Program för Arena Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 3:54.72 | |
2 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 4:01.40 | |
3 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:05.86 | |
4 | 436 | Pajak Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 4:12.53 | ||
5 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 4:17.66 | ||
6 | 124 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 4:18.55 | |
7 | 113 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 4:19.94 | |
8 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 4:23.58 | |
9 | 407 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 4:24.97 | |
10 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 4:25.77 | |
11 | 411 | Norberg Christian | 1998 | SPIF SF | AD6398 | 25 m | 4:27.47 | |
12 | 392 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 4:27.59 | |
13 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 4:29.30 | |
14 | 166 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 4:32.17 | |
15 | 439 | Stanek Kacper | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 4:32.88 | ||
16 | 212 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 4:33.06 | |
17 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 4:33.55 | |
18 | 108 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 4:34.03 | |
19 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 4:37.80 | |
20 | 183 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 4:39.77 | |
21 | 89 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 4:42.87 | |
22 | 206 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 4:43.87 | |
23 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 4:44.41 | |
24 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 4:46.56 | |
25 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 4:48.89 | |
26 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 4:55.21 | |
27 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 4:56.32 | |
28 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 4:58.90 | |
29 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 5:00.12 | |
30 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 5:01.41 | |
31 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 5:02.12 | |
32 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 5:05.55 | |
33 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 50 m | 5:06.44 | |
34 | 406 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 5:08.95 | |
35 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 5:09.10 | |
36 | 241 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 5:12.78 | |
37 | 12 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 5:13.87 | |
38 | 230 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 5:17.06 | |
39 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 5:20.13 | |
40 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 5:23.46 | |
41 | 173 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 5:30.29 | |
42 | 50 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 5:34.10 | |
43 | 96 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 5:40.00 | |
44 | 247 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 25 m | 5:56.17 | |
45 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 6:16.61 | |
46 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | ||
47 | 413 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 2, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 8:52.41 | |
2 | 215 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 9:26.90 | |
3 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 9:28.21 | |
4 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 9:41.87 | |
5 | 359 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 9:44.44 | |
6 | 224 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 9:46.67 | |
7 | 79 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 9:51.49 | |
8 | 346 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 10:20.85 | |
9 | 205 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 10:24.94 | |
10 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 10:27.49 | |
11 | 47 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 10:38.74 | |
12 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 10:41.62 | |
13 | 40 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 10:44.65 | |
14 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 10:52.37 | |
15 | 13 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 11:00.17 | |
16 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 11:06.94 | |
17 | 22 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 11:08.54 | |
18 | 389 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 11:11.67 | |
19 | 26 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 11:14.93 | |
20 | 200 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 11:34.69 | |
21 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 11:38.38 | RES |
22 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 11:39.64 | RES |
23 | 184 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 11:43.07 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 3, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:03.53 | |
2 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:04.90 | |
3 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 2:10.47 | |
4 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 2:10.53 | |
5 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:12.27 | |
6 | 124 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 2:15.25 | |
7 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:16.48 | |
8 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:19.33 | ||
9 | 391 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:19.89 | |
10 | 212 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:22.21 | |
11 | 430 | Sowa Lukasz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:22.23 | ||
12 | 360 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:22.79 | |
13 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:23.04 | |
14 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:23.37 | |
15 | 206 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:24.31 | |
16 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:24.43 | |
17 | 182 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 2:25.88 | |
18 | 208 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:26.31 | |
19 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 2:26.48 | |
20 | 433 | Zukowski Kamil | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:27.67 | ||
21 | 166 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 2:29.43 | |
22 | 142 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 2:30.47 | |
23 | 204 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 2:31.36 | |
24 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 2:31.58 | |
25 | 437 | Bryg Bartosz | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:31.85 | ||
26 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 50 m | 2:32.01 | |
27 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 2:32.32 | |
28 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:32.66 | |
29 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 2:34.29 | |
30 | 167 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 2:34.39 | |
31 | 3 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 2:34.41 | |
32 | 413 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:34.54 | |
33 | 57 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 2:36.59 | |
34 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 2:38.48 | |
35 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:38.70 | |
36 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:39.57 | |
37 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:40.16 | |
38 | 415 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 2:41.12 | |
39 | 62 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 2:41.90 | |
40 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 2:42.21 | |
41 | 72 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:42.56 | |
42 | 65 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 2:42.70 | |
43 | 162 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 2:42.74 | |
44 | 173 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 2:43.99 | |
45 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 50 m | 2:44.39 | |
46 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 2:45.18 | |
47 | 170 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 2:45.32 | |
48 | 393 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 2:45.44 | |
49 | 405 | Mogos Kiflom | 2001 | SPIF SF | AQ1901 | 25 m | 2:45.54 | |
50 | 354 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 2:46.85 | |
51 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 2:48.80 | |
52 | 93 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 2:49.05 | |
53 | 105 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:49.77 | |
54 | 422 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 25 m | 2:49.77 | |
55 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:50.33 | |
56 | 55 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:50.35 | |
57 | 397 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 2:50.55 | |
58 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 2:54.32 | |
59 | 73 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 2:54.51 | |
60 | 58 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 2:56.21 | |
61 | 164 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 2:56.52 | |
62 | 69 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 2:56.85 | |
63 | 131 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 2:58.06 | |
64 | 290 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 50 m | 3:01.48 | |
65 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 3:03.54 | |
66 | 306 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 50 m | 3:04.02 | |
67 | 39 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | 3:04.46 | |
68 | 284 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 50 m | 3:06.74 | |
69 | 60 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 3:06.89 | |
70 | 247 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 25 m | 3:11.09 | |
71 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 3:14.50 | |
72 | 333 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 3:16.65 | |
73 | 386 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 3:21.92 | |
74 | 330 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 3:24.78 | |
75 | 335 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 4, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 281 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 2:17.52 | |
2 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 2:21.86 | |
3 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:23.58 | |
4 | 431 | Tasak Aleksandra | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:24.44 | ||
5 | 435 | Milek Marcelina | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:26.00 | ||
6 | 429 | Niepogodzinska Izabela | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:32.43 | ||
7 | 119 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 2:36.22 | |
8 | 425 | Basista Barbara | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:39.67 | ||
9 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 50 m | 2:42.51 | |
10 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:42.86 | |
11 | 298 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:44.78 | |
12 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:49.76 | |
13 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | 3:00.96 | |
14 | 192 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 50 m | 3:20.10 | |
15 | 53 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | ||
16 | 85 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | ||
17 | 251 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | ||
18 | 395 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 5, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:04.77 | |
2 | 150 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 2:04.89 | |
3 | 407 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 2:07.14 | |
4 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:09.87 | |
5 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 2:12.96 | |
6 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 2:15.91 | |
7 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:19.34 | |
8 | 430 | Sowa Lukasz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:19.45 | ||
9 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 2:20.48 | |
10 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:22.71 | |
11 | 364 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 2:24.82 | |
12 | 376 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:31.73 | |
13 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 2:32.67 | |
14 | 384 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 50 m | 2:42.53 | |
15 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 50 m | 2:44.91 | |
16 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 50 m | 2:47.40 | |
17 | 402 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 2:48.77 | |
18 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 50 m | 2:55.08 | |
19 | 245 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 3:13.69 | |
20 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 6, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 281 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 55.30 | |
2 | 269 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 57.49 | |
3 | 251 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 58.89 | |
4 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 59.01 | |
5 | 400 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 59.33 | |
6 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 59.36 | |
7 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 59.55 | |
8 | 359 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 59.69 | |
9 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 59.80 | |
10 | 382 | Swerlander Elin | 2001 | SS04 | AE7801 | 25 m | 59.89 | |
11 | 172 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:00.79 | |
12 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:00.86 | |
13 | 427 | Kozdeba Karolina | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:00.90 | ||
14 | 434 | Król Wiktoria | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:01.21 | ||
15 | 133 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 1:01.76 | |
16 | 348 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:01.93 | |
17 | 195 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:02.08 | |
18 | 106 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:02.21 | |
19 | 31 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:02.30 | |
20 | 197 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:02.46 | |
21 | 125 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 1:02.49 | |
22 | 177 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:02.49 | |
23 | 379 | Reuterskiöld Henny | 1999 | SS04 | BB1499 | 50 m | 1:02.60 | |
24 | 298 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:02.85 | |
25 | 148 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:02.97 | |
26 | 213 | Rudert Emelie | 1999 | TÄBY SIM | AU9299 | 50 m | 1:03.27 | |
27 | 194 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:03.33 | |
28 | 438 | Piotrowicz Martyna | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:03.42 | ||
29 | 280 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:03.63 | |
30 | 215 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 1:03.70 | |
31 | 224 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:03.79 | |
32 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:03.91 | |
33 | 119 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:03.93 | |
34 | 256 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:03.93 | |
35 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:04.00 | |
36 | 217 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:04.17 | |
37 | 404 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:04.19 | |
38 | 248 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 25 m | 1:04.47 | |
39 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:04.71 | |
40 | 63 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:04.84 | |
41 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:04.94 | |
42 | 71 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | 1:05.49 | |
43 | 193 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 1:05.52 | |
44 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:05.54 | |
45 | 168 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 1:05.57 | |
46 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:05.63 | |
47 | 53 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:05.91 | |
48 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:05.95 | |
49 | 81 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 1:06.05 | |
50 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:06.09 | |
51 | 389 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 1:06.17 | |
52 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:06.24 | |
53 | 165 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 50 m | 1:06.44 | |
54 | 414 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:06.51 | |
55 | 111 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:06.55 | |
56 | 286 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 25 m | 1:06.66 | |
57 | 59 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 1:06.73 | |
58 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:07.10 | |
59 | 140 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:07.22 | |
60 | 75 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 1:07.23 | |
61 | 163 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:07.29 | |
62 | 395 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 1:07.29 | |
63 | 175 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 1:07.47 | |
64 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 1:07.60 | |
65 | 34 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:07.63 | |
66 | 22 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:07.64 | |
67 | 77 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:07.66 | |
68 | 385 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 1:07.68 | |
69 | 191 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:07.76 | |
70 | 171 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:07.77 | |
71 | 374 | Montelius Emma | 2005 | SS04 | AY4805 | 25 m | 1:08.10 | |
72 | 76 | Vaamonde Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 1:08.15 | |
73 | 103 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 25 m | 1:08.23 | |
74 | 381 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 1:08.25 | |
75 | 302 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:08.28 | |
76 | 13 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 1:08.29 | |
77 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:08.55 | |
78 | 26 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 1:08.56 | |
79 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 50 m | 1:08.88 | |
80 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:08.99 | |
81 | 243 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 1:09.07 | |
82 | 180 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 1:09.11 | |
83 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 1:09.33 | |
84 | 279 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | AK3405 | 25 m | 1:09.33 | |
85 | 226 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 1:09.37 | |
86 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 50 m | 1:09.50 | |
87 | 135 | Åkerman Josefine | 2004 | SÖDERTÖRN | BL3404 | 25 m | 1:09.51 | |
88 | 19 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 1:09.57 | |
89 | 352 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:09.57 | |
90 | 227 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:09.65 | |
91 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:09.84 | |
92 | 66 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 50 m | 1:10.17 | |
93 | 319 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 1:10.33 | |
94 | 246 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:10.39 | |
95 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:10.50 | |
96 | 258 | Brandt Elsa | 2006 | VÄSBY SS | AP5806 | 50 m | 1:10.54 | |
97 | 356 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 1:10.54 | |
98 | 334 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:10.55 | |
99 | 242 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 1:10.57 | |
100 | 6 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:11.43 | |
101 | 259 | Brännbäck Felicia | 2006 | VÄSBY SS | AC4606 | 50 m | 1:11.64 | |
102 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:11.75 | |
103 | 70 | Morota Nova | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ6405 | 25 m | 1:11.86 | |
104 | 35 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 1:11.87 | |
105 | 412 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 1:12.16 | |
106 | 318 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 50 m | 1:12.31 | |
107 | 61 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 1:12.33 | |
108 | 56 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 1:12.67 | |
109 | 189 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 50 m | 1:12.73 | |
110 | 293 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:13.21 | |
111 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 1:13.43 | |
112 | 349 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:13.48 | |
113 | 21 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:13.85 | |
114 | 87 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 1:14.00 | |
115 | 192 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 50 m | 1:14.05 | |
116 | 74 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:14.48 | |
117 | 11 | Nordström-Rehnlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 1:14.85 | |
118 | 341 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 1:15.03 | |
119 | 325 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 1:15.09 | |
120 | 288 | Melander Linn | 2005 | VÄSBY SS | AR0205 | 50 m | 1:15.15 | |
121 | 178 | Davies Alice | 2004 | TÄBY SIM | BH5404 | 25 m | 1:15.70 | |
122 | 176 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 1:16.26 | |
123 | 340 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:16.44 | |
124 | 152 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:16.62 | |
125 | 338 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 50 m | 1:16.70 | |
126 | 202 | Lingham Maja | 2004 | TÄBY SIM | BC8204 | 25 m | 1:16.74 | |
127 | 283 | Lundh Signe | 2005 | VÄSBY SS | AC5805 | 50 m | 1:16.86 | |
128 | 222 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 25 m | 1:16.94 | |
129 | 332 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:17.42 | |
130 | 7 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:17.93 | |
131 | 315 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 50 m | 1:18.45 | |
132 | 355 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 1:19.53 | |
133 | 312 | Sköld Hanna | 2005 | VÄSBY SS | AP2805 | 50 m | 1:19.62 | |
134 | 144 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 1:19.65 | |
135 | 380 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 50 m | 1:20.28 | |
136 | 314 | Steen Frida | 2005 | VÄSBY SS | AY1805 | 50 m | 1:20.32 | |
137 | 278 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 50 m | 1:21.01 | |
138 | 317 | Sundgren Clara | 2005 | VÄSBY SS | AT0805 | 50 m | 1:21.20 | |
139 | 345 | Andreasson Linnea | 2003 | SS04 | BQ1603 | 25 m | 1:21.56 | |
140 | 262 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 1:21.89 | |
141 | 303 | Rahimi Niyousha | 2005 | VÄSBY SS | AK4405 | 50 m | 1:22.62 | |
142 | 322 | Unevik Maj | 2006 | VÄSBY SS | AC7606 | 25 m | 1:23.43 | |
143 | 367 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | 1:23.64 | |
144 | 190 | Hedbeck Rebecka | 2004 | TÄBY SIM | BR0604 | 25 m | 1:23.68 | |
145 | 273 | Johansson Ida | 2006 | VÄSBY SS | AF8806 | 50 m | 1:23.97 | |
146 | 366 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:24.99 | |
147 | 342 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 50 m | 1:25.19 | |
148 | 324 | Ward Alexandra | 2005 | VÄSBY SS | BD7605 | 25 m | 1:25.46 | |
149 | 323 | Wahlund Milla | 2006 | VÄSBY SS | AG0206 | 25 m | 1:26.29 | |
150 | 369 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 50 m | 1:27.07 | |
151 | 153 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 1:29.61 | |
152 | 261 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 50 m | 1:31.45 | |
153 | 311 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 50 m | 1:34.14 | |
154 | 267 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 1:34.27 | |
155 | 271 | Höök Elin | 2005 | VÄSBY SS | BF0405 | 25 m | 1:34.72 | |
156 | 161 | Popova Vera | 2006 | TUREBERG | AN9406 | 25 m | 1:36.66 | |
157 | 276 | Klingh Elise | 2005 | VÄSBY SS | AT7605 | 25 m | 1:39.89 | |
158 | 277 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 25 m | 1:40.14 | |
159 | 216 | Sandberg Amanda | 2003 | TÄBY SIM | CC3403 | 25 m | ||
160 | 287 | Mehdizadeh Ellen | 2005 | VÄSBY SS | BO0605 | 25 m | ||
161 | 304 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 7, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 50.28 | |
2 | 407 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 51.37 | |
3 | 392 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 52.82 | |
4 | 424 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 53.73 | |
5 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 53.79 | |
6 | 423 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 54.41 | |
7 | 9 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 54.43 | |
8 | 150 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 54.81 | |
9 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 55.03 | |
10 | 124 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 55.15 | |
11 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 55.23 | |
12 | 113 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 55.36 | |
13 | 436 | Pajak Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 55.50 | ||
14 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 55.91 | |
15 | 44 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 56.15 | |
16 | 391 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 56.92 | |
17 | 94 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 57.09 | |
18 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 57.32 | |
19 | 212 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 57.58 | |
20 | 433 | Zukowski Kamil | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 57.60 | ||
21 | 408 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 57.88 | |
22 | 220 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 58.09 | |
23 | 361 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 58.18 | |
24 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 58.19 | |
25 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 58.19 | |
26 | 360 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 58.29 | |
27 | 411 | Norberg Christian | 1998 | SPIF SF | AD6398 | 25 m | 58.34 | |
28 | 166 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 58.43 | |
29 | 89 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 58.44 | |
30 | 347 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 58.65 | |
31 | 211 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 58.78 | |
32 | 36 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 58.80 | |
33 | 426 | Dybowski Jan | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 58.90 | ||
34 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 58.91 | |
35 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 59.09 | |
36 | 45 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 59.33 | |
37 | 182 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 59.35 | |
38 | 432 | Wanat Grzegorz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 59.44 | ||
39 | 232 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 59.49 | |
40 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 59.59 | |
41 | 183 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 59.73 | |
42 | 208 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 59.74 | |
43 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 59.76 | |
44 | 206 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 59.90 | |
45 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:00.95 | |
46 | 415 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:01.22 | |
47 | 3 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 1:01.29 | |
48 | 416 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 1:01.48 | |
49 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 1:01.52 | |
50 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:01.73 | |
51 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:01.82 | |
52 | 239 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 25 m | 1:02.34 | |
53 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 50 m | 1:02.66 | |
54 | 65 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 1:02.72 | |
55 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 1:02.88 | |
56 | 142 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 1:02.97 | |
57 | 351 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 1:03.01 | |
58 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 1:03.39 | |
59 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:03.42 | |
60 | 62 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 1:03.61 | |
61 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:03.62 | |
62 | 413 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:03.79 | |
63 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:04.16 | |
64 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 50 m | 1:04.21 | |
65 | 1 | Agnorelli Erik | 2001 | BOTK-RÖNN | AX5101 | 25 m | 1:04.24 | |
66 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 1:05.00 | |
67 | 405 | Mogos Kiflom | 2001 | SPIF SF | AQ1901 | 50 m | 1:05.10 | |
68 | 393 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:05.22 | |
69 | 230 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:05.46 | |
70 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 1:05.52 | |
71 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 50 m | 1:05.89 | |
72 | 173 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:06.22 | |
73 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 50 m | 1:06.23 | |
74 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 1:06.29 | |
75 | 422 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 50 m | 1:06.37 | |
76 | 402 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:06.47 | |
77 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:06.54 | |
78 | 72 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:06.82 | |
79 | 201 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:06.95 | |
80 | 368 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 1:07.58 | |
81 | 238 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:07.61 | |
82 | 10 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 1:07.78 | |
83 | 96 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 1:07.81 | |
84 | 162 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 1:07.88 | |
85 | 55 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 1:07.90 | |
86 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:07.93 | |
87 | 398 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 1:08.02 | |
88 | 397 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 1:08.31 | |
89 | 57 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:08.92 | |
90 | 12 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:09.17 | |
91 | 354 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 1:09.20 | |
92 | 241 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 1:09.70 | |
93 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:09.91 | |
94 | 164 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:09.94 | |
95 | 131 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 1:10.19 | |
96 | 350 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:10.20 | |
97 | 50 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 50 m | 1:10.29 | |
98 | 290 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 1:11.20 | |
99 | 245 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 1:11.50 | |
100 | 69 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 50 m | 1:12.16 | |
101 | 306 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 1:13.49 | |
102 | 207 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:13.50 | |
103 | 105 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:13.94 | |
104 | 247 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 25 m | 1:14.05 | |
105 | 73 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 50 m | 1:14.09 | |
106 | 188 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:14.21 | |
107 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 1:14.34 | |
108 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 1:14.52 | |
109 | 284 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 50 m | 1:14.71 | |
110 | 386 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 1:15.36 | |
111 | 138 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 50 m | 1:15.49 | |
112 | 333 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 1:15.55 | |
113 | 39 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | 1:15.61 | |
114 | 58 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:15.72 | |
115 | 60 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 1:16.78 | |
116 | 235 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 1:18.54 | |
117 | 330 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 1:19.06 | |
118 | 335 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 1:20.17 | |
119 | 155 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 1:21.28 | |
120 | 42 | Dalin Milton | 2005 | SALA SS | AO3905 | 25 m | 1:22.31 | |
121 | 244 | Sippmanne Alfred | 2005 | WISBY SS | AM8305 | 25 m | 1:26.13 | |
122 | 134 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 25 m | 1:29.99 | |
123 | 265 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 25 m | 1:30.38 | |
124 | 300 | Perisic Anton | 2006 | VÄSBY SS | AD9906 | 25 m | 1:31.04 | |
125 | 353 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:32.69 | |
126 | 339 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 1:40.65 | |
127 | 275 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 50 m | 1:41.00 | |
128 | 264 | Fjellström Henrik | 2006 | VÄSBY SS | AJ3906 | 25 m | 1:49.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 8, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 4:15.58 | |
2 | 269 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 4:22.23 | |
3 | 281 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 4:22.35 | |
4 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 4:31.64 | |
5 | 215 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 4:36.11 | |
6 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 4:37.35 | |
7 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 4:37.91 | |
8 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 4:38.47 | |
9 | 195 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 4:43.21 | |
10 | 125 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 4:44.04 | |
11 | 79 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 4:45.53 | |
12 | 280 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 4:51.62 | |
13 | 205 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 4:51.79 | |
14 | 213 | Rudert Emelie | 1999 | TÄBY SIM | AU9299 | 50 m | 4:53.89 | |
15 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 4:56.17 | |
16 | 133 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 4:57.29 | |
17 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 4:59.98 | |
18 | 163 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 5:00.47 | |
19 | 40 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 5:00.82 | |
20 | 13 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 5:02.11 | |
21 | 77 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 5:02.87 | |
22 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 5:03.08 | |
23 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 5:04.98 | |
24 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 5:07.59 | |
25 | 387 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 5:08.09 | |
26 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 5:10.59 | |
27 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 5:12.11 | |
28 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 5:12.24 | |
29 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 5:12.71 | |
30 | 47 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 5:13.17 | |
31 | 193 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 5:17.59 | |
32 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 5:18.47 | |
33 | 160 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 5:19.34 | |
34 | 168 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 5:19.73 | |
35 | 227 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 5:19.95 | |
36 | 22 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 5:20.09 | |
37 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 5:25.10 | |
38 | 243 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 5:27.73 | |
39 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 5:28.19 | |
40 | 171 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 5:29.26 | |
41 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 5:29.66 | |
42 | 226 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | 5:30.39 | |
43 | 19 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 5:30.75 | |
44 | 180 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 5:31.64 | |
45 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 5:32.42 | |
46 | 319 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 50 m | 5:35.81 | |
47 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 5:38.01 | |
48 | 61 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 5:39.12 | |
49 | 192 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | 5:43.44 | |
50 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 5:44.83 | RES |
51 | 21 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 5:53.46 | RES |
52 | 325 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 50 m | 5:54.93 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 9, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 8:11.16 | |
2 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 8:21.01 | |
3 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 8:38.02 | |
4 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 9:03.69 | |
5 | 364 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 9:16.45 | |
6 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 9:21.78 | |
7 | 439 | Stanek Kacper | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 9:28.32 | ||
8 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 9:35.72 | |
9 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 9:53.52 | |
10 | 416 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 9:54.91 | |
11 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 10:07.91 | |
12 | 368 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 10:23.35 | |
13 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 10:28.73 | |
14 | 167 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 10:28.97 | |
15 | 241 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 10:34.30 | |
16 | 204 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 10:39.89 | |
17 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 10:40.85 | |
18 | 406 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 10:41.84 | |
19 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 10:54.65 | |
20 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 10:55.95 | |
21 | 170 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 11:03.17 | |
22 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 11:06.80 | |
23 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 11:26.22 | RES |
24 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 12:07.86 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 10, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 256 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:11.77 | |
2 | 399 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:12.11 | |
3 | 177 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:14.10 | |
4 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:14.37 | |
5 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:14.44 | |
6 | 205 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 1:14.56 | |
7 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 1:14.71 | |
8 | 85 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:15.74 | |
9 | 382 | Swerlander Elin | 2001 | SS04 | AE7801 | 25 m | 1:15.91 | |
10 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:16.05 | |
11 | 90 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:16.44 | |
12 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:16.86 | |
13 | 191 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:17.39 | |
14 | 365 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 1:17.42 | |
15 | 197 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:17.98 | |
16 | 53 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:19.29 | |
17 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 1:19.72 | |
18 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:19.88 | |
19 | 362 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:19.91 | |
20 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:20.65 | |
21 | 302 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:21.11 | |
22 | 78 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 1:21.64 | |
23 | 165 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 1:21.64 | |
24 | 269 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 1:21.76 | |
25 | 228 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:21.79 | |
26 | 82 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 1:22.17 | |
27 | 83 | Barrios Alva | 2005 | SÖDERTÖRN | AG4405 | 25 m | 1:22.52 | |
28 | 352 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:22.72 | |
29 | 71 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 1:22.79 | |
30 | 193 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 1:22.88 | |
31 | 31 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:23.04 | |
32 | 251 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:23.06 | |
33 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 1:23.25 | |
34 | 298 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:23.40 | |
35 | 435 | Milek Marcelina | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:23.73 | ||
36 | 154 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 1:23.80 | |
37 | 34 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:23.89 | |
38 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:24.39 | |
39 | 224 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:24.47 | |
40 | 111 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:25.10 | |
41 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:25.21 | |
42 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 1:25.27 | |
43 | 280 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:25.50 | |
44 | 75 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 1:26.03 | |
45 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:26.05 | |
46 | 119 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:26.12 | |
47 | 160 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 1:26.83 | |
48 | 315 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 1:27.13 | |
49 | 122 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:27.20 | |
50 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:27.30 | |
51 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 50 m | 1:27.38 | |
52 | 140 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | 1:27.95 | |
53 | 180 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 1:28.03 | |
54 | 222 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 25 m | 1:28.22 | |
55 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:28.23 | |
56 | 370 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 1:28.23 | |
57 | 388 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 1:28.34 | |
58 | 395 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 1:28.38 | |
59 | 293 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:28.48 | |
60 | 74 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:28.72 | |
61 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:28.78 | |
62 | 56 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 1:28.79 | |
63 | 375 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 1:29.30 | |
64 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:29.59 | |
65 | 26 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 1:30.43 | |
66 | 334 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:30.48 | |
67 | 66 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 1:30.90 | |
68 | 385 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 1:30.90 | |
69 | 286 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 50 m | 1:31.22 | |
70 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:31.24 | |
71 | 47 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:31.48 | |
72 | 175 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 1:31.76 | |
73 | 227 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:31.90 | |
74 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:32.54 | |
75 | 332 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:32.87 | |
76 | 21 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:33.08 | |
77 | 35 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:33.81 | |
78 | 152 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:34.33 | |
79 | 176 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 1:34.73 | |
80 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 1:34.88 | |
81 | 318 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 50 m | 1:35.12 | |
82 | 349 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:35.12 | |
83 | 242 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 1:35.59 | |
84 | 7 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 1:36.60 | |
85 | 338 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 50 m | 1:36.96 | |
86 | 19 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:37.60 | |
87 | 369 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | 1:37.77 | |
88 | 192 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | 1:37.96 | |
89 | 178 | Davies Alice | 2004 | TÄBY SIM | BH5404 | 50 m | 1:38.22 | |
90 | 144 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 1:38.54 | |
91 | 323 | Wahlund Milla | 2006 | VÄSBY SS | AG0206 | 25 m | 1:39.49 | |
92 | 278 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 50 m | 1:40.83 | |
93 | 262 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 1:40.88 | |
94 | 341 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 25 m | 1:40.88 | |
95 | 189 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 25 m | 1:41.14 | |
96 | 342 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 1:42.19 | |
97 | 340 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:42.49 | |
98 | 440 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 1:02.43 | |
2 | 268 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 1:03.43 | |
3 | 124 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:05.37 | |
4 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 1:05.48 | |
5 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:06.49 | |
6 | 426 | Dybowski Jan | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:08.40 | ||
7 | 232 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:08.60 | |
8 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 1:08.81 | |
9 | 108 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 1:09.51 | |
10 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 376 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:11.27 | |
12 | 45 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 1:11.90 | |
13 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:11.97 | |
14 | 208 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:12.22 | |
15 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:12.79 | |
16 | 182 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:13.00 | |
17 | 211 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:13.75 | |
18 | 44 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:13.96 | |
19 | 220 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 1:14.85 | |
20 | 230 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:14.98 | |
21 | 378 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 1:15.14 | |
22 | 142 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 1:15.23 | |
23 | 437 | Bryg Bartosz | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:15.98 | ||
24 | 3 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 1:15.99 | |
25 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:16.26 | |
26 | 57 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 1:16.96 | |
27 | 415 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:17.29 | |
28 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:17.58 | |
29 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:17.72 | |
30 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 1:19.41 | |
31 | 162 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 1:20.42 | |
32 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 1:21.08 | |
33 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 1:21.10 | |
34 | 173 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:21.20 | |
35 | 245 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 1:21.42 | |
36 | 422 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 50 m | 1:22.24 | |
37 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:22.29 | |
38 | 239 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 1:23.30 | |
39 | 402 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:23.71 | |
40 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 1:23.74 | |
41 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:24.03 | |
42 | 413 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:24.23 | |
43 | 241 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 1:24.29 | |
44 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:24.51 | |
45 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:25.50 | |
46 | 73 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 1:25.81 | |
47 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:25.85 | |
48 | 93 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:25.98 | |
49 | 354 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 1:26.45 | |
50 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:27.24 | |
51 | 405 | Mogos Kiflom | 2001 | SPIF SF | AQ1901 | 25 m | 1:27.81 | |
52 | 386 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 1:27.94 | |
53 | 58 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:28.06 | |
54 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 50 m | 1:28.63 | |
55 | 50 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 50 m | 1:29.25 | |
56 | 238 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:29.67 | |
57 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:30.02 | |
58 | 96 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 1:30.13 | |
59 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 1:30.83 | |
60 | 105 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:32.10 | |
61 | 131 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 25 m | 1:32.14 | |
62 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 1:34.40 | |
63 | 333 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | 1:35.32 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 12, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:19.74 | |
2 | 281 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 2:23.17 | |
3 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:24.96 | |
4 | 434 | Król Wiktoria | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:26.96 | ||
5 | 90 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:27.93 | |
6 | 298 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:30.06 | |
7 | 431 | Tasak Aleksandra | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:30.54 | ||
8 | 85 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 2:31.69 | |
9 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 2:31.72 | |
10 | 435 | Milek Marcelina | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:31.90 | ||
11 | 425 | Basista Barbara | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:32.55 | ||
12 | 399 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 2:32.76 | |
13 | 79 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:33.49 | |
14 | 379 | Reuterskiöld Henny | 1999 | SS04 | BB1499 | 25 m | 2:33.58 | |
15 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:33.97 | |
16 | 115 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 2:34.15 | |
17 | 429 | Niepogodzinska Izabela | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:34.56 | ||
18 | 215 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 2:34.80 | |
19 | 177 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 2:34.98 | |
20 | 181 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 2:36.11 | |
21 | 256 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 2:36.62 | |
22 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:36.94 | |
23 | 362 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:38.75 | |
24 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:39.39 | |
25 | 119 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 2:39.42 | |
26 | 224 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 2:39.87 | |
27 | 133 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 2:41.26 | |
28 | 78 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 2:41.93 | |
29 | 388 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 2:42.35 | |
30 | 200 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 2:43.00 | |
31 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:43.92 | |
32 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:43.92 | |
33 | 198 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 2:44.27 | |
34 | 148 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 2:44.39 | |
35 | 185 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 2:44.59 | |
36 | 76 | Vaamonde Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 2:44.92 | |
37 | 68 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 50 m | 2:44.98 | |
38 | 160 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 2:44.98 | |
39 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 2:45.40 | |
40 | 34 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 2:45.42 | |
41 | 59 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 2:45.48 | |
42 | 75 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 2:45.59 | |
43 | 286 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 25 m | 2:46.92 | |
44 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:46.95 | |
45 | 395 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 2:47.03 | |
46 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 50 m | 2:47.95 | |
47 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 2:48.15 | |
48 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 2:48.16 | |
49 | 168 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 2:48.39 | |
50 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:48.44 | |
51 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 50 m | 2:48.44 | |
52 | 165 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 50 m | 2:48.64 | |
53 | 154 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 2:48.79 | |
54 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 2:48.96 | |
55 | 70 | Morota Nova | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ6405 | 25 m | 2:49.55 | |
56 | 175 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 2:49.67 | |
57 | 71 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 2:49.68 | |
58 | 149 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 2:49.72 | |
59 | 26 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 2:50.85 | |
60 | 193 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 2:51.63 | |
61 | 74 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 2:51.94 | |
62 | 82 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 2:52.64 | |
63 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 2:53.45 | |
64 | 226 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | 2:53.45 | |
65 | 243 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 2:53.94 | |
66 | 180 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 2:53.99 | |
67 | 140 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | 2:54.46 | |
68 | 279 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | AK3405 | 25 m | 2:54.89 | |
69 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 2:55.61 | |
70 | 293 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 50 m | 2:55.62 | |
71 | 22 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 2:57.18 | |
72 | 19 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 2:57.35 | |
73 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 2:57.35 | |
74 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:57.92 | |
75 | 66 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 2:58.81 | |
76 | 56 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 2:59.13 | |
77 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 2:59.19 | |
78 | 35 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 2:59.83 | |
79 | 334 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 3:00.04 | |
80 | 412 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 3:00.05 | |
81 | 61 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 3:01.96 | |
82 | 315 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 50 m | 3:02.50 | |
83 | 318 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 50 m | 3:03.08 | |
84 | 288 | Melander Linn | 2005 | VÄSBY SS | AR0205 | 25 m | 3:03.58 | |
85 | 242 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 3:03.72 | |
86 | 21 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 3:04.42 | |
87 | 192 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | 3:06.39 | |
88 | 332 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 3:07.00 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 13, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:04.82 | |
2 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 2:10.92 | |
3 | 150 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 2:12.57 | |
4 | 432 | Wanat Grzegorz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:14.43 | ||
5 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:15.57 | |
6 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 2:16.39 | |
7 | 433 | Zukowski Kamil | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:16.44 | ||
8 | 360 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:17.15 | |
9 | 167 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 2:18.10 | |
10 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:18.29 | |
11 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:19.45 | ||
12 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:21.10 | |
13 | 347 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 2:22.54 | |
14 | 436 | Pajak Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:22.56 | ||
15 | 206 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:22.98 | |
16 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 2:24.98 | |
17 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 2:25.28 | |
18 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 2:25.46 | |
19 | 183 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 2:27.41 | |
20 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:31.64 | |
21 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:33.88 | |
22 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 2:35.94 | |
23 | 413 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:36.29 | |
24 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:36.50 | |
25 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:38.87 | |
26 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 2:39.67 | |
27 | 351 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 2:41.32 | |
28 | 204 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 2:41.36 | |
29 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 2:42.04 | |
30 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 50 m | 2:46.14 | |
31 | 65 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 2:46.49 | |
32 | 406 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 2:47.00 | |
33 | 96 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 2:48.41 | |
34 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 2:48.70 | |
35 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 2:49.81 | |
36 | 55 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:50.71 | |
37 | 50 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 50 m | 2:54.93 | |
38 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 50 m | 2:55.90 | |
39 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 2:56.61 | |
40 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 2:57.15 | |
41 | 207 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 50 m | 2:59.99 | |
42 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 3:01.04 | |
43 | 306 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 50 m | 3:01.12 | |
44 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 3:03.72 | |
45 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 3:04.09 | RES |
46 | 62 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 3:05.78 | RES |
47 | 39 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | 3:07.33 | RES |
48 | 151 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | 3:07.84 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 14, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:15.01 | |
2 | 434 | Król Wiktoria | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:23.87 | ||
3 | 427 | Kozdeba Karolina | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:26.55 | ||
4 | 194 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:27.20 | |
5 | 429 | Niepogodzinska Izabela | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:29.54 | ||
6 | 225 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:30.86 | |
7 | 438 | Piotrowicz Martyna | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:31.19 | ||
8 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:31.26 | |
9 | 425 | Basista Barbara | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:31.45 | ||
10 | 163 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 2:32.11 | |
11 | 431 | Tasak Aleksandra | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:32.45 | ||
12 | 217 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 2:32.94 | |
13 | 40 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:33.18 | |
14 | 302 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 2:33.89 | |
15 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 2:34.16 | |
16 | 346 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 2:36.04 | |
17 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 2:36.56 | |
18 | 63 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 2:36.84 | |
19 | 181 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 2:37.28 | |
20 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 2:37.62 | |
21 | 365 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 2:38.96 | |
22 | 387 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 2:39.44 | |
23 | 148 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 2:40.60 | |
24 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 2:41.71 | |
25 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 50 m | 2:42.93 | |
26 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 2:43.68 | |
27 | 184 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 2:45.30 | |
28 | 140 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 2:45.39 | |
29 | 200 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 2:45.45 | |
30 | 68 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 2:45.69 | |
31 | 418 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 2:46.46 | |
32 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 2:46.97 | |
33 | 185 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 2:47.30 | |
34 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:48.55 | |
35 | 53 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:50.86 | |
36 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:53.07 | |
37 | 171 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 2:53.26 | |
38 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:53.32 | |
39 | 356 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 2:54.38 | |
40 | 149 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 2:56.07 | |
41 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 2:57.22 | |
42 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 2:57.54 | |
43 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 2:58.33 | |
44 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 2:59.61 | |
45 | 319 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 2:59.71 | |
46 | 325 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 3:09.59 | |
47 | 222 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 25 m | 3:10.94 | |
48 | 279 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | AK3405 | 25 m | 3:11.17 | |
49 | 273 | Johansson Ida | 2006 | VÄSBY SS | AF8806 | 50 m | 3:16.15 | |
50 | 317 | Sundgren Clara | 2005 | VÄSBY SS | AT0805 | 50 m | 3:21.18 | |
51 | 314 | Steen Frida | 2005 | VÄSBY SS | AY1805 | 50 m | 3:40.92 | RES |
52 | 87 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 25 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 15, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 17:12.65 | |
2 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 17:38.71 | |
3 | 269 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 17:57.31 | |
4 | 13 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 20:37.45 | |
5 | 160 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 21:11.93 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 16, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 25 m | 58.26 | |
2 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 59.09 | |
3 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 59.40 | |
4 | 32 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 25 m | 59.82 | |
5 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 59.92 | |
6 | 394 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 1:00.60 | |
7 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:00.73 | |
8 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 1:00.87 | |
9 | 268 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 1:00.90 | |
10 | 420 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 25 m | 1:01.19 | |
11 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:01.38 | |
12 | 424 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:01.64 | |
13 | 102 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 1:01.96 | |
14 | 109 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:02.17 | |
15 | 110 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:03.24 | |
16 | 376 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:03.94 | |
17 | 423 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 1:04.25 | |
18 | 360 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:04.68 | |
19 | 44 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:04.82 | |
20 | 182 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:04.89 | |
21 | 361 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:05.22 | |
22 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:05.80 | ||
23 | 408 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 25 m | 1:05.96 | |
24 | 94 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 1:06.14 | |
25 | 430 | Sowa Lukasz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:06.22 | ||
26 | 391 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 1:06.42 | |
27 | 212 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:06.70 | |
28 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:06.94 | |
29 | 436 | Pajak Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:06.98 | ||
30 | 426 | Dybowski Jan | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:07.45 | ||
31 | 220 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 1:07.68 | |
32 | 347 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 1:08.00 | |
33 | 211 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:08.09 | |
34 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:08.36 | |
35 | 433 | Zukowski Kamil | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:08.98 | ||
36 | 378 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 1:09.30 | |
37 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:10.17 | |
38 | 432 | Wanat Grzegorz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:10.45 | ||
39 | 416 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 1:10.70 | |
40 | 439 | Stanek Kacper | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:10.90 | ||
41 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 1:11.21 | |
42 | 142 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 1:12.14 | |
43 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:12.84 | |
44 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 1:13.06 | |
45 | 99 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:13.18 | |
46 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:13.57 | |
47 | 351 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:13.58 | |
48 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:14.38 | |
49 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 1:14.86 | |
50 | 397 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 1:15.29 | |
51 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 1:15.60 | |
52 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:16.53 | |
53 | 393 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 1:16.75 | |
54 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 1:17.23 | |
55 | 80 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 25 m | 1:17.43 | |
56 | 239 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 25 m | 1:17.89 | |
57 | 398 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 1:17.97 | |
58 | 396 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:18.21 | |
59 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:18.42 | |
60 | 368 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 1:18.70 | |
61 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:19.03 | |
62 | 93 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 1:20.37 | |
63 | 238 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:21.17 | |
64 | 245 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 1:21.43 | |
65 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 1:21.57 | |
66 | 306 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 1:22.43 | |
67 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:22.71 | |
68 | 105 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:22.92 | |
69 | 350 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:23.68 | |
70 | 164 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:23.93 | |
71 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:26.02 | |
72 | 158 | Liu Leo | 2004 | TUREBERG | AR7904 | 25 m | 1:28.52 | |
73 | 284 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 25 m | 1:30.16 | |
74 | 155 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 1:30.18 | |
75 | 290 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 1:31.76 | |
76 | 42 | Dalin Milton | 2005 | SALA SS | AO3905 | 25 m | 1:35.69 | |
77 | 247 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 25 m | 1:37.19 | |
78 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 1:37.88 | |
79 | 235 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 1:38.10 | |
80 | 188 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:38.13 | |
81 | 353 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:39.57 | |
82 | 134 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 25 m | 1:39.81 | |
83 | 95 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AV9304 | 25 m | 1:40.49 | |
84 | 335 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 1:40.81 | |
85 | 151 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | 1:42.10 | |
86 | 244 | Sippmanne Alfred | 2005 | WISBY SS | AM8305 | 25 m | 1:42.88 | |
87 | 300 | Perisic Anton | 2006 | VÄSBY SS | AD9906 | 25 m | 1:49.78 | |
88 | 138 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | ||
89 | 159 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | ||
90 | 330 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | ||
91 | 333 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | ||
92 | 417 | Suei Alexander | 2004 | SPIF SF | AM3304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 17, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 1:02.59 | |
2 | 130 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 1:03.13 | |
3 | 112 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 1:04.72 | |
4 | 400 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 1:05.58 | |
5 | 126 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 1:05.97 | |
6 | 251 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:06.02 | |
7 | 121 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:06.40 | |
8 | 434 | Król Wiktoria | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:06.46 | ||
9 | 172 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:07.17 | |
10 | 133 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 1:07.68 | |
11 | 438 | Piotrowicz Martyna | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:07.71 | ||
12 | 91 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:08.40 | |
13 | 348 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:08.86 | |
14 | 194 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:08.87 | |
15 | 429 | Niepogodzinska Izabela | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:08.90 | ||
16 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 1:09.22 | |
17 | 141 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:09.27 | |
18 | 427 | Kozdeba Karolina | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:09.75 | ||
19 | 229 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:09.78 | |
20 | 298 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:09.88 | |
21 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 1:10.10 | |
22 | 375 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 1:10.13 | |
23 | 425 | Basista Barbara | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:10.35 | ||
24 | 225 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:10.36 | |
25 | 217 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:10.45 | |
26 | 40 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:11.18 | |
27 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:11.64 | |
28 | 377 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 1:11.69 | |
29 | 346 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 1:11.70 | |
30 | 163 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 50 m | 1:11.92 | |
31 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 50 m | 1:12.19 | |
32 | 404 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:12.46 | |
33 | 431 | Tasak Aleksandra | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:12.54 | ||
34 | 81 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:12.76 | |
35 | 148 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:12.76 | |
36 | 200 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 1:12.88 | |
37 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:13.06 | |
38 | 203 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:13.27 | |
39 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:13.50 | |
40 | 280 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:13.71 | |
41 | 122 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:13.86 | |
42 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 25 m | 1:13.89 | |
43 | 302 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:13.91 | |
44 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:14.62 | |
45 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:14.78 | |
46 | 53 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:14.90 | |
47 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:15.13 | |
48 | 359 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 1:15.34 | |
49 | 76 | Vaamonde Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 1:15.43 | |
50 | 106 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:15.92 | |
51 | 180 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 1:16.14 | |
52 | 184 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 1:16.19 | |
53 | 59 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 1:16.24 | |
54 | 379 | Reuterskiöld Henny | 1999 | SS04 | BB1499 | 25 m | 1:16.25 | |
55 | 248 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 25 m | 1:16.33 | |
56 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:16.52 | |
57 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:16.62 | |
58 | 31 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:16.69 | |
59 | 256 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:16.88 | |
60 | 168 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 1:17.17 | |
61 | 70 | Morota Nova | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ6405 | 25 m | 1:17.33 | |
62 | 389 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 1:17.45 | |
63 | 171 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:17.84 | |
64 | 66 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 1:18.04 | |
65 | 395 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 1:18.08 | |
66 | 26 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 1:18.16 | |
67 | 374 | Montelius Emma | 2005 | SS04 | AY4805 | 25 m | 1:18.20 | |
68 | 418 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 50 m | 1:18.59 | |
69 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:18.72 | |
70 | 75 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 1:19.38 | |
71 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:19.47 | |
72 | 227 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:20.02 | |
73 | 246 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:20.09 | |
74 | 193 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 1:20.13 | |
75 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:20.14 | |
76 | 381 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 1:20.48 | |
77 | 19 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:20.55 | |
78 | 279 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | AK3405 | 25 m | 1:20.82 | |
79 | 352 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:20.94 | |
80 | 47 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:21.02 | |
81 | 226 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 1:21.03 | |
82 | 412 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 1:21.03 | |
83 | 34 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:21.10 | |
84 | 356 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 25 m | 1:21.28 | |
85 | 349 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:21.29 | |
86 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:21.42 | |
87 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:21.47 | |
88 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:21.52 | |
89 | 288 | Melander Linn | 2005 | VÄSBY SS | AR0205 | 25 m | 1:21.66 | |
90 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:22.09 | |
91 | 61 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 1:22.23 | |
92 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:22.24 | |
93 | 35 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:22.29 | |
94 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:22.46 | |
95 | 243 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 1:22.78 | |
96 | 175 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 1:23.16 | |
97 | 189 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 25 m | 1:23.25 | |
98 | 259 | Brännbäck Felicia | 2006 | VÄSBY SS | AC4606 | 25 m | 1:23.27 | |
99 | 286 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 50 m | 1:23.33 | |
100 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:23.38 | |
101 | 74 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:23.45 | |
102 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:23.51 | |
103 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 1:23.70 | |
104 | 370 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 1:23.80 | |
105 | 202 | Lingham Maja | 2004 | TÄBY SIM | BC8204 | 25 m | 1:23.84 | |
106 | 152 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:24.07 | |
107 | 21 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:24.47 | |
108 | 56 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 25 m | 1:24.82 | |
109 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 1:25.34 | |
110 | 22 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:25.41 | |
111 | 258 | Brandt Elsa | 2006 | VÄSBY SS | AP5806 | 25 m | 1:25.84 | |
112 | 325 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 1:26.78 | |
113 | 332 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:28.30 | |
114 | 178 | Davies Alice | 2004 | TÄBY SIM | BH5404 | 25 m | 1:28.33 | |
115 | 334 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:28.45 | |
116 | 222 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 25 m | 1:28.67 | |
117 | 242 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 1:28.70 | |
118 | 7 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 1:28.76 | |
119 | 176 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 1:28.98 | |
120 | 156 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | 1:29.75 | |
121 | 318 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 1:29.75 | |
122 | 273 | Johansson Ida | 2006 | VÄSBY SS | AF8806 | 25 m | 1:30.18 | |
123 | 303 | Rahimi Niyousha | 2005 | VÄSBY SS | AK4405 | 50 m | 1:30.73 | |
124 | 11 | Nordström-Rehnlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | 1:30.98 | |
125 | 317 | Sundgren Clara | 2005 | VÄSBY SS | AT0805 | 50 m | 1:30.99 | |
126 | 355 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 1:31.16 | |
127 | 341 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 1:31.26 | |
128 | 157 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 1:31.37 | |
129 | 371 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 25 m | 1:31.37 | |
130 | 278 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 50 m | 1:32.50 | |
131 | 338 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 25 m | 1:33.89 | |
132 | 312 | Sköld Hanna | 2005 | VÄSBY SS | AP2805 | 25 m | 1:34.43 | |
133 | 340 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:34.61 | |
134 | 283 | Lundh Signe | 2005 | VÄSBY SS | AC5805 | 25 m | 1:34.74 | |
135 | 314 | Steen Frida | 2005 | VÄSBY SS | AY1805 | 25 m | 1:36.79 | |
136 | 190 | Hedbeck Rebecka | 2004 | TÄBY SIM | BR0604 | 25 m | 1:36.80 | |
137 | 311 | Skytt Isabelle | 2005 | VÄSBY SS | BE4205 | 50 m | 1:37.26 | |
138 | 324 | Ward Alexandra | 2005 | VÄSBY SS | BD7605 | 25 m | 1:37.26 | |
139 | 262 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 1:39.20 | |
140 | 153 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 1:41.76 | |
141 | 342 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 1:41.94 | |
142 | 261 | Eklund Cecilia | 2005 | VÄSBY SS | BF0205 | 25 m | 1:42.56 | |
143 | 322 | Unevik Maj | 2006 | VÄSBY SS | AC7606 | 25 m | 1:45.09 | |
144 | 267 | Funke Tindra | 2006 | VÄSBY SS | AC3606 | 25 m | 1:45.37 | |
145 | 276 | Klingh Elise | 2005 | VÄSBY SS | AT7605 | 25 m | 1:46.62 | |
146 | 271 | Höök Elin | 2005 | VÄSBY SS | BF0405 | 25 m | 1:47.80 | |
147 | 277 | Krekula Fanny | 2006 | VÄSBY SS | AU8606 | 50 m | 1:52.48 | |
148 | 137 | Andersson Isa | 2006 | TUREBERG | BD9606 | 25 m | ||
149 | 287 | Mehdizadeh Ellen | 2005 | VÄSBY SS | BO0605 | 25 m | ||
150 | 304 | Rang Rebecka | 2006 | VÄSBY SS | AU4806 | 25 m | ||
151 | 307 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | ||
152 | 323 | Wahlund Milla | 2006 | VÄSBY SS | AG0206 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 59.06 | |
2 | 100 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 25 m | 59.10 | |
3 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 59.35 | |
4 | 394 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 59.38 | |
5 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 59.86 | |
6 | 167 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 1:03.00 | |
7 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:03.26 | |
8 | 432 | Wanat Grzegorz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:03.30 | ||
9 | 433 | Zukowski Kamil | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:03.34 | ||
10 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:03.44 | |
11 | 102 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 1:03.49 | |
12 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 1:03.53 | |
13 | 424 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:03.54 | |
14 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:03.64 | |
15 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:04.20 | |
16 | 182 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:04.45 | |
17 | 347 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 1:05.31 | |
18 | 436 | Pajak Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:05.33 | ||
19 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:05.62 | |
20 | 206 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:06.80 | |
21 | 45 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | 1:07.77 | |
22 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:07.97 | |
23 | 423 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 1:08.30 | |
24 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 1:08.44 | |
25 | 361 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 50 m | 1:09.76 | |
26 | 220 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 1:10.03 | |
27 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:10.11 | |
28 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 50 m | 1:11.22 | |
29 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 1:11.50 | |
30 | 89 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 1:12.40 | |
31 | 351 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 1:12.89 | |
32 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:13.27 | |
33 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:13.47 | |
34 | 94 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 1:13.61 | |
35 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:13.67 | |
36 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:14.49 | |
37 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 1:14.66 | |
38 | 96 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 1:15.84 | |
39 | 396 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:16.04 | |
40 | 58 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 1:16.74 | |
41 | 393 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 1:16.80 | |
42 | 230 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:17.09 | |
43 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:17.29 | |
44 | 105 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:17.93 | |
45 | 72 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:18.15 | |
46 | 354 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 1:18.34 | |
47 | 398 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 1:18.36 | |
48 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 1:18.54 | |
49 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:18.63 | |
50 | 80 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 25 m | 1:18.84 | |
51 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:19.21 | |
52 | 50 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:19.83 | |
53 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:20.38 | |
54 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:20.61 | |
55 | 350 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:21.38 | |
56 | 158 | Liu Leo | 2004 | TUREBERG | AR7904 | 25 m | 1:21.95 | |
57 | 73 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 1:22.02 | |
58 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:22.40 | |
59 | 247 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 25 m | 1:22.42 | |
60 | 155 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 1:23.02 | |
61 | 207 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 50 m | 1:23.03 | |
62 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:23.14 | |
63 | 69 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 1:23.32 | |
64 | 238 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:23.49 | |
65 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 1:24.46 | |
66 | 98 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 50 m | 1:24.52 | |
67 | 60 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 25 m | 1:24.75 | |
68 | 290 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 50 m | 1:25.34 | |
69 | 151 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | 1:27.02 | |
70 | 284 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 50 m | 1:28.88 | |
71 | 333 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 1:29.06 | |
72 | 164 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:29.14 | |
73 | 188 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 50 m | 1:29.16 | |
74 | 235 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 1:30.88 | |
75 | 138 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 50 m | 1:31.84 | |
76 | 95 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AV9304 | 50 m | 1:32.66 | |
77 | 330 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 1:33.12 | |
78 | 244 | Sippmanne Alfred | 2005 | WISBY SS | AM8305 | 25 m | 1:35.37 | |
79 | 353 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 1:35.84 | |
80 | 265 | Frantz Erik | 2006 | VÄSBY SS | AK1106 | 50 m | 1:36.66 | |
81 | 386 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 1:38.87 | |
82 | 335 | Kvist Jonas | 2006 | ÖSMO SS | AD0706 | 25 m | 1:40.48 | |
83 | 275 | Khattab Junes | 2006 | VÄSBY SS | AK0106 | 50 m | 1:44.35 | |
84 | 300 | Perisic Anton | 2006 | VÄSBY SS | AD9906 | 25 m | 1:50.81 | |
85 | 159 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | 1:55.10 | |
86 | 384 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 19, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 126 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 2:34.67 | |
2 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:36.72 | |
3 | 256 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 2:40.89 | |
4 | 177 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 2:44.47 | |
5 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:45.25 | |
6 | 85 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 2:47.29 | |
7 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:47.40 | |
8 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:48.28 | |
9 | 53 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 50 m | 2:48.47 | |
10 | 191 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 2:48.53 | |
11 | 112 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:48.81 | |
12 | 185 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 2:49.91 | |
13 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 50 m | 2:51.52 | |
14 | 78 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 2:52.10 | |
15 | 362 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:56.21 | |
16 | 365 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 2:57.12 | |
17 | 200 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 2:57.53 | |
18 | 228 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 2:57.90 | |
19 | 135 | Åkerman Josefine | 2004 | SÖDERTÖRN | BL3404 | 25 m | 2:57.97 | |
20 | 82 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 2:59.25 | |
21 | 154 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 3:00.03 | |
22 | 133 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 3:01.24 | |
23 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 3:01.90 | |
24 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 3:02.27 | |
25 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 3:03.08 | |
26 | 160 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 3:05.09 | |
27 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 50 m | 3:06.29 | |
28 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 50 m | 3:07.53 | |
29 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 50 m | 3:07.55 | |
30 | 315 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 3:07.78 | |
31 | 198 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 3:09.15 | |
32 | 319 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 3:10.89 | |
33 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 3:11.20 | |
34 | 370 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 3:11.48 | |
35 | 346 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 3:12.35 | |
36 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 3:12.69 | |
37 | 34 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 3:12.91 | |
38 | 47 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 3:13.78 | |
39 | 180 | Ersson Clara | 2004 | TÄBY SIM | BA3204 | 25 m | 3:14.49 | |
40 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 3:16.25 | |
41 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 3:17.97 | |
42 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 50 m | 3:18.16 | |
43 | 293 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 50 m | 3:18.67 | |
44 | 334 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 3:19.60 | |
45 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 3:21.10 | |
46 | 318 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 50 m | 3:22.00 | |
47 | 332 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 3:22.81 | |
48 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 50 m | 3:27.03 | |
49 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 3:27.91 | |
50 | 338 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 50 m | 3:29.81 | |
51 | 35 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 3:33.89 | |
52 | 184 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 3:34.62 | |
53 | 7 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 3:35.11 | |
54 | 90 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | ||
55 | 137 | Andersson Isa | 2006 | TUREBERG | BD9606 | 25 m | ||
56 | 156 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | ||
57 | 216 | Sandberg Amanda | 2003 | TÄBY SIM | CC3403 | 25 m | ||
58 | 323 | Wahlund Milla | 2006 | VÄSBY SS | AG0206 | 25 m | ||
59 | 342 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 20, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 2:13.45 | |
2 | 32 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 25 m | 2:16.47 | |
3 | 102 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 2:18.28 | |
4 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:25.61 | |
5 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 2:29.25 | |
6 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:30.30 | |
7 | 232 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 2:32.38 | |
8 | 108 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 2:33.82 | |
9 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:34.54 | |
10 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 2:36.31 | |
11 | 208 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:36.47 | |
12 | 376 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:37.80 | |
13 | 110 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:41.92 | |
14 | 211 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:41.94 | |
15 | 437 | Bryg Bartosz | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:42.30 | ||
16 | 3 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | 2:42.41 | |
17 | 426 | Dybowski Jan | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:42.50 | ||
18 | 230 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 2:43.63 | |
19 | 378 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 2:44.20 | |
20 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:45.41 | |
21 | 57 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 2:48.26 | |
22 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 2:48.29 | |
23 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 2:49.47 | |
24 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:50.73 | |
25 | 239 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 2:57.28 | |
26 | 204 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 2:57.71 | |
27 | 173 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:59.19 | |
28 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 2:59.27 | |
29 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 2:59.39 | |
30 | 422 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 25 m | 3:00.27 | |
31 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 50 m | 3:03.64 | |
32 | 72 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 3:04.28 | |
33 | 354 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 3:05.67 | |
34 | 368 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 25 m | 3:06.08 | |
35 | 241 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 3:07.13 | |
36 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 3:07.91 | |
37 | 93 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 3:09.31 | |
38 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 3:10.01 | |
39 | 386 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 3:11.46 | |
40 | 245 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 3:12.16 | |
41 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 3:18.18 | |
42 | 306 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 50 m | 3:23.35 | |
43 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 3:27.53 | |
44 | 98 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 50 m | 3:32.86 | |
45 | 50 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 3:32.87 | |
46 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 3:38.08 | |
47 | 235 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 3:46.77 | |
48 | 244 | Sippmanne Alfred | 2005 | WISBY SS | AM8305 | 25 m | 4:08.64 | |
49 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | ||
50 | 105 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | ||
51 | 109 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | ||
52 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | ||
53 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | ||
54 | 142 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | ||
55 | 151 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | ||
56 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 21, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 4:56.40 | |
2 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 5:01.39 | |
3 | 281 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 5:01.50 | |
4 | 269 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 5:03.15 | |
5 | 112 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 5:03.22 | |
6 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 5:14.71 | |
7 | 298 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 5:16.86 | |
8 | 435 | Milek Marcelina | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 5:17.18 | ||
9 | 177 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 5:28.75 | |
10 | 205 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 5:29.38 | |
11 | 251 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 5:30.89 | |
12 | 256 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 5:40.96 | |
13 | 78 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 5:41.10 | |
14 | 399 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 5:49.56 | |
15 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | 5:59.76 | |
16 | 224 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | 6:02.36 | |
17 | 77 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 6:09.58 | |
18 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 6:34.44 | |
19 | 242 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 6:41.25 | |
20 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 7:09.49 | |
21 | 85 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | ||
22 | 130 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | ||
23 | 280 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | ||
24 | 302 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 22, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 15:29.26 | |
2 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 16:04.77 | |
3 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 16:33.52 | ||
4 | 394 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 17:08.55 | |
5 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 17:12.20 | |
6 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 17:45.18 | |
7 | 183 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 17:53.48 | |
8 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 17:58.14 | |
9 | 439 | Stanek Kacper | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 18:28.98 | ||
10 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 18:29.83 | |
11 | 166 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 19:11.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 23, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 289 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 1:05.50 | |
2 | 112 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 1:05.58 | |
3 | 126 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 1:05.89 | |
4 | 400 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 1:07.01 | |
5 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 1:07.48 | |
6 | 269 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 1:08.00 | |
7 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:08.15 | |
8 | 281 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 1:08.56 | |
9 | 382 | Swerlander Elin | 2001 | SS04 | AE7801 | 25 m | 1:08.79 | |
10 | 348 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:08.88 | |
11 | 90 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 1:09.29 | |
12 | 434 | Król Wiktoria | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:09.44 | ||
13 | 172 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:09.47 | |
14 | 104 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 1:09.93 | |
15 | 121 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:10.04 | |
16 | 91 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:10.16 | |
17 | 141 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:10.17 | |
18 | 177 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:10.31 | |
19 | 431 | Tasak Aleksandra | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:10.34 | ||
20 | 120 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 1:10.41 | |
21 | 256 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:11.19 | |
22 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 1:11.22 | |
23 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:11.59 | |
24 | 205 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 1:11.81 | |
25 | 195 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:12.11 | |
26 | 133 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 1:12.27 | |
27 | 429 | Niepogodzinska Izabela | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:12.34 | ||
28 | 197 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:12.43 | |
29 | 379 | Reuterskiöld Henny | 1999 | SS04 | BB1499 | 25 m | 1:12.81 | |
30 | 203 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:12.98 | |
31 | 404 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:13.37 | |
32 | 427 | Kozdeba Karolina | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:13.45 | ||
33 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:13.77 | |
34 | 225 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:14.05 | |
35 | 40 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:14.10 | |
36 | 191 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:14.36 | |
37 | 438 | Piotrowicz Martyna | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:14.40 | ||
38 | 362 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:14.95 | |
39 | 46 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:15.05 | |
40 | 388 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 1:15.31 | |
41 | 390 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 1:15.51 | |
42 | 425 | Basista Barbara | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:15.64 | ||
43 | 148 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:15.77 | |
44 | 106 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:15.85 | |
45 | 375 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 1:16.08 | |
46 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:16.37 | |
47 | 389 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | 1:16.39 | |
48 | 352 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:16.49 | |
49 | 217 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:16.65 | |
50 | 160 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 1:16.87 | |
51 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:16.88 | |
52 | 374 | Montelius Emma | 2005 | SS04 | AY4805 | 25 m | 1:16.94 | |
53 | 149 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 1:17.08 | |
54 | 198 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:17.10 | |
55 | 122 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:17.16 | |
56 | 81 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:17.17 | |
57 | 381 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 1:17.48 | |
58 | 387 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 25 m | 1:17.74 | |
59 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:17.81 | |
60 | 414 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:17.90 | |
61 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:18.18 | |
62 | 246 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:18.33 | |
63 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:18.50 | |
64 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:19.61 | |
65 | 293 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:19.87 | |
66 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:19.93 | |
67 | 418 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 1:20.08 | |
68 | 47 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:20.60 | |
69 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:20.83 | |
70 | 319 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 1:20.86 | |
71 | 228 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:20.88 | |
72 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:21.27 | |
73 | 227 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:21.47 | |
74 | 83 | Barrios Alva | 2005 | SÖDERTÖRN | AG4405 | 25 m | 1:21.55 | |
75 | 35 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:21.83 | |
76 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:21.84 | |
77 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 1:22.13 | |
78 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:22.61 | |
79 | 370 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 1:23.43 | |
80 | 22 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:23.70 | |
81 | 332 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:24.29 | |
82 | 279 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | AK3405 | 25 m | 1:24.92 | |
83 | 243 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 1:25.14 | |
84 | 189 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 25 m | 1:25.31 | |
85 | 21 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:25.74 | |
86 | 259 | Brännbäck Felicia | 2006 | VÄSBY SS | AC4606 | 25 m | 1:25.77 | |
87 | 19 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:25.87 | |
88 | 202 | Lingham Maja | 2004 | TÄBY SIM | BC8204 | 25 m | 1:26.26 | |
89 | 412 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 1:27.15 | |
90 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 1:27.16 | |
91 | 152 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:27.53 | |
92 | 349 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:27.77 | |
93 | 315 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 1:28.06 | |
94 | 178 | Davies Alice | 2004 | TÄBY SIM | BH5404 | 25 m | 1:28.20 | |
95 | 380 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 25 m | 1:30.16 | |
96 | 176 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 1:30.36 | |
97 | 371 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 25 m | 1:30.88 | |
98 | 262 | Fabel Amanda | 2005 | VÄSBY SS | AC3805 | 25 m | 1:31.02 | |
99 | 258 | Brandt Elsa | 2006 | VÄSBY SS | AP5806 | 25 m | 1:32.08 | |
100 | 242 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 1:32.34 | |
101 | 288 | Melander Linn | 2005 | VÄSBY SS | AR0205 | 25 m | 1:32.73 | |
102 | 286 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 25 m | 1:32.94 | |
103 | 303 | Rahimi Niyousha | 2005 | VÄSBY SS | AK4405 | 25 m | 1:33.66 | |
104 | 283 | Lundh Signe | 2005 | VÄSBY SS | AC5805 | 25 m | 1:33.71 | |
105 | 355 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 1:34.12 | |
106 | 323 | Wahlund Milla | 2006 | VÄSBY SS | AG0206 | 25 m | 1:34.21 | |
107 | 156 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | 1:34.38 | |
108 | 324 | Ward Alexandra | 2005 | VÄSBY SS | BD7605 | 25 m | 1:34.46 | |
109 | 157 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 1:34.76 | |
110 | 338 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 25 m | 1:35.11 | |
111 | 226 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 1:36.46 | |
112 | 312 | Sköld Hanna | 2005 | VÄSBY SS | AP2805 | 25 m | 1:37.33 | |
113 | 314 | Steen Frida | 2005 | VÄSBY SS | AY1805 | 25 m | 1:37.50 | |
114 | 317 | Sundgren Clara | 2005 | VÄSBY SS | AT0805 | 25 m | 1:37.85 | |
115 | 307 | Renholm Ella | 2006 | VÄSBY SS | AY2206 | 25 m | 1:37.93 | |
116 | 222 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 25 m | 1:37.97 | |
117 | 322 | Unevik Maj | 2006 | VÄSBY SS | AC7606 | 25 m | 1:38.40 | |
118 | 342 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 1:38.69 | |
119 | 273 | Johansson Ida | 2006 | VÄSBY SS | AF8806 | 25 m | 1:38.88 | |
120 | 153 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 1:41.85 | RES |
121 | 271 | Höök Elin | 2005 | VÄSBY SS | BF0405 | 25 m | 1:43.63 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 24, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 25 m | 53.15 | |
2 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 56.07 | |
3 | 150 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 56.13 | |
4 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 57.14 | |
5 | 109 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 58.56 | |
6 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 58.70 | |
7 | 100 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 25 m | 58.72 | |
8 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 59.41 | |
9 | 94 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 1:00.05 | |
10 | 44 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:00.42 | |
11 | 110 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:00.52 | |
12 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 1:00.88 | |
13 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:01.12 | |
14 | 430 | Sowa Lukasz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:01.22 | ||
15 | 423 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 1:01.73 | |
16 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:01.92 | |
17 | 376 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:02.14 | |
18 | 113 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:02.19 | |
19 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 1:04.35 | |
20 | 364 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 1:04.85 | |
21 | 426 | Dybowski Jan | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:04.90 | ||
22 | 36 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:04.97 | |
23 | 211 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 1:05.32 | |
24 | 89 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 1:06.60 | |
25 | 384 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 50 m | 1:07.37 | |
26 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 1:07.90 | |
27 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:08.05 | |
28 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 50 m | 1:08.67 | |
29 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 50 m | 1:09.01 | |
30 | 220 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 1:09.36 | |
31 | 142 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 1:10.14 | |
32 | 117 | Phootepkhum Photsawa | 2002 | SÖDERTÖRN | AV4302 | 25 m | 1:10.35 | |
33 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:10.44 | |
34 | 204 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 1:10.46 | |
35 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 50 m | 1:10.67 | |
36 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 1:11.01 | |
37 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:12.08 | |
38 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 1:12.90 | |
39 | 208 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:12.94 | |
40 | 402 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:13.34 | |
41 | 167 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:13.74 | |
42 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 1:13.86 | |
43 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 50 m | 1:13.92 | |
44 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:14.48 | |
45 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 50 m | 1:14.98 | |
46 | 397 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:14.98 | |
47 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:15.09 | |
48 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:15.26 | |
49 | 170 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 1:15.79 | |
50 | 162 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 1:15.96 | |
51 | 437 | Bryg Bartosz | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:16.20 | ||
52 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 50 m | 1:16.30 | |
53 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:16.54 | |
54 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:17.11 | |
55 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 1:17.40 | |
56 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 1:18.04 | |
57 | 93 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 1:18.66 | |
58 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 1:18.92 | |
59 | 164 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:19.18 | |
60 | 422 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 50 m | 1:19.34 | |
61 | 99 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:19.60 | |
62 | 398 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:20.52 | |
63 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:21.24 | |
64 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:23.32 | |
65 | 290 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 50 m | 1:23.37 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 25, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 281 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 1:00.25 | |
2 | 130 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 1:03.96 | |
3 | 104 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 1:04.27 | |
4 | 91 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:04.99 | |
5 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 1:05.38 | |
6 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:05.81 | |
7 | 431 | Tasak Aleksandra | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:06.14 | ||
8 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 1:06.24 | |
9 | 435 | Milek Marcelina | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:06.24 | ||
10 | 119 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 50 m | 1:06.68 | |
11 | 85 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:07.15 | |
12 | 400 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:07.37 | |
13 | 112 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 1:07.62 | |
14 | 126 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 1:08.72 | |
15 | 181 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:08.84 | |
16 | 115 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 1:09.00 | |
17 | 399 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:09.17 | |
18 | 359 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 1:09.50 | |
19 | 46 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:09.54 | |
20 | 195 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:09.57 | |
21 | 348 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:09.77 | |
22 | 425 | Basista Barbara | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:09.90 | ||
23 | 141 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:10.06 | |
24 | 225 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:10.12 | |
25 | 251 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 1:10.54 | |
26 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 50 m | 1:10.67 | |
27 | 429 | Niepogodzinska Izabela | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 1:11.34 | ||
28 | 362 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:11.45 | |
29 | 224 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:12.36 | |
30 | 63 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:12.52 | |
31 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:12.60 | |
32 | 298 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:13.00 | |
33 | 387 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:13.35 | |
34 | 177 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:13.72 | |
35 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | 1:14.27 | |
36 | 149 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 1:14.44 | |
37 | 165 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 1:14.63 | |
38 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:14.91 | |
39 | 111 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:14.99 | |
40 | 395 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 1:15.19 | |
41 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 50 m | 1:15.71 | |
42 | 365 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 1:15.76 | |
43 | 246 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:15.99 | |
44 | 280 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:16.33 | |
45 | 34 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:16.61 | |
46 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:16.70 | |
47 | 59 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 1:17.06 | |
48 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:17.48 | |
49 | 175 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 50 m | 1:17.54 | |
50 | 414 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:17.91 | |
51 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 1:17.99 | |
52 | 53 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 50 m | 1:18.03 | |
53 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 50 m | 1:18.13 | |
54 | 76 | Vaamonde Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 1:18.16 | |
55 | 70 | Morota Nova | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ6405 | 25 m | 1:18.35 | |
56 | 185 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:18.37 | |
57 | 191 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:18.88 | |
58 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 50 m | 1:18.97 | |
59 | 302 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:19.19 | |
60 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:19.53 | |
61 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 50 m | 1:19.70 | |
62 | 200 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:20.26 | |
63 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:20.76 | |
64 | 171 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:20.89 | |
65 | 68 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:21.00 | |
66 | 77 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:21.08 | |
67 | 168 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 50 m | 1:21.27 | |
68 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 1:21.31 | |
69 | 248 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 25 m | 1:21.53 | |
70 | 293 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:22.23 | |
71 | 13 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 1:23.24 | |
72 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:23.38 | |
73 | 193 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 1:23.41 | |
74 | 243 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 1:23.48 | |
75 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:23.50 | |
76 | 286 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 25 m | 1:23.72 | |
77 | 26 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:24.00 | RES |
78 | 75 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 1:24.18 | RES |
79 | 226 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | 1:26.34 | RES |
80 | 184 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 1:26.52 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 26, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:49.34 | |
2 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:54.47 | |
3 | 109 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:55.27 | |
4 | 110 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:58.36 | |
5 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 1:58.47 | |
6 | 424 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:59.13 | |
7 | 113 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:59.48 | |
8 | 420 | Åström Alfred | 1997 | SPIF SF | AP0197 | 25 m | 1:59.89 | |
9 | 436 | Pajak Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:00.10 | ||
10 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 2:00.56 | |
11 | 150 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 2:01.21 | |
12 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:02.06 | |
13 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:03.00 | ||
14 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:03.26 | |
15 | 364 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 2:05.01 | |
16 | 423 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 2:05.50 | |
17 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:05.97 | |
18 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:06.18 | |
19 | 36 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 2:08.07 | |
20 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 2:08.21 | |
21 | 211 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 2:08.38 | |
22 | 166 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 2:08.46 | |
23 | 212 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:08.71 | |
24 | 108 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 2:08.79 | |
25 | 169 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:09.04 | |
26 | 336 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 2:09.11 | |
27 | 89 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 2:09.82 | |
28 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 2:11.91 | |
29 | 183 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:12.14 | |
30 | 208 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:12.29 | |
31 | 167 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 2:12.89 | |
32 | 232 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 2:13.24 | |
33 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:13.78 | |
34 | 24 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:14.45 | |
35 | 378 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:14.87 | |
36 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 2:15.23 | |
37 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 2:16.37 | |
38 | 433 | Zukowski Kamil | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:16.55 | ||
39 | 432 | Wanat Grzegorz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:17.77 | ||
40 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 2:17.90 | |
41 | 25 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 2:18.31 | |
42 | 65 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 2:18.45 | |
43 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:19.22 | |
44 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 50 m | 2:19.67 | |
45 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:20.46 | |
46 | 62 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 2:20.54 | |
47 | 237 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 2:22.12 | |
48 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:22.54 | |
49 | 351 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 2:22.55 | |
50 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 50 m | 2:22.79 | |
51 | 99 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 2:23.35 | |
52 | 238 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 2:23.35 | |
53 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 2:23.91 | |
54 | 422 | Karell Viktor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 50 m | 2:25.15 | |
55 | 80 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 25 m | 2:25.79 | |
56 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:25.95 | |
57 | 170 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 50 m | 2:26.16 | |
58 | 331 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 2:26.43 | |
59 | 239 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 25 m | 2:26.51 | |
60 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 2:26.67 | |
61 | 337 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 2:26.77 | |
62 | 72 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:27.32 | |
63 | 241 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 25 m | 2:27.41 | |
64 | 393 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 2:27.52 | |
65 | 406 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 2:27.69 | |
66 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 2:28.31 | |
67 | 55 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:28.55 | |
68 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:29.18 | |
69 | 96 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 2:29.93 | |
70 | 201 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 2:30.93 | |
71 | 397 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 25 m | 2:31.42 | |
72 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 50 m | 2:31.72 | |
73 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 50 m | 2:32.17 | |
74 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 50 m | 2:32.68 | |
75 | 245 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 2:34.84 | |
76 | 310 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 2:34.87 | |
77 | 162 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 50 m | 2:35.65 | |
78 | 290 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 50 m | 2:37.52 | |
79 | 123 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 2:37.80 | |
80 | 398 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 25 m | 2:38.15 | |
81 | 164 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 2:38.64 | |
82 | 188 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 50 m | 2:38.78 | RES |
83 | 49 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 50 m | 2:39.09 | RES |
84 | 69 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 50 m | 2:39.24 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 27, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 29 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:02.90 | |
2 | 269 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:03.57 | |
3 | 104 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 2:04.20 | |
4 | 251 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:04.32 | |
5 | 112 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:07.73 | |
6 | 141 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 2:10.16 | |
7 | 120 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 2:10.47 | |
8 | 30 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 50 m | 2:10.58 | |
9 | 121 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 2:10.60 | |
10 | 299 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:11.62 | |
11 | 195 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 2:11.64 | |
12 | 15 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 2:12.01 | |
13 | 215 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 2:13.10 | |
14 | 434 | Król Wiktoria | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:14.36 | ||
15 | 133 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 2:15.75 | |
16 | 197 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 50 m | 2:16.31 | |
17 | 213 | Rudert Emelie | 1999 | TÄBY SIM | AU9299 | 25 m | 2:17.53 | |
18 | 427 | Kozdeba Karolina | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:17.53 | ||
19 | 379 | Reuterskiöld Henny | 1999 | SS04 | BB1499 | 25 m | 2:17.86 | |
20 | 224 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 2:18.02 | |
21 | 31 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 2:18.56 | |
22 | 148 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 2:19.71 | |
23 | 181 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 2:20.17 | |
24 | 280 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 2:20.48 | |
25 | 346 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 2:20.60 | |
26 | 194 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:21.64 | |
27 | 119 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 2:21.70 | |
28 | 248 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 25 m | 2:21.72 | |
29 | 46 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 2:21.86 | |
30 | 301 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 2:22.09 | |
31 | 326 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 50 m | 2:23.20 | |
32 | 257 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:23.62 | |
33 | 77 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 2:23.75 | |
34 | 163 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 2:24.03 | |
35 | 328 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:24.15 | |
36 | 37 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:25.17 | |
37 | 254 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:25.34 | |
38 | 165 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 50 m | 2:25.40 | |
39 | 13 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 2:25.46 | |
40 | 63 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 2:25.66 | |
41 | 40 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:25.67 | |
42 | 292 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 50 m | 2:26.30 | |
43 | 282 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 2:26.43 | |
44 | 14 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 2:27.60 | |
45 | 320 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:27.74 | |
46 | 414 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 2:28.49 | |
47 | 302 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 2:28.92 | |
48 | 329 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 2:29.36 | |
49 | 160 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 2:29.66 | |
50 | 218 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 2:29.79 | |
51 | 26 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 2:29.84 | |
52 | 59 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 2:30.16 | |
53 | 71 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 2:30.19 | |
54 | 68 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 50 m | 2:30.56 | |
55 | 253 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 2:31.14 | |
56 | 22 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 50 m | 2:31.19 | |
57 | 274 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 2:31.23 | |
58 | 168 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 2:31.41 | |
59 | 19 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 2:31.90 | |
60 | 184 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 2:31.92 | |
61 | 279 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | AK3405 | 25 m | 2:31.94 | |
62 | 185 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 2:32.08 | |
63 | 34 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 50 m | 2:32.22 | |
64 | 174 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 2:32.38 | |
65 | 381 | Sterling Naomi | 2002 | SS04 | BN1402 | 25 m | 2:32.66 | |
66 | 149 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 2:33.64 | |
67 | 242 | Samuelsson Mia | 2005 | WISBY SS | AV7205 | 25 m | 2:34.32 | |
68 | 263 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 2:34.38 | |
69 | 390 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 2:34.51 | |
70 | 111 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 25 m | 2:34.65 | |
71 | 200 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | 2:35.26 | |
72 | 233 | Ekepil Ella | 2005 | WISBY SS | AR0405 | 25 m | 2:35.28 | |
73 | 171 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 2:35.60 | |
74 | 61 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | 2:35.80 | |
75 | 139 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 2:36.61 | |
76 | 319 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 2:37.07 | |
77 | 243 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 2:38.18 | |
78 | 18 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 2:38.88 | |
79 | 418 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 2:38.92 | |
80 | 17 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:39.31 | |
81 | 187 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 2:40.58 | |
82 | 21 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 2:40.90 | |
83 | 334 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 50 m | 2:41.72 | |
84 | 412 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 2:41.93 | |
85 | 35 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 2:43.13 | |
86 | 288 | Melander Linn | 2005 | VÄSBY SS | AR0205 | 25 m | 2:43.72 | |
87 | 318 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 50 m | 2:44.77 | |
88 | 82 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 2:46.03 | |
89 | 315 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 2:46.79 | |
90 | 189 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 50 m | 2:48.13 | |
91 | 325 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 2:48.26 | |
92 | 222 | Sommar Emma | 2004 | TÄBY SIM | BA5604 | 50 m | 2:48.84 | |
93 | 312 | Sköld Hanna | 2005 | VÄSBY SS | AP2805 | 50 m | 2:49.15 | |
94 | 11 | Nordström-Rehnlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | 2:49.37 | |
95 | 283 | Lundh Signe | 2005 | VÄSBY SS | AC5805 | 50 m | 2:49.88 | |
96 | 202 | Lingham Maja | 2004 | TÄBY SIM | BC8204 | 25 m | 2:50.12 | |
97 | 178 | Davies Alice | 2004 | TÄBY SIM | BH5404 | 50 m | 2:50.32 | |
98 | 317 | Sundgren Clara | 2005 | VÄSBY SS | AT0805 | 50 m | 2:54.74 | |
99 | 152 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 2:56.44 | |
100 | 278 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 50 m | 2:56.72 | |
101 | 176 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 2:58.68 | |
102 | 308 | Scuderi Beatrice | 2005 | VÄSBY SS | AY5805 | 25 m | 2:58.88 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |
Gren 28, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 4:27.58 | |
2 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 4:30.65 | |
3 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:40.92 | |
4 | 297 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 50 m | 4:43.83 | |
5 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 4:48.72 | |
6 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 4:48.77 | |
7 | 27 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 4:57.93 | |
8 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 4:58.76 | |
9 | 360 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 5:11.35 | |
10 | 204 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 5:29.78 | |
11 | 214 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 5:30.89 | |
12 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 5:33.74 | |
13 | 210 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 5:36.18 | |
14 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 50 m | 5:40.31 | |
15 | 245 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 6:06.25 | |
16 | 45 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 25 m | ||
17 | 186 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |