2018-12-13   00:23:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen Head Summer Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Polisen Head Summer Cup    Utskriftsdatum  30 juni 2017   
  Tävlingsort  Eriksdalsbadet    Utskriftstid  14:17   
  Arrangör  Stockholmspolisens IF Simförening         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  30 juni 2017         
 
 
 
Gren 2, 400m Frisim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
220  Emil Gunnarsson  2004  AM0504  SÖDERTÖRN    50m   
169  Felix Mårvad  2003  AS2303  SALA SS    50m  6:06.14 
455  Alexander Youssef  2004  AS2504  SS04    25m  6:10.62 
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
373  Ivar Lövefors  2003  AY4903  VÄSBY SS    50m  5:48.25 
65  Ferdinand Bang  2005  AF1305  SK NEPTUN    25m  5:38.92 
546  Nicolas Monfort  2005    VERDALA    50m  5:35.15 
397  Ståle Danemyr  2002  AO0302  Ö-VIKS ASS    25m  5:37.68 
416  Simon Brouzell  2003  AX3103  SS04    25m  5:47.16 
288  Marcus Persson Taylor  2005  AC4905  TÄBY SIM    50m  5:52.09 
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
419  Tim Carlberg  2003  AI5503  SS04    25m  5:23.37 
527  Sten Erik Soomre  2005    MYFITNESS    50m  5:19.60 
143  Jan Salentin  2004  AT2104  SK NEPTUN    25m  5:14.56 
329  Lukas Höglund  2004  AK0904  UPSALA S    25m  5:06.11 
24  Marcus Hedlund  2002  AT1902  BOTK-RÖNN    50m  5:09.10 
138  Alex Rappoccio  2002  AY3502  SK NEPTUN    50m  5:18.74 
78  Theo Djuphammar  2005  AC6105  SK NEPTUN    25m  5:21.91 
165  Jakob Hanson  2002  AJ4902  SALA SS    25m  5:31.31 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
435  Marcus Larsson  2003  AM0903  SS04    50m  5:00.02 
331  Alexander Karlsson  2002  AQ4102  UPSALA S    25m  4:55.43 
342  Adi Ramovic  2004  AG9304  UPSALA S    25m  4:49.19 
112  Troy Kroonder  2003  AG8903  SK NEPTUN    25m  4:39.24 
493  Alexandr Sidorov  2002  AN5702  SPIF SF    25m  4:47.46 
345  Andreas Savin  2003  AG9503  UPSALA S    50m  4:54.67 
343  William Rismyhr  2004  AK5104  UPSALA S    25m  4:59.93 
312  Oskar Andersson  2003  AG6503  UPSALA S    50m  5:04.77 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
445  Leonardo Montes  2002  AN2902  SS04    25m  4:38.20 
42  Tim Hansson  2001  AM7101  FALUN    25m  4:31.87 
349  Mikael Söderberg  2003  AA9303  UPSALA S    25m  4:23.86 
238  Elliot Nyström  2002  AD6902  SÖDERTÖRN    25m  4:19.94 
333  Johan Ljunggren  2001  AN6101  UPSALA S    25m  4:22.98 
429  Leo Jakobsson  2002  AG4302  SS04    25m  4:26.21 
171  Edwin Nystrand  2002  AE8902  SALA SS    25m  4:34.02 
392  Robin Flyman  1995  BA0795  ÖSA    25m  4:38.21 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  14:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner