Program for Vest Junior/Senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag kl. 09.00
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Vest Junior/Senior Langbane |
|
Udskriftsdato |
04 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
07:37 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og S68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 17, 200m Butterfly Damer |
Indledende (3) |
Dansk Rekord Senior: Micha Østergaard (1987) 2:07.44 2009-07-29 |
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 2:14.03 2016-04-13 |
|
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
141 |
1 |
Randi Jørgensen |
2002 |
0286AR |
NYBORG |
|
50m |
2:52.46 |
131 |
2 |
Charlotte S. Jensen |
2002 |
0242AF |
NORD |
|
50m |
2:41.17 |
99 |
3 |
Sascha Lausten |
2002 |
0202AJ |
HOLSTEBRO |
|
50m |
2:31.73 |
491 |
4 |
Trine Kjøngerskov |
2000 |
0038AC |
AGF |
|
50m |
2:18.23 |
440 |
5 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
0136AF |
AALBORG |
|
50m |
2:25.53 |
465 |
6 |
Nikoline Østerberg |
2000 |
0098AU |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:36.18 |
45 |
7 |
Kristine la Cour Hjelholt |
2002 |
0272AQ |
ESBJERG |
|
50m |
2:47.91 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
116 |
1 |
Ida Sund |
2002 |
0254AU |
HORSENS |
|
50m |
2:51.27 |
427 |
2 |
Mitzi D. Jensen |
2002 |
0298AB |
AALBORG |
|
50m |
2:40.32 |
224 |
3 |
Thea Søe Bach |
2002 |
0222AD |
THISTED |
|
50m |
2:30.46 |
89 |
4 |
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
0074AM |
HOLSTEBRO |
|
50m |
2:15.64 |
443 |
5 |
Lisa Schøn |
1999 |
9956AR |
AALBORG |
|
50m |
2:24.48 |
50 |
6 |
Emma Jørgensen |
2001 |
0182AV |
ESBJERG |
|
50m |
2:32.81 |
211 |
7 |
Frederikke Suhnsen |
2002 |
0244AU |
STM |
|
50m |
2:44.06 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
510 |
1 |
Maja Stie Svensgaard |
2002 |
0288AQ |
STRUER |
|
50m |
2:48.95 |
268 |
2 |
Helene Marie Andersen |
2001 |
0112AY |
VIBORG |
|
50m |
2:39.58 |
458 |
3 |
Mia Seehausen |
2001 |
0186AH |
LYSENG |
|
50m |
2:27.73 |
448 |
4 |
Katrine Bukh Villesen |
2000 |
0042AL |
AALBORG |
|
50m |
2:14.03 |
145 |
5 |
Thea Lund Petersen |
1998 |
9874AZ |
NYBORG |
|
50m |
2:22.79 |
43 |
6 |
Maria Møller Glargaard |
2001 |
0182AE |
ESBJERG |
|
50m |
2:32.53 |
66 |
7 |
Thilde Timmermand |
2002 |
0272AP |
ESBJERG |
|
50m |
2:43.40 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
04 marts 2017 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
07:37 |
|