSE | 50 m | 4:10.99 | ||
18 | 7 | Esv Drenge1 | 2003 | VEJLE | 50 m | 4:14.99 | ||
19 | 11 | Esv Drenge2 | 2003 | VEJLE | 50 m | 4:25.99 | ||
20 | 162 | Sønderborg Flodhesterne | 2001 | SØNDERBORG | 50 m | 4:28.70 | ||
21 | 346 | Frem Herrer | 2002 | FREM | 50 m | 4:31.31 | ||
22 | 227 | Nyborg Drenge 2 | 0 | NYBORG | 50 m | 4:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: SPORT MASTER |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 2.05.46 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:04.16 | |
2 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 2:04.53 | |
3 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:04.74 | |
4 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 2:06.85 | |
5 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:08.07 | |
6 | 337 | Tison Giorgia | 2001 | RNL | 50 m | 2:08.88 | ||
7 | 95 | Rask Camilla | 1999 | ODENSE | 9984AJ | 50 m | 2:10.74 | |
8 | 339 | Travaini Emma | 2000 | RNL | 50 m | 2:11.00 | ||
9 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:12.03 | |
10 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 2:14.57 | |
11 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:15.20 | |
12 | 383 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:15.74 | |
13 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 2:16.48 | |
14 | 440 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 2:16.50 | |
15 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 2:16.53 | |
16 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 2:17.06 | |
17 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 2:18.03 | |
18 | 134 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 2:18.03 | |
19 | 387 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:18.26 | |
20 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:18.71 | |
21 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:18.88 | |
22 | 212 | Gam Laura | 2001 | STM | 0192AQ | 50 m | 2:21.33 | |
23 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 2:21.41 | |
24 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 2:21.82 | |
25 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 2:23.73 | |
26 | 394 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:24.32 | |
27 | 25 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 2:25.47 | |
28 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 2:25.70 | |
29 | 209 | Bach Signe | 2002 | STM | 0254AQ | 50 m | 2:26.13 | |
30 | 181 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 2:27.11 | |
31 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 2:27.74 | |
32 | 161 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 2:28.85 | |
33 | 22 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 2:29.43 | |
34 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 2:29.87 | |
35 | 349 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 2:32.80 | |
36 | 141 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 2:33.18 | |
37 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 2:37.34 | |
38 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 2:37.97 | |
39 | 166 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 50 m | 2:40.30 | |
40 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 2:40.39 | |
41 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 2:40.99 | |
42 | 156 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 2:41.57 | |
43 | 152 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 2:49.93 | |
44 | 148 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 2:57.48 | |
45 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 3:02.18 | |
46 | 40 | Andersen Mia | 2002 | ODENSE | 0266AQ | 50 m | 3:51.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Ardo/Frigodan |
Jacob Kornmaler 95 - AGF - 1.55.73 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 1:56.83 | |
2 | 218 | Sørensen Jens | 2001 | STM | 0159AD | 50 m | 1:58.07 | |
3 | 395 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:59.38 | |
4 | 314 | Tonellotto Alberto | 2001 | RNL | 50 m | 1:59.90 | ||
5 | 190 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 2:01.93 | |
6 | 433 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:03.38 | |
7 | 307 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:03.87 | |
8 | 378 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:04.19 | |
9 | 171 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:05.02 | |
10 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 2:05.59 | |
11 | 303 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:06.00 | |
12 | 179 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:06.83 | |
13 | 367 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 2:07.02 | |
14 | 366 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 2:07.06 | |
15 | 52 | Bui Andreas | 2000 | ODENSE | 0031AJ | 50 m | 2:07.11 | |
16 | 170 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 2:07.19 | |
17 | 167 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 2:07.66 | |
18 | 220 | Bjerre Victor | 2001 | STM | 0123AG | 50 m | 2:08.60 | |
19 | 5 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 50 m | 2:08.90 | |
20 | 283 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | Berns | 0039AU | 50 m | 2:15.00 | |
21 | 163 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 50 m | 2:16.48 | |
22 | 225 | Wemmelund Johannes | 2001 | STM | 0145AO | 50 m | 2:16.50 | |
23 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 2:16.54 | |
24 | 4 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 50 m | 2:21.30 | |
25 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 2:22.45 | |
26 | 9 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 2:23.26 | |
27 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 2:24.01 | |
28 | 256 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 50 m | 2:24.45 | |
29 | 351 | Christensen Viktor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 2:24.82 | |
30 | 2 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 2:25.40 | |
31 | 144 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 50 m | 2:25.67 | |
32 | 6 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 2:31.24 | |
33 | 368 | Damkier Magnus | 1999 | ODENSE | 9967AE | 50 m | 2:32.56 | |
34 | 362 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 2:33.94 | |
35 | 154 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 2:48.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: PRO SWIM |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 1.02.03 (22.05.05) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:02.05 | |
2 | 188 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:04.29 | |
3 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 1:04.32 | |
4 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 1:06.97 | |
5 | 419 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:08.29 | |
6 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:08.74 | |
7 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:09.23 | |
8 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:09.30 | |
9 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:09.44 | |
10 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 1:09.93 | |
11 | 340 | Vanoni Chiara | 2002 | RNL | 50 m | 1:10.33 | ||
12 | 302 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:10.55 | |
13 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 1:11.59 | |
14 | 300 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:11.61 | |
15 | 149 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 1:11.87 | |
16 | 308 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:12.44 | |
17 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:12.70 | |
18 | 329 | Mangano Fabiola | 2003 | RNL | 50 m | 1:13.78 | ||
19 | 209 | Bach Signe | 2002 | STM | 0254AQ | 50 m | 1:13.88 | |
20 | 335 | Romeo Rebecca | 1999 | RNL | 50 m | 1:13.90 | ||
21 | 365 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 1:14.60 | |
22 | 64 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 50 m | 1:15.16 | |
23 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 1:15.21 | |
24 | 320 | Karayan Arjuna | 2002 | RNL | 50 m | 1:15.90 | ||
25 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:16.45 | |
26 | 181 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:16.58 | |
27 | 174 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.74 | |
28 | 161 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 1:16.90 | |
29 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 1:17.01 | |
30 | 132 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 1:17.10 | |
31 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 1:17.28 | |
32 | 142 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 1:19.29 | |
33 | 313 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 1:19.42 | |
34 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:19.47 | |
35 | 355 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 1:19.86 | |
36 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 1:19.97 | |
37 | 47 | Benediktson Malea | 2001 | ODENSE | 0104AM | 50 m | 1:19.99 | |
38 | 248 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 1:20.73 | |
39 | 350 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:20.73 | |
40 | 153 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 1:21.65 | |
41 | 70 | Henriksen Marie Lund | 2001 | ODENSE | 0128AY | 50 m | 1:22.41 | |
42 | 26 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 1:23.72 | |
43 | 141 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 1:25.11 | |
44 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 1:26.25 | |
45 | 31 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:26.27 | |
46 | 290 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 1:29.30 | |
47 | 143 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 50 m | 1:33.59 | |
48 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 1:33.68 | |
49 | 40 | Andersen Mia | 2002 | ODENSE | 0266AQ | 50 m | 1:49.14 | |
50 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | ||
51 | 381 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 0196BE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.57.30 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 55.89 | |
2 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 58.58 | |
3 | 301 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:00.94 | |
4 | 334 | Rigoselli Mattia | 2001 | RNL | 50 m | 1:01.68 | ||
5 | 415 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 1:01.99 | |
6 | 408 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:02.73 | |
7 | 168 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 1:04.57 | |
8 | 341 | Veronelli Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 1:04.63 | ||
9 | 183 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:05.99 | |
10 | 150 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 1:06.13 | |
11 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 1:06.15 | |
12 | 297 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 1:06.42 | |
13 | 224 | Truelsen Ejnar | 2002 | STM | 0259AK | 50 m | 1:07.08 | |
14 | 98 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | ODENSE | 0217AM | 50 m | 1:07.11 | |
15 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 1:07.57 | |
16 | 364 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 1:09.56 | |
17 | 366 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:09.93 | |
18 | 333 | Re Francesco | 2002 | RNL | 50 m | 1:11.00 | ||
19 | 225 | Wemmelund Johannes | 2001 | STM | 0145AO | 50 m | 1:13.04 | |
20 | 133 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:13.55 | |
21 | 4 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | VEJLE | 0283AL | 50 m | 1:14.19 | |
22 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 1:14.61 | |
23 | 368 | Damkier Magnus | 1999 | ODENSE | 9967AE | 50 m | 1:15.21 | |
24 | 173 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 50 m | 1:15.25 | |
25 | 256 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 50 m | 1:15.60 | |
26 | 220 | Bjerre Victor | 2001 | STM | 0123AG | 50 m | 1:15.69 | |
27 | 263 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 50 m | 1:17.60 | |
28 | 9 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 50 m | 1:19.69 | |
29 | 110 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | ODENSE | 0151AE | 50 m | 1:25.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Gevalia |
Christina Kaas Elmgreen 96 - Lyngby Svømmeklub - 2.17.82 (26.04.15) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:14.61 | |
2 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:24.87 | |
3 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 2:30.59 | |
4 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 2:31.73 | |
5 | 410 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:32.30 | |
6 | 234 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:34.18 | |
7 | 210 | Suhnsen Frederikke | 2002 | STM | 0244AU | 50 m | 2:44.06 | |
8 | 248 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 50 m | 2:52.46 | |
9 | 29 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 2:53.75 | |
10 | 160 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 3:00.75 | |
11 | 97 | Ringkvist Amalie | 2002 | ODENSE | 0218AF | 50 m | 3:24.41 | |
12 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | ||
13 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Chris Christensen - Holstebro - 2.04.14 (01.06.13) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Jeppesen Simon B. | 1997 | STM | 9741AQ | 50 m | 2:03.11 | |
2 | 216 | Høgild Mikkel B. | 1998 | STM | 9855AI | 50 m | 2:08.74 | |
3 | 176 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:09.10 | |
4 | 336 | Specchio Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 2:13.00 | ||
5 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 2:13.34 | |
6 | 430 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:13.36 | |
7 | 138 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:15.09 | |
8 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:19.52 | |
9 | 232 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 2:20.48 | |
10 | 81 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | ODENSE | 9811AD | 50 m | 2:22.67 | |
11 | 71 | Henriksen Simon Juul | 2001 | ODENSE | 0161AG | 50 m | 2:24.67 | |
12 | 304 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 2:26.85 | |
13 | 170 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 2:27.75 | |
14 | 105 | Sørensen Mads | 2000 | ODENSE | 0097AC | 50 m | 2:31.16 | |
15 | 78 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | ODENSE | 0235AI | 50 m | 2:38.50 | |
16 | 283 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | Berns | 0039AU | 50 m | 2:40.00 | |
17 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 2:46.50 | |
18 | 2 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 50 m | 2:47.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 37, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Ardo/Frigodan |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO - 1.09.73 (08.05.10) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Schrøder Matilde | 1996 | ODENSE | 9664AG | 50 m | 1:09.57 | |
2 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 1:11.40 | |
3 | 383 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:14.89 | |
4 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:15.03 | |
5 | 174 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.31 | |
6 | 337 | Tison Giorgia | 2001 | RNL | 50 m | 1:17.26 | ||
7 | 330 | Migliorini Alessia | 2002 | RNL | 50 m | 1:17.90 | ||
8 | 349 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:19.11 | |
9 | 361 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 1:19.93 | |
10 | 231 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 1:21.69 | |
11 | 313 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 1:22.49 | |
12 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 1:22.50 | |
13 | 213 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | STM | 0224AT | 50 m | 1:22.74 | |
14 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 1:22.86 | |
15 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:24.85 | |
16 | 47 | Benediktson Malea | 2001 | ODENSE | 0104AM | 50 m | 1:25.18 | |
17 | 360 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 1:25.52 | |
18 | 64 | Glintborg Heidi | 2002 | ODENSE | 0202AP | 50 m | 1:25.63 | |
19 | 387 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:26.20 | |
20 | 394 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:27.48 | |
21 | 136 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 1:28.88 | |
22 | 350 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:29.67 | |
23 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 1:30.33 | |
24 | 166 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 50 m | 1:32.31 | |
25 | 26 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 1:33.69 | |
26 | 149 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 1:34.46 | |
27 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 1:34.51 | |
28 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 1:35.98 | |
29 | 31 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 1:38.75 | |
30 | 152 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 1:39.46 | |
31 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 1:39.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 38, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Food Service Danmark |
Christian V Rasmussen 96 - OSK-STO - 1.03.45 (26.04.15) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:02.03 | |
2 | 321 | Lamanna Luca | 1999 | RNL | 50 m | 1:05.00 | ||
3 | 341 | Veronelli Giovanni | 1999 | RNL | 50 m | 1:06.98 | ||
4 | 315 | Bosetti Valentino | 2001 | RNL | 50 m | 1:07.44 | ||
5 | 165 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 50 m | 1:10.28 | |
6 | 433 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 1:10.44 | |
7 | 219 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | STM | 0101AG | 50 m | 1:11.67 | |
8 | 314 | Tonellotto Alberto | 2001 | RNL | 50 m | 1:12.00 | ||
9 | 333 | Re Francesco | 2002 | RNL | 50 m | 1:12.20 | ||
10 | 331 | Mondellini Edoardo | 2000 | RNL | 50 m | 1:12.41 | ||
11 | 68 | Hallenborg Oliver | 2002 | ODENSE | 0243AA | 50 m | 1:12.80 | |
12 | 263 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 50 m | 1:13.34 | |
13 | 6 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 50 m | 1:13.93 | |
14 | 52 | Bui Andreas | 2000 | ODENSE | 0031AJ | 50 m | 1:14.77 | |
15 | 190 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:14.92 | |
16 | 242 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 1:15.50 | |
17 | 163 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 50 m | 1:16.80 | |
18 | 297 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 50 m | 1:16.80 | |
19 | 311 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:16.89 | |
20 | 133 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:17.85 | |
21 | 168 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 1:18.01 | |
22 | 98 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | ODENSE | 0217AM | 50 m | 1:18.48 | |
23 | 310 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:22.31 | |
24 | 183 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:28.06 | |
25 | 140 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 1:29.07 | |
26 | 144 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 50 m | 1:32.57 | |
27 | 362 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 1:32.89 | |
28 | 154 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 1:34.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 39, 200m Medley Damer |
Sponsor: Rynkeby |
Elenor Lindborg 92 - Föreningen Trelleborg - 2.22.70 (17.05.09) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:18.03 | |
2 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:25.20 | |
3 | 189 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:26.78 | |
4 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 2:26.88 | |
5 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:28.93 | |
6 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:28.99 | |
7 | 383 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:29.03 | |
8 | 440 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 2:29.48 | |
9 | 417 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:30.09 | |
10 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 2:30.11 | |
11 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 2:30.41 | |
12 | 419 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:31.67 | |
13 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 2:31.72 | |
14 | 234 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:34.19 | |
15 | 410 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:34.88 | |
16 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 2:36.63 | |
17 | 95 | Rask Camilla | 1999 | ODENSE | 9984AJ | 50 m | 2:36.92 | |
18 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 2:37.09 | |
19 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 2:37.21 | |
20 | 387 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:37.24 | |
21 | 22 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 50 m | 2:37.53 | |
22 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 2:38.73 | |
23 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 2:39.49 | |
24 | 135 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 2:39.69 | |
25 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:41.30 | |
26 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 2:41.48 | |
27 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 2:42.14 | |
28 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 2:43.81 | |
29 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:44.07 | |
30 | 302 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 2:45.00 | |
31 | 290 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 2:45.31 | |
32 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 2:45.40 | |
33 | 25 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 2:46.62 | |
34 | 101 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | ODENSE | 0284AO | 50 m | 2:48.10 | |
35 | 29 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 50 m | 2:48.32 | |
36 | 213 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | STM | 0224AT | 50 m | 2:48.36 | |
37 | 161 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 50 m | 2:49.03 | |
38 | 330 | Migliorini Alessia | 2002 | RNL | 50 m | 2:49.90 | ||
39 | 335 | Romeo Rebecca | 1999 | RNL | 50 m | 2:49.90 | ||
40 | 132 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 2:52.78 | |
41 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 2:52.79 | |
42 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 2:54.00 | |
43 | 231 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 2:54.47 | |
44 | 353 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 2:54.50 | |
45 | 136 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 2:54.65 | |
46 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 2:58.30 | |
47 | 160 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 50 m | 3:00.96 | |
48 | 70 | Henriksen Marie Lund | 2001 | ODENSE | 0128AY | 50 m | 3:02.46 | |
49 | 153 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 3:07.50 | |
50 | 141 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 3:09.66 | |
51 | 148 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 3:13.94 | |
52 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 3:14.23 | |
53 | 143 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 50 m | 3:14.61 | |
54 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 3:20.75 | |
55 | 381 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 0196BE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 40, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.07.22 (07.05.11) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:04.38 | |
2 | 176 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:07.45 | |
3 | 296 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:15.14 | |
4 | 334 | Rigoselli Mattia | 2001 | RNL | 50 m | 2:15.38 | ||
5 | 415 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:16.54 | |
6 | 293 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 2:17.77 | |
7 | 279 | Hansen Andreas | 2000 | Berns | 0089AH | 50 m | 2:17.79 | |
8 | 295 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 2:17.79 | |
9 | 395 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:18.23 | |
10 | 71 | Henriksen Simon Juul | 2001 | ODENSE | 0161AG | 50 m | 2:20.18 | |
11 | 430 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:20.42 | |
12 | 138 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:21.18 | |
13 | 103 | Stahl Gustav | 2002 | ODENSE | 0245AM | 50 m | 2:21.27 | |
14 | 408 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:24.13 | |
15 | 171 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 50 m | 2:24.78 | |
16 | 301 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 2:26.48 | |
17 | 168 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 50 m | 2:27.23 | |
18 | 367 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 2:27.47 | |
19 | 378 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:27.80 | |
20 | 304 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 2:28.14 | |
21 | 303 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:28.23 | |
22 | 150 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 2:29.01 | |
23 | 232 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 2:30.07 | |
24 | 179 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:31.48 | |
25 | 8 | Brinch Casper | 2002 | VEJLE | 0209AI | 50 m | 2:31.58 | |
26 | 167 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 50 m | 2:32.68 | |
27 | 5 | Blaaberg Andreas | 2002 | VEJLE | 0217AH | 50 m | 2:32.69 | |
28 | 307 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:33.01 | |
29 | 364 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 2:36.73 | |
30 | 256 | Maaløe Nikolai Hynkemejer | 1999 | NYBORG | 9957AM | 50 m | 2:38.80 | |
31 | 224 | Truelsen Ejnar | 2002 | STM | 0259AK | 50 m | 2:48.56 | |
32 | 173 | Zachariassen Frederik | 2002 | SØNDERBORG | 0227AR | 50 m | 2:53.38 | |
33 | 110 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | ODENSE | 0151AE | 50 m | 3:05.42 | |
34 | 144 | Skorstengaard Rasmus | 2001 | DELTA | 0147AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 41, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 2.05.46 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 2:22.49 | |
2 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 2:23.39 | |
3 | 299 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 2:24.05 | |
4 | 319 | Giambó Chiara | 2004 | RNL | 50 m | 2:25.00 | ||
5 | 243 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 2:27.26 | |
6 | 425 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:31.44 | |
7 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 2:34.46 | |
8 | 338 | Trabattoni Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 2:35.00 | ||
9 | 427 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 2:40.67 | |
10 | 397 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 2:41.10 | |
11 | 403 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 2:41.81 | |
12 | 420 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 2:42.67 | |
13 | 432 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 2:45.24 | |
14 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 2:46.16 | |
15 | 359 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 2:48.19 | |
16 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 2:50.62 | |
17 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 2:51.92 | |
18 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 2:57.76 | |
19 | 422 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | 2:59.00 | |
20 | 379 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 3:02.64 | |
21 | 155 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 3:07.07 | |
22 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 3:18.80 | |
23 | 247 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 4:00.51 | |
24 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | ||
25 | 237 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | ||
26 | 239 | Christiansen Nicole | 2005 | NYBORG | 0504AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 42, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Jacob Kornmaler 95 - AGF - 1.55.73 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 2:05.78 | |
2 | 426 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 2:11.64 | |
3 | 10 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 2:15.28 | |
4 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 2:20.34 | |
5 | 384 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:21.77 | |
6 | 169 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 2:23.39 | |
7 | 385 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:24.68 | |
8 | 15 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 2:24.87 | |
9 | 377 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 2:26.56 | |
10 | 260 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 50 m | 2:27.07 | |
11 | 400 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 2:29.42 | |
12 | 13 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 2:29.67 | |
13 | 398 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 2:35.03 | |
14 | 390 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 2:38.14 | |
15 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 2:39.90 | |
16 | 412 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 2:42.69 | |
17 | 108 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 2:43.56 | |
18 | 424 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 50 m | 2:44.51 | |
19 | 391 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 2:47.76 | |
20 | 34 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 2:48.75 | |
21 | 254 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 2:50.04 | |
22 | 271 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 3:11.24 | |
23 | 244 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:33.86 | |
24 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | 3:39.82 | |
25 | 57 | Dalager Noah | 2006 | ODENSE | 0607AE | 50 m | ||
26 | 258 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 43, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: SPORT MASTER |
Louise Ørnstedt 85 - FREM-STO95 - 1.02.03 (22.05.05) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 425 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:10.29 | |
2 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 1:13.89 | |
3 | 24 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:14.63 | |
4 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 1:15.63 | |
5 | 316 | Colombo Beatrice F. | 2004 | RNL | 50 m | 1:15.77 | ||
6 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 1:16.76 | |
7 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 1:18.18 | |
8 | 222 | Ovesen Asta Buur | 2004 | STM | 0442AJ | 50 m | 1:18.44 | |
9 | 30 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 1:21.38 | |
10 | 427 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 1:21.42 | |
11 | 268 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 1:21.77 | |
12 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 1:21.98 | |
13 | 249 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 50 m | 1:23.09 | |
14 | 332 | Nebuloni Sara | 2004 | RNL | 50 m | 1:24.19 | ||
15 | 328 | Mainini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 1:24.23 | ||
16 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 1:24.80 | |
17 | 147 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:25.71 | |
18 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 1:25.72 | |
19 | 399 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 50 m | 1:26.07 | |
20 | 420 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 1:26.17 | |
21 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 1:26.23 | |
22 | 422 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | 1:28.28 | |
23 | 356 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 1:30.77 | |
24 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 1:31.54 | |
25 | 379 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 1:31.87 | |
26 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 1:37.14 | |
27 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | 1:37.62 | |
28 | 275 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 1:49.94 | |
29 | 267 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 1:55.18 | |
30 | 247 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 1:56.95 | |
31 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | ||
32 | 274 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 44, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Food Service Danmark |
Magnus Jákupsson 94 - Farum Svømmeklub - 0.57.30 (29.05.16) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 1:06.46 | |
2 | 85 | Nygaard Victor | 2003 | ODENSE | 0361AH | 50 m | 1:10.85 | |
3 | 48 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 50 m | 1:11.57 | |
4 | 15 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 50 m | 1:13.68 | |
5 | 270 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 1:14.65 | |
6 | 377 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:15.02 | |
7 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 1:15.62 | |
8 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 1:15.63 | |
9 | 14 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 1:19.48 | |
10 | 151 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:20.58 | |
11 | 89 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 1:24.73 | |
12 | 431 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:26.31 | |
13 | 261 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 1:29.45 | |
14 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 1:31.34 | |
15 | 357 | Malchow-Møller Valdemar | 2003 | FREM | 0385AM | 50 m | 1:31.68 | |
16 | 259 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:35.45 | |
17 | 352 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 1:41.42 | |
18 | 250 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 50 m | 1:42.78 | |
19 | 96 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | ODENSE | 0731AD | 50 m | 1:47.41 | |
20 | 87 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 1:49.54 | |
21 | 90 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | 1:51.16 | |
22 | 44 | Banke Christoffer | 2005 | ODENSE | 0567AI | 50 m | 1:51.57 | |
23 | 62 | Flarup Lars Peter | 2007 | ODENSE | 0745AG | 50 m | 1:52.28 | |
24 | 83 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 2:02.14 | |
25 | 258 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 2:08.72 | |
26 | 251 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 2:13.31 | |
27 | 273 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 2:22.95 | |
28 | 106 | Sørensen Vitus F P | 2007 | ODENSE | 0777AA | 50 m | 2:30.16 | |
29 | 12 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | ||
30 | 36 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | ||
31 | 238 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | ||
32 | 262 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 45, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: PRO SWIM |
Christina Kaas Elmgreen 96 - Lyngby Svømmeklub - 2.17.82 (26.04.15) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 2:59.65 | |
2 | 88 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 50 m | 3:11.73 | |
3 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 3:19.65 | |
4 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 46, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Ardo/Frigodan |
Chris Christensen - Holstebro - 2.04.14 (01.06.13) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:31.17 | |
2 | 10 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 2:43.34 | |
3 | 169 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 3:10.37 | |
4 | 271 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 3:55.00 | |
5 | 272 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 47, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Gevalia |
Rikke Møller Pedersen 89 - FREM-STO - 5.05.24 (08.05.10) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 1:17.15 | |
2 | 332 | Nebuloni Sara | 2004 | RNL | 50 m | 1:24.98 | ||
3 | 319 | Giambó Chiara | 2004 | RNL | 50 m | 1:25.00 | ||
4 | 266 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 1:26.99 | |
5 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 1:27.84 | |
6 | 358 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 1:28.48 | |
7 | 147 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:29.48 | |
8 | 317 | Concu Sofia | 2004 | RNL | 50 m | 1:30.00 | ||
9 | 309 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:30.63 | |
10 | 356 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 1:31.55 | |
11 | 405 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 50 m | 1:32.18 | |
12 | 403 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 1:32.21 | |
13 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 1:33.00 | |
14 | 24 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 1:33.41 | |
15 | 359 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 1:33.77 | |
16 | 432 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 1:33.92 | |
17 | 316 | Colombo Beatrice F. | 2004 | RNL | 50 m | 1:34.00 | ||
18 | 399 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 50 m | 1:35.79 | |
19 | 155 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 1:36.14 | |
20 | 38 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 50 m | 1:38.36 | |
21 | 418 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 1:40.60 | |
22 | 435 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 1:42.54 | |
23 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 1:49.27 | |
24 | 236 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 1:51.11 | |
25 | 267 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 2:04.37 | |
26 | 245 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 50 m | 2:10.03 | |
27 | 274 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 2:10.31 | |
28 | 237 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 48, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Christian V Rasmussen 96 - OSK-STO - 1.03.45 (26.04.15) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Nygaard Victor | 2003 | ODENSE | 0361AH | 50 m | 1:13.31 | |
2 | 16 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 1:21.75 | |
3 | 385 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 1:23.86 | |
4 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 1:23.96 | |
5 | 14 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 50 m | 1:24.74 | |
6 | 270 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 50 m | 1:25.32 | |
7 | 13 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 50 m | 1:27.87 | |
8 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 1:28.16 | |
9 | 48 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | ODENSE | 0351AC | 50 m | 1:29.43 | |
10 | 398 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 1:29.98 | |
11 | 89 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | ODENSE | 0405AA | 50 m | 1:33.21 | |
12 | 260 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 50 m | 1:35.86 | |
13 | 390 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 1:39.41 | |
14 | 352 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 1:42.93 | |
15 | 83 | Møller Ludvig L. | 2006 | ODENSE | 0663AC | 50 m | 1:50.80 | |
16 | 254 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 50 m | 1:53.31 | |
17 | 357 | Malchow-Møller Valdemar | 2003 | FREM | 0385AM | 50 m | 1:57.56 | |
18 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | ODENSE | 0491AK | 50 m | 1:59.47 | |
19 | 87 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | ODENSE | 0619AH | 50 m | 2:09.50 | |
20 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | 2:13.86 | |
21 | 106 | Sørensen Vitus F P | 2007 | ODENSE | 0777AA | 50 m | 2:15.53 | |
22 | 44 | Banke Christoffer | 2005 | ODENSE | 0567AI | 50 m | 2:29.57 | |
23 | 57 | Dalager Noah | 2006 | ODENSE | 0607AE | 50 m | ||
24 | 62 | Flarup Lars Peter | 2007 | ODENSE | 0745AG | 50 m | ||
25 | 244 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | ||
26 | 251 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 49, 200m Medley Damer |
Sponsor: SPORT MASTER |
Elenor Lindborg 92 - Föreningen Trelleborg - 2.22.70 (17.05.09) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Gallorini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 2:40.00 | ||
2 | 319 | Giambó Chiara | 2004 | RNL | 50 m | 2:40.00 | ||
3 | 18 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 50 m | 2:40.58 | |
4 | 299 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 2:40.95 | |
5 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 2:42.96 | |
6 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 2:43.09 | |
7 | 317 | Concu Sofia | 2004 | RNL | 50 m | 2:48.00 | ||
8 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 2:48.23 | |
9 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 2:50.28 | |
10 | 266 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 2:51.91 | |
11 | 222 | Ovesen Asta Buur | 2004 | STM | 0442AJ | 50 m | 2:53.36 | |
12 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 2:53.84 | |
13 | 425 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:55.91 | |
14 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 2:56.45 | |
15 | 309 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 2:58.57 | |
16 | 405 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 50 m | 3:00.19 | |
17 | 30 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 3:00.49 | |
18 | 328 | Mainini Valentina | 2004 | RNL | 50 m | 3:01.38 | ||
19 | 397 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 3:02.28 | |
20 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 3:02.86 | |
21 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 3:03.68 | |
22 | 432 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 3:04.73 | |
23 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 3:05.53 | |
24 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 3:10.59 | |
25 | 38 | Steen Emma Phaff | 2005 | VEJLE | 0508AE | 50 m | 3:12.65 | |
26 | 418 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 3:14.49 | |
27 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 3:15.56 | |
28 | 435 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:16.89 | |
29 | 249 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 50 m | 3:17.76 | |
30 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 3:24.03 | |
31 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 3:34.28 | |
32 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | 3:36.32 | |
33 | 275 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 4:00.39 | |
34 | 239 | Christiansen Nicole | 2005 | NYBORG | 0504AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 50, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Rynkeby |
Chris Christensen 88 - West Swim Esbjerg - 2.07.22 (07.05.11) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 2:25.18 | |
2 | 396 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:31.49 | |
3 | 69 | Henriksen Mads Juul | 2004 | ODENSE | 0465AA | 50 m | 2:32.83 | |
4 | 384 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:33.66 | |
5 | 10 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 50 m | 2:37.70 | |
6 | 400 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 2:41.13 | |
7 | 91 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | ODENSE | 0347AI | 50 m | 2:45.57 | |
8 | 12 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 2:48.42 | |
9 | 16 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 50 m | 2:51.01 | |
10 | 169 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 50 m | 2:53.72 | |
11 | 34 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 50 m | 3:00.44 | |
12 | 49 | Bjerregaard August B | 2003 | ODENSE | 0313AN | 50 m | 3:00.91 | |
13 | 424 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 50 m | 3:03.38 | |
14 | 431 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 3:05.55 | |
15 | 108 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | ODENSE | 0547AE | 50 m | 3:06.73 | |
16 | 151 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 3:07.22 | |
17 | 36 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 50 m | 3:09.03 | |
18 | 391 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 3:10.29 | |
19 | 412 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 3:10.79 | |
20 | 261 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 3:27.63 | |
21 | 259 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 3:31.49 | |
22 | 67 | Halle Gustav | 2007 | ODENSE | 0757AD | 50 m | 4:12.87 | |
23 | 96 | Rasmussen Nicklas Bay | 2007 | ODENSE | 0731AD | 50 m | 4:12.95 | |
24 | 90 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | ODENSE | 0775AA | 50 m | ||
25 | 250 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 50 m | ||
26 | 262 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | ||
27 | 272 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | ||
28 | 273 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 51, 4X100m Medley Damer |
Kvik Kastrup Piger - Kvik Kastrup - 4.28.13 (03.06.12) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | H2Odense Senior Damer | 0 | ODENSE | 50 m | 4:20.18 | ||
2 | 175 | Lyngby Damer | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:23.00 | ||
3 | 75 | H2Odense Junior Piger | 0 | ODENSE | 50 m | 4:32.81 | ||
4 | 323 | Rari Nantes Legnano 1 | 0 | RNL | 50 m | 4:33.00 | ||
5 | 373 | Kvik Piger 1 | 0 | KVIK | 50 m | 4:36.00 | ||
6 | 228 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 50 m | 4:37.00 | ||
7 | 438 | Hg Piger 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 4:42.00 | ||
8 | 93 | Aquamonsters 1 Piger | 0 | ODENSE | 50 m | 4:42.50 | ||
9 | 298 | Hsc Kindergarden Rød Stue | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:43.00 | ||
10 | 374 | Kvik Piger 2 | 0 | KVIK | 50 m | 4:48.00 | ||
11 | 17 | Esv Piger | 0 | VEJLE | 50 m | 4:49.99 | ||
12 | 375 | Kvik Piger 3 | 0 | KVIK | 50 m | 4:52.00 | ||
13 | 325 | Rari Nantes Legnano 2 | 0 | RNL | 50 m | 4:56.00 | ||
14 | 129 | Delta 1 | 0 | DELTA | 50 m | 5:00.00 | ||
15 | 376 | Kvik Piger 4 | 0 | KVIK | 50 m | 5:00.00 | ||
16 | 439 | Hg Piger 2 | 2004 | HERLUFSHOL | 50 m | 5:00.00 | ||
17 | 94 | Aquamonsters 2 Piger | 0 | ODENSE | 50 m | 5:00.50 | ||
18 | 344 | Frem Damer | 0 | FREM | 50 m | 5:03.82 | ||
19 | 208 | Stm Damer | 2001 | STM | 50 m | 5:04.90 | ||
20 | 23 | Esv Piger1 | 0 | VEJLE | 50 m | 5:11.99 | ||
21 | 348 | Frem Piger 1994 | 1994 | FREM | 50 m | 5:22.37 | ||
22 | 28 | Esv Piger2 | 0 | VEJLE | 50 m | 5:25.99 | ||
23 | 229 | Nyborg Piger 2 | 0 | NYBORG | 50 m | 5:30.00 | ||
24 | 146 | Erritsø Piger | 0 | ERRITSØ | 50 m | 5:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |
Løb 52, 4X100m Medley Herrer |
Lyngby Herrer - Lyngby Svømmeklub - 3.57.22 (26.04.15) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 372 | Kvik Drenge 4 | 0 | KVIK | 50 m | 3:36.00 | ||
2 | 287 | Berns Swim Team Drenge | 0 | Berns | 50 m | 3:55.01 | ||
3 | 180 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:58.00 | ||
4 | 327 | Rari Nantes Legnano Boys | 0 | RNL | 50 m | 4:06.00 | ||
5 | 369 | Kvik Drenge 1 | 0 | KVIK | 50 m | 4:08.00 | ||
6 | 289 | Hsc Kindergarden Blå Stue | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:13.50 | ||
7 | 370 | Kvik Drenge 2 | 0 | KVIK | 50 m | 4:16.00 | ||
8 | 214 | Stm Herrer | 1997 | STM | 50 m | 4:17.60 | ||
9 | 58 | Aquamonsters 1 Drenge | 0 | ODENSE | 50 m | 4:19.99 | ||
10 | 437 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 4:23.00 | ||
11 | 371 | Kvik Drenge 3 | 0 | KVIK | 50 m | 4:29.00 | ||
12 | 1 | Esv Drenge | 2003 | VEJLE | 50 m | 4:34.99 | ||
13 | 59 | Aquamonsters 2 Drenge | 0 | ODENSE | 50 m | 4:39.99 | ||
14 | 7 | Esv Drenge1 | 2003 | VEJLE | 50 m | 4:41.99 | ||
15 | 226 | Nyborg Drenge 1 | 0 | NYBORG | 50 m | 5:00.00 | ||
16 | 11 | Esv Drenge2 | 2003 | VEJLE | 50 m | 5:04.99 | ||
17 | 343 | Frem Drenge | 0 | FREM | 50 m | 5:29.08 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:44 |