Program för Team Race Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Team Race Meet |
|
Utskriftsdatum |
09 december 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Kungsbacka |
|
Utskriftstid |
20:46 |
|
|
Arrangör |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 december 2017 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
Ella Sweetman |
2006 |
BL9206 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
329 |
3 |
Szofia Zana |
2008 |
AL8408 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
318 |
4 |
Zoe Metcalfe |
2008 |
AN8408 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
328 |
5 |
Regina Zana |
2010 |
AA9810 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
46 |
6 |
Novalie Gulin |
2006 |
AS9806 |
KSLS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Isabella Chung |
2007 |
BB5607 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
143 |
2 |
Isa Simonsson |
2006 |
AM4206 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
4 |
3 |
Wilma Carlsson |
2005 |
BL8605 |
FALKENBERG |
|
50m |
2:11.76 |
13 |
4 |
Bianca Havner |
2005 |
BB2205 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:03.65 |
353 |
5 |
Agnes Frostberg |
2006 |
BE6406 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:09.69 |
87 |
6 |
Elin Billström |
2008 |
AA6608 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
155 |
7 |
Febe Westerdahl |
2006 |
BE7406 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
316 |
8 |
Alice Linnarsson |
2006 |
BM1606 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Rebecka Hohensee |
2006 |
BE3406 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:56.84 |
314 |
2 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:52.42 |
251 |
3 |
Signe Svensson |
2005 |
AY5605 |
MASS |
|
25m |
1:52.15 |
63 |
4 |
Ellie Petersson |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
25m |
1:51.01 |
325 |
5 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:51.07 |
33 |
6 |
Matilda Björkholm |
2005 |
AK5805 |
KSLS |
|
50m |
1:52.34 |
12 |
7 |
Maja Gustafsson |
2007 |
AO3407 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:56.68 |
133 |
8 |
Jonna Norlin |
2006 |
AM2206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:02.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Möja Flink |
2005 |
AH9605 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:48.30 |
8 |
2 |
Emma Curlow |
2005 |
AZ3205 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:43.08 |
253 |
3 |
Tova Söderberg |
2004 |
AJ8204 |
MASS |
|
25m |
1:42.64 |
228 |
4 |
Frida Olofsson |
2004 |
BF7804 |
MASS |
|
25m |
1:39.92 |
86 |
5 |
Rebecka Berlin |
2005 |
AX4605 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:41.58 |
200 |
6 |
Fiona Ernst |
2004 |
AV1204 |
MASS |
|
25m |
1:42.66 |
90 |
7 |
Klara Blomberg |
2005 |
BE9805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:43.57 |
234 |
8 |
Gabriella Rolf |
2004 |
AW7204 |
MASS |
|
25m |
1:50.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:35.75 |
245 |
2 |
Elsa Stenfeldt |
2004 |
AJ9204 |
MASS |
|
25m |
1:35.34 |
204 |
3 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
25m |
1:30.72 |
221 |
4 |
Elsa Lindhé |
2003 |
AC3403 |
MASS |
|
25m |
1:28.54 |
261 |
5 |
Tove Ylvén |
2003 |
CA3403 |
MASS |
|
25m |
1:29.14 |
246 |
6 |
Alva Ström |
2003 |
BG5603 |
MASS |
|
25m |
1:32.80 |
5 |
7 |
Elma Christiansson |
2004 |
AZ2604 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:35.59 |
35 |
8 |
Emina Bolin |
2005 |
BF2205 |
KSLS |
|
25m |
1:38.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Elsa Rehn |
2000 |
BQ1800 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:27.94 |
93 |
2 |
Daniela Broner Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:22.90 |
216 |
3 |
Elsa Jörstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
25m |
1:18.70 |
343 |
4 |
Maja Fredriksson |
1999 |
AF6299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:13.34 |
189 |
5 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
25m |
1:18.29 |
249 |
6 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
50m |
1:21.71 |
100 |
7 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:26.98 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Ebba Björkman |
2002 |
BD8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:25.13 |
82 |
2 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:24.63 |
85 |
3 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:20.99 |
50 |
4 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:20.80 |
149 |
5 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:20.98 |
201 |
6 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
MASS |
|
25m |
1:23.61 |
236 |
7 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
25m |
1:25.05 |
252 |
8 |
Ebba Söderberg |
2003 |
BA8203 |
MASS |
|
25m |
1:26.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Anna Kis |
2004 |
BJ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:33.54 |
64 |
2 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
1:32.91 |
157 |
3 |
Amanda Voss |
2004 |
BM6404 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:29.18 |
123 |
4 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:22.68 |
257 |
5 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
1:24.26 |
230 |
6 |
Magdalena Pantaleeva |
2005 |
AR8805 |
MASS |
|
25m |
1:32.78 |
320 |
7 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:33.41 |
139 |
8 |
Ida Sahlberg |
2004 |
AV9204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:34.81 |
|
|
Heat 9 (9) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Ella Johannesson |
2006 |
AS8806 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:54.06 |
106 |
2 |
Emilia Gustafsson |
2006 |
BE6806 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:47.27 |
140 |
3 |
Linnéa Samuelsson |
2006 |
AM6206 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:45.06 |
9 |
4 |
Elise Dahlberg |
2006 |
AY2806 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:40.96 |
39 |
5 |
Ana Corluka |
2006 |
AS5806 |
KSLS |
|
25m |
1:40.97 |
193 |
6 |
Ebba Carlström |
2006 |
AJ3606 |
MASS |
|
25m |
1:45.76 |
88 |
7 |
Tindra Billström |
2006 |
AL3606 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:48.43 |
3 |
8 |
Freja Borgkvist |
2006 |
AO9406 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:55.79 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
09 december 2017 |
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap |
Utskriftstid |
20:46 |
|