Program för UGP 3 2009
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 178 | Lillieström Anna | 1992 | SÖDERTÖRN | AM6292 | 50 m | 2:26.40 | |
2 | 57 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 2:30.55 | |
3 | 172 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 2:30.92 | |
4 | 166 | Eriksson Jessica | 1993 | SÖDERTÖRN | AT2293 | 50 m | 2:33.58 | |
5 | 401 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 50 m | 2:34.56 | |
6 | 175 | Johansson Petra | 1995 | SÖDERTÖRN | AP0495 | 50 m | 2:36.96 | |
7 | 59 | Eriksson Jessica | 1995 | SK NEPTUN | AH0895 | 50 m | 2:37.06 | |
8 | 337 | Blomqvist Astrid | 1996 | UPSALA S | AA5696 | 50 m | 2:37.50 | |
9 | 393 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 50 m | 2:37.84 | |
10 | 169 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 50 m | 2:37.99 | |
11 | 392 | Hellström Isabell | 1994 | VÄSBY SS | AF7894 | 50 m | 2:38.18 | |
12 | 298 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 50 m | 2:39.08 | |
13 | 399 | Lundström Caroline | 1993 | VÄSBY SS | AO6293 | 50 m | 2:39.40 | |
14 | 404 | Snekkenes Victoria | 1994 | VÄSBY SS | AE2894 | 50 m | 2:39.90 | |
15 | 212 | Lundin Pernilla | 1991 | SPÅRVÄGEN | BQ2691 | 50 m | 2:40.13 | |
16 | 410 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 50 m | 2:40.14 | |
17 | 183 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:40.25 | |
18 | 323 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 2:40.34 | |
19 | 387 | Frisk-Garcia Victoria | 1994 | VÄSBY SS | AX5894 | 50 m | 2:40.64 | |
20 | 191 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 50 m | 2:41.63 | |
21 | 221 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 50 m | 2:42.00 | |
22 | 143 | Lindquist Camilla | 1993 | SÖDERTÄLJE | AK2893 | 50 m | 2:42.10 | |
23 | 356 | Lind Ebba | 1993 | UPSALA S | AX4493 | 50 m | 2:42.53 | |
24 | 353 | Kindlund Julia | 1994 | UPSALA S | AL6494 | 50 m | 2:42.59 | |
25 | 99 | Lindqvist Olivia | 1993 | SKK | AH4293 | 50 m | 2:43.21 | |
26 | 403 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 50 m | 2:43.89 | |
27 | 375 | Westerlund Lina | 1995 | UPSALA S | BD5295 | 50 m | 2:44.91 | |
28 | 71 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 50 m | 2:45.15 | |
29 | 72 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 2:45.53 | |
30 | 217 | Näsström Sophie | 1993 | SPÅRVÄGEN | AP5293 | 50 m | 2:45.97 | |
31 | 93 | Finati Sara | 1992 | SKK | BR3892 | 50 m | 2:46.61 | |
32 | 282 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 50 m | 2:46.82 | |
33 | 246 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 2:47.08 | |
34 | 162 | Wigholm My | 1991 | SÖDERTÄLJE | BE8291 | 50 m | 2:47.22 | |
35 | 225 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:47.27 | |
36 | 76 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | BE1695 | 50 m | 2:47.37 | |
37 | 58 | Eneström Emmy | 1996 | SK NEPTUN | AR3296 | 50 m | 2:47.76 | |
38 | 350 | Henriksson Ylva | 1994 | UPSALA S | AA9294 | 50 m | 2:47.76 | |
39 | 386 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 50 m | 2:48.25 | |
40 | 383 | Bjurman Elin | 1995 | VÄSBY SS | AO7295 | 50 m | 2:48.48 | |
41 | 92 | Eriksson Erika | 1993 | SKK | AD0893 | 50 m | 2:48.74 | |
42 | 397 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 50 m | 2:49.31 | |
43 | 293 | Ulmgren Jennifer | 1995 | TÄBY SIM | BB5495 | 50 m | 2:49.33 | |
44 | 385 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 50 m | 2:50.74 | |
45 | 193 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 2:50.91 | |
46 | 70 | Malmberg Lovisa | 1995 | SK NEPTUN | AH9895 | 50 m | 2:50.99 | |
47 | 79 | Schumacher Josefine | 1995 | SK NEPTUN | BC9495 | 50 m | 2:51.19 | |
48 | 324 | Nyström Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BT2295 | 50 m | 2:51.35 | |
49 | 251 | Blick Tilda | 1996 | SUNDSVALL | AS0496 | 50 m | 2:51.49 | |
50 | 67 | Lindstrand Sanna | 1993 | SK NEPTUN | BH6693 | 50 m | 2:51.85 | |
51 | 333 | Lillqvist Jenna | 1993 | UPPLANDS-B | BV6493 | 50 m | 2:51.88 | |
52 | 147 | Mattsson-Coll Isabel | 1993 | SÖDERTÄLJE | AW4493 | 50 m | 2:52.08 | |
53 | 158 | Strannerud Moa | 1993 | SÖDERTÄLJE | BC9293 | 50 m | 2:52.56 | |
54 | 267 | Arksand Elsa | 1996 | TÄBY SIM | AU1896 | 50 m | 2:53.25 | |
55 | 427 | Lewin Marlene Pavlu | 1997 | SKURU IK | AH9497 | 50 m | 2:53.68 | |
56 | 362 | Norlin Josefine | 1996 | UPSALA S | AM2696 | 50 m | 2:53.94 | |
57 | 422 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 50 m | 2:54.41 | |
58 | 101 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 50 m | 2:54.66 | |
59 | 341 | Dannfors Julia | 1995 | UPSALA S | AA4295 | 50 m | 2:54.78 | |
60 | 295 | Wallmon Malin | 1992 | TÄBY SIM | BF2492 | 50 m | 2:55.57 | |
61 | 348 | Heimer Vilma | 1996 | UPSALA S | BL3296 | 50 m | 2:55.66 | |
62 | 426 | Lewin Hanna Pavlu | 1993 | SKURU IK | BV9493 | 50 m | 2:56.56 | |
63 | 207 | Holm-Reise Isabell | 1994 | SPÅRVÄGEN | AU5294 | 50 m | 2:56.67 | |
64 | 128 | Fritz Mazy | 1994 | SÖDERTÄLJE | AZ1894 | 50 m | 2:56.68 | |
65 | 292 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 50 m | 2:57.55 | |
66 | 288 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:58.28 | |
67 | 56 | Bjelak Emina | 1997 | SK NEPTUN | BC2897 | 50 m | 3:00.84 | |
68 | 305 | Postlind Elin | 1992 | TUREBERG | BK4492 | 50 m | 3:00.88 | |
69 | 84 | Wallentheim Frida | 1996 | SK NEPTUN | AG8896 | 50 m | 3:00.91 | |
70 | 127 | Engsoo Viktoria | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ1696 | 50 m | 3:00.99 | |
71 | 149 | Määttä Olivia | 1993 | SÖDERTÄLJE | AW3493 | 50 m | 3:01.09 | |
72 | 256 | Finell Emelie | 1996 | SUNDSVALL | AC9896 | 50 m | 3:01.30 | |
73 | 233 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 3:01.55 | |
74 | 235 | Bretagnolle Lara | 1994 | SS04 | BO1494 | 50 m | 3:02.53 | |
75 | 366 | Persson Sofie | 1991 | UPSALA S | CF3291 | 50 m | 3:02.53 | |
76 | 148 | Mattsson-Coll Sandra | 1997 | SÖDERTÄLJE | AG0697 | 50 m | 3:02.70 | |
77 | 372 | Söderberg Saga | 1997 | UPSALA S | AE0697 | 50 m | 3:03.01 | |
78 | 311 | Bolling Agnes | 1996 | TYRESÖ SS | BM6496 | 50 m | 3:03.28 | |
79 | 150 | Nilsson Karin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AO6294 | 50 m | 3:03.47 | |
80 | 115 | Bengtsson Linda | 1994 | SÖDERTÄLJE | AK1494 | 50 m | 3:03.47 | |
81 | 154 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 3:03.94 | |
82 | 215 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 3:04.26 | |
83 | 86 | Wiorek Carolina | 1997 | SK NEPTUN | AG3897 | 50 m | 3:04.31 | |
84 | 261 | Svensson Cecilia | 1997 | SUNDSVALL | AH9297 | 50 m | 3:05.63 | |
85 | 62 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 3:06.13 | |
86 | 226 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 3:06.33 | |
87 | 157 | Stille Saga | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ5896 | 50 m | 3:07.11 | |
88 | 262 | Tjernberg Saga | 1995 | SUNDSVALL | AS2895 | 50 m | 3:08.45 | |
89 | 373 | Tavoosi Saba | 1994 | UPSALA S | AL1694 | 50 m | 3:08.69 | |
90 | 192 | Boje Amalie | 1995 | SPÅRVÄGEN | BN4695 | 50 m | 3:09.59 | |
91 | 263 | Vestberg Matilda | 1996 | SUNDSVALL | AH8496 | 50 m | 3:10.10 | |
92 | 264 | Westberg Eveline | 1997 | SUNDSVALL | AH8297 | 50 m | 3:11.02 | |
93 | 69 | Malmberg Amanda | 1997 | SK NEPTUN | AG7697 | 50 m | 3:11.52 | |
94 | 114 | Avelin Klara | 1994 | SÖDERTÄLJE | AY3294 | 50 m | 3:11.54 | |
95 | 407 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 50 m | 3:12.34 | |
96 | 120 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 50 m | 3:14.65 | |
97 | 345 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | UPSALA S | AD0895 | 50 m | 3:16.36 | |
98 | 328 | Thörnqvist Victoria | 1995 | TYRESÖ SS | AQ1495 | 50 m | 3:16.49 | |
99 | 136 | Karlsson Towa | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO6897 | 50 m | 3:18.36 | |
100 | 126 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 50 m | 3:18.44 | |
101 | 374 | Thienemann Moa | 1994 | UPSALA S | BI5294 | 50 m | 3:21.95 | |
102 | 35 | Thune Rebecka | 1994 | HELLAS | BP5494 | 50 m | 3:32.00 | |
103 | 338 | Carlsson Linnea | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 50 m | 3:35.90 | |
104 | 204 | Hallbäck Sofia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG8695 | 50 m | 3:38.17 | |
105 | 237 | Fisshaye Johanna | 1995 | SS04 | BR2695 | 50 m | 3:41.78 | |
106 | 411 | Göransdott Tinna | 1994 | SS04 | BZ9494 | 50 m | 3:45.42 | |
107 | 130 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 50 m | 3:45.76 | |
108 | 161 | Wadelius Elsa | 1995 | SÖDERTÄLJE | BA5695 | 50 m | 3:53.69 | |
109 | 317 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 50 m | ||
110 | 247 | Tien Wilma | 1995 | SS04 | BS1495 | 50 m | ||
111 | 163 | Wiklund Johanna | 1998 | SÖDERTÄLJE | AU1698 | 50 m | ||
112 | 243 | Sevh Tuba | 1995 | SS04 | AP4495 | 50 m | ||
113 | 37 | Väntönen Minna | 1995 | HELLAS | AH5295 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |