2018-04-19   17:55:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Linköpings Öppna Knattemästerskap 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  Linköpings Ö Knattemästerskap    Utskriftsdatum  23 september 2017   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  12:10   
  Arrangör  Linköpings Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  23 september 2017         
 
 
 
Gren 1, 100m Frisim 11-12 år  Finaler (6) 
Beräknad start 13:00 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
60  Anna Söderqvist  2006  BI4606  MOTALA SS    25m   
54  Karl Person  2006  AL4506  MOTALA SS    25m  2:06.61 
44  Elvira Sundstedt  2005  BQ4205  LASS    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
43  Kevin Sixtensson  2006  AS6506  LASS    25m  1:40.42 
49  Klara Haraldsson  2005  BI7605  MOTALA SS    25m  1:33.71 
12  Kristel Aziz  2005  BC4405  LASS    25m  1:32.62 
42  Frida Rydder  2005  BL7205  LASS    50m  1:33.12 
36  Alwa Merenius  2006  BI0206  LASS    25m  1:35.62 
70  Robert Hanouch  2006  AO8306  NKK    25m  1:44.45 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
46  Troy Eriksson  2006  AL2306  MOTALA SS    25m  1:31.77 
75  Tuva Lovinge  2006  AG4606  NKK    50m  1:30.13 
84  Linus Wigh  2005  AK0305  NKK    25m  1:29.10 
Majken Alvehus  2005  BD8405  LASS    25m  1:29.81 
25  Alice Johansson  2005  BM7605  LASS    50m  1:31.45 
27  Gustav Kardfall  2006  AB0506  LASS    25m  1:32.47 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
38  Henny Paläng  2006  AR6806  LASS    25m  1:28.95 
61  Erik Andersson  2005  AC8105  NKK    25m  1:28.37 
10  Ellen Arnell  2006  AI0806  LASS    25m  1:24.96 
66  Carl Bönnemark  2006  AI0506  NKK    25m  1:28.02 
64  Nora Blom  2005  BC3805  NKK    50m  1:28.77 
14  Elsa Björnholm  2006  AX8606  LASS    50m  1:28.96 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
53  Hanna Manninen  2006  AG0406  MOTALA SS    25m  1:23.44 
Darya Abbaspour  2005  BC3405  LASS    25m  1:19.37 
23  Fredrik Höglund  2006  AG3906  LASS    25m  1:18.92 
33  Hugo Larsson  2006  AC5706  LASS    50m  1:19.20 
41  Justin Rineholm  2006  AK2306  LASS    25m  1:20.95 
71  Jacob Hellman  2006  AF0506  NKK    25m  1:24.64 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Hugo Eriksson  2006  AF8306  FINSPÅNG    25m  1:17.99 
Oskar Glawing  2005  AC2305  FINSPÅNG    50m  1:13.87 
50  Leija Johansson Junttila  2006  AK2206  MOTALA SS    25m  1:08.53 
81  David Ullstrand  2005  AB2505  NKK    25m  1:11.89 
59  Otto Svensson  2005  AH2705  MOTALA SS    25m  1:16.41 
78  William Norén  2006  AD5106  NKK    50m  1:18.04 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  23 september 2017 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  12:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start