2019-07-15   22:23:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

48_S
Løb 48, 50m Frisvømning Herrer 
 
Gruppe 5: 
Gruppe 4: Victor Bjerre (2001) 00:28.30 2015-03-29 
Gruppe 3: Frederik Rindshøj (1999) 00:25.62 2015-03-29 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
467  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  50 m  26.04   
671  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  50 m  26.72   
795  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  26.91   
420  Bojesen Frederik  2002  A6  0281AB  50 m  27.03   
640  Hansen Gustav Haugård  2002  HVIDOVRE  0279AD  50 m  27.41   
796  Ibsen Mikkel Eg  2002  BIRKERØD  0221AD  50 m  27.68   
479  Dessau Marcus  2002  GENTOFTE  0229AB  50 m  27.94   
739  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  50 m  28.30   
583  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  50 m  28.33   
10  576  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  50 m  28.37   
11  830  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  50 m  28.62   
12  808  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  50 m  28.63   
13  756  Christensen Lucas Emil  2003  ALLERØD  0349AC  50 m  28.71   
14  709  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m  28.72   
15  430  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  50 m  28.79   
16  651  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  50 m  28.83   
17  438  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  50 m  28.84   
18  681  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  50 m  28.91   
19  804  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  50 m  29.15   
20  425  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  50 m  29.16   
21  777  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  50 m  29.22   
22  785  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  50 m  29.59   
23  488  Gudmand-Høyer Thor  2002  GENTOFTE  0239AD  50 m  29.76   
24  637  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  50 m  29.77   
25  501  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  50 m  29.89   
26  708  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  50 m  29.95   
27  582  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  29.97   
28  493  Hvidt Anders  2002  GENTOFTE  0271AN  50 m  30.06   
29  675  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  50 m  30.74   
30  591  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  50 m  30.81   
31  829  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  50 m  30.85   
32  530  Skinhøj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  50 m  31.21   
33  767  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  50 m  31.25   
34  522  Riisager Harald  2003  GENTOFTE  0371AD  50 m  31.34   
35  776  Svane Nicholas  2002  ALLERØD  0213AF  50 m  31.47   
36  585  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  50 m  31.68   
37  497  Jensen Leonard Steen  2003  GENTOFTE  0339AI  50 m  31.80   
38  841  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403ao  50 m  31.82   
39  839  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445ad  50 m  31.84   
40  565  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  50 m  31.89   
41  665  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  50 m  31.95   
42  685  Hansen Jacob Meisner  2003  NÆSTVED  0323AK  50 m  31.96   
43  579  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  31.97   
44  471  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  32.00   
45  439  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  50 m  32.30   
46  514  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  32.68   
47  811  Johansen Asger  2003  VAT CPH  0395AE  50 m  32.96   
48  677  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  50 m  33.19   
49  581  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  50 m  33.38   
50  635  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  50 m  33.43   
51  564  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  50 m  33.70   
52  717  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  34.14   
53  814  Risager Samuel  2003  VAT CPH  0305AN  50 m  34.42   
54  633  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  50 m  34.48   
55  711  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  34.58   
56  828  Frederiksen Gustav B.  2004  VORDINGB  0457AO  50 m  34.82   
57  450  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  50 m  34.83   
58  536  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  50 m  35.00   
59  812  Hjalholt Malte  2003  VAT CPH  0355AG  50 m  35.01   
60  476  Clausen Oskar  2004  GENTOFTE  0461AQ  50 m  35.24   
61  487  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  35.51   
62  510  Maxmølris Phillip  2004  GENTOFTE  0463AO  50 m  35.80   
63  836  Wesselhoff Jonathan  2006  VORDINGB  0691AC  50 m  36.02   
64  441  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  50 m  36.09   
65  504  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  36.11   
66  729  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  36.11   
67  506  Lundsby Frederik Stubbe  2004  GENTOFTE  0417AE  50 m  36.45   
68  478  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  50 m  37.07   
69  840  Winther Mikkel  2002  HVIDOVRE  0285as  50 m  37.11   
70  473  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  37.81   
71  515  Nimb Christian  2006  GENTOFTE  0679AH  50 m  37.88   
72  728  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m  38.43   
73  647  Kusk Kasper  2003  HVIDOVRE  0327AD  50 m  38.79   
74  525  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  50 m  39.04   
75  491  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  50 m  39.32   
76  649  Larsen Villads Lund  2004  HVIDOVRE  0441AK  50 m  39.61   
77  716  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  50 m  40.39   
78  475  Clausen August Emil K.  2006  GENTOFTE  0609AK  50 m  40.89   
79  658  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  18 maj 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:40 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark