2019-09-15   20:20:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

11_S
Løb 11, 50m Butterfly Damer 
 
Gruppe 5: 
Gruppe 4: Molly Ibsen (2003) 00:35.48 2015-03-28 
Gruppe 3: Mathilde Menck Nielsen (2002) 00:30.97 2016-03-16 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
845  Petersen Patricia  2005  GENTOFTE  0526aa  50 m  45   
480  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  50 m  30.98   
472  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  50 m  31.05   
426  Jensen Pernille Elm  2003  A6  0302AI  50 m  31.36   
490  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  50 m  31.59   
483  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  50 m  31.89   
474  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  50 m  31.97   
524  Rybak-Andersen Clara  2003  GENTOFTE  0342AO  50 m  31.97   
772  Pedersen Mille  2003  ALLERØD  0392AO  50 m  32.00   
10  669  Lorentzen Katja Skovdal  2003  KØGE  0338AQ  50 m  32.24   
11  819  Tabor Schastine Skifter  2005  VAT CPH  0598AB  50 m  32.43   
12  575  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  50 m  33.44   
13  427  Johansen Liva Buchholt  2003  A6  0306AA  50 m  33.59   
14  437  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  50 m  33.59   
15  712  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  50 m  33.62   
16  753  Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  50 m  33.68   
17  793  Heunicke Esther Marie  2003  BIRKERØD  0344AE  50 m  33.89   
18  818  Madsen Anna Maria  2004  VAT CPH  0444AJ  50 m  33.91   
19  663  Dreier Clara  2004  KØGE  0438AC  50 m  34.30   
20  428  Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  50 m  34.31   
21  481  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  50 m  34.39   
22  429  Larsen Isabella  2005  A6  0592AK  50 m  34.87   
23  422  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  50 m  36.09   
24  690  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  50 m  36.24   
25  800  Nørby Camille  2004  BIRKERØD  0498AE  50 m  36.24   
26  822  Høffer Astrid  2004  VAT CPH  0438AB  50 m  36.53   
27  820  Mathiesen Mathilde  2004  VAT CPH  0432AD  50 m  36.69   
28  566  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  50 m  36.84   
29  823  Dahl Julie  2004  VAT CPH  0418AN  50 m  36.99   
30  695  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  50 m  37.34   
31  421  Brage Silja  2005  A6  0544AL  50 m  37.37   
32  465  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  50 m  37.51   
33  516  Nimb Isabella Victoria  2004  GENTOFTE  0428AK  50 m  37.69   
34  731  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  37.87   
35  835  Søndergaard Freja  2004  VORDINGB  0452AO  50 m  38.08   
36  634  Bak Sofie  2003  HVIDOVRE  0336AN  50 m  38.23   
37  567  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  50 m  38.26   
38  590  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  50 m  38.45   
39  824  Thomadsen Laura  2004  VAT CPH  0412AH  50 m  38.53   
40  594  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  50 m  39.39   
41  589  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  50 m  39.65   
42  593  Nygaard Emmanuella  2003  HERLEV  0392AV  50 m  39.87   
43  586  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  50 m  39.99   
44  645  Jensen Amalie  2005  HVIDOVRE  0594AI  50 m  40.11   
45  477  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  40.20   
46  826  Bavnbæk Isabel Valsted  2003  VORDINGB  0334AZ  50 m  40.43   
47  509  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  50 m  40.44   
48  531  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  50 m  40.50   
49  706  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  50 m  41.65   
50  513  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  50 m  41.94   
51  650  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  50 m  42.10   
52  683  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  50 m  42.10   
53  730  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  42.72   
54  499  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  50 m  43.56   
55  503  Lindberg Emilia Clara  2005  GENTOFTE  0574AO  50 m  43.57   
56  691  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  50 m  43.86   
57  678  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  50 m  43.93   
58  727  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  50 m  45.14   
59  533  Szczepanski Molly  2006  GENTOFTE  0662AJ  50 m  46.01   
60  464  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  50 m  46.31   
61  468  Balle Anna E.e.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  46.38   
62  571  Østerby Anna  2005  GSK  0554AJ  50 m  50.52   
63  569  Vestergaard Safira  2005  GSK  0516AJ  50 m  55.38   
64  419  Andreasen Lucca  2004  A6  0422AN  50 m     
65  643  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE    50 m     
66  646  Kragh Frida Hvirring  2004  HVIDOVRE  0474AF  50 m     
67  687  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  18 maj 2017 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark