2018-12-13   16:31:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Polisen Head Summer Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
178  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  4:42.78   
240  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  4:44.04   
332  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  4:51.22   
89  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  4:52.45   
163  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  50 m  4:53.89   
37  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  4:55.15   
326  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  4:56.51   
233  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  4:56.76   
354  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  5:00.51   
10  44  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  5:01.17   
11  33  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  5:02.11   
12  336  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  5:02.20   
13  45  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  5:02.43   
14  536  Hugaas Fjorden Tomine  2002  Vestbyen    50 m  5:06.44   
15  459  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  50 m  5:12.00   
16  167  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  5:13.17   
17  468  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  5:17.32   
18  274  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m  5:17.59   
19  544  Monfortova Victoria  2004  VERDALA    50 m  5:20.14   
20  462  Bothe Vinona  1999  SPIF SF  BN6899  25 m  5:21.42   
21  253  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  5:21.45   
22  98  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  5:23.09   
23  327  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  50 m  5:23.93   
24  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  5:24.37   
25  43  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  5:26.08   
26  461  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  5:30.67   
27  477  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  5:32.60   
28  314  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  5:32.84   
29  394  Barnoin Ella  2002  Ö-VIKS ASS  BD7402  25 m  5:33.31   
30  88  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  5:36.62   
31  66  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  5:36.70   
32  385  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  5:36.86   
33  310  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  5:37.74   
34  135  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m  5:39.76   
35  46  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  5:42.88   
36  110  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  5:51.10   
37  115  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  5:51.24   
38  313  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  50 m  5:56.37   
39  386  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  5:58.64   
40  68  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  6:02.65   
41  267  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  6:04.62   
42  107  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  6:06.88   
43  283  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM  BH0604  25 m  6:07.60   
44  282  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  6:08.03   
45  335  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  50 m  6:11.66   
46  489  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  6:16.12   
47  290  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  6:32.76   
48  299  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  6:40.09   
49  255  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  25 m  6:41.13   
50  502  Zakeri Martinez Nerejda Nicoleta  2005  SPIF SF  AZ5405  50 m  6:51.81   
51  366  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  50 m     
52  431  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  50 m     
53  510  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
2_S
Gren 2, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
238  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  4:19.94   
333  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  4:22.98   
349  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  4:23.86   
429  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  4:26.21   
42  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  4:31.87   
171  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  4:34.02   
445  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  4:38.20   
392  Flyman Robin  1995  ÖSA  BA0795  25 m  4:38.21   
112  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  25 m  4:39.24   
10  493  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  4:47.46   
11  342  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  4:49.19   
12  345  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  4:54.67   
13  331  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  4:55.43   
14  343  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  4:59.93   
15  435  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  50 m  5:00.02   
16  312  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  5:04.77   
17  329  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  5:06.11   
18  24  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  50 m  5:09.10   
19  143  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  5:14.56   
20  138  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  5:18.74   
21  527  Soomre Sten Erik  2005  MYFITNESS    50 m  5:19.60   
22  78  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  5:21.91   
23  419  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  5:23.37   
24  165  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  5:31.31   
25  546  Monfort Nicolas  2005  VERDALA    50 m  5:35.15   
26  397  Danemyr Ståle  2002  Ö-VIKS ASS  AO0302  25 m  5:37.68   
27  65  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  5:38.92   
28  416  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  5:47.16   
29  373  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  5:48.25   
30  288  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  50 m  5:52.09   
31  169  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  50 m  6:06.14   
32  455  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  6:10.62   
33  195  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  7:48.47   
34  220  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
3_S
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
118  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  1:05.25   
476  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  1:05.58   
178  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:07.24   
396  Byström Maja  2003  Ö-VIKS ASS  BS3603  25 m  1:08.09   
176  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:08.26   
543  Steen Sigrid  1999  VESTBYEN T    50 m  1:09.51   
60  Sandström Rebecca  2003  LIDINGÖ SK  AS4803  25 m  1:10.09   
444  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  1:10.13   
289  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  1:10.45   
10  69  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:10.63   
11  230  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  25 m  1:10.79   
12  131  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:11.22   
13  432  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  1:11.30   
14  64  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  1:11.32   
15  353  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:11.38   
16  246  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:12.09   
17  487  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:12.32   
18  459  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:12.36   
19  535  Lysvoll Patricia Louise  2003  TRONDHEIM    50 m  1:12.80   
20  513  Saarep Hanna-Kristiina  2002  MYFITNESS    50 m  1:13.48   
21  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:13.49   
22  372  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  1:13.71   
23  400  Åhrström Isabel  2002  Ö-VIKS ASS  BV0802  25 m  1:13.73   
24  21  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  25 m  1:13.89   
25  376  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  1:13.91   
26  48  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:13.95   
27  177  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  1:14.12   
28  278  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:14.18   
29  326  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:14.45   
30  50  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:14.57   
31  38  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:14.74   
32  23  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  1:14.78   
33  460  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  1:14.79   
34  540  Prestmo Jensen Kristin  2000  VESTBYEN T    50 m  1:14.81   
35  152  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  1:14.86   
36  172  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:14.90   
37  43  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:15.20   
38  321  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:15.62   
39  261  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  1:16.14   
40  341  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:16.43   
41  522  Piirsalu Mirelle  2006  MYFITNESS    50 m  1:16.75   
42  193  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:16.99   
43  173  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:17.37   
44  453  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  1:17.51   
45  468  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  25 m  1:18.08   
46  495  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:18.63   
47  477  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  50 m  1:18.80   
48  219  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  25 m  1:19.21   
49  148  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:19.24   
50  355  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:19.59   
51  470  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:19.69   
52  263  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:20.33   
53  451  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  1:20.48   
54  73  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  1:20.60   
55  109  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  1:20.71   
56  520  Mardi Martina  2005  MYFITNESS    50 m  1:20.79   
57  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:20.94   
58  489  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:21.03   
59  314  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:21.25   
60  33  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  1:21.27   
61  421  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:21.28   
62  117  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  25 m  1:21.33   
63  88  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  1:22.55   
64  41  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  1:23.29   
65  337  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:23.57   
66  55  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  25 m  1:23.59   
67  438  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  1:23.80   
68  282  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:23.84   
69  95  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  1:24.12   
70  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:24.26   
71  46  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:24.85   
72  265  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:24.89   
73  252  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:24.95   
74  366  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  1:25.11   
75  428  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:25.40   
76  350  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:25.85   
77  283  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM  BH0604  25 m  1:25.87   
78  52  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  1:26.42   
79  351  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:26.46   
80  466  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  1:26.57   
81  386  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  1:26.78   
82  153  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  1:26.93   
83  255  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  25 m  1:26.94   
84  215  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  25 m  1:27.08   
85  192  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:27.37   
86  534  Punt Gretel  2005  KPS    50 m  1:27.40   
87  491  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m  1:27.53   
88  110  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  1:27.64   
89  260  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:28.02   
90  403  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  1:28.30   
91  257  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:28.33   
92  405  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  1:28.45   
93  182  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  1:28.85   
94  136  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  1:29.36   
95  141  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  1:29.38   
96  137  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  1:29.57   
97  82  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  1:29.63   
98  70  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  1:29.73   
99  309  Öström Torun  2004  TÄBY SIM  BR5604  25 m  1:29.91   
100  222  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  50 m  1:29.93   
101  411  Valenzuela Jorquera Camila  2001  ÖSMO SS  BK1601  25 m  1:30.64   
102  276  Javehed Rebecka  2006  TÄBY SIM  AI9806  25 m  1:31.45   
103  335  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:31.60   
104  379  Scuderi Beatrice  2005  VÄSBY SS  AY5805  25 m  1:32.71   
105  306  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:32.79   
106  475  Klamkin Hannah  2005  SPIF SF  BA0805  25 m  1:33.38   
107  496  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  25 m  1:33.76   
108  180  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  1:33.98   
109  471  James-Killer Lilly  2006  SPIF SF  BE8606  50 m  1:34.49   
110  284  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m  1:34.63   
111  523  Rogatkin Aila  2007  MYFITNESS    50 m  1:34.80   
112  481  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  1:36.14   
113  40  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:36.21   
114  412  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  1:36.57   
115  269  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:36.80   
116  191  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  1:36.83   
117  133  Palmquist Frida  2005  SK NEPTUN  AP7605  25 m  1:37.59   
118  116  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  25 m  1:37.90   
119  290  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  1:38.04   
120  156  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:38.57   
121  281  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:39.16   
122  330  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  1:40.41   
123  122  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  25 m  1:41.42   
124  361  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  1:42.56   
125  196  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:42.85   
126  286  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  1:42.93   
127  280  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:44.18   
128  113  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  25 m  1:44.21   
129  467  Falang Andrea  2004  SPIF SF  BX5604  50 m  1:44.99   
130  464  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  25 m  1:46.91   
131  387  Wijk Vera  2006  VÄSBY SS  AY4206  25 m  1:46.96   
132  456  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  1:47.57   
133  380  Skytt Isabelle  2005  VÄSBY SS  BE4205  25 m  1:48.41   
134  501  Wattad Sara  2006  SPIF SF  AI6206  50 m  1:49.90   
135  474  Kjellström Josefin  2005  SPIF SF  BI4205  25 m  1:51.98   
136  483  Liss-Jonsson Maya  2005  SPIF SF  BF1605  25 m  1:53.01   
137  472  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  1:53.34   
138  370  Krekula Fanny  2006  VÄSBY SS  AU8606  25 m  1:53.62   
139  104  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  1:56.78   
140  194  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  50 m     
141  197  Bäck Olivia  2007  SKK  AP7207  50 m     
142  199  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  50 m     
143  231  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  50 m     
144  258  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  50 m     
145  270  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  50 m     
146  275  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  50 m     
147  287  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  50 m     
148  364  Hafstad Josefine  2007  VÄSBY SS  AD3807  50 m     
149  383  Svahn Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  50 m     
150  548  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
538  Johansen Jonas  2002  VESTBYEN T    50 m  31.84   
39  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:05.15   
171  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:05.40   
311  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:05.95   
407  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  1:06.07   
395  Boström Anton  2001  Ö-VIKS ASS  AK0501  25 m  1:06.08   
344  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:07.42   
214  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  1:07.97   
488  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  1:08.16   
10  390  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  1:08.33   
11  342  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:10.38   
12  423  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  1:10.51   
13  539  Moldsvor Sindre  2000  VESTBYEN T    50 m  1:11.36   
14  62  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  1:13.48   
15  317  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:13.70   
16  165  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:13.76   
17  402  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  1:14.66   
18  22  Esbjörnsson Juan  2002  BOTK-RÖNN  AQ6902  50 m  1:14.76   
19  525  Prits Ralf Erik  2004  MYFITNESS    50 m  1:14.87   
20  223  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  1:15.84   
21  346  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:16.03   
22  277  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  1:16.53   
23  143  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  1:17.05   
24  328  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:17.46   
25  345  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  1:17.50   
26  232  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  1:17.93   
27  329  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:18.59   
28  312  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  1:19.08   
29  359  Dufva Christopher  2006  VÄSBY SS  AS2306  50 m  1:19.20   
30  478  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  1:19.45   
31  49  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:20.04   
32  134  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  1:20.42   
33  245  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  1:20.94   
34  343  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:21.59   
35  316  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  25 m  1:22.40   
36  531  Hunt Artur  2004  KPS    50 m  1:22.40   
37  266  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  1:23.05   
38  205  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  1:23.16   
39  80  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  25 m  1:23.25   
40  532  Heinloon Sixten  2003  KPS    50 m  1:23.50   
41  108  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  1:24.22   
42  169  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  50 m  1:24.46   
43  105  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  1:24.62   
44  99  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m  1:25.09   
45  530  Laast Rannar  2005  KPS    50 m  1:25.40   
46  397  Danemyr Ståle  2002  Ö-VIKS ASS  AO0302  50 m  1:28.65   
47  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  1:28.72   
48  24  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  25 m  1:29.16   
49  273  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  1:29.34   
50  373  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  25 m  1:29.34   
51  250  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:31.38   
52  251  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM  AR8705  25 m  1:31.89   
53  302  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  1:31.95   
54  87  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  25 m  1:32.71   
55  401  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  25 m  1:33.12   
56  57  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  1:33.49   
57  340  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:33.65   
58  175  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  1:34.30   
59  150  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  25 m  1:34.55   
60  414  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  1:35.90   
61  145  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  25 m  1:36.13   
62  201  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  1:36.58   
63  221  Hamzehnejad Alvin  2004  SÖDERTÖRN  AV9304  50 m  1:37.11   
64  325  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:37.39   
65  418  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  1:37.54   
66  183  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  1:38.23   
67  184  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  1:38.44   
68  259  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  1:38.79   
69  363  Frantz Erik  2006  VÄSBY SS  AK1106  25 m  1:38.88   
70  268  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  1:39.15   
71  198  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:42.68   
72  422  Fridsell Jakob  2005  SS04  AT4905  25 m  1:45.03   
73  264  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  25 m  1:45.74   
74  204  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  1:50.30   
75  301  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  25 m  1:55.88   
76  202  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  25 m  1:59.31   
77  90  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m     
78  174  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  50 m     
79  200  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  50 m     
80  203  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  50 m     
81  237  Nygren Niklas  2006  SÖDERTÖRN  AL1106  50 m     
82  242  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  50 m     
83  256  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  50 m     
84  262  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  50 m     
85  272  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  50 m     
86  279  Lenstad Kevin  2005  TÄBY SIM  AU3905  50 m     
87  285  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  50 m     
88  292  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  50 m     
89  297  Suves Robin  2006  TÄBY SIM  AS1306  50 m     
90  305  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  50 m     
91  308  Zhao William  2006  TÄBY SIM  AN8306  50 m     
92  369  Khattab Junes  2006  VÄSBY SS  AK0106  50 m     
93  384  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  50 m     
94  550  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  1:29.73  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
5_S
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
441  Magnusson Tova  2002  SS04  AC5802  25 m  29.27   
500  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  50 m  29.80   
476  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  50 m  30.27   
118  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  30.53   
64  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  30.61   
511  Kornet Diana  2002  MYFITNESS    50 m  30.66   
440  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  30.78   
512  Arndt Meril  2002  MYFITNESS    50 m  31.14   
332  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  31.16   
10  432  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  50 m  31.22   
11  233  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  31.30   
12  208  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  31.32   
13  176  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  31.40   
14  541  Selvik Martine  2001  VESTBYEN T    50 m  31.48   
15  461  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  50 m  31.70   
16  513  Saarep Hanna-Kristiina  2002  MYFITNESS    50 m  31.77   
17  67  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  31.98   
18  100  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  32.05   
19  396  Byström Maja  2003  Ö-VIKS ASS  BS3603  25 m  32.09   
20  391  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  32.14   
21  48  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  32.18   
22  253  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  32.33   
23  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  50 m  32.33   
24  535  Lysvoll Patricia Louise  2003  TRONDHEIM    50 m  32.52   
25  77  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  32.60   
26  399  Lehtinen Elina  2003  Ö-VIKS ASS  AN7603  25 m  32.73   
27  103  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  32.78   
28  44  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  32.84   
29  417  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  33.00   
30  457  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  33.06   
31  23  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  33.23   
32  148  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  33.34   
33  45  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  33.38   
34  355  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  33.54   
35  460  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  50 m  33.60   
36  444  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  50 m  33.65   
37  173  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  33.70   
38  228  Jönsson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BN5403  25 m  33.74   
39  172  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  33.91   
40  462  Bothe Vinona  1999  SPIF SF  BN6899  25 m  33.97   
41  81  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  34.00   
42  37  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  34.07   
43  468  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  34.10   
44  117  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m  34.18   
45  85  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  34.37   
46  470  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  34.52   
47  520  Mardi Martina  2005  MYFITNESS    50 m  34.59   
48  106  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  34.84   
49  278  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  34.85   
50  544  Monfortova Victoria  2004  VERDALA    50 m  34.86   
51  177  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  50 m  34.90   
52  261  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  35.41   
53  188  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  50 m  35.47   
54  517  Sikk Aliise  2003  MYFITNESS    50 m  35.54   
55  167  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  35.56   
56  411  Valenzuela Jorquera Camila  2001  ÖSMO SS  BK1601  50 m  35.58   
57  52  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  35.60   
58  274  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  35.65   
59  115  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  35.69   
60  149  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  35.77   
61  209  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  35.84   
62  33  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  35.90   
63  453  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  36.03   
64  326  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  36.12   
65  336  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  36.14   
66  327  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  50 m  36.16   
67  487  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  36.20   
68  466  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  36.42   
69  136  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  36.48   
70  341  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  36.54   
71  224  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  36.78   
72  43  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  36.79   
73  438  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  50 m  36.80   
74  394  Barnoin Ella  2002  Ö-VIKS ASS  BD7402  25 m  36.88   
75  497  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  36.93   
76  46  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  36.96   
77  540  Prestmo Jensen Kristin  2000  VESTBYEN T    50 m  37.11   
78  385  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  50 m  37.12   
79  267  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  37.37   
80  495  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  37.37   
81  114  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  37.38   
82  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  50 m  37.47   
83  405  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  37.55   
84  400  Åhrström Isabel  2002  Ö-VIKS ASS  BV0802  25 m  37.56   
85  515  Kase Krislin  2002  MYFITNESS    50 m  37.65   
86  310  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  37.78   
87  218  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m  37.82   
88  98  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  37.84   
89  482  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  37.90   
90  59  Kutsenko Katja  2004  LIDINGÖ SK  AT5404  25 m  37.92   
91  73  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  37.95   
92  403  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  37.96   
93  337  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  50 m  38.07   
94  353  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  38.35   
95  494  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  25 m  38.44   
96  109  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  38.45   
97  252  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  38.56   
98  135  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  50 m  38.62   
99  263  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  38.82   
100  309  Öström Torun  2004  TÄBY SIM  BR5604  25 m  38.86   
101  153  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  38.88   
102  428  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  39.22   
103  95  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  39.42   
104  66  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  39.43   
105  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  39.44   
106  141  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  39.45   
107  79  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m  39.47   
108  518  Mandmaa Ronja  2004  MYFITNESS    50 m  39.55   
109  260  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  39.67   
110  137  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  39.69   
111  366  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  50 m  40.30   
112  542  Viken Refseth Ada  2004  VESTBYEN T    50 m  40.35   
113  412  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  40.48   
114  321  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  40.49   
115  379  Scuderi Beatrice  2005  VÄSBY SS  AY5805  25 m  40.69   
116  545  Bengtsson Liv  2005  VERDALA    50 m  40.95   
117  313  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  40.97   
118  490  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  50 m  41.72   
119  182  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  41.75   
120  514  Michaels Helena Maria  2002  MYFITNESS    50 m  41.82   
121  480  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  25 m  41.84   
122  481  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  41.98   
123  133  Palmquist Frida  2005  SK NEPTUN  AP7605  25 m  42.09   
124  257  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  42.26   
125  31  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  42.32   
126  519  Rasmann Simona  2004  MYFITNESS    50 m  42.36   
127  113  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  50 m  42.50   
128  284  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m  42.54   
129  116  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  50 m  42.76   
130  185  Bäckström Linnea  2006  SKURU IK  AH8806  25 m  43.12   
131  222  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  50 m  43.14   
132  192  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  43.15   
133  55  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  25 m  43.81   
134  420  Dicander Tove  2005  SS04  BI0805  50 m  43.81   
135  107  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  43.89   
136  496  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  50 m  43.96   
137  83  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  25 m  44.26   
138  383  Svahn Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  44.42   
139  180  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  44.47   
140  491  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  50 m  44.70   
141  386  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  44.76   
142  191  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  45.07   
143  351  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  45.28   
144  456  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  46.63   
145  122  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  25 m  46.72   
146  265  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  50 m  46.84   
147  472  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  46.91   
148  509  Madar Kirke  2007  MYFITNESS    50 m  47.13   
149  361  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  47.25   
150  335  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  50 m  47.54   
151  471  James-Killer Lilly  2006  SPIF SF  BE8606  50 m  47.65   
152  464  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  50 m  48.37   
153  231  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  25 m  48.62   
154  258  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  48.74   
155  330  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  48.78   
156  501  Wattad Sara  2006  SPIF SF  AI6206  25 m  48.80   
157  521  Solovjova Katarina Viktoria  2005  MYFITNESS    50 m  49.50   
158  280  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  51.04   
159  281  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  53.11   
160  86  Ericsson Tilda  2006  SK NEPTUN  AR9806  25 m  53.54   
161  299  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  54.41   
162  119  Lundström Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  25 m  54.80   
163  306  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  50 m  56.21   
164  96  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  25 m  59.15   
165  144  Skalin Lova  2006  SK NEPTUN  BB8406  25 m  1:04.04   
166  30  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  50 m     
167  74  Brodd Molly  2008  SK NEPTUN  AF1208  50 m     
168  94  Forsmark Frida  2008  SK NEPTUN  AF8208  50 m     
169  130  Niklasson Lea  2004  SK NEPTUN  BX6804  50 m     
170  154  Wallqvist Vivyan  2007  SK NEPTUN  AO1207  50 m     
171  197  Bäck Olivia  2007  SKK  AP7207  50 m     
172  219  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m     
173  241  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  50 m     
174  270  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  50 m     
175  275  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  50 m     
176  304  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  50 m     
177  467  Falang Andrea  2004  SPIF SF  BX5604  50 m     
178  474  Kjellström Josefin  2005  SPIF SF  BI4205  50 m     
179  483  Liss-Jonsson Maya  2005  SPIF SF  BF1605  50 m     
180  484  Markowicz LIndén Andrea  2004  SPIF SF  BS7804  50 m     
181  498  Uthayathas Maanasha  2005  SPIF SF  AX9805  50 m     
182  510  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  50 m    EFT 
183  548  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  50 m    EFT 
184  549  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
6_S
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
537  Johansen Thomas  1999  VESTBYEN T    50 m  27.49   
465  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  27.63   
39  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  27.76   
166  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  27.83   
238  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  27.92   
486  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  27.92   
311  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  27.95   
445  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  28.17   
344  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  50 m  28.52   
10  92  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  28.89   
11  390  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  28.90   
12  125  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  29.10   
13  227  Jändel Viktor  1996  SÖDERTÖRN  AV6196  25 m  29.10   
14  463  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  29.19   
15  349  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  50 m  29.40   
16  171  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  29.48   
17  392  Flyman Robin  1995  ÖSA  BA0795  25 m  29.54   
18  429  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  29.55   
19  226  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  29.71   
20  42  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  29.79   
21  424  Hennert Lars  1961  SS04  AA5561  25 m  30.46   
22  408  Mardeni Zain  2001  ÖSMO SS  AY0501  50 m  30.67   
23  165  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  30.97   
24  214  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  50 m  31.00   
25  317  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  31.29   
26  333  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  31.46   
27  139  Rasmuson Karl Johan  2001  SK NEPTUN  AT0901  50 m  31.47   
28  239  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  31.65   
29  485  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  25 m  31.74   
30  524  Aloe Robin  2000  MYFITNESS    50 m  32.00   
31  207  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  50 m  32.22   
32  331  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  50 m  32.24   
33  62  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  32.82   
34  425  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  50 m  33.02   
35  402  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  50 m  33.06   
36  346  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  33.12   
37  478  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  33.40   
38  220  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  33.90   
39  398  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  34.41   
40  433  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  34.43   
41  539  Moldsvor Sindre  2000  VESTBYEN T    50 m  34.46   
42  288  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  25 m  35.04   
43  416  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  35.10   
44  529  Kuljus Lars  2005  KPS    50 m  35.11   
45  245  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  35.18   
46  345  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  25 m  35.36   
47  186  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  35.65   
48  342  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  35.66   
49  316  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  50 m  35.73   
50  419  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  35.73   
51  87  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  35.78   
52  223  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  50 m  36.07   
53  359  Dufva Christopher  2006  VÄSBY SS  AS2306  50 m  36.45   
54  312  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  36.68   
55  277  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  36.72   
56  266  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  36.74   
57  232  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  37.02   
58  105  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m  37.29   
59  343  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  50 m  37.32   
60  169  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  50 m  37.65   
61  65  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  37.73   
62  401  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  38.15   
63  546  Monfort Nicolas  2005  VERDALA    50 m  38.64   
64  134  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  38.70   
65  328  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  39.43   
66  108  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  39.45   
67  329  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  50 m  39.54   
68  57  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  40.08   
69  455  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  40.22   
70  235  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  40.58   
71  373  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  40.71   
72  547  Pratt Sebastian  2004  VERDALA    50 m  41.21   
73  526  Angerjas Asmo  2004  MYFITNESS    50 m  41.34   
74  242  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  41.37   
75  268  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  41.57   
76  250  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  42.56   
77  150  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  42.57   
78  243  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  42.73   
79  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  42.95   
80  256  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  25 m  43.60   
81  200  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  43.61   
82  530  Laast Rannar  2005  KPS    50 m  43.90   
83  184  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  44.04   
84  418  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  44.73   
85  262  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  44.85   
86  145  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  50 m  44.93   
87  201  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  45.43   
88  205  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  46.99   
89  340  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  47.10   
90  325  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  48.17   
91  273  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  49.93   
92  190  Malmfors Isak  2005  SKURU IK  AI8705  25 m  50.41   
93  414  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  51.30   
94  183  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  51.92   
95  204  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  51.92   
96  458  Arslan Mikail  2005  SPIF SF  AH9305  25 m  52.24   
97  195  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  50 m  54.81   
98  97  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m     
99  132  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  50 m     
100  142  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m     
101  202  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  50 m     
102  217  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  50 m     
103  221  Hamzehnejad Alvin  2004  SÖDERTÖRN  AV9304  50 m     
104  264  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  50 m     
105  272  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  50 m     
106  550  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  44.79  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
7_S
Gren 7, 4X50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
34  Botk-Rönn Damer  BOTK-RÖNN    25 m  2:01.97   
249  Södertörn Damer  SÖDERTÖRN    50 m  2:03.14   
157  SK Neptun Damer  SK NEPTUN    25 m  2:04.76   
504  Polisen 1  SPIF SF    50 m     
505  Polisen 2  SPIF SF    50 m     
506  Polisen 3  SPIF SF    50 m     
551  Uppsala Lag 1  UPSALA S    50 m     
552  Upsala Lag 2  UPSALA S    50 m     
553  Polisen 4  SPIF SF    50 m     
10  554  Polisen 5  SPIF SF    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
8_S
Gren 8, 4X50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
35  Botk-Rönn Herrar  BOTK-RÖNN    25 m  1:50.84   
505  Polisen 2  SPIF SF    50 m  2:00.10   
160  SK Neptun Herrar  SK NEPTUN    25 m  2:05.54   
504  Polisen 1  SPIF SF    50 m     
506  Polisen 3  SPIF SF    50 m     
551  Uppsala Lag 1  UPSALA S    50 m     
552  Upsala Lag 2  UPSALA S    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
9_S
Gren 9, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
118  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  2:26.96   
178  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  2:32.32   
469  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  2:32.76   
332  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:34.88   
69  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:37.15   
89  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  2:37.76   
376  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  2:38.18   
151  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  2:38.19   
459  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  2:39.36   
10  131  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  2:39.44   
11  536  Hugaas Fjorden Tomine  2002  Vestbyen    50 m  2:40.13   
12  444  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  2:40.46   
13  37  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:40.69   
14  326  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:41.28   
15  61  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  2:41.63   
16  81  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  2:41.66   
17  45  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  2:41.79   
18  354  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:41.80   
19  44  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:42.20   
20  462  Bothe Vinona  1999  SPIF SF  BN6899  25 m  2:42.23   
21  460  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  2:42.35   
22  457  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  2:42.39   
23  77  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  2:42.50   
24  85  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:43.17   
25  353  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  2:43.23   
26  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:43.86   
27  100  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  2:44.37   
28  336  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  2:45.43   
29  43  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  2:46.28   
30  341  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  2:46.48   
31  148  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  2:46.78   
32  468  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  2:47.03   
33  152  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  2:47.92   
34  540  Prestmo Jensen Kristin  2000  VESTBYEN T    50 m  2:48.48   
35  461  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  2:48.87   
36  23  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  2:48.97   
37  253  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  2:49.67   
38  495  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  2:49.90   
39  73  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  2:50.69   
40  167  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  2:51.65   
41  98  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  2:52.25   
42  438  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  2:52.41   
43  209  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  2:52.64   
44  337  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  2:53.31   
45  499  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  2:53.35   
46  385  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  2:53.38   
47  33  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  2:54.38   
48  355  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  2:55.12   
49  274  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m  2:55.37   
50  451  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  2:55.73   
51  109  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  2:56.39   
52  88  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  2:56.79   
53  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  2:57.78   
54  54  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  2:58.81   
55  278  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  2:58.88   
56  411  Valenzuela Jorquera Camila  2001  ÖSMO SS  BK1601  25 m  2:59.39   
57  110  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  3:00.03   
58  405  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  3:00.04   
59  66  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  3:00.64   
60  477  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  3:01.82   
61  313  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  3:02.21   
62  135  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  50 m  3:02.24   
63  310  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:02.25   
64  168  Lithell Anna  2001  SALA SS  BD4201  25 m  3:02.70   
65  347  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  3:02.91   
66  46  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  3:03.25   
67  82  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  3:03.28   
68  428  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  3:03.77   
69  366  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  3:03.82   
70  95  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  3:03.85   
71  497  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  3:05.57   
72  141  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  3:06.82   
73  136  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  3:07.97   
74  267  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  25 m  3:08.00   
75  257  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  3:08.03   
76  192  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  3:08.65   
77  482  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m  3:09.85   
78  55  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  50 m  3:11.55   
79  431  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  3:11.93   
80  137  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  3:12.77   
81  309  Öström Torun  2004  TÄBY SIM  BR5604  25 m  3:13.29   
82  153  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  3:14.26   
83  56  Glifberg Elin  2004  LIDINGÖ SK  AW4804  25 m  3:14.90   
84  282  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  3:14.98   
85  71  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  25 m  3:15.50   
86  480  Lindqvist Matilda  2004  SPIF SF  BK9204  50 m  3:17.62   
87  265  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  3:17.94   
88  107  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  3:19.39   
89  254  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  3:20.83   
90  306  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  3:22.79   
91  335  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  3:24.63   
92  409  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  3:25.40   
93  269  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  3:27.24   
94  290  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  3:36.96   
95  26  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m     
96  304  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  50 m     
97  510  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  50 m    EFT 
98  548  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
10_S
Gren 10, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
76  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  2:17.76   
166  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  2:18.18   
463  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  2:19.89   
171  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  2:22.15   
445  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  2:22.15   
170  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:22.16   
538  Johansen Jonas  2002  VESTBYEN T    50 m  2:25.97   
407  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  2:26.48   
125  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  2:28.09   
10  214  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  50 m  2:32.01   
11  333  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  2:33.41   
12  342  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  50 m  2:33.86   
13  75  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m  2:34.64   
14  488  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  2:35.72   
15  42  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:35.79   
16  78  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  2:36.30   
17  317  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:37.54   
18  126  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  2:38.89   
19  62  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  2:39.33   
20  331  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  2:39.71   
21  288  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  25 m  2:42.66   
22  345  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  2:43.71   
23  478  Lewander Axel  2004  SPIF SF  AI7304  25 m  2:44.10   
24  524  Aloe Robin  2000  MYFITNESS    50 m  2:44.11   
25  408  Mardeni Zain  2001  ÖSMO SS  AY0501  25 m  2:45.18   
26  245  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  2:45.30   
27  485  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  25 m  2:45.54   
28  435  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  2:45.85   
29  419  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  2:46.85   
30  312  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  2:48.81   
31  402  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  2:48.82   
32  220  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  2:49.05   
33  138  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m  2:49.36   
34  343  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  2:49.70   
35  232  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  2:49.77   
36  65  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  2:50.08   
37  329  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  2:50.56   
38  433  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  2:52.05   
39  328  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  2:53.34   
40  80  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  25 m  2:54.52   
41  186  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  2:55.02   
42  165  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  2:58.10   
43  143  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  2:58.84   
44  316  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  50 m  2:59.67   
45  29  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  3:00.04   
46  169  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  3:07.35   
47  373  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  3:08.96   
48  546  Monfort Nicolas  2005  VERDALA    50 m  3:10.34   
49  99  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m  3:11.17   
50  340  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  3:14.36   
51  57  Jelagin Maxim  2005  LIDINGÖ SK  AJ9505  25 m  3:15.75   
52  324  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  3:17.57   
53  134  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  50 m  3:20.69   
54  273  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  3:21.52   
55  323  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  3:25.21   
56  401  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  25 m  3:28.02   
57  268  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  50 m     
58  550  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  3:24.92  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
11_S
Gren 11, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
476  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  25 m  31.26   
543  Steen Sigrid  1999  VESTBYEN T    50 m  31.75   
176  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  31.79   
118  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  31.91   
178  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  32.32   
396  Byström Maja  2003  Ö-VIKS ASS  BS3603  25 m  32.32   
289  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  32.54   
513  Saarep Hanna-Kristiina  2002  MYFITNESS    50 m  33.02   
432  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  33.23   
10  353  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  33.31   
11  444  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  33.35   
12  23  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  33.42   
13  400  Åhrström Isabel  2002  Ö-VIKS ASS  BV0802  25 m  33.64   
14  69  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  33.67   
15  224  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  33.69   
16  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  33.74   
17  131  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  33.78   
18  233  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  33.86   
19  21  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  25 m  33.92   
20  278  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  34.12   
21  535  Lysvoll Patricia Louise  2003  TRONDHEIM    50 m  34.14   
22  487  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  34.42   
23  50  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  34.50   
24  38  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  34.66   
25  460  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  25 m  34.96   
26  449  Reuterskiöld Henny  1999  SS04  BB1499  25 m  35.11   
27  321  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  35.31   
28  326  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  35.33   
29  520  Mardi Martina  2005  MYFITNESS    50 m  35.36   
30  541  Selvik Martine  2001  VESTBYEN T    50 m  35.42   
31  246  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  35.43   
32  177  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  35.46   
33  522  Piirsalu Mirelle  2006  MYFITNESS    50 m  35.73   
34  376  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  50 m  35.78   
35  540  Prestmo Jensen Kristin  2000  VESTBYEN T    50 m  35.79   
36  261  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  36.06   
37  152  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  50 m  36.09   
38  43  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  36.26   
39  172  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  36.33   
40  77  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  36.39   
41  193  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  36.42   
42  453  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  36.66   
43  100  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  36.82   
44  355  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  36.84   
45  451  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  37.10   
46  371  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  37.38   
47  519  Rasmann Simona  2004  MYFITNESS    50 m  37.42   
48  55  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  25 m  37.45   
49  489  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  37.61   
50  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  37.63   
51  417  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  37.64   
52  314  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  50 m  37.71   
53  477  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  37.73   
54  450  Rudin Ida  2001  SS04  AO5801  25 m  37.99   
55  41  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  38.02   
56  421  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  38.21   
57  173  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  38.34   
58  394  Barnoin Ella  2002  Ö-VIKS ASS  BD7402  25 m  38.46   
59  263  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  38.54   
60  54  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  25 m  38.66   
61  222  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  38.75   
62  438  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  38.86   
63  98  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  38.88   
64  468  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  38.97   
65  219  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  25 m  39.17   
66  341  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  39.22   
67  46  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  39.26   
68  337  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  50 m  39.30   
69  533  Pae Laura  2007  KPS    50 m  39.40   
70  182  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  39.46   
71  51  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  39.54   
72  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  39.81   
73  366  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  39.94   
74  52  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  40.10   
75  466  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  40.14   
76  33  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  40.17   
77  518  Mandmaa Ronja  2004  MYFITNESS    50 m  40.19   
78  236  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  40.39   
79  252  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  40.42   
80  322  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  40.42   
81  350  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  40.61   
82  59  Kutsenko Katja  2004  LIDINGÖ SK  AT5404  25 m  40.67   
83  53  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  50 m  40.69   
84  283  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM  BH0604  25 m  40.93   
85  31  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  25 m  41.09   
86  293  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  41.19   
87  58  Järvinen Linda  2003  LIDINGÖ SK  CB6803  25 m  41.30   
88  260  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  41.43   
89  471  James-Killer Lilly  2006  SPIF SF  BE8606  50 m  41.67   
90  275  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  25 m  42.16   
91  255  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  25 m  42.33   
92  351  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  50 m  42.40   
93  412  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  42.55   
94  452  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  42.60   
95  410  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  42.67   
96  70  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  25 m  42.70   
97  335  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  42.76   
98  180  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  42.79   
99  405  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  42.80   
100  509  Madar Kirke  2007  MYFITNESS    50 m  42.90   
101  79  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  42.91   
102  496  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  50 m  42.97   
103  383  Svahn Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  43.25   
104  191  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  43.57   
105  40  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  43.77   
106  315  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  44.05   
107  56  Glifberg Elin  2004  LIDINGÖ SK  AW4804  25 m  44.31   
108  413  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  44.39   
109  379  Scuderi Beatrice  2005  VÄSBY SS  AY5805  25 m  44.41   
110  218  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m  44.56   
111  185  Bäckström Linnea  2006  SKURU IK  AH8806  25 m  44.92   
112  189  Hägbom Tilda  2005  SKURU IK  AI5205  25 m  44.93   
113  116  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  25 m  45.04   
114  231  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  25 m  45.05   
115  481  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  45.12   
116  482  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  45.16   
117  241  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  25 m  45.29   
118  534  Punt Gretel  2005  KPS    50 m  45.30   
119  356  Areblad Hanna  2007  VÄSBY SS  AH6607  25 m  45.41   
120  122  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  25 m  45.42   
121  427  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  45.48   
122  156  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  45.78   
123  348  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  45.80   
124  380  Skytt Isabelle  2005  VÄSBY SS  BE4205  25 m  45.85   
125  258  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  46.05   
126  334  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  46.19   
127  307  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  25 m  46.27   
128  83  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  25 m  46.28   
129  196  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  46.37   
130  475  Klamkin Hannah  2005  SPIF SF  BA0805  25 m  46.56   
131  113  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  25 m  46.65   
132  330  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  46.65   
133  456  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  46.85   
134  133  Palmquist Frida  2005  SK NEPTUN  AP7605  50 m  46.86   
135  434  Krans Cecilia  2005  SS04  BL4805  25 m  46.92   
136  437  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  46.95   
137  299  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  47.00   
138  464  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  25 m  47.27   
139  502  Zakeri Martinez Nerejda Nicoleta  2005  SPIF SF  AZ5405  25 m  47.74   
140  286  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  47.87   
141  498  Uthayathas Maanasha  2005  SPIF SF  AX9805  25 m  47.99   
142  74  Brodd Molly  2008  SK NEPTUN  AF1208  25 m  48.49   
143  521  Solovjova Katarina Viktoria  2005  MYFITNESS    50 m  48.77   
144  467  Falang Andrea  2004  SPIF SF  BX5604  50 m  48.90   
145  281  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  49.05   
146  280  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  49.13   
147  364  Hafstad Josefine  2007  VÄSBY SS  AD3807  25 m  49.14   
148  94  Forsmark Frida  2008  SK NEPTUN  AF8208  25 m  49.21   
149  199  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  49.37   
150  472  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  49.37   
151  361  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  49.95   
152  187  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m  50.29   
153  127  Nelin Idun  2008  SK NEPTUN  AF7208  25 m  50.39   
154  370  Krekula Fanny  2006  VÄSBY SS  AU8606  25 m  50.77   
155  104  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  51.34   
156  426  Hörberg Amanda  2006  SS04  BB8806  25 m  51.42   
157  367  Karls Fanny  2007  VÄSBY SS  AD1407  25 m  51.47   
158  86  Ericsson Tilda  2006  SK NEPTUN  AR9806  25 m  51.78   
159  128  Nelin Mira  2006  SK NEPTUN  BB3606  25 m  51.99   
160  483  Liss-Jonsson Maya  2005  SPIF SF  BF1605  25 m  52.85   
161  474  Kjellström Josefin  2005  SPIF SF  BI4205  50 m  52.86   
162  123  Malmqvist Felicia  2008  SK NEPTUN  AF0408  25 m  52.95   
163  484  Markowicz LIndén Andrea  2004  SPIF SF  BS7804  25 m  53.13   
164  96  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  25 m  53.21   
165  197  Bäck Olivia  2007  SKK  AP7207  25 m  54.12   
166  144  Skalin Lova  2006  SK NEPTUN  BB8406  25 m  54.90   
167  154  Wallqvist Vivyan  2007  SK NEPTUN  AO1207  25 m  55.51   
168  129  Nerman Irma  2007  SK NEPTUN  AN8807  25 m  55.60   
169  492  Rhybrink Thyra  2002  SPIF SF  BY3402  50 m  56.05   
170  194  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  56.46   
171  119  Lundström Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  25 m  56.55   
172  147  Strömberg Olivia  2007  SK NEPTUN  AO4207  25 m  57.95   
173  360  Edin Ängla  2006  VÄSBY SS  BE2606  25 m  59.47   
174  130  Niklasson Lea  2004  SK NEPTUN  BX6804  50 m     
175  549  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
12_S
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
311  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  29.90   
39  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  29.95   
465  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  29.96   
164  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  30.36   
171  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  30.58   
395  Boström Anton  2001  Ö-VIKS ASS  AK0501  25 m  31.22   
390  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  31.72   
214  Camacho Alexis  2001  SÖDERTÖRN  AE5301  25 m  31.81   
429  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  32.04   
10  22  Esbjörnsson Juan  2002  BOTK-RÖNN  AQ6902  25 m  32.57   
11  239  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  32.79   
12  342  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  50 m  33.00   
13  423  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  33.40   
14  488  Niring Gustav  2004  SPIF SF  AE6304  25 m  33.42   
15  525  Prits Ralf Erik  2004  MYFITNESS    50 m  33.43   
16  436  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  33.85   
17  102  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  25 m  33.90   
18  539  Moldsvor Sindre  2000  VESTBYEN T    50 m  33.98   
19  165  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  34.12   
20  346  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  34.34   
21  317  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  34.36   
22  328  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  50 m  34.70   
23  207  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  50 m  35.41   
24  345  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  35.62   
25  493  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  35.68   
26  277  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  35.73   
27  359  Dufva Christopher  2006  VÄSBY SS  AS2306  50 m  35.80   
28  244  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  35.83   
29  312  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  36.66   
30  232  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  36.88   
31  419  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  36.95   
32  329  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  50 m  37.02   
33  155  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  25 m  37.16   
34  266  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  38.01   
35  49  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  38.09   
36  416  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  38.30   
37  532  Heinloon Sixten  2003  KPS    50 m  38.40   
38  20  Apaza Cutile Raul  2000  BOTK-RÖNN  AV5500  25 m  38.77   
39  169  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  38.89   
40  531  Hunt Artur  2004  KPS    50 m  39.60   
41  527  Soomre Sten Erik  2005  MYFITNESS    50 m  39.63   
42  108  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  40.16   
43  84  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  40.18   
44  343  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  40.35   
45  105  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  40.54   
46  24  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  25 m  40.62   
47  397  Danemyr Ståle  2002  Ö-VIKS ASS  AO0302  50 m  40.63   
48  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  25 m  40.65   
49  414  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  40.67   
50  398  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  50 m  40.98   
51  547  Pratt Sebastian  2004  VERDALA    50 m  41.07   
52  242  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  41.48   
53  201  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  41.55   
54  243  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  41.58   
55  455  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  42.04   
56  530  Laast Rannar  2005  KPS    50 m  42.30   
57  217  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  42.34   
58  250  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  42.85   
59  150  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  25 m  43.10   
60  340  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  43.25   
61  97  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  25 m  43.70   
62  90  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m  43.74   
63  205  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  43.87   
64  235  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  43.95   
65  184  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  44.50   
66  142  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  25 m  44.56   
67  198  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  44.60   
68  183  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  44.62   
69  363  Frantz Erik  2006  VÄSBY SS  AK1106  25 m  44.70   
70  325  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  44.89   
71  324  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  45.67   
72  200  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  45.70   
73  99  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m  45.96   
74  203  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  46.12   
75  447  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  46.15   
76  323  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  46.19   
77  229  Karlsson Moritz  2008  SÖDERTÖRN  AC8908  25 m  46.77   
78  145  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  25 m  47.04   
79  237  Nygren Niklas  2006  SÖDERTÖRN  AL1106  25 m  47.12   
80  175  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  47.35   
81  384  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  25 m  47.81   
82  422  Fridsell Jakob  2005  SS04  AT4905  25 m  47.84   
83  458  Arslan Mikail  2005  SPIF SF  AH9305  25 m  48.46   
84  375  Pettersson Jacob  2008  VÄSBY SS  AA5908  25 m  48.76   
85  190  Malmfors Isak  2005  SKURU IK  AI8705  25 m  48.95   
86  339  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  50.40   
87  204  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  50.66   
88  93  Forsberg Meinhart William  2007  SK NEPTUN  AF1707  25 m  51.70   
89  358  Dua Ansh  2005  VÄSBY SS  AO5505  25 m  52.37   
90  202  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  25 m  52.67   
91  174  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  25 m  53.27   
92  291  Seel Jesper  2006  TÄBY SIM  AN9306  25 m  53.45   
93  132  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  25 m  58.11   
94  295  SUN Yichen  2007  TÄBY SIM  AK8707  50 m     
95  301  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  50 m     
96  368  Kavlashvili Nika  2005  VÄSBY SS  AK2305  50 m     
97  369  Khattab Junes  2006  VÄSBY SS  AK0106  50 m     
98  374  Peterson Milo  2009  VÄSBY SS  AB4909  50 m     
99  382  Sundgren Casper  2006  VÄSBY SS  AP8706  50 m     
100  528  Norlin Felix  2005  SKK  AS6705  50 m     
101  550  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  37.47  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
13_S
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
441  Magnusson Tova  2002  SS04  AC5802  25 m  1:00.85   
216  Colic Saliha  2003  SÖDERTÖRN  AX8803  25 m  1:00.97   
230  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  25 m  1:02.05   
178  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:02.07   
233  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  1:02.21   
240  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  1:02.49   
449  Reuterskiöld Henny  1999  SS04  BB1499  25 m  1:02.61   
163  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  1:02.64   
111  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  1:02.86   
10  469  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:03.12   
11  151  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  1:03.60   
12  372  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  1:03.63   
13  103  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:03.72   
14  176  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:03.76   
15  332  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:03.92   
16  512  Arndt Meril  2002  MYFITNESS    50 m  1:03.92   
17  289  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  1:04.17   
18  396  Byström Maja  2003  Ö-VIKS ASS  BS3603  25 m  1:04.27   
19  146  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  1:04.61   
20  336  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  1:04.62   
21  399  Lehtinen Elina  2003  Ö-VIKS ASS  AN7603  25 m  1:04.64   
22  511  Kornet Diana  2002  MYFITNESS    50 m  1:05.06   
23  131  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:05.12   
24  44  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:05.27   
25  459  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:05.34   
26  38  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:05.52   
27  274  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  1:05.52   
28  48  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:05.55   
29  69  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  1:05.73   
30  177  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  1:05.83   
31  45  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:05.89   
32  172  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:05.91   
33  208  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  50 m  1:06.05   
34  23  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  1:06.09   
35  106  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:06.13   
36  461  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  25 m  1:06.17   
37  353  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:06.22   
38  81  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  1:06.43   
39  487  Niring Cornelia  2002  SPIF SF  AY3202  25 m  1:06.50   
40  234  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  50 m  1:06.55   
41  37  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:06.64   
42  544  Monfortova Victoria  2004  VERDALA    50 m  1:07.31   
43  61  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  1:07.38   
44  326  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:07.44   
45  253  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:07.47   
46  391  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  1:07.54   
47  21  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  25 m  1:07.60   
48  432  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  1:07.93   
49  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:08.05   
50  224  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:08.14   
51  33  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  1:08.29   
52  41  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  1:08.38   
53  167  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:08.43   
54  468  Fogelsjöö Elsa  2003  SPIF SF  AX0403  50 m  1:08.68   
55  173  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:08.72   
56  193  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:08.73   
57  477  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  1:08.89   
58  261  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  1:09.11   
59  152  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  1:09.16   
60  314  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:09.24   
61  371  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  1:09.33   
62  355  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:09.41   
63  248  Åkerman Josefine  2004  SÖDERTÖRN  BL3404  25 m  1:09.51   
64  400  Åhrström Isabel  2002  Ö-VIKS ASS  BV0802  25 m  1:09.52   
65  417  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:09.57   
66  321  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:09.68   
67  394  Barnoin Ella  2002  Ö-VIKS ASS  BD7402  25 m  1:09.77   
68  43  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:09.96   
69  168  Lithell Anna  2001  SALA SS  BD4201  25 m  1:10.04   
70  51  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  1:10.11   
71  212  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  1:10.30   
72  385  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  1:10.33   
73  536  Hugaas Fjorden Tomine  2002  Vestbyen    50 m  1:10.38   
74  219  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  1:10.48   
75  405  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  1:10.55   
76  495  Söderström Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:10.56   
77  341  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  1:10.61   
78  188  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:10.63   
79  347  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:10.76   
80  117  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  25 m  1:10.84   
81  327  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:10.85   
82  517  Sikk Aliise  2003  MYFITNESS    50 m  1:11.01   
83  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:11.19   
84  499  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  25 m  1:11.39   
85  115  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  1:11.50   
86  46  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:11.67   
87  542  Viken Refseth Ada  2004  VESTBYEN T    50 m  1:11.67   
88  337  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:11.74   
89  450  Rudin Ida  2001  SS04  AO5801  25 m  1:11.94   
90  489  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  1:12.16   
91  411  Valenzuela Jorquera Camila  2001  ÖSMO SS  BK1601  25 m  1:12.17   
92  263  Franks Louise  2005  TÄBY SIM  AG7605  25 m  1:12.23   
93  73  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  1:12.49   
94  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:12.64   
95  428  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:12.95   
96  438  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  1:12.97   
97  322  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  1:13.02   
98  109  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  1:13.15   
99  515  Kase Krislin  2002  MYFITNESS    50 m  1:13.15   
100  310  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  50 m  1:13.16   
101  54  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  1:13.42   
102  135  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  50 m  1:13.53   
103  267  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  50 m  1:13.53   
104  516  Ritson Grette-Helery  2003  MYFITNESS    50 m  1:13.59   
105  66  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  1:13.67   
106  431  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  1:13.91   
107  481  Lindqvist Sofia  2004  SPIF SF  BK3404  25 m  1:14.01   
108  313  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:14.05   
109  114  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  1:14.08   
110  218  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m  1:14.11   
111  192  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:14.17   
112  497  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  1:14.23   
113  53  Staaf Ebba-Lotta  2004  HARNÄS SKU  BO6404  25 m  1:14.36   
114  215  Camacho Felicia  2004  SÖDERTÖRN  BL9404  25 m  1:14.46   
115  141  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  1:14.47   
116  31  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  25 m  1:14.87   
117  350  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:15.30   
118  236  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  50 m  1:15.34   
119  59  Kutsenko Katja  2004  LIDINGÖ SK  AT5404  25 m  1:15.40   
120  453  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  1:15.49   
121  88  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  1:15.66   
122  257  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:15.70   
123  52  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  1:15.88   
124  137  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  1:15.97   
125  153  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  50 m  1:15.98   
126  95  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  1:16.01   
127  68  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  1:16.15   
128  335  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:16.21   
129  254  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:16.26   
130  315  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:16.26   
131  265  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:16.36   
132  410  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  1:16.44   
133  494  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  25 m  1:16.59   
134  545  Bengtsson Liv  2005  VERDALA    50 m  1:16.65   
135  282  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:16.74   
136  82  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  1:16.77   
137  482  Lindström Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m  1:16.88   
138  293  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:16.94   
139  466  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  50 m  1:16.94   
140  110  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  1:16.96   
141  149  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  1:16.98   
142  366  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  1:17.12   
143  182  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  1:17.21   
144  252  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:17.61   
145  58  Järvinen Linda  2003  LIDINGÖ SK  CB6803  50 m  1:17.65   
146  79  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  1:17.66   
147  309  Öström Torun  2004  TÄBY SIM  BR5604  25 m  1:17.74   
148  284  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m  1:18.05   
149  260  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:18.28   
150  55  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  25 m  1:19.30   
151  71  Blix Grimaldi Melanie  2005  SK NEPTUN  AQ8605  25 m  1:19.57   
152  520  Mardi Martina  2005  MYFITNESS    50 m  1:20.19   
153  56  Glifberg Elin  2004  LIDINGÖ SK  AW4804  25 m  1:20.59   
154  412  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  1:20.95   
155  136  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  1:20.96   
156  502  Zakeri Martinez Nerejda Nicoleta  2005  SPIF SF  AZ5405  25 m  1:21.09   
157  409  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  1:21.40   
158  283  Malmström Irma  2004  TÄBY SIM  BH0604  25 m  1:21.42   
159  70  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  1:21.50   
160  116  Lofter Sara  2006  SK NEPTUN  AS2806  25 m  1:21.56   
161  113  Kuhlin Jessica  2006  SK NEPTUN  AQ8606  25 m  1:21.76   
162  222  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  50 m  1:22.00   
163  490  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  25 m  1:22.43   
164  40  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:22.56   
165  107  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:22.60   
166  351  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:22.60   
167  191  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  1:22.81   
168  379  Scuderi Beatrice  2005  VÄSBY SS  AY5805  25 m  1:22.86   
169  348  Svegårdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  1:23.56   
170  269  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:23.68   
171  509  Madar Kirke  2007  MYFITNESS    50 m  1:23.76   
172  255  Catrina Ioana  2004  TÄBY SIM  BN2804  50 m  1:23.97   
173  306  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:24.03   
174  523  Rogatkin Aila  2007  MYFITNESS    50 m  1:24.58   
175  534  Punt Gretel  2005  KPS    50 m  1:24.60   
176  496  Thofelt Nellie  2006  SPIF SF  AT7406  50 m  1:24.70   
177  533  Pae Laura  2007  KPS    50 m  1:24.76   
178  471  James-Killer Lilly  2006  SPIF SF  BE8606  50 m  1:24.94   
179  122  Lööf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  25 m  1:25.73   
180  180  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  1:26.02   
181  299  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  1:26.30   
182  452  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  1:26.62   
183  464  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  50 m  1:26.81   
184  133  Palmquist Frida  2005  SK NEPTUN  AP7605  50 m  1:26.98   
185  276  Javehed Rebecka  2006  TÄBY SIM  AI9806  25 m  1:27.23   
186  413  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  1:27.61   
187  290  Schibbye Matilda  2004  TÄBY SIM  BC5204  25 m  1:27.83   
188  475  Klamkin Hannah  2005  SPIF SF  BA0805  25 m  1:28.30   
189  185  Bäckström Linnea  2006  SKURU IK  AH8806  25 m  1:28.62   
190  156  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:29.83   
191  189  Hägbom Tilda  2005  SKURU IK  AI5205  25 m  1:30.76   
192  258  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  1:30.87   
193  196  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:31.27   
194  427  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  1:31.41   
195  286  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  1:31.52   
196  472  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  1:31.93   
197  334  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  1:32.30   
198  307  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  25 m  1:32.65   
199  437  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  1:32.70   
200  280  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:33.13   
201  199  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  1:34.35   
202  281  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:34.41   
203  501  Wattad Sara  2006  SPIF SF  AI6206  25 m  1:35.42   
204  380  Skytt Isabelle  2005  VÄSBY SS  BE4205  25 m  1:36.12   
205  298  Söderholm Ellie  2005  TÄBY SIM  BR1405  25 m  1:36.52   
206  467  Falang Andrea  2004  SPIF SF  BX5604  50 m  1:37.35   
207  119  Lundström Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  25 m  1:38.41   
208  330  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  50 m  1:38.49   
209  361  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  1:38.68   
210  187  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m  1:38.85   
211  426  Hörberg Amanda  2006  SS04  BB8806  25 m  1:39.04   
212  483  Liss-Jonsson Maya  2005  SPIF SF  BF1605  25 m  1:39.19   
213  96  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  25 m  1:39.62   
214  370  Krekula Fanny  2006  VÄSBY SS  AU8606  25 m  1:40.14   
215  492  Rhybrink Thyra  2002  SPIF SF  BY3402  25 m  1:41.47   
216  474  Kjellström Josefin  2005  SPIF SF  BI4205  25 m  1:41.53   
217  456  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  1:42.00   
218  86  Ericsson Tilda  2006  SK NEPTUN  AR9806  25 m  1:42.84   
219  104  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  1:44.64   
220  128  Nelin Mira  2006  SK NEPTUN  BB3606  25 m  1:46.00   
221  498  Uthayathas Maanasha  2005  SPIF SF  AX9805  50 m  1:46.18   
222  194  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  1:49.96   
223  144  Skalin Lova  2006  SK NEPTUN  BB8406  25 m  1:50.36   
224  74  Brodd Molly  2008  SK NEPTUN  AF1208  50 m     
225  83  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  50 m     
226  94  Forsmark Frida  2008  SK NEPTUN  AF8208  50 m     
227  123  Malmqvist Felicia  2008  SK NEPTUN  AF0408  50 m     
228  127  Nelin Idun  2008  SK NEPTUN  AF7208  50 m     
229  129  Nerman Irma  2007  SK NEPTUN  AN8807  50 m     
230  147  Strömberg Olivia  2007  SK NEPTUN  AO4207  50 m     
231  154  Wallqvist Vivyan  2007  SK NEPTUN  AO1207  50 m     
232  231  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  50 m     
233  270  Hlawatsch Beatrice  2007  TÄBY SIM  AN1807  50 m     
234  275  Hällkvist Emmy  2008  TÄBY SIM  AF0208  50 m     
235  287  Pedersen Stina  2007  TÄBY SIM  AN5807  50 m     
236  356  Areblad Hanna  2007  VÄSBY SS  AH6607  50 m     
237  364  Hafstad Josefine  2007  VÄSBY SS  AD3807  50 m     
238  367  Karls Fanny  2007  VÄSBY SS  AD1407  50 m     
239  383  Svahn Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  50 m     
240  26  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m    EFT 
241  510  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  50 m    EFT 
242  548  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:37 
 
14_S
Gren 14, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
238  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  55.36   
388  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  56.39   
39  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  56.58   
164  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  56.67   
112  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  56.83   
463  Buchli Kenzo  2000  SPIF SF  AL0700  25 m  56.92   
465  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  25 m  56.99   
170  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  57.08   
124  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  57.13   
10  311  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  50 m  57.24   
11  407  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  57.32   
12  429  Jakobsson Leo  2002  SS04  AG4302  25 m  57.59   
13  537  Johansen Thomas  1999  VESTBYEN T    50 m  57.72   
14  92  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  57.87   
15  486  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  50 m  57.88   
16  395  Boström Anton  2001  Ö-VIKS ASS  AK0501  50 m  57.94   
17  227  Jändel Viktor  1996  SÖDERTÖRN  AV6196  25 m  58.46   
18  63  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  58.92   
19  125  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  59.04   
20  225  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  59.22   
21  333  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  59.41   
22  392  Flyman Robin  1995  ÖSA  BA0795  25 m  59.64   
23  42  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  59.84   
24  226  Jonsson Gustav  2002  SÖDERTÖRN  AG6502  25 m  59.89   
25  390  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  59.90   
26  524  Aloe Robin  2000  MYFITNESS    50 m  59.94   
27  342  Ramovic Adi  2004  UPSALA S  AG9304  25 m  1:00.75   
28  22  Esbjörnsson Juan  2002  BOTK-RÖNN  AQ6902  25 m  1:01.29   
29  344  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:01.29   
30  171  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:01.54   
31  538  Johansen Jonas  2002  VESTBYEN T    50 m  1:01.97   
32  165  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:02.16   
33  155  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  25 m  1:02.48   
34  75  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m  1:02.53   
35  331  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  1:02.56   
36  346  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  50 m  1:02.98   
37  139  Rasmuson Karl Johan  2001  SK NEPTUN  AT0901  50 m  1:03.28   
38  317  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:03.32   
39  436  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:03.41   
40  539  Moldsvor Sindre  2000  VESTBYEN T    50 m  1:03.57   
41  102  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  25 m  1:03.97   
42  207  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  50 m  1:04.02   
43  402  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  50 m  1:04.21   
44  423  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  1:04.73   
45  20  Apaza Cutile Raul  2000  BOTK-RÖNN  AV5500  25 m  1:04.79   
46  408  Mardeni Zain  2001  ÖSMO SS  AY0501  25 m  1:05.00   
47  485  Mogos Kiflom  2001  SPIF SF  AQ1901  50 m  1:05.10   
48  78  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  1:05.25   
49  126  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  1:05.29   
50  345  Savin Andreas  2003  UPSALA S  AG9503  50 m  1:05.31   
51  288  Persson Taylor Marcus  2005  TÄBY SIM  AC4905  25 m  1:05.76   
52  398  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  1:06.30   
53  425  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  50 m  1:06.46   
54  186  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:06.73   
55  433  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:07.06   
56  49  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:07.33   
57  138  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  1:07.41   
58  62  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  1:07.43   
59  24  Hedlund Marcus  2002  BOTK-RÖNN  AT1902  50 m  1:07.61   
60  435  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  1:07.63   
61  223  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  1:07.81   
62  312  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  50 m  1:07.86   
63  343  Rismyhr William  2004  UPSALA S  AK5104  25 m  1:07.91   
64  65  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  1:08.74   
65  329  Höglund Lukas  2004  UPSALA S  AK0904  25 m  1:08.91   
66  328  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  50 m  1:08.99   
67  32  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  25 m  1:09.17   
68  140  Rasmuson Ludvig  2001  SK NEPTUN  AT1901  50 m  1:09.17   
69  87  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  25 m  1:09.91   
70  245  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  1:09.94   
71  416  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  1:10.20   
72  389  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:11.06   
73  527  Soomre Sten Erik  2005  MYFITNESS    50 m  1:11.15   
74  220  Gunnarsson Emil  2004  SÖDERTÖRN  AM0504  25 m  1:11.40   
75  108  Härmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  1:11.60   
76  143  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  1:11.62   
77  266  Güleryüz Leo  2006  TÄBY SIM  AA4906  25 m  1:11.66   
78  84  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  1:11.74   
79  99  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m  1:12.09   
80  29  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  1:12.88   
81  397  Danemyr Ståle  2002  Ö-VIKS ASS  AO0302  50 m  1:12.97   
82  232  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  1:13.94   
83  277  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TÄBY SIM  AI2505  25 m  1:14.01   
84  134  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  1:14.21   
85  169  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  50 m  1:14.52   
86  80  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  25 m  1:14.85   
87  373  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  1:14.85   
88  316  Fischer Joel  2003  UPSALA S  AE8103  50 m  1:14.97   
89  205  Berg Emil  2003  SÖDERTÄLJE  AK4903  25 m  1:15.50   
90  105  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  1:15.64   
91  529  Kuljus Lars  2005  KPS    50 m  1:16.30   
92  235  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  1:17.58   
93  242  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  1:17.68   
94  455  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  1:18.22   
95  532  Heinloon Sixten  2003  KPS    50 m  1:18.30   
96  319  Franzén Malte  2007  UPSALA S  AA3707  50 m  1:18.76   
97  401  Andrée Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  1:19.06   
98  250  Bebenek Daniel  2006  TÄBY SIM  AC4706  25 m  1:19.51   
99  340  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:19.59   
100  302  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TÄBY SIM  AM7706  25 m  1:20.26   
101  531  Hunt Artur  2004  KPS    50 m  1:20.50   
102  145  Skott Storheden Axel  2006  SK NEPTUN  AI3506  25 m  1:20.64   
103  256  Danovskij Jan  2007  TÄBY SIM  AD8307  25 m  1:21.33   
104  406  Karlsson Fredrik  1967  ÖSMO SS  AB9567  25 m  1:21.38   
105  150  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  25 m  1:22.05   
106  201  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  1:22.35   
107  221  Hamzehnejad Alvin  2004  SÖDERTÖRN  AV9304  50 m  1:22.50   
108  262  Ersson Sixten  2007  TÄBY SIM  AD5307  25 m  1:22.86   
109  273  Humble Caspian  2005  TÄBY SIM  AO6705  25 m  1:23.12   
110  184  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  1:23.16   
111  526  Angerjas Asmo  2004  MYFITNESS    50 m  1:24.25   
112  325  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:24.41   
113  324  Fröman Tomas  2005  UPSALA S  AL3705  25 m  1:24.44   
114  530  Laast Rannar  2005  KPS    50 m  1:25.40   
115  251  Berndtsson Ludvig  2005  TÄBY SIM  AR8705  25 m  1:26.23   
116  175  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  1:26.74   
117  259  Degerbalkan Elvin  2006  TÄBY SIM  AH6106  25 m  1:26.95   
118  458  Arslan Mikail  2005  SPIF SF  AH9305  25 m  1:27.15   
119  323  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  25 m  1:27.45   
120  268  Haux Oliver  2005  TÄBY SIM  AR4705  25 m  1:29.07   
121  200  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  1:29.09   
122  247  Åkerman Jonathan  2006  SÖDERTÖRN  AI6106  25 m  1:29.99   
123  363  Frantz Erik  2006  VÄSBY SS  AK1106  25 m  1:30.38   
124  264  Fransson Eric  2006  TÄBY SIM  AN0506  25 m  1:30.72   
125  190  Malmfors Isak  2005  SKURU IK  AI8705  25 m  1:30.97   
126  422  Fridsell Jakob  2005  SS04  AT4905  25 m  1:31.62   
127  414  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  1:31.75   
128  198  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:31.91   
129  195  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  1:32.45   
130  237  Nygren Niklas  2006  SÖDERTÖRN  AL1106  25 m  1:32.61   
131  418  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  1:32.69   
132  279  Lenstad Kevin  2005  TÄBY SIM  AU3905  25 m  1:33.66   
133  203  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  1:33.95   
134  528  Norlin Felix  2005  SKK  AS6705  50 m  1:34.45   
135  301  Thoresson Arvid  2005  TÄBY SIM  AS5505  25 m  1:36.99   
136  183  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  1:37.08   
137  202  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  25 m  1:39.30   
138  204  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  1:41.22   
139  291  Seel Jesper  2006  TÄBY SIM  AN9306  25 m  1:41.44   
140  339  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  1:42.22   
141  174  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  25 m  1:52.99   
142  382  Sundgren Casper  2006  VÄSBY SS  AP8706  25 m  1:54.11   
143  90  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  50 m     
144  97  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m     
145  132  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  50 m     
146  142  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  50 m     
147  272  Holmgren Albin  2009  TÄBY SIM  AA9309  50 m     
148  285  Olsson Carl  2008  TÄBY SIM  AE5708  50 m     
149  292  Sevonen Troy  2008  TÄBY SIM  AE6708  50 m     
150  297  Suves Robin  2006  TÄBY SIM  AS1306  50 m     
151  305  Watson Edward  2008  TÄBY SIM  AC8108  50 m     
152  308  Zhao William  2006  TÄBY SIM  AN8306  50 m     
153  359  Dufva Christopher  2006  VÄSBY SS  AS2306  50 m     
154  369  Khattab Junes  2006  VÄSBY SS  AK0106  50 m     
155  375  Pettersson Jacob  2008  VÄSBY SS  AA5908  50 m     
156  384  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  50 m     
157  447  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  50 m     
158  547  Pratt Sebastian  2004  VERDALA    50 m     
159  550  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  1:21.32  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  30 juni 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  13:38 
 
17_S
Gren 17, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
230  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  25 m  2:15.18   
240  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  25 m  2:15.78   
500  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  25 m  2:15.79   
178  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  2:16.08   
163  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  2:16.37   
233  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  50 m  2:17.66   
449  Reuterskiöld Henny  1999  SS04  BB1499  25 m  2:17.86   
177  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  2:19.15   
176  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  2:19.47   
10  535  Lysvoll Patricia Louise  2003  TRONDHEIM    50 m  2:20.21   
11  69  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:20.25   
12  372  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  2:20.48   
13  459  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  2:21.65   
14  85  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:22.21   
15  146  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  2:22.41   
16  106  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  2:23.02   
17  67  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  2:23.36   
18  89  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  2:23.62   
19  326  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:23.81   
20  151  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  50 m  2:24.11   
21  224  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  2:24.51   
22  336  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  2:25.16   
23  33  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  2:25.46   
24  167  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  2:26.53   
25  77  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  2:26.56   
26  103  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  2:26.95   
27  511  Kornet Diana  2002  MYFITNESS    50 m  2:27.39   
28  544  Monfortova Victoria  2004  VERDALA    50 m  2:28.04   
29  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:29.26   
30  23  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  2:29.42   
31  21  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  25 m  2:30.37   
32  172  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  50 m  2:31.58   
33  371  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  2:31.94   
34  314  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  2:32.29   
35  451  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  2:32.66   
36  193  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  2:33.04   
37  212  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  2:33.41   
38  61  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  50 m  2:33.78   
39  355  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  2:34.44   
40  400  Åhrström Isabel  2002  Ö-VIKS ASS  BV0802  25 m  2:35.61   
41  327  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  50 m  2:35.70   
42  542  Viken Refseth Ada  2004  VESTBYEN T    50 m  2:36.57   
43  219  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  50 m  2:36.72   
44  98  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  2:36.85   
45  385  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  2:37.07   
46  109  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  2:37.26   
47  347  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  2:38.20   
48  168  Lithell Anna  2001  SALA SS  BD4201  50 m  2:38.25   
49  337  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  50 m  2:38.80   
50  394  Barnoin Ella  2002  Ö-VIKS ASS  BD7402  25 m  2:38.82   
51  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  2:39.20   
52  310  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  50 m  2:39.42   
53  499  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  2:40.13   
54  438  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  2:40.71   
55  321  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  50 m  2:40.78   
56  545  Bengtsson Liv  2005  VERDALA    50 m  2:41.00   
57  313  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  2:41.28   
58  88  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  2:41.40   
59  66  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  2:41.83   
60  489  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  2:41.93   
61  115  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  2:42.92   
62  137  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  2: