2018-12-14   20:48:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen Head Summer Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

6_S
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
537  Johansen Thomas  1999  VESTBYEN T    50 m  27.49   
465  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  27.63   
39  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  27.76   
166  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  27.83   
238  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  27.92   
486  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  27.92   
311  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  27.95   
445  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  28.17   
344  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  28.52   
10  92  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  28.89   
11  390  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  28.90   
12  125  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  29.10   
13  227  Jändel Viktor  1996  SÖDERTÖRN  AV6196  25 m  29.10   
14  463  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  29.19   
15  349  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  50 m  29.40   
16  171  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  29.48   
17  392  Flyman Robin  1995  ÖSA  BA0795  25 m  29.54   
18  429  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  29.55   
19  226  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  29.71   
20  42  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  29.79   
21  424  Hennert Lars  1961  SS04  AA5561  25 m  30.46   
22  408  Mardeni Zain  2001  ÖSMO SS  AY0501  50 m  30.67   
23  165  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  30.97   
24  214  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  50 m  31.00   
25  317  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  31.29   
26  333  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  31.46   
27  139  Rasmuson Karl Johan  2001  SK NEPTUN  AT0901  50 m  31.47   
28  239  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  31.65   
29  485  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  25 m  31.74   
30  524  Aloe Robin  2000  MYFITNESS    50 m  32.00   
31  207  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  50 m  32.22   
32  331  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  50 m  32.24   
33  62  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  32.82   
34  425  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  50 m  33.02   
35  402  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  50 m  33.06   
36  346  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  33.12   
37  478  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  33.40   
38  220  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  33.90   
39  398  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  34.41   
40  433  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  34.43   
41  539  Moldsvor Sindre  2000  VESTBYEN T    50 m  34.46   
42  288  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  25 m  35.04   
43  416  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  35.10   
44  529  Kuljus Lars  2005  KPS    50 m  35.11   
45  245  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  35.18   
46  345  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  35.36   
47  186  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  35.65   
48  342  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  35.66   
49  316  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  50 m  35.73   
50  419  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  35.73   
51  87  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  35.78   
52  223  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  50 m  36.07   
53  359  Dufva Christopher  2006  VÄSBY SS  AS2306  50 m  36.45   
54  312  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  36.68   
55  277  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  36.72   
56  266  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  36.74   
57  232  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  37.02   
58  105  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m  37.29   
59  343  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  50 m  37.32   
60  169  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  50 m  37.65   
61  65  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  37.73   
62  401  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  38.15   
63  546  Monfort Nicolas  2005  VERDALA    50 m  38.64   
64  134  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  38.70   
65  328  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  39.43   
66  108  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  39.45   
67  329  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  50 m  39.54   
68  57  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  40.08   
69  455  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  40.22   
70  235  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  40.58   
71  373  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  40.71   
72  547  Pratt Sebastian  2004  VERDALA    50 m  41.21   
73  526  Angerjas Asmo  2004  MYFITNESS    50 m  41.34   
74  242  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  41.37   
75  268  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  41.57   
76  250  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  42.56   
77  150  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  42.57   
78  243  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  42.73   
79  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  42.95   
80  256  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  25 m  43.60   
81  200  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  43.61   
82  530  Laast Rannar  2005  KPS    50 m  43.90   
83  184  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  44.04   
84  418  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  44.73   
85  262  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  44.85   
86  145  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  44.93   
87  201  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  45.43   
88  205  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  46.99   
89  340  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  47.10   
90  325  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  48.17   
91  273  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  49.93   
92  190  Malmfors Isak  2005  SKURU IK  AI8705  25 m  50.41   
93  414  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  51.30   
94  183  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  51.92   
95  204  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  51.92   
96  458  Arslan Mikail  2005  SPIF SF  AH9305  25 m  52.24   
97  195  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  50 m  54.81   
98  97  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m     
99  132  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  50 m     
100  142  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m     
101  202  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  50 m     
102  217  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  50 m     
103  221  Hamzehnejad Alvin  2004  SÖDERTÖRN  AV9304  50 m     
104  264  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  50 m     
105  272  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  50 m     
106  550  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  44.79  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner