Ohjelma Swedish Swim Games 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Swedish Swim Games 2017 |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
09:31 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Butterfly Women |
Försök (5) |
Världsrekord Seniorer: Sarah Sjöström (1993) 54.61 2014-12-07 |
Europarekord Seniorer: Sarah Sjöström (1993) 54.61 2014-12-07 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 54.61 2014-12-07 |
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 55.78 2013-12-15 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
252 |
2 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
25m |
1:17.02 |
194 |
3 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:15.71 |
35 |
4 |
Cornelia Norén-Vosfeldt |
2001 |
AE3401 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:13.79 |
22 |
5 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:15.16 |
29 |
6 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:16.61 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:11.98 |
242 |
2 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
50m |
1:11.45 |
109 |
3 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.28 |
239 |
4 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
1:09.77 |
170 |
5 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:10.12 |
198 |
6 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:10.67 |
56 |
7 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:11.83 |
201 |
8 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:13.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.75 |
58 |
2 |
Linnéa Sandh |
2000 |
BS1400 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.38 |
276 |
3 |
Siri Auvinen |
2002 |
02A342 |
FINLAND |
|
25m |
1:02.66 |
90 |
4 |
Rebecca Mattsson |
1995 |
AQ0295 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:01.34 |
114 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:02.03 |
124 |
6 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.99 |
304 |
7 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
1:05.85 |
160 |
8 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
25m |
1:06.62 |
232 |
2 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
1:05.34 |
217 |
3 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:02.30 |
193 |
4 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:00.25 |
285 |
5 |
Anniina Kallio |
2002 |
02A207 |
FINLAND |
|
25m |
1:01.82 |
128 |
6 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.27 |
69 |
7 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:05.69 |
75 |
8 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:09.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Nat |
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:06.24 |
95 |
2 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:05.06 |
274 |
3 |
Vilma Oura |
2001 |
01A310 |
FINLAND |
|
25m |
1:02.11 |
311 |
4 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
25m |
58.23 |
120 |
5 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:01.57 |
316 |
6 |
Susann Pleym Olsen |
1997 |
|
Bergen |
|
25m |
1:03.85 |
74 |
7 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:05.39 |
195 |
8 |
Hanne Melin Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.39 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
09:31 |
|