2017-08-22   11:06:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Magplasket 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 26
Heatlista 
 
  Tävling  Magplasket 2017    Utskriftsdatum  20 maj 2017   
  Tävlingsort  Lysekil    Utskriftstid  18:17   
  Arrangör  Lysekils Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 maj 2017         
 
 
 
Gren 26, 50m Bröstsim Fl 11, 10  Finaler (11) 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
51  Tea Jälevik  2007  AV8407  LYSEKIL SS    25m   
220  Molly Borg  2006    TUMLARNA    25m   
55  Isolde Ljungberg  2007  AL2207  LYSEKIL SS    25m   
               
               

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
104  Anna-Maria Niemi  2006  AZ1606  MASS    25m   
92  Emmy Johnson  2006  AZ3406  MASS    25m   
101  Nina Ljunggren  2007  AU9207  MASS    25m   
184  Saga Eriksson  2007  AV9607  UDDEVALLA    25m   
19  Tilde Hamrin  2006  BK2606  GÖTEBORG    25m   
76  Nur Duric  2006    MASS    25m   

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
162  Elma Ås  2007  AN0807  S 77    25m  1:15.58 
63  Madelaine Schneider  2006  AS9206  MELLERUD    25m  1:03.36 
114  Agnes Sjöström  2006  AS3606  MASS    25m  1:02.25 
174  Ella Wogenius  2006  AZ9606  STRÖMSTAD    25m  1:03.01 
150  Leontien Herweijer  2007  AJ2707  S 77    25m  1:03.38 
85  Elin Hillström  2007  AP6207  MASS    25m  1:19.83 

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
147  Elsa Gustavsson  2006  AY4806  S 77    25m  1:00.53 
119  Beatrice Stefanescu  2007  AP3607  MASS    25m  59.43 
118  Elessa Sopasakis  2007  AP4407  MASS    25m  58.39 
Ella Götestam Sundén  2007  AL0807  ALE    25m  59.43 
29  Agnes Morelli  2006  BA2406  GÖTEBORG    25m  59.55 
107  Linnéa Ottosson  2007  AP3407  MASS    25m  1:01.49 

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
194  Vilma Olsson  2007  AK4407  UDDEVALLA    25m  58.35 
172  Freja Simonsson  2006  AF8406  STRÖMSTAD    25m  57.97 
95  Freja Kinnander  2007  AI3407  MASS    25m  57.40 
Julia Gustafsson  2006  BJ3406  ALE    25m  57.44 
210  Gabriella Sturesson  2006  BH1606  SK NJORD    25m  57.99 
Malva Berggren  2007  AL1807  ALE    25m  58.38 

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
94  Sofia Karlsson  2006  AZ9206  MASS    25m  57.01 
88  Leia Isaksson  2006  AZ5406  MASS    25m  56.80 
165  Elvira Axelsson Larsholt  2006  AL1606  STRÖMSTAD    25m  56.23 
28  Alma Mellegård Fastén  2006  AM2406  GÖTEBORG    25m  56.52 
Wilma Jansson  2006  BJ9406  ALE    25m  56.92 
Alva Svensson  2007  AM0407  ALE    25m  57.12 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
200  Matilda Wassblad  2006  BA2806  UDDEVALLA    25m  54.77 
180  Maja Borg  2006  BI6206  UDDEVALLA    25m  54.18 
201  Elsa Vikarand  2007  AW4207  UDDEVALLA    25m  53.70 
47  Emilia Bengtler  2007  AH0207  LYSEKIL SS    25m  53.84 
158  Alice Olsson  2006  AX1406  S 77    25m  54.52 
153  Hailey Larsson  2007  AK7407  S 77    25m  56.06 

 
Heat 8 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
70  Maja Burenius  2006  AV5806  MASS    25m  53.32 
50  Tilda Holmberg  2006  AX5406  LYSEKIL SS    25m  53.02 
30  Ines Norlander  2006  BA1406  GÖTEBORG    25m  52.62 
193  Tilia Olsson  2006  BC9606  UDDEVALLA    25m  52.97 
89  Isa Janson  2006  AZ6206  MASS    25m  53.16 
188  Ebba Kjellberg  2006  AZ2206  UDDEVALLA    25m  53.43 

 
Heat 9 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
146  Maja Edberg  2006  AX7206  S 77    25m  51.87 
207  Viola Gullberg  2006  BH6406  SK NJORD    25m  51.13 
80  Antonia Falkenström  2006  AS7406  MASS    25m  50.73 
82  Alva Gadolin  2006  AY3806  MASS    25m  51.11 
74  Ebba Carlström  2006  AJ3606  MASS    25m  51.46 
73  Sigrid Carlsson  2006  AS9406  MASS    25m  52.57 

 
Heat 10 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
16  Elin Ha  2006  AM7406  GÖTEBORG    25m  50.34 
175  Molly Östby  2006  AK1806  STRÖMSTAD    25m  50.14 
Emma Frövén  2006  AD3606  ALE    25m  49.37 
69  Elsa Blomberg  2006  AS1606  MASS    25m  49.66 
216  Ronja Finnilä  2006  AS2206  LYSEKIL SS    25m  50.33 
181  Ella Cedergren  2006  BI7206  UDDEVALLA    25m  50.38 

 
Heat 11 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
198  Märta Ryrrmalm  2006  BA1806  UDDEVALLA    25m  48.48 
103  Amanda Mankinen  2006  AZ0606  MASS    25m  46.95 
187  Emma Hejdengård  2006  AY7806  UDDEVALLA    25m  46.71 
122  Anna Ström  2006  AM7606  MASS    25m  46.89 
121  Lovisa Stokke Eriksson  2006  AZ8406  MASS    25m  47.62 
170  Alva Rohman  2007  AC7807  STRÖMSTAD    25m  48.80 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.14  Utskriftsdatum  20 maj 2017 
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim  Utskriftstid  18:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start