2017-12-14   05:20:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

18_S
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer 
 
Gruppe 5: 
Gruppe 4: Malthe Letting (2001) 2:30.34 2015-03-28 
Gruppe 3: Peter Vangsgaard (2000) 2:20.10 2015-03-28 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
790  Døssing Emil Kildahl  2002  BIRKERØD  0273AC  50 m  2:22.13   
583  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  50 m  2:27.93   
795  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  2:30.62   
709  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m  2:30.99   
843  Hoffmann Andreas  2003  BIRKERØD  0325ah  50 m  2:31.17   
430  Madsen Rasmus Skarby  2003  A6  0363AB  50 m  2:31.67   
497  Jensen Leonard Steen  2003  GENTOFTE  0339AI  50 m  2:36.71   
488  Gudmand-Høyer Thor  2002  GENTOFTE  0239AD  50 m  2:37.78   
765  Legaard Jakob  2003  ALLERØD  0317AC  50 m  2:38.14   
10  813  Skadhauge Oliver  2002  VAT CPH  0297AG  50 m  2:38.48   
11  777  Taylor Nicklas  2002  ALLERØD  0295AA  50 m  2:38.82   
12  698  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  50 m  2:40.22   
13  665  Frederikse Bertram Dalgas  2003  KØGE  0305AC  50 m  2:41.36   
14  576  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  50 m  2:42.16   
15  708  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  50 m  2:45.76   
16  582  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  2:47.00   
17  677  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  50 m  2:52.86   
18  522  Riisager Harald  2003  GENTOFTE  0371AD  50 m  2:53.91   
19  469  Balle Karl August B.  2003  GENTOFTE  0385AB  50 m  2:55.36   
20  591  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  50 m  2:55.81   
21  812  Hjalholt Malte  2003  VAT CPH  0355AG  50 m  3:00.60   
22  425  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  50 m  3:01.30   
23  680  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  3:01.50   
24  720  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  50 m  3:15.78   
25  581  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  50 m  3:24.34   
26  446  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  50 m  3:25.07   
27  736  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  50 m  3:26.38   
28  579  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  3:32.54   
29  515  Nimb Christian  2006  GENTOFTE  0679AH  50 m  3:33.74   
30  728  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  50 m  3:41.82   
31  449  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  50 m     
32  478  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  50 m     
33  675  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  50 m     
34  692  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  18 maj 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare