2019-07-17   20:59:29
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

40_S
Løb 40, 100m Butterfly Herrer 
 
Gruppe 5: 
Gruppe 4: Malthe Letting (2001) 1:08.48 2015-03-29 
Gruppe 3: Frederik Rindshøj (1999) 1:01.64 2015-03-29 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
467  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  50 m  1:01.31   
795  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  1:03.04   
540  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  50 m  1:03.67   
671  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  50 m  1:03.87   
507  Lønborg Carl Emil  2002  GENTOFTE  0241AJ  50 m  1:04.91   
739  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  50 m  1:04.99   
796  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  50 m  1:07.71   
830  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  50 m  1:08.87   
843  Hoffmann Andreas  2003  BIRKERØD  0325ah  50 m  1:10.09   
10  651  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  50 m  1:11.75   
11  785  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  50 m  1:13.97   
12  591  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  50 m  1:15.17   
13  530  Skinhøj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  50 m  1:17.10   
14  656  Parkhøi Mathias  2003  HVIDOVRE  0383AD  50 m  1:17.14   
15  469  Balle Karl August B.  2003  GENTOFTE  0385AB  50 m  1:17.84   
16  501  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  1:18.24   
17  493  Hvidt Anders  2002  GENTOFTE  0271AN  50 m  1:18.38   
18  582  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  1:18.89   
19  681  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  50 m  1:19.07   
20  564  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  50 m  1:19.10   
21  811  Johansen Asger  2003  VAT CPH  0395AE  50 m  1:19.64   
22  813  Skadhauge Oliver  2002  VAT CPH  0297AG  50 m  1:20.06   
23  692  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  50 m  1:21.17   
24  576  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  50 m  1:21.18   
25  829  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  50 m  1:23.39   
26  425  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  50 m  1:24.18   
27  841  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403ao  50 m  1:24.78   
28  504  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  1:30.00   
29  647  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  50 m  1:33.77   
30  814  Risager Samuel  2003  VAT CPH  0305AN  50 m  1:34.31   
31  720  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  50 m  1:35.76   
32  585  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  50 m  1:38.08   
33  494  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  1:39.51   
34  535  Sølvsteen August  2005  GENTOFTE  0591AJ  50 m  1:44.33   
35  448  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  50 m  1:47.79   
36  478  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  50 m     
37  721  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  18 maj 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark