Program for UGP 3 2009
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 433 | Kron Kristian | 1992 | SDERTRN | AY2192 | 50 m | 59.92 | |
2 | 364 | Ocklind Henrik | 1993 | UPSALA S | AV8993 | 50 m | 1:05.50 | |
3 | 135 | Karlsson Christian | 1993 | SDERTLJE | AK0593 | 50 m | 1:05.56 | |
4 | 209 | Karlsson Adam | 1994 | SPRVGEN | AC7594 | 50 m | 1:05.62 | |
5 | 151 | Nilsson Simon | 1991 | SDERTLJE | AI8591 | 50 m | 1:05.78 | |
6 | 436 | Brynnel Adrian | 1992 | SK NEPTUN | BB4392 | 50 m | 1:06.60 | |
7 | 379 | Arvidsson Marcus | 1993 | VSBY SS | AH4193 | 50 m | 1:06.69 | |
8 | 30 | Berg Henrik | 1992 | DANDERYD | AY3392 | 50 m | 1:07.40 | |
9 | 152 | Nordin Marcus | 1992 | SDERTLJE | AD8592 | 50 m | 1:08.09 | |
10 | 236 | Dahlin Henrik | 1992 | SS04 | AE2192 | 50 m | 1:08.13 | |
11 | 91 | Engqvist Joakim | 1993 | SKK | AU6993 | 50 m | 1:08.18 | |
12 | 309 | Wangel Axel | 1994 | TUREBERG | AJ2994 | 50 m | 1:08.46 | |
13 | 137 | Kesenci Alexander | 1995 | SDERTLJE | AK7195 | 50 m | 1:09.15 | |
14 | 141 | Licina Adis | 1994 | SDERTLJE | AB3194 | 50 m | 1:10.07 | |
15 | 330 | Brndefors Oskar | 1992 | UPPLANDS-B | AJ8992 | 50 m | 1:10.14 | |
16 | 437 | Brynnel Joen | 1996 | SK NEPTUN | AU3196 | 50 m | 1:10.22 | |
17 | 388 | Frst Markus | 1996 | VSBY SS | AA2196 | 50 m | 1:10.27 | |
18 | 145 | Lord-Johansson Ludwig | 1994 | SDERTLJE | AG7394 | 50 m | 1:10.69 | |
19 | 396 | Kirilmaz Elias | 1994 | VSBY SS | AO8994 | 50 m | 1:11.27 | |
20 | 287 | Sandng Anton | 1994 | TBY SIM | AI9994 | 50 m | 1:11.30 | |
21 | 406 | Sundkvist Christoffer | 1994 | VSBY SS | AC9794 | 50 m | 1:11.57 | |
22 | 109 | Thome Lucas | 1993 | SKK | AE3193 | 50 m | 1:11.88 | |
23 | 400 | Rebmann Henry | 1994 | VSBY SS | AK3394 | 50 m | 1:12.00 | |
24 | 395 | Kirilmaz Edward | 1996 | VSBY SS | AF0796 | 50 m | 1:12.80 | |
25 | 214 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPRVGEN | AN9394 | 50 m | 1:13.08 | |
26 | 102 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 50 m | 1:13.23 | |
27 | 189 | Billquist Jesper | 1994 | SPRVGEN | AN8394 | 50 m | 1:14.21 | |
28 | 408 | Zedendahl Oscar | 1995 | VSBY SS | AG4595 | 50 m | 1:14.34 | |
29 | 31 | Lindstrm Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 50 m | 1:14.72 | |
30 | 430 | Uhlin Joakim | 1994 | SKURU IK | AN6394 | 50 m | 1:14.84 | |
31 | 257 | Hedman Mattias | 1994 | SUNDSVALL | AM9594 | 50 m | 1:14.99 | |
32 | 394 | Karisik Mirnes | 1994 | VSBY SS | AM2394 | 50 m | 1:15.49 | |
33 | 138 | Kock Oscar | 1995 | SDERTLJE | AK8195 | 50 m | 1:15.52 | |
34 | 124 | Emanuelsson Oskar | 1994 | SDERTLJE | AL2394 | 50 m | 1:15.60 | |
35 | 29 | Hggblad Wictor | 1994 | KERSBERGA | AJ8194 | 50 m | 1:15.83 | |
36 | 322 | Nordbge Peter | 1995 | TYRES SS | AI6795 | 50 m | 1:16.48 | |
37 | 218 | Ojaste Daniel | 1994 | SPRVGEN | AT8794 | 50 m | 1:16.67 | |
38 | 188 | Backlund Tobias | 1995 | SPRVGEN | AR7195 | 50 m | 1:16.68 | |
39 | 340 | Dahlbom Emil | 1994 | UPSALA S | AQ7994 | 50 m | 1:17.72 | |
40 | 332 | Grimler Henrik | 1991 | UPPLANDS-B | AY3391 | 50 m | 1:18.07 | |
41 | 277 | Hosseini Babbi | 1995 | TBY SIM | AE3995 | 50 m | 1:18.08 | |
42 | 205 | Henriksson Tobias | 1996 | SPRVGEN | AN4796 | 50 m | 1:18.76 | |
43 | 122 | Demner Jonathan | 1995 | SDERTLJE | AI8595 | 50 m | 1:19.22 | |
44 | 219 | Oldertz Gustav | 1994 | SPRVGEN | AT7794 | 50 m | 1:19.69 | |
45 | 321 | Nord Jonas | 1994 | TYRES SS | AN8994 | 50 m | 1:20.04 | |
46 | 276 | Hedman Filip | 1998 | TBY SIM | AO1598 | 50 m | 1:20.32 | |
47 | 313 | Eliasson Carl | 1995 | TYRES SS | AY5195 | 50 m | 1:20.58 | |
48 | 213 | Lning Anton | 1996 | SPRVGEN | AO0996 | 50 m | 1:21.33 | |
49 | 331 | Eriksson Max | 1994 | UPPLANDS-B | AS8594 | 50 m | 1:21.43 | |
50 | 297 | Zhong Sean | 1998 | TBY SIM | AF2198 | 50 m | 1:21.66 | |
51 | 27 | Cederblad Oskar | 1994 | KERSBERGA | AW5594 | 50 m | 1:21.90 | |
52 | 447 | Kjellberg Marcus | 1994 | KERSBERGA | AH0594 | 50 m | 1:21.98 | |
53 | 196 | Eriksson Patrik | 1996 | SPRVGEN | AM4596 | 50 m | 1:22.09 | |
54 | 325 | Sehlin Oscar | 1992 | TYRES SS | AV4992 | 50 m | 1:22.31 | |
55 | 339 | Dahlbom Axel | 1996 | UPSALA S | AG0196 | 50 m | 1:22.46 | |
56 | 377 | Winlf Carl | 1994 | UPSALA S | AQ4594 | 50 m | 1:23.23 | |
57 | 199 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPRVGEN | AP4596 | 50 m | 1:23.38 | |
58 | 260 | Lundstrm Eric | 1996 | SUNDSVALL | AD1796 | 50 m | 1:23.80 | |
59 | 68 | Ljunggren Arthur | 1995 | SK NEPTUN | AJ5395 | 50 m | 1:23.96 | |
60 | 381 | Berntsen Jens | 1995 | VSBY SS | AA7795 | 50 m | 1:24.00 | |
61 | 268 | Assarsson Mikael | 1994 | TBY SIM | AW0994 | 50 m | 1:24.23 | |
62 | 74 | Moss Filip | 1994 | SK NEPTUN | AD2994 | 50 m | 1:24.77 | |
63 | 370 | Sundstrm Johan | 1996 | UPSALA S | AJ9396 | 50 m | 1:25.17 | |
64 | 198 | Fonseca Edson | 1995 | SPRVGEN | AP9595 | 50 m | 1:25.57 | |
65 | 61 | Gyllberg Marcus | 1997 | SK NEPTUN | AQ7597 | 50 m | 1:25.58 | |
66 | 259 | Lundin Alexander | 1995 | SUNDSVALL | AI6395 | 50 m | 1:25.66 | |
67 | 384 | Bystrm Albin | 1995 | VSBY SS | AU6395 | 50 m | 1:26.10 | |
68 | 146 | Malmlf Jonatan | 1994 | SDERTLJE | AN5194 | 50 m | 1:26.18 | |
69 | 65 | Kursakov Alexsej | 1993 | SK NEPTUN | AD5593 | 50 m | 1:26.65 | |
70 | 208 | Hckerfelt Elias | 1996 | SPRVGEN | AL2196 | 50 m | 1:27.45 | |
71 | 234 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 50 m | 1:28.02 | |
72 | 254 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 50 m | 1:28.56 | |
73 | 94 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 50 m | 1:28.61 | |
74 | 46 | Lnnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 1:28.84 | |
75 | 206 | Holm-Reise David | 1997 | SPRVGEN | AI2397 | 50 m | 1:29.13 | |
76 | 210 | Karlstrm Albin | 1997 | SPRVGEN | AJ4597 | 50 m | 1:29.20 | |
77 | 417 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 50 m | 1:29.33 | |
78 | 429 | Strandberg Aron | 1994 | SKURU IK | AQ5194 | 50 m | 1:29.76 | |
79 | 116 | Bjelkmark Jonathan | 1994 | SDERTLJE | AH5994 | 50 m | 1:30.69 | |
80 | 53 | Sjblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 50 m | 1:31.48 | |
81 | 359 | Matkoski Alexander | 1996 | UPSALA S | AG2796 | 50 m | 1:31.59 | |
82 | 357 | Lind Philip | 1995 | UPSALA S | AM5595 | 50 m | 1:32.24 | |
83 | 378 | Wu Boris | 1997 | UPSALA S | AC3797 | 50 m | 1:32.98 | |
84 | 440 | Lindberg Erik | 1995 | SKURU IK | AV7395 | 50 m | 1:33.80 | |
85 | 369 | Schnning Jacob | 1995 | UPSALA S | AM7595 | 50 m | 1:33.91 | |
86 | 299 | berg William | 1997 | TBY SIM | AF1597 | 50 m | 1:34.31 | |
87 | 125 | Enerstrand Sebastian | 1996 | SDERTLJE | AI2596 | 50 m | 1:35.25 | |
88 | 118 | Brandt Erik | 1999 | SDERTLJE | AD5999 | 50 m | 1:36.07 | |
89 | 129 | Gradin Andr | 1994 | SDERTLJE | AN1194 | 50 m | 1:36.40 | |
90 | 266 | Westrin Samuel | 1996 | SUNDSVALL | AC0796 | 50 m | 1:36.65 | |
91 | 39 | Blomkvist Martin | 1997 | POLISEN | AH8197 | 50 m | 1:37.84 | |
92 | 73 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 1:38.17 | |
93 | 85 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 50 m | 1:38.27 | |
94 | 38 | Araya Nebay | 1997 | POLISEN | AS9597 | 50 m | 1:38.31 | |
95 | 376 | Westin Joacim | 1994 | UPSALA S | AQ3594 | 50 m | 1:39.03 | |
96 | 32 | Grns Adam | 1996 | HELLAS | AD6796 | 50 m | 1:40.23 | |
97 | 75 | Moss Jacob | 1997 | SK NEPTUN | AD9997 | 50 m | 1:40.93 | |
98 | 228 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPRVGEN | AN8197 | 50 m | 1:41.70 | |
99 | 368 | Rindstig Kristoffer | 1994 | UPSALA S | AK6394 | 50 m | 1:43.82 | |
100 | 239 | Hultgren Gustav | 1995 | SS04 | AX0395 | 50 m | 1:45.23 | |
101 | 402 | Seyed Porja | 1995 | VSBY SS | AV7195 | 50 m | 1:49.85 | |
102 | 82 | Tegnerud Hjalmar | 1995 | SK NEPTUN | BA9795 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Sprvgens Simfrening |