Program for Dronning Dorothea Cup 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
03/03-2018 afsnit 2
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 50 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 2:26.05 | |
2 | 76 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | 2:27.74 | |
3 | 41 | Moesgaard Lea | 1998 | VIBORG | 9846AC | 25 m | 2:28.24 | |
4 | 194 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:28.32 | |
5 | 38 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:35.45 | |
6 | 225 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 2:39.01 | |
7 | 300 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 2:39.59 | |
8 | 9 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 2:49.11 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 4 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:38.07 | |
2 | 216 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | 2:39.42 | |
3 | 108 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 2:40.48 | |
4 | 73 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 2:45.91 | |
5 | 275 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 2:46.33 | |
6 | 196 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 2:52.29 | |
7 | 215 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 2:53.25 | |
8 | 217 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 25 m | 2:53.46 | |
9 | 321 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:54.42 | |
10 | 33 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 2:56.87 | |
11 | 17 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 2:58.15 | |
12 | 110 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 3:00.25 | |
13 | 106 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 3:06.49 | |
14 | 220 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 99 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:47.21 | |
2 | 96 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 2:56.43 | |
3 | 277 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:58.67 | |
4 | 221 | Petersen Mette Marie H. | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 25 m | 3:16.86 | |
5 | 143 | Hansen Laura Vibe | 2006 | TRITON V | 0688AC | 25 m | 3:29.22 | |
6 | 263 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 3:33.35 | |
7 | 6 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 3:45.21 | |
8 | 238 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 4:11.49 | |
9 | 43 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 25 m | |||
10 | 78 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | ||
11 | 273 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 25 m | |||
12 | 276 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 152 | Jervelund Lærke | 2007 | TRITON V | 0772AE | 25 m | 3:29.07 | |
2 | 271 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 25 m | 3:38.69 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 19 maj 2017 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 21:28 |