Ohjelma SB-Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag
Seedede heat Løb 37
|
Stævne navn |
SB Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
18 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Korsør |
|
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|
|
Arrangør |
SVØM Korsør |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 37, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (13) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
348 |
1 |
Nanna Maria S. Sørensen |
2007 |
0738AJ |
VEST |
|
25m |
2:11.69 |
99 |
2 |
Line Stærmose |
2006 |
0622AM |
RINGSTED |
|
25m |
2:01.62 |
440 |
3 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
1:49.09 |
338 |
4 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
1:58.34 |
84 |
5 |
Anna Møller |
2007 |
0792AG |
RINGSTED |
|
25m |
2:04.98 |
193 |
6 |
Emma Olivia Nymand |
2003 |
0312BD |
KØGE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
0406AX |
RINGSTED |
|
25m |
1:45.81 |
90 |
2 |
Sofia Broskov Pedersen |
2007 |
0732AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:43.40 |
335 |
3 |
Freja Koppernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:42.13 |
308 |
4 |
Freja Katrine Raunholt |
2006 |
0692AP |
NÆSTVED |
|
25m |
1:43.16 |
72 |
5 |
Sara Juul-Andersen |
2004 |
0448AY |
RINGSTED |
|
25m |
1:44.86 |
247 |
6 |
Anine Munch Kofoed |
2005 |
0576AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:46.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
245 |
1 |
Frida Karoline Ikkala |
2005 |
0508AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:40.20 |
358 |
2 |
Amalie Helfelt |
2006 |
0652ap |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:39.21 |
345 |
3 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:38.56 |
333 |
4 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
1:38.64 |
408 |
5 |
Astamaja Rought |
2006 |
0682AJ |
KORSØR |
|
25m |
1:39.77 |
307 |
6 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:41.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
371 |
1 |
Benedichte Hallengreen |
2005 |
0552AT |
KORSØR |
|
25m |
1:37.22 |
398 |
2 |
Freja Møller |
2006 |
0642AF |
KORSØR |
|
25m |
1:33.59 |
236 |
3 |
Nadja Sofie Larsen |
2003 |
0414BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:30.11 |
372 |
4 |
Camilla Hansen |
1997 |
9784BC |
KORSØR |
|
25m |
1:31.89 |
190 |
5 |
Silje Kjærsgaard |
2005 |
0576AO |
KØGE |
|
25m |
1:34.91 |
298 |
6 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:37.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
392 |
1 |
Laura Kroman |
2004 |
0444AW |
KORSØR |
|
25m |
1:27.52 |
75 |
2 |
Mathilde Klintby |
2004 |
0492AZ |
RINGSTED |
|
25m |
1:25.23 |
230 |
3 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:21.89 |
374 |
4 |
Mathilde Mørk Hansen |
2004 |
0488AU |
KORSØR |
|
25m |
1:24.32 |
235 |
5 |
Freja Threms |
2005 |
0586AN |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:27.46 |
136 |
6 |
Sigrid B. Kristensen |
2004 |
0408AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:29.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
427 |
1 |
Isabel Valsted Bavnbæk |
2003 |
0334AZ |
VORDINGB |
|
25m |
1:19.99 |
233 |
2 |
Alberte Holst Schilling |
2003 |
0368AW |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:18.79 |
172 |
3 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
1:18.37 |
133 |
4 |
Ida Sjøgren Kaiser |
2004 |
0428AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:18.60 |
92 |
5 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:19.45 |
231 |
6 |
Ella Rasmussen |
2004 |
0472AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:21.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
378 |
1 |
Isabella Hejlesen |
2004 |
0428AW |
KORSØR |
|
25m |
1:17.49 |
134 |
2 |
Emma Ahrenkiel Karløv |
2003 |
0352AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:16.34 |
381 |
3 |
Caroline Bjørn Hvilsom |
2005 |
0588AA |
KORSØR |
|
25m |
1:15.95 |
248 |
4 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:16.15 |
382 |
5 |
Isabella Jacobsen |
2004 |
0486AO |
KORSØR |
|
25m |
1:16.91 |
95 |
6 |
Astrid Nørret Schmidt |
2002 |
0232BC |
RINGSTED |
|
25m |
1:17.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
1:14.75 |
246 |
2 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:14.28 |
93 |
3 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.83 |
222 |
4 |
Camille Neess |
2003 |
0324BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:12.84 |
439 |
5 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
25m |
1:14.53 |
107 |
6 |
Clara Nyborg-Vedsted |
2002 |
0294AE |
TRITON B |
|
50m |
1:15.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Sille Bachmann |
2004 |
0424AX |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:11.63 |
228 |
2 |
Emma Olsen |
2003 |
0346AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:10.37 |
428 |
3 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
1:09.99 |
373 |
4 |
Maja Wiegaard Hansen |
2002 |
0256AV |
KORSØR |
|
25m |
1:10.36 |
182 |
5 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
1:11.24 |
58 |
6 |
Emma M. Andersen |
2003 |
0392AJ |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
375 |
1 |
Sofie Ølgaard Hansen |
2004 |
0422AE |
KORSØR |
|
25m |
1:09.29 |
244 |
2 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:08.36 |
105 |
3 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
RINGSTED |
|
50m |
1:08.11 |
429 |
4 |
Emilie Ferslev Christians |
2002 |
0296BA |
VORDINGB |
|
25m |
1:08.34 |
234 |
5 |
Laura Sørensen |
2001 |
0102BC |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:08.57 |
108 |
6 |
Emma Fie Holck Sørensen |
1999 |
9926AR |
TRITON B |
|
50m |
1:09.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
409 |
1 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSØR |
|
25m |
1:07.24 |
104 |
2 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
25m |
1:06.94 |
100 |
3 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
50m |
1:06.09 |
357 |
4 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
0398aj |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:06.16 |
178 |
5 |
Clara Dreier |
2004 |
0438AC |
KØGE |
|
25m |
1:06.99 |
410 |
6 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
1:07.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Line Nøhr Petersen |
2003 |
0378AI |
KØGE |
|
25m |
1:05.52 |
225 |
2 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:05.06 |
194 |
3 |
Pernille Pedersen |
2001 |
0134AC |
KØGE |
|
25m |
1:04.69 |
122 |
4 |
Victoria Christoffersen |
2002 |
0284AQ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:04.78 |
191 |
5 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
KØGE |
|
50m |
1:05.51 |
436 |
6 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:05.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
363 |
1 |
Ida Holm Hansen |
2002 |
0268an |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:03.99 |
177 |
2 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KØGE |
|
25m |
1:01.64 |
365 |
3 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:00.92 |
126 |
4 |
Amalie Gotthard |
1999 |
9928AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:01.55 |
169 |
5 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
1:03.99 |
443 |
6 |
Laura Weinreich |
1998 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
1:04.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
18 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør |
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|