2019-05-20   12:43:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

25_S
Løb 25, 50m Butterfly Damer 
 
Junior: Amalie Frederiksen (2001) 00:30.70 2016-04-16 
Senior: Cecilie Christensen (1997) 00:30.43 2015-03-28 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
625  Nielsen Ida Maria  2000  HOLBÆK  0002AR  50 m  29.09   
553  Gram Freja  1999  GLADSAXE  9962AL  50 m  30.02   
495  Hørlykke Caroline  2000  GENTOFTE  0032AH  50 m  30.05   
482  Falbe-Hansen Emilie  1999  GENTOFTE  9962AD  50 m  30.34   
718  Ladik Annabelle Grønbech  1997  RINGSTED  9734BC  50 m  30.47   
558  Mikkelsen Ida Just  2001  GLADSAXE  0102AB  50 m  30.90   
769  Nekhorochko Katharina  2000  ALLERØD  0014AH  50 m  31.32   
623  Lynæs Louise  1997  HOLBÆK  9782AQ  50 m  31.38   
555  Højberg Amanda  1998  GLADSAXE  9868AP  50 m  31.39   
10  648  Lange Laura  2001  HVIDOVRE  0132AT  50 m  31.42   
11  511  Meyer Silke  1998  GENTOFTE  9886AE  50 m  31.50   
12  762  Kruse Josephine  2002  ALLERØD  0242AQ  50 m  31.55   
13  611  Weibel Matilde  2002  HILLERØD  0244AC  50 m  31.74   
14  782  Bondo Thit  2000  BIRKERØD  0068AE  50 m  32.34   
15  689  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  50 m  32.40   
16  609  Rasmusen Clara Qvade  2001  HILLERØD  0148AH  50 m  32.99   
17  832  Nykjær Maya  2001  VORDINGB  0144AW  50 m  32.99   
18  605  Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  50 m  33.13   
19  607  Pedersen Emilie Trolle  1999  HILLERØD  9972AV  50 m  33.16   
20  608  Pihl Anna Haugsted  2003  HILLERØD  0384AA  50 m  33.29   
21  452  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  50 m  33.35   
22  612  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  50 m  34.04   
23  622  Larsen Ida  2000  HOLBÆK  0008BA  50 m  34.28   
24  624  Mentz Mikkeline  2001  HOLBÆK  0122AJ  50 m  34.55   
25  652  Mertins Frederikke  2000  HVIDOVRE  0014AE  50 m  34.73   
26  827  Bingler Léa Zoé  2000  VORDINGB  0082AX  50 m  35.15   
27  616  Andersen Astrid Katrine  2002  HOLBÆK  0278AX  50 m  36.25   
28  684  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  50 m  36.82   
29  674  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  50 m  37.15   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  18 maj 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark