Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 538 | Johansen Jonas | 2002 | VESTBYEN T | 50 m | 31.84 | ||
2 | 39 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:05.15 | |
3 | 171 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:05.40 | |
4 | 311 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:05.95 | |
5 | 407 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 1:06.07 | |
6 | 395 | Boström Anton | 2001 | Ö-VIKS ASS | AK0501 | 25 m | 1:06.08 | |
7 | 344 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 1:07.42 | |
8 | 214 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:07.97 | |
9 | 488 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 1:08.16 | |
10 | 390 | Jansson William | 2000 | ÅKERSBERGA | AX1100 | 25 m | 1:08.33 | |
11 | 342 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:10.38 | |
12 | 423 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:10.51 | |
13 | 539 | Moldsvor Sindre | 2000 | VESTBYEN T | 50 m | 1:11.36 | ||
14 | 62 | Albinzon Oliver | 2005 | SK NEPTUN | AC3105 | 25 m | 1:13.48 | |
15 | 317 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:13.70 | |
16 | 165 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:13.76 | |
17 | 402 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 1:14.66 | |
18 | 22 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 1:14.76 | |
19 | 525 | Prits Ralf Erik | 2004 | MYFITNESS | 50 m | 1:14.87 | ||
20 | 223 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 1:15.84 | |
21 | 346 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 1:16.03 | |
22 | 277 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:16.53 | |
23 | 143 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 1:17.05 | |
24 | 328 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:17.46 | |
25 | 345 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 50 m | 1:17.50 | |
26 | 232 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:17.93 | |
27 | 329 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:18.59 | |
28 | 312 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 50 m | 1:19.08 | |
29 | 359 | Dufva Christopher | 2006 | VÄSBY SS | AS2306 | 50 m | 1:19.20 | |
30 | 478 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:19.45 | |
31 | 49 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:20.04 | |
32 | 134 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 25 m | 1:20.42 | |
33 | 245 | Tapia Daner Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 25 m | 1:20.94 | |
34 | 343 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:21.59 | |
35 | 316 | Fischer Joel | 2003 | UPSALA S | AE8103 | 25 m | 1:22.40 | |
36 | 531 | Hunt Artur | 2004 | KPS | 50 m | 1:22.40 | ||
37 | 266 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 25 m | 1:23.05 | |
38 | 205 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:23.16 | |
39 | 80 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 25 m | 1:23.25 | |
40 | 532 | Heinloon Sixten | 2003 | KPS | 50 m | 1:23.50 | ||
41 | 108 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 25 m | 1:24.22 | |
42 | 169 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 1:24.46 | |
43 | 105 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:24.62 | |
44 | 99 | Granqvist Filip | 2001 | SK NEPTUN | AN8501 | 25 m | 1:25.09 | |
45 | 530 | Laast Rannar | 2005 | KPS | 50 m | 1:25.40 | ||
46 | 397 | Danemyr Ståle | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO0302 | 50 m | 1:28.65 | |
47 | 319 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 1:28.72 | |
48 | 24 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 1:29.16 | |
49 | 273 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 1:29.34 | |
50 | 373 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 25 m | 1:29.34 | |
51 | 250 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 1:31.38 | |
52 | 251 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | 1:31.89 | |
53 | 302 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 1:31.95 | |
54 | 87 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 25 m | 1:32.71 | |
55 | 401 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 1:33.12 | |
56 | 57 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 1:33.49 | |
57 | 340 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:33.65 | |
58 | 175 | Struwe William | 2006 | SALA SS | AE1306 | 25 m | 1:34.30 | |
59 | 150 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 25 m | 1:34.55 | |
60 | 414 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 25 m | 1:35.90 | |
61 | 145 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 25 m | 1:36.13 | |
62 | 201 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 1:36.58 | |
63 | 221 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AV9304 | 50 m | 1:37.11 | |
64 | 325 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:37.39 | |
65 | 418 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:37.54 | |
66 | 183 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 1:38.23 | |
67 | 184 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:38.44 | |
68 | 259 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 1:38.79 | |
69 | 363 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 1:38.88 | |
70 | 268 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 1:39.15 | |
71 | 198 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:42.68 | |
72 | 422 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 25 m | 1:45.03 | |
73 | 264 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | 1:45.74 | |
74 | 204 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 1:50.30 | |
75 | 301 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | 1:55.88 | |
76 | 202 | Löfqvist Albin | 2006 | SKK | AM3706 | 25 m | 1:59.31 | |
77 | 90 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | ||
78 | 174 | Struwe Oliver | 2008 | SALA SS | AE8108 | 50 m | ||
79 | 200 | Flores Samuel | 2008 | SKK | AA8908 | 50 m | ||
80 | 203 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 50 m | ||
81 | 237 | Nygren Niklas | 2006 | SÖDERTÖRN | AL1106 | 50 m | ||
82 | 242 | Storell Gustav | 2006 | SÖDERTÖRN | AL4106 | 50 m | ||
83 | 256 | Danovskij Jan | 2007 | TÄBY SIM | AD8307 | 50 m | ||
84 | 262 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 50 m | ||
85 | 272 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 50 m | ||
86 | 279 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 50 m | ||
87 | 285 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 50 m | ||
88 | 292 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 50 m | ||
89 | 297 | Suves Robin | 2006 | TÄBY SIM | AS1306 | 50 m | ||
90 | 305 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 50 m | ||
91 | 308 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 50 m | ||
92 | 369 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 50 m | ||
93 | 384 | Svensson Erik | 2007 | VÄSBY SS | AH5507 | 50 m | ||
94 | 550 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 50 m | 1:29.73 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 30 juni 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 13:37 |