Program för UGP1 2017, Torvalla
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 1 - 2017 |
|
Utskriftsdatum |
29 januari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Haninge |
|
Utskriftstid |
08:16 |
|
|
Arrangör |
Södertörn |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 januari 2017 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
979 |
3 |
Lorena Guzman |
2004 |
BO3804 |
TUREBERG |
|
25m |
|
901 |
4 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
888 |
5 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
1037 |
6 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
765 |
1 |
Nora Rönnbro |
2004 |
AU8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
815 |
2 |
Hanna Sjönell |
2002 |
BW2202 |
SKURU IK |
|
25m |
|
941 |
3 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
BL6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
1053 |
4 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
25m |
4:23.74 |
999 |
5 |
Diana Azarian |
2003 |
AV6803 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
966 |
6 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
753 |
7 |
Denise Frejd |
2003 |
BI8603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
764 |
8 |
Ella Olsson |
2004 |
AH9204 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
937 |
1 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:45.45 |
809 |
2 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
3:38.86 |
1021 |
3 |
Jessika Mudyna |
2004 |
AI7804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:27.46 |
792 |
4 |
Camila Valenzuela Jorquera |
2001 |
BK1601 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:26.55 |
1006 |
5 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:27.03 |
800 |
6 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
3:31.61 |
1000 |
7 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:40.56 |
1099 |
8 |
Sandra Pasanen |
2001 |
BV8401 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:57.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
845 |
1 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:23.74 |
784 |
2 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:22.81 |
1046 |
3 |
Tilda Ekedahl |
2003 |
BD8603 |
WISBY SS |
|
25m |
3:16.74 |
1038 |
4 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:15.47 |
1036 |
5 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:15.56 |
785 |
6 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
3:22.10 |
1028 |
7 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:23.36 |
1024 |
8 |
Emma Nygård |
2004 |
AI8804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:25.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1091 |
1 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:14.21 |
976 |
2 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
3:13.67 |
942 |
3 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:10.58 |
1086 |
4 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:09.60 |
989 |
5 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
25m |
3:10.26 |
887 |
6 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:13.12 |
803 |
7 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
3:14.06 |
974 |
8 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:15.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
987 |
1 |
Felicia Larsered |
2003 |
AW2803 |
TUREBERG |
|
25m |
3:02.15 |
1044 |
2 |
Michelle Wissinger |
2004 |
BN3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:59.84 |
840 |
3 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:57.06 |
921 |
4 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:53.56 |
1029 |
5 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:55.73 |
849 |
6 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:59.56 |
858 |
7 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:00.26 |
1026 |
8 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:08.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1022 |
1 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:51.16 |
1004 |
2 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:45.25 |
747 |
3 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:40.97 |
867 |
4 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:36.95 |
1003 |
5 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:40.89 |
933 |
6 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:42.09 |
824 |
7 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:46.95 |
995 |
8 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:52.77 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
29 januari 2017 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
08:16 |
|