Ohjelma Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Gruppe 4: Lucas Bruun Strøbek (2001) 00:35.93 2015-03-27 |
Gruppe 3: Lucas Bruun Strøbek (2001) 00:33.17 2016-04-15 |
Junior: Riyan Salem (1998) 00:31.68 2016-04-15 |
Senior: Jonas B. Sørensen (1993) 00:33.69 2016-04-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 562 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 31.13 | |
2 | 791 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 31.16 | |
3 | 552 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 31.41 | |
4 | 739 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 31.87 | |
5 | 618 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 32.01 | |
6 | 631 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 32.05 | |
7 | 507 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 32.67 | |
8 | 532 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 32.68 | |
9 | 809 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 32.99 | |
10 | 440 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 33.62 | |
11 | 806 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 33.95 | |
12 | 603 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 34.01 | |
13 | 763 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 34.53 | |
14 | 470 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 34.58 | |
15 | 598 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 34.73 | |
16 | 602 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 35.64 | |
17 | 681 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 35.74 | |
18 | 577 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 35.80 | |
19 | 557 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 35.83 | |
20 | 721 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 36.02 | |
21 | 651 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 36.39 | |
22 | 529 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 36.40 | |
23 | 467 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 36.41 | |
24 | 796 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 36.78 | |
25 | 811 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 50 m | 36.85 | |
26 | 808 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 37.19 | |
27 | 627 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 37.21 | |
28 | 698 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 37.43 | |
29 | 671 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 37.70 | |
30 | 794 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 37.93 | |
31 | 767 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 38.10 | |
32 | 795 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 38.75 | |
33 | 469 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 38.99 | |
34 | 522 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 39.41 | |
35 | 600 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 39.66 | |
36 | 714 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 39.71 | |
37 | 692 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 39.73 | |
38 | 576 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 40.11 | |
39 | 790 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 40.15 | |
40 | 504 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 40.25 | |
41 | 664 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 40.55 | |
42 | 776 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 41.32 | |
43 | 804 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 41.64 | |
44 | 564 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 42.50 | |
45 | 812 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 43.12 | |
46 | 487 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 43.46 | |
47 | 828 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 50 m | 43.62 | |
48 | 425 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 43.66 | |
49 | 536 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 45.29 | |
50 | 722 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 46.64 | |
51 | 814 | Risager Samuel | 2003 | VAT CPH | 0305AN | 50 m | 46.89 | |
52 | 838 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 47.30 | |
53 | 581 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 47.49 | |
54 | 680 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 48.10 | |
55 | 473 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 48.35 | |
56 | 711 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 49.09 | |
57 | 579 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 49.31 | |
58 | 506 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 49.60 | |
59 | 510 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 50 m | 50.83 | |
60 | 494 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 50 m | 51.21 | |
61 | 449 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 50 m | 52.91 | |
62 | 442 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 50 m | 54.27 | ||
63 | 728 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 55.73 | |
64 | 699 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 57.21 | |
65 | 587 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:00.34 | |
66 | 444 | Hartmann Christian | 2003 | FR.SUND | 0399AP | 50 m | ||
67 | 617 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | ||
68 | 708 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | ||
69 | 709 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | ||
70 | 724 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | ||
71 | 736 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 maj 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:39 |