Program för UGP2 2017, Eriksdal (Stockholm)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
UGP 2 |
|
Utskriftsdatum |
11 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:20 |
|
|
Arrangör |
Neptun_Gustavsberg_Skuru |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Herrar |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
544 |
3 |
Isak Monka |
2003 |
AY8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1203 |
4 |
Morten Brattgård |
2004 |
ae8104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
479 |
5 |
Rikard Turén |
2003 |
AX4303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
604 |
1 |
Adam Sjöborg |
2001 |
AY8501 |
SKURU IK |
|
25m |
|
1080 |
2 |
Nicolai Kristersson Campe |
2002 |
AF5502 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
522 |
3 |
Filip Granqvist |
2001 |
AN8501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:40.81 |
477 |
4 |
Calle Samuelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:29.03 |
473 |
5 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:34.40 |
464 |
6 |
Adrian Ekström |
2004 |
AV6104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
471 |
7 |
Emil Halvardsson |
2004 |
AS1704 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
469 |
8 |
Isac Hagelberg |
2002 |
AU6902 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1011 |
0 |
Lennon Köndell |
2004 |
AO3104 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:23.81 |
612 |
1 |
Joel Alm |
2004 |
AQ9504 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:20.17 |
467 |
2 |
Max Eriksson |
2003 |
AG0703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:17.37 |
959 |
3 |
Petter Nors |
1999 |
AX7999 |
HELLAS SK |
|
25m |
3:16.26 |
470 |
4 |
Simon Hallgren |
2002 |
AU7902 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:14.65 |
480 |
5 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:15.16 |
515 |
6 |
Oscar Engström |
2004 |
AR4504 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:17.26 |
559 |
7 |
Elias Svärd Hedenström |
2004 |
AV6704 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:17.90 |
1010 |
8 |
Spencer Karlström Huerta |
2004 |
AV5504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:21.59 |
1152 |
9 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:24.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
998 |
0 |
Daniel Agarwal |
2002 |
AU2302 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:09.65 |
836 |
1 |
Oliver Höglund |
2003 |
AC8103 |
WISBY SS |
|
25m |
3:07.90 |
549 |
2 |
Alex Rappoccio |
2002 |
AY3502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:04.99 |
465 |
3 |
Samuel Ekström |
2002 |
AO2702 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:59.12 |
635 |
4 |
Oskar Käll |
2002 |
AS9902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:58.26 |
602 |
5 |
Gustav Sartor |
2003 |
AR8903 |
SKURU IK |
|
25m |
2:59.11 |
502 |
6 |
Adrian Brinnen |
2001 |
AX8101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:03.44 |
1180 |
7 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:07.07 |
555 |
8 |
Jan Salentin |
2004 |
AT2104 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:09.62 |
1188 |
9 |
Edward Tarish |
2003 |
AX9703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:11.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1078 |
0 |
Simon Brunn |
2004 |
AH9704 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:57.65 |
1079 |
1 |
Oliver Dahlin |
2002 |
AV8502 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:56.02 |
649 |
2 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.41 |
617 |
3 |
Nils Backlund |
2002 |
AX9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:53.59 |
647 |
4 |
Daniel Parsa |
2003 |
AL8503 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:52.94 |
1149 |
5 |
Liam Gabrielsson |
2003 |
AK5503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:52.96 |
611 |
6 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.19 |
833 |
7 |
Oskar Hedin |
2001 |
AY6701 |
WISBY SS |
|
25m |
2:55.39 |
1200 |
8 |
Jacob Lange |
2002 |
AR5702 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:56.93 |
838 |
9 |
Elias Lyth |
2004 |
AO8504 |
WISBY SS |
|
25m |
2:58.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1162 |
0 |
Karl Lingham |
2002 |
AM0502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:51.61 |
540 |
1 |
Morris Martin |
2004 |
AH0504 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:50.79 |
1020 |
2 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:49.08 |
1134 |
3 |
David Alonso |
2003 |
AS6703 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:48.96 |
527 |
4 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:48.18 |
835 |
5 |
Anton Höglund |
2004 |
AG7704 |
WISBY SS |
|
25m |
2:48.79 |
627 |
6 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:49.00 |
1006 |
7 |
Oscar Fällman |
2003 |
AM5103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:50.57 |
656 |
8 |
Matyas Török |
2002 |
AQ3502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:50.82 |
1199 |
9 |
Philip Granado Persson |
2002 |
AP1702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:52.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
505 |
0 |
Gustavs Cerps |
2004 |
AJ3704 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:45.89 |
605 |
1 |
Noah Sjöborg |
2001 |
AY9501 |
SKURU IK |
|
25m |
2:43.40 |
1183 |
2 |
Tor Stein |
2003 |
AR2903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:41.57 |
565 |
3 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:39.68 |
640 |
4 |
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:38.11 |
662 |
5 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:38.11 |
1193 |
6 |
Axel von Goës |
2002 |
AP1502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:40.73 |
625 |
7 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:41.90 |
533 |
8 |
Viktor Jonson |
2003 |
AQ5303 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:45.63 |
1025 |
9 |
Johan Thormé Rova |
2004 |
AK7504 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:48.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
623 |
0 |
Oliver Erneholm |
2003 |
AO4503 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:37.13 |
1173 |
1 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:36.23 |
1177 |
2 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:34.35 |
1145 |
3 |
Anton Forsberg |
2001 |
AM4901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:33.18 |
588 |
4 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
2:32.55 |
678 |
5 |
Otto Lundberg |
2003 |
AM8103 |
SKK |
|
25m |
2:32.89 |
624 |
6 |
Martin Hallbäck |
2001 |
AP8101 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:34.09 |
1164 |
7 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:34.65 |
1131 |
8 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:36.69 |
593 |
9 |
Edvin Eskilsson |
2002 |
AR8102 |
SKURU IK |
|
25m |
2:37.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1018 |
0 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:31.79 |
1197 |
1 |
Troy Kroonder |
2003 |
ag8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:31.56 |
687 |
2 |
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
SKK |
|
25m |
2:30.71 |
543 |
3 |
Oscar Mogard Linden |
2002 |
AS8702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:30.30 |
1169 |
4 |
Axel Nordén |
2001 |
AO3301 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:29.43 |
1194 |
5 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:30.25 |
928 |
6 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:30.57 |
651 |
7 |
Rudolfs Stupans |
1999 |
AX0599 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:31.30 |
491 |
8 |
Felix Andersson |
2002 |
AC4502 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:31.69 |
643 |
9 |
Aaron O´Malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1175 |
0 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:25.85 |
1167 |
1 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.38 |
1016 |
2 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:21.73 |
499 |
3 |
Simon Blom |
1999 |
AQ9199 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:20.49 |
507 |
4 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:18.63 |
1181 |
5 |
Victor Simic |
2000 |
AD5500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:19.65 |
541 |
6 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:20.54 |
1176 |
7 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.24 |
652 |
8 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:25.39 |
1009 |
9 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:26.25 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 mars 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:20 |
|