2017-12-16   06:21:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Magplasket 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  Magplasket 2017    Utskriftsdatum  20 maj 2017   
  Tävlingsort  Lysekil    Utskriftstid  18:17   
  Arrangör  Lysekils Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 maj 2017         
 
 
 
Gren 3, 50m Fjäril Fl 13, 12, 11  Finaler (11) 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
13  Paloma Consil  2004  BX7804  GÖTEBORG    25m   
121  Lovisa Stokke Eriksson  2006  AZ8406  MASS    25m   
29  Agnes Morelli  2006  BA2406  GÖTEBORG    25m   
39  Lo Stranne  2005  AX6805  GÖTEBORG    25m   
27  Tilde Lundquist  2005  AX7805  GÖTEBORG    25m   
               

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
212  Sara Högstedt  2005    GÖTEBORG    25m   
114  Agnes Sjöström  2006  AS3606  MASS    25m   
180  Maja Borg  2006  BI6206  UDDEVALLA    25m  57.88 
28  Alma Mellegård Fastén  2006  AM2406  GÖTEBORG    50m  1:02.88 
31  Charlize Nyström  2005  BN7405  GÖTEBORG    25m   
181  Ella Cedergren  2006  BI7206  UDDEVALLA    25m   

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
202  Wilma Vinneby  2005  BK5805  UDDEVALLA    25m  55.85 
127  Clara Uddheim  2005  BJ3805  MASS    25m  53.87 
210  Gabriella Sturesson  2006  BH1606  SK NJORD    25m  51.38 
120  Elsa Stenfeldt  2004  AJ9204  MASS    25m  53.58 
90  Tindra Janson  2005  BE9605  MASS    25m  54.48 
193  Tilia Olsson  2006  BC9606  UDDEVALLA    25m  56.17 

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Ines Norlander  2006  BA1406  GÖTEBORG    25m  49.07 
41  Klara Wallerbert  2005  BK6405  GÖTEBORG    25m  48.71 
18  Fatima Hamdar  2004  BU7404  GÖTEBORG    25m  48.53 
116  Alicia Smith  2005  BB5805  MASS    25m  48.66 
188  Ebba Kjellberg  2006  AZ2206  UDDEVALLA    25m  48.74 
179  Clara Aronsson  2004  BX2804  UDDEVALLA    25m  50.90 

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
115  Fanny Sjöström  2004  BF5804  MASS    25m  47.92 
198  Märta Ryrrmalm  2006  BA1806  UDDEVALLA    25m  47.42 
38  Elin Sjöberg  2005  AY9205  GÖTEBORG    25m  47.02 
200  Matilda Wassblad  2006  BA2806  UDDEVALLA    25m  47.34 
223  Moa Blomberg  2005  AN2805  UDDEVALLA    25m  47.60 
122  Anna Ström  2006  AM7606  MASS    25m  47.98 

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Klara Rask  2005  AL9405  GÖTEBORG    25m  46.58 
128  Lia Wallström  2004  BK5804  MASS    25m  46.41 
79  Fiona Ernst  2004  AV1204  MASS    25m  46.16 
129  Alexandra Wikström  2004  BO5404  MASS    25m  46.24 
11  Linda Asterling  2005  AY3205  GÖTEBORG    25m  46.48 
42  Aramis Yaghobi  2004  BD0204  GÖTEBORG    50m  46.70 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Angelica Olesen  2005  AC0605  GÖTEBORG    25m  45.12 
126  Signe Svensson  2005  AY5605  MASS    25m  44.85 
26  Evelina Liu  2004  BK7404  GÖTEBORG    25m  44.15 
91  Nellie Jidhage  2005  AY1605  MASS    25m  44.45 
222  Tuva Adamsson  2005  AN9805  UDDEVALLA    25m  45.06 
16  Elin Ha  2006  AM7406  GÖTEBORG    25m  45.42 

 
Heat 8 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
66  Alice Alsterstad  2005  AY8405  MASS    25m  43.33 
24  Nadja Karlsson  2004  BK8404  GÖTEBORG    25m  42.86 
75  Anya Chen  2004  BH1604  MASS    25m  42.71 
43  Älwa Ankarin  2005  AM6605  SK GÖTENE    25m  42.82 
224  Selma Hahne  2004  BU5604  GÖTEBORG    25m  43.05 
46  Tove Öjersson  2005  AM1605  SK GÖTENE    25m  44.10 

 
Heat 9 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
145  Linnea Börjesson  2005  AF0205  S 77    25m  41.83 
Emma Frövén  2006  AD3606  ALE    25m  41.24 
59  Alice Hedkrok  2004  BH5804  MELLERUD    25m  41.06 
20  Filippa Hemberg  2004  BT5204  GÖTEBORG    25m  41.09 
185  Annamaria Girnus de Sousa  2005  AO2205  UDDEVALLA    25m  41.51 
10  Linnea Ahlstrand  2004  BK6404  GÖTEBORG    25m  42.52 

 
Heat 10 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
123  Melis Suleyman  2005  BC7405  MASS    25m  40.81 
187  Emma Hejdengård  2006  AY7806  UDDEVALLA    25m  40.15 
199  Moa Rödin  2004  BH8404  UDDEVALLA    25m  39.75 
183  Nora Eriksson  2005  AN1805  UDDEVALLA    25m  39.88 
108  Magdalena Pantaleeva  2005  AR8805  MASS    25m  40.50 
204  Matilda Östblom  2004  AO4204  UDDEVALLA    25m  40.86 

 
Heat 11 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
74  Ebba Carlström  2006  AJ3606  MASS    25m  38.97 
14  Ebba Egnell  2005  AX3805  GÖTEBORG    25m  33.85 
176  Sofia Abrahamsson  2005  AB8605  UDDEVALLA    25m  31.10 
21  Linnea Högstedt  2004  BK2404  GÖTEBORG    25m  32.25 
195  Lova Rodin  2005  AO1205  UDDEVALLA    25m  35.98 
177  Johanna Alsop  2004  AG3404  UDDEVALLA    25m  39.02 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  20 maj 2017 
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim  Utskriftstid  18:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start