2019-05-23   21:04:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

12_S
Løb 12, 50m Butterfly Herrer 
 
Gruppe 5: 
Gruppe 4: Leo Badakar (2002) 00:30.55 2015-03-28 
Gruppe 3: Frederik Rindshøj (1999) 00:26.81 2015-03-28 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
640  Hansen Gustav Haugård  2002  HVIDOVRE  0279AD  50 m  28.64   
795  Ibsen Frederik Eg  2002  BIRKERØD  0231AD  50 m  28.76   
540  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  50 m  28.86   
438  Therkelsen Nicolai  2003  A6  0337AG  50 m  30.41   
664  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  50 m  30.65   
830  Jensen Jonathan F. K.  2002  VORDINGB  0263AO  50 m  31.20   
479  Dessau Marcus  2002  GENTOFTE  0229AB  50 m  31.37   
804  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  50 m  31.48   
583  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  50 m  31.63   
10  591  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  50 m  32.22   
11  582  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  50 m  32.91   
12  488  Gudmand-Høyer Thor  2002  GENTOFTE  0239AD  50 m  33.12   
13  767  Mindested Frederik Bach  2003  ALLERØD  0327AC  50 m  33.44   
14  425  Jensen Mikkel Bjellekjær  2003  A6  0359AN  50 m  33.55   
15  813  Skadhauge Oliver  2002  VAT CPH  0297AG  50 m  33.88   
16  565  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  50 m  34.18   
17  700  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  50 m  34.20   
18  469  Balle Karl August B.  2003  GENTOFTE  0385AB  50 m  34.23   
19  811  Johansen Asger  2003  VAT CPH  0395AE  50 m  34.39   
20  439  Toftehøj Victor  2003  A6  0309AG  50 m  34.45   
21  576  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  50 m  34.49   
22  530  Skinhøj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  50 m  34.71   
23  829  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  50 m  34.79   
24  564  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  50 m  34.87   
25  581  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  50 m  35.63   
26  692  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  50 m  35.93   
27  471  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  50 m  37.11   
28  585  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  50 m  38.99   
29  579  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  50 m  39.27   
30  717  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  50 m  39.36   
31  476  Clausen Oskar  2004  GENTOFTE  0461AQ  50 m  39.85   
32  677  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  50 m  39.98   
33  680  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  50 m  40.30   
34  711  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  50 m  40.47   
35  487  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  40.62   
36  635  Bech Anton Rytter  2005  HVIDOVRE  0515AK  50 m  40.82   
37  504  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  40.94   
38  478  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  50 m  41.12   
39  675  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  50 m  41.33   
40  720  Millard Jeremy William  2005  RINGSTED  0571AI  50 m  41.45   
41  729  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  50 m  41.58   
42  510  Maxmølris Phillip  2004  GENTOFTE  0463AO  50 m  41.65   
43  535  Sølvsteen August  2005  GENTOFTE  0591AJ  50 m  41.98   
44  716  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  50 m  42.94   
45  494  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  50 m  43.83   
46  448  Mikkelsen Balder H.  2007  FR.SUND  0707AB  50 m  45.62   
47  491  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  50 m  45.83   
48  441  Appel Marcus  2003  FR.SUND  0371AQ  50 m  46.00   
49  506  Lundsby Frederik Stubbe  2004  GENTOFTE  0417AE  50 m  47.55   
50  489  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  50 m  48.04   
51  473  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  50 m  48.13   
52  446  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  50 m  48.30   
53  515  Nimb Christian  2006  GENTOFTE  0679AH  50 m  49.79   
54  449  Mikkelsen Bertram H.  2004  FR.SUND  0441AN  50 m  50.72   
55  838  Sønderby Mads Frost  2004  FR.SUND  0413AK  50 m  55.82   
56  475  Clausen August Emil K.  2006  GENTOFTE  0609AK  50 m  59.61   
57  442  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND    50 m  1:00.56   
58  709  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  50 m     
59  732  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  18 maj 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark