Ohjelma UGP 3 2009
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 22, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 191 | Björk Tove | 1994 | SPÅRVÄGEN | BB6694 | 50 m | 2:44.03 | |
2 | 57 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 50 m | 2:47.23 | |
3 | 334 | Näsman Linnea | 1992 | UPPLANDS-B | AV2692 | 50 m | 2:51.23 | |
4 | 284 | Nordlinder Johanna | 1992 | TÄBY SIM | AM5292 | 50 m | 2:52.81 | |
5 | 183 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:53.48 | |
6 | 212 | Lundin Pernilla | 1991 | SPÅRVÄGEN | BQ2691 | 50 m | 2:54.06 | |
7 | 434 | Bygdeman Ulrika | 1993 | SKURU IK | AR7893 | 50 m | 2:54.63 | |
8 | 217 | Näsström Sophie | 1993 | SPÅRVÄGEN | AP5293 | 50 m | 2:55.58 | |
9 | 354 | Lidström Felicia | 1994 | UPSALA S | BI3694 | 50 m | 2:56.16 | |
10 | 142 | Lindgren Pauline | 1993 | SÖDERTÄLJE | AS6893 | 50 m | 2:56.34 | |
11 | 355 | Lind Amalia | 1994 | UPSALA S | AL9494 | 50 m | 2:57.88 | |
12 | 425 | Mörkdal Vendela | 1995 | SKURU IK | BG2895 | 50 m | 2:59.45 | |
13 | 392 | Hellström Isabell | 1994 | VÄSBY SS | AF7894 | 50 m | 3:02.33 | |
14 | 79 | Schumacher Josefine | 1995 | SK NEPTUN | BC9495 | 50 m | 3:02.46 | |
15 | 391 | Hagelbäck Madeleine | 1992 | VÄSBY SS | AD1892 | 50 m | 3:03.81 | |
16 | 111 | Agnekrans Josefin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AK2494 | 50 m | 3:04.19 | |
17 | 398 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 50 m | 3:04.54 | |
18 | 159 | Sveronius Jennie | 1994 | SÖDERTÄLJE | BG0694 | 50 m | 3:07.19 | |
19 | 241 | Mörtberg Anna | 1993 | SS04 | BR1693 | 50 m | 3:08.27 | |
20 | 281 | Korssell Christine | 1995 | TÄBY SIM | BJ0495 | 50 m | 3:08.62 | |
21 | 140 | Kosevic Aina | 1992 | SÖDERTÄLJE | CB4492 | 50 m | 3:09.76 | |
22 | 224 | Wall Emma | 1993 | SPÅRVÄGEN | BV9693 | 50 m | 3:11.28 | |
23 | 285 | Sandholm Sofia | 1995 | TÄBY SIM | BK4895 | 50 m | 3:12.21 | |
24 | 326 | Stensson Jenny | 1993 | TYRESÖ SS | CC9693 | 50 m | 3:12.38 | |
25 | 67 | Lindstrand Sanna | 1993 | SK NEPTUN | BH6693 | 50 m | 3:12.65 | |
26 | 90 | Borén Sara | 1995 | SKK | AH2695 | 50 m | 3:14.30 | |
27 | 423 | Lian Isabella | 1996 | SKURU IK | AY8296 | 50 m | 3:14.41 | |
28 | 256 | Finell Emelie | 1996 | SUNDSVALL | AC9896 | 50 m | 3:14.74 | |
29 | 371 | Sundström Maria | 1994 | UPSALA S | BM3894 | 50 m | 3:16.56 | |
30 | 311 | Bolling Agnes | 1996 | TYRESÖ SS | BM6496 | 50 m | 3:16.93 | |
31 | 269 | Bergh Madeleine | 1996 | TÄBY SIM | AZ7696 | 50 m | 3:20.96 | |
32 | 62 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 3:21.06 | |
33 | 216 | Näsström Sarah | 1995 | SPÅRVÄGEN | AP8495 | 50 m | 3:23.10 | |
34 | 36 | Väntönen Jonna | 1993 | HELLAS | AU6693 | 50 m | 3:25.00 | |
35 | 157 | Stille Saga | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ5896 | 50 m | 3:26.69 | |
36 | 120 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 50 m | 3:28.33 | |
37 | 66 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 3:31.46 | |
38 | 374 | Thienemann Moa | 1994 | UPSALA S | BI5294 | 50 m | 3:36.63 | |
39 | 136 | Karlsson Towa | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO6897 | 50 m | 3:42.66 | |
40 | 28 | Eklund Rebecca | 1996 | ÅKERSBERGA | AS1296 | 50 m | 3:49.33 | |
41 | 363 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 50 m | 3:59.18 | |
42 | 49 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 50 m | ||
43 | 163 | Wiklund Johanna | 1998 | SÖDERTÄLJE | AU1698 | 50 m | ||
44 | 231 | Askari Afsaneh | 1996 | SS04 | AZ5896 | 50 m | ||
45 | 232 | Askari Anahit | 1996 | SS04 | AZ4896 | 50 m | ||
46 | 317 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 50 m | ||
47 | 226 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |