2018-06-17   23:58:47
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag aften - Stævnestart kl. 17.30

4_S
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Gruppe 4: Lucas Bruun Strøbek (2001) 00:35.93 2015-03-27 
Gruppe 3: Lucas Bruun Strøbek (2001) 00:33.17 2016-04-15 
Junior: Riyan Salem (1998) 00:31.68 2016-04-15 
Senior: Jonas B. Sørensen (1993) 00:33.69 2016-04-17 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
562  Steenberg Rasmus  2000  GLADSAXE  0021AB  50 m  31.13   
791  Eggers Alexander  1999  BIRKERØD  9967AD  50 m  31.16   
552  Crone Christian  2001  GLADSAXE  0147AB  50 m  31.41   
739  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  50 m  31.87   
618  Brønnum Joakim  1997  HOLBÆK  9759AT  50 m  32.01   
631  Toft Emil  1998  HOLBÆK  9807AI  50 m  32.05   
507  Lønborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  50 m  32.67   
532  Strøbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  50 m  32.68   
809  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  50 m  32.99   
10  440  Østergaard Morten  2002  A6  0209AC  50 m  33.62   
11  806  Schiellerup Oliver  2000  BIRKERØD  0015AA  50 m  33.95   
12  603  Eriksen Jakob Bjerre  2000  HILLERØD  0077AN  50 m  34.01   
13  763  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  50 m  34.53   
14  470  Becktor August  2001  GENTOFTE  0159AE  50 m  34.58   
15  598  Agerskov Philip  1998  HILLERØD  9801AJ  50 m  34.73   
16  602  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  50 m  35.64   
17  681  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  50 m  35.74   
18  577  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  50 m  35.80   
19  557  Matras William  1998  GLADSAXE  9803AA  50 m  35.83   
20  721  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  50 m  36.02   
21  651  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  50 m  36.39   
22  529  Skinhøj Christian  2001  GENTOFTE  0165AG  50 m  36.40   
23  467  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  50 m  36.41   
24  796  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  50 m  36.78   
25  811  Johansen Asger  2003  VAT CPH  0395AE  50 m  36.85   
26  808  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  50 m  37.19   
27  627  Ottosen Mads  1997  HOLBÆK  9745AH  50 m  37.21   
28  698  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  50 m  37.43   
29  671  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  50 m  37.70   
30  794  Holm Mathias  2001  BIRKERØD  0165AF  50 m  37.93   
31  767  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  50 m  38.10   
32  795  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  38.75   
33  469  Balle Karl August B.  2003  GENTOFTE  0385AB  50 m  38.99   
34  522  Riisager Harald  2003  GENTOFTE  0371AD  50 m  39.41   
35  600  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  50 m  39.66   
36  714  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  50 m  39.71   
37  692  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  50 m  39.73   
38  576  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  50 m  40.11   
39  790  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  50 m  40.15   
40  504  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  40.25   
41  664  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  50 m  40.55   
42  776  Svane Nicholas  2002  ALLERØD  0213AF  50 m  41.32   
43  804  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  50 m  41.64   
44  564  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  50 m  42.50   
45  812  Hjalholt Malte  2003  VAT CPH  0355AG  50 m  43.12   
46  487  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  43.46   
47  828  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  50 m  43.62   
48  425  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  50 m  43.66   
49  536  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  50 m  45.29   
50  722  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  50 m  46.64   
51  814  Risager Samuel  2003  VAT CPH  0305AN  50 m  46.89   
52  838  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  50 m  47.30   
53  581  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  50 m  47.49   
54  680  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  48.10   
55  473  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  48.35   
56  711  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  49.09   
57  579  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  49.31   
58  506  Lundsby Frederik Stubbe  2004  GENTOFTE  0417AE  50 m  49.60   
59  510  Maxmølris Phillip  2004  GENTOFTE  0463AO  50 m  50.83   
60  494  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  51.21   
61  449  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  50 m  52.91   
62  442  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    50 m  54.27   
63  728  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m  55.73   
64  699  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED  0503AM  50 m  57.21   
65  587  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  50 m  1:00.34   
66  444  Hartmann Christian  2003  FR.SUND  0399AP  50 m     
67  617  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  50 m     
68  708  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  50 m     
69  709  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m     
70  724  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  50 m     
71  736  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  18 maj 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark